Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - March 15, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - March 15, 2013

  

 מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 15 במרס 2013

בגלל שהמיקוד בשינויים הינו על הנשיא אובמה וארצות הברית, לעיתים נשכח שכול העולם מעורב. אם עשיתם זאת, אתם יודעים כי התנועות לכיוון השינויים צצו בכול רחבי העולם, וכאנושות קולקטיבית הם מאיצים את היום בו אתם תהיו מודעים להם.  אנשים מממשים את זכויותיהם לדרוש את מה שהם חושבים כחשוב לחייהם, להוציא אותם משליטתם של אלה אשר יש להם רק את האינטרסים שלהם בראשם. זה מצליח, אבל לעיתים קרובות רק במחיר של עימות, וההכחשה העוקבת של הצבא ושל הרשויות על זכויותיהם. עם זאת, שום כמות של התנגדות תרתיע אנשים אשר רכשו מחדש לפני זמן רב את החופש והריבונות שלהם. אתם כתבתם את אחרית הימים בעצמכם,  ואנו מהפדרציה הגלקטית של אור ועובדי האור בכל מקום תורמים למימוש של מה שנדרש מכם.

אנו יודעים שמתח החיים בזמנים הפכפכים אלה, והצורך לשמור על אמונתכם במהלכם הוא תובעני, אבל כפי שתראו, הכול ישתלם. אתם אחד, ולכל נשמה יש חלק במשחק מבלי להתחשב באיזה צד הן נמצאות, ואתם תגלו שיהיה לכך פחות השפעה שכשהאור חודר את חשכת השליליות. דואליות כפי שחוויתם אותה השלימה לפי כל הכוונות והמטרות את מחזורה, ונשארתם לנקות את אי הסדר שהשאירה מאחוריה. גם האור כשהוא נהפך ליותר עוצמתי, מעיר יותר נשמות, אף על פי שכמה מהן כה מבוצרות באמונותיהן כך שהן נלחמות להחזיק בהן. בסופו של דבר, הן יהיו צריכות לבחור באיזו דרך ללכת, והן יכולות להישאר בתדר של המימד השלישי אם זהו רצונן הסופי. אלוהים אינו מציב שום דרישות לכל נשמה כך שהיא תתפתח בפרק זמן מסוים, אלא מציע להן כל הזדמנות להתקדם ולהיכנס לאהבה ולאור של המקור. כפי שהודענו לכם מספר פעמים, בכל נשמה יש בתוכה ניצוץ של אלוהים ואותו לא ניתן אף פעם לכבות.

כשאתם ממשיכים את מסעכם דרך, השמיים יודעים שאתם עומדים לעלות לרטטים גבוהים יותר. הם יאפשרו לתת ביטוי לשינויים הנכספים אשר באמת ימקמו אתכם בעידן החדש, אף על פי שיש בתחילה טיהור רב שצריך להתרחש שם. בכך אנו מחויבים לסייע לכם יחד עם הטכנולוגיות המתקדמות שלנו אשר יאיצו שינויים אלה במידה עצומה. עם עזרתנו וההשראה שלנו, הטכנולוגיות שלכם גדלות באופן מאוד מהיר והושלמו תוכניות רבות מאוד של אנרגיה חופשית. באופן טבעי, תעשיות הנפט ואלו המשקיעים בהן נלחמות לשמור על מיקומן בשוק, אבל דינן נחרץ כשאתם חייבים להתחיל לעבור לטכנולוגיות של העידן החדש. אתם עוכבתם במשך זמן רב מדי, ואף פעם זה לא היה צפוי שאתם עדיין משתמשים בדלקים מאובנים בשלב זה בהתפתחותכם. ישנם שיפורים רבים בדרך אשר מחכים להיות מוצגים, וברגע שאנו נתחיל זה יהיה באמת זמן עמוס מאוד.

אתם יכולים להסיק בצדק כי יותר ערוצים מאיתנו או מישויות בממלכות הגבוהות עשויים להיראות כפתיחה, אבל זה מכיוון שברמה כללית אתם ממשיכים להעלות את תודעתכם, וכך מסוגלים להשיג מקורות מעין אלה. יגיע זמן בו יהיה לכם קו קשר ברור עם האני הגבוה שלכם, אבל כרגע, פתיחות אלה יגיעו לאלה אשר צריכים לעשות קשרים מעין אלה בהתאם לחוזה החיים שלהם. אנו יודעים שרבים מכם שואפים לתרום לעבודה להמשיך כך שתדחוף קדימה את הציוויליזציה שלכם, אבל לא כל אחד מספיק מוכן לעשות זאת. עם זאת, כל אחד מכם נמצא כאן בזמן זה כדי שתהיה לכם קצת השפעה איך העתיד יתפתח. אפשרו לדברים להתפתח בקצב שלהם, ופשוט היו מודעים כאשר הזדמנות מציגה את עצמה. עדיין התמקדו בכל הדברים החיוביים ודעו שאתם מסייעים ליצור לא רק את עתידכם, אלא גם עבור אחרים.

עבודתכם מוערכת ואתם לא צריכים להמשיך להיות מאוכזבים עקב אירועים אחרונים הקשורים בהתעלות. התוצאה עשויה לשנות במקצת את התוכנית המקורית, אבל אנו תמיד מתאימים לצרכים של הרגע הנוכחי. כתמיד, תזמון הינו כה חשוב, ובבסיסן של החלטות רבות ישנו מאמץ לראות בסופו של דבר נשמות רבות ככל האפשר מתעלות. ככל שעובר הזמן, רמות התודעה עולות, לאנשי האופל תהיה פחות השפעה על מה שמתרחש ואתם יכולים להשאיר אותם למוות שיצרו בעצמם.  הם נדחפים לרקע ומאבדים את כוחם לעצור את התקדמותכם לתור הזהב.  אין מילים לתאר את מה שאתם תחוו כשזה יגיע, אבל זה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין כרגע ויעלה על מרבית ציפיותיכם.

כאשר אתם תזכו לראות את עיר האור הראשונה בסידונה (Sedona), זה יהיה קרוב ככל האפשר לתת לכם מושג על מה שייהפך די נורמלי בחייכם. טכנולוגיות הריפוי המעורבות הן מאוד מתקדמות כפי שאתם הייתם מבינים אותן, ותטפלו בכל אחד בתשומת לב ללא תופעות לוואי.  הריפוי משתמש בקול, צבע ובטכנולוגית הקריסטל, ריפוי עתידני בהשוואה לרמה הנוכחית של רפואה וטיפול, אבל אתם מתחילים לחקור באופן מלא אפשרויות מעין אלה. באופן מכוון אתם מקבלים השראה מרעיונות אשר יעזרו לכם להפעיל גישה חדשה לבריאות ובבוא העת אתם לא תסבלו ולא תוכלו לסבול מבריאות לקויה. אתם עומדים להשיג נקודה בה רמות הרטט שלכם יהיו הרבה יותר גבוהות כך שאנרגיות נמוכות לא תוכלנה להשפיע עליכם. בשלב זה, אתם גם תחוו שינוי מוחלט בגופכם, אשר ישוקם למצבו הראשוני נקי מפגמים כלשהם או מהשפעות של תהליך ההזדקנות.  אלה הם כל הצעדים לאורך הנתיב להיהפך לישות גלקטית, עם תודעה מלאה.

בבקשה המשיכו עם גישתכם המסורה להביא יותר ויותר אור לאמא כדור הארץ, כיוון שהיא גם עומדת ליהנות משינויים דומים אשר ישחזרו אותה למצבה הראשוני.  כרגע, היא מעבירה בזהירות שטחים של כדור הארץ למיקומיהם החדשים, עם כמה קרקעות שעולות ואחרות ששוקעות אבל טרם הגיעו למקומן הסופי. רוב אטלנטיס תעלה סביב קווי החוף הקיימים אשר היו מחוברים למסה הגדולה של האדמה. הרבה מההיסטוריה שלכם מעוגן בספרים על אטלנטיס, ותסופר האמת על ציוויליזציה גדולה בעבר. היא התקיימה במשך תקופה מאוד ארוכה ומרביתכם חייתם שם. חלק מכם עדיין זוכר את השקיעה שלה והייתם שם בימיה האחרונים, לפני כ-10,000 שנים.

אני SaLuSa מסיריוס, ומשאיר אתכם עם האהבה והאור שלנו.

תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge