Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - March 8, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - March 8, 2013

    

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 8 במרס 2013

 העולם עדיין במצב של מהומה, אבל אנו רואים כי הכול מתקדם כמתוכנן וזאת כדי לחולל את התוצאות הנדרשות להעברתכם בצורה יציבה לתוך הנתיב של העידן החדש. המערכות הישנות ודרכי הדואליות נחשפות ברבים למה שהן, אמצעי להחזיקכם תחת שליטה. חייבים להסירן, או לשנותן אם חלק כלשהו מהן יהיה מסוגל להישאר ברטטים הגבוהים יותר. כמה מהשינויים מתרחשים די באופן טבעי, אבל כמה מהמצבים הינם מעשי ידי אדם ונדרשת תשומת לב עודפת אם יש צורך לשברן. לשקם את ריבונותכם, הינו תחום אחד כזה, ויש צורך באמצעים חוקיים לשנות את החוקים אשר הוכנסו לראשונה כדי לקחת מכם את זכויותיכם. זה ייקח זמן וטיפול הטוב ביותר במועד בו יתרחשו השינויים בממשלה. הרבה סובב סביב שינוי זה והיו בטוחים כי האמצעים להשיגו כבר מוקמו במקום.

 רבים מכם כבר מבינים שבעקבות ההתרוממות של 21 בדצמבר, ישנו שינוי בולט ביחסם של אנשים אחד לשני. כמו כן, ההתעוררות הובילה רבים מהם להתאחד ביחד לטובת האינטרסים של כולם. על הרשויות עכשיו הוטלה משימה לגבי נושאים אשר משפיעים עליכם כולכם ורמת חייכם. אתם מתחילים להבין שהייתם נתונים למניפולציות ולהתעללות של אלה בשלטון. זו היתה מדיניות מכוונת, ואולם ההארה שלכם היתה מסתיימת במאסרכם. זה עשוי להישמע לא הגיוני, אבל האילומינאטי עבדו לקראת מטרה זו במשך אלף שנים של זמן.

 העתיד היה צפוי מראש וגם לכוחות האור ניתנה מטרה להשיג כדי להבטיח שהאילומינאטי לא ישיגו אותם. אתם עשויים לומר שזו לא הולכת להיות תחרות אמיתית כיוון שהאור תמיד יהיה המנצח בנסיבות מעין אלה. אולם, זה לא היה מתרחש ללא גבית מחיר לאנושות ואפילו חיים הוקרבו, וזכרו שכולכם הצעתם באופן חופשי את שירותיכם. במונחים ריאליים, החוויות האיצו את האבולוציה שלכם, כך שמה שנתתם מעצמכם לא היה לשווא או ללא ערך. אכן, הייתם בעומק החשיכה ועכשיו אתם בדרך חזרה לרמות בהן רק אור יכול להתקיים.

 בתוך השנים הקרובות, אתם עומדים לראות שינויים נהדרים אשר בסופו של דבר יביאו לכם את "הארץ המובטחת" ואתם תחיו בערי בדולח של אור, טוהר וניקיון אשר יהוו מאפיין קבוע. המשמעות היא שאתם תעבדו דרך מספר שלבים מרגשים של שינוי כדי להשיג את אותה רמה, ולהיות מסוגלים לעבור מהסתמכות על דלקים מאובנים לאנרגיה חופשית. זה כבר הגיע לכלל קיום, אבל בתחילה יש להסיר מהדרך את אלה המתנגדים לשינויים מעין אלה כדי לעצור את התערבותם.

 כאשר העניינים מגיעים לשלב המאפשר לנו להופיע בגלוי כדי להיות איתכם, חברכם מכדור הארץ הפנימי יכולים גם להיפגש איתכם ותתחיל תקופה חשובה אחרת באבולוציה שלכם. אתם תפוצו באופן מהיר בגין הזמן האבוד, ותהפכו לישות גלקטית כפי שאתם באמת והייתם לפני שהסכמתם לחוות את הרטטים הנמוכים. עם כל השינויים האלה, יגיע אושר גדול רק מלחיות, והחיים יהיו מספקים ומתגמלים. למעשה, אתם תהיו בקרוב כה ממוקדים על החוויות החדשות שלכם כך שזמנכם בדואליות יתפוגג במהירות לתוך הרקע.

 מוות לכשעצמו לא יהווה יותר בעיה כיוון שאתם תחליטו מתי אתם רוצים לעבור לתוך חוויה אחרת. החלפת הגוף תהיה פשוטה כמו ללבוש סט אחר של בגדים. מה שמעלה את העניין שכשכוחותיכם היצירתיים גדלים, אתם "תחשבו" בעצמכם באיזו דרך אתם רוצים להופיע. כל ההתפתחויות האלה תיתנה לכם כה הרבה יותר זמן לעצמכם, ו"יעבדו" כשאתם תבינו שזה לא יהיה משהו שאתם צריכים לעשות כדי לשרוד. וגם זה לא ייקח כה הרבה מזמנכם כבהווה.  זה יהיה יותר עניין של לעשות מה שמוצא חן בעיניכם ומביא לכם סיפוק. בסופו של דבר, כסף לא יהיה מעורב כיוון שמזמן וויתרו עליו וזה המקום בו חברה עובדת ביחד לטובתם של כולם. כל צרכיכם מסופקים, ורבים מהם יכולים להיות "מחשבה" המתהווה כשאתם צריכים אותם.

 יקרים, אנו מודעים שחלק מכם עדיין מרגישים מאוכזבים כי למראית עין שום דבר לא התרחש ביום 21 בדצמבר, אבל התרחש יותר ממה שהיה גלוי לעין ולא היתה הפסקה בסיוענו להביא את הדברים לכלל סיום נפלא. במציאות הכל מתרחש בדיוק בזמן הנכון, וכיוון שאנו חיים ב"עכשיו" אנו לא חולקים את אותן חוויות כפי שאתם עושים. שחררו את הזמן כיוון שאינו אמין יותר ומעולם לא היה יציב.  לכו עם הזרם ואפשרו לדברים לבוא אליכם במידת האפשר, ואתם תגלו שאתם יכולים לסמוך הרבה יותר על האינטואיציה שלכם. הבינו שתגיע נקודה בה אתם תהיו מסוגלים לנסוע באמצעות מחשבה טהורה ובאופן מיידי. ההווה, העבר והעתיד יהיו כולם אחד, וברגע שאתם ישויות גלקטיות אתם תהיו מסוגלים לנסוע מעבר ליקום שלכם אם זהו רצונכם.

 חלק מכם נעשים כה טרודים בעניינים ארציים כך שאתם שוכחים להיכן העתיד ייקח אתכם. איננו ממעיטים בערך בעיותיכם, אבל אנא האמינו שהכול יסתדר כדי לתת לכם את החוויה שאתם צריכים כדי להתפתח. אם אתם רואים זאת כעיכוב בלתי נעים, עצרו לחשוב איזה שיעור יש בכך עבורכם. דואליות עשויה להסתיים, אבל אתם טרם ניתקתם לחלוטין את הקשר איתה. קיימת גם קארמה שעדיין יש לסיימה, וזה הכל חלק מהטיהור האישי שלכם. ראו זאת על מה שזה ואז שימו זאת מאחוריכם.  אם זה מערב אנשים אחרים אשר אתם עשויים להרגיש שאתם נושאים באשמה עבור כך, בבקשה שימו בצד את השיפוט וסלחו לכל אלה המעורבים. שום דבר לא מתרחש בחייכם ללא סיבה טובה, לכן קבלו את מה שמופיע עם חסד ועם לב טוב.

 אני SaLuSa מסיריוס, ושבע רצון שאתם ממשיכים לעבוד עבור התרוממותכם העצמית, ומיישמים את מה שלמדתם. המהירות של צמיחתכם לתוך האור היא יוצאת דופן, ובעשותכם זאת כך שכל אדם מסייע להעלות כל שאר הנשמות. אתם תודעה קולקטיבית וכאשר זה יגיע למסה קריטית, תהיה לכם החוויה הכי נהדרת של התעלות. זה ממשיך ואתם לא אבדתם דבר בשעה שהתכוננתם לכך, ולמעשה הרווחתם הרבה. שמרו חזק על כוונתכם להגיע להגשמה ואתם תגיעו לשם בקלות.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge