Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 5, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 5, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום  5 בנובמבר  2012    

יקיריי, איזו היוועדות גדולה של אנשים התרחשה בסידונה, עם תחילתו של כנס תרחיש (סנריו) 2012. ללא כל היסוס, טסו מאה איש כדי להיפגש במשך 3 ימים, להאזין למרצים ידועים מאוד במסירותם להפצת האור. כבדתי אותם בסעודה אשר הביאה את האהבה והאור של כל הנוגעים בדבר, ובכך יצרה מיקוד אשר התפשט בכל מקום. זה נותר כמגדלור הקורא לכל הנשמות האחרות, ומסמל את הכוונה של העלאת הרטטים אפילו גבוה יותר מאשר היו קודם לכן.  זה גם הגדיל את הסיכוי של התגלות של עיר האורות הראשונה, תוך זמן קצר. אותן נשמות יקרות שהיו מעורבות, הן עובדי אור אמיתיים אשר נענו לקריאה לשלב זרועות ולהביא את ההתעלות לידיעתם של יותר אנשים מאשר בעבר.

אנו התבוננו באור הגדל לא רק מלמעלה, ונציגנו עם מלאכים גם היו נוכחים כדי להיות עדים ממקור ראשון ליופי ולשמחה של המפגש שלכם. אנו גם ווידאנו שלא יפריעו לכנס שלכם, כיוון שהתפוצצות כזו של אור מושכת את אנשי האופל אשר היו רוצים לכבות אותה. זה גם כולכם, אשר אתם של האור, משגיחים להגן על עצמכם, והדמיה פשוטה של הנחת פקעת של אור מסביבכם, תשמור אתכם בטוחים. מה שלמדתם היה שכאשר נמצאים רבים עם מוח וכוונה דומים, נוצר קשר מיידי וחופש ביטוי בלתי מוגבל על ידי נוהג או פרקטיקה חברתית. הרגשתם חסרי מעצורים ומסוגלים לקבל ללא שאלה נשמות אחרות. בעתיד שלכם, סוג קבלה זה יהיה האופן הנורמלי בו תפעלו הדדית עם האחרים.

הזכרנו פעמים רבות, אתם עוצמתיים הרבה יותר ממה שאתם מבינים. האמינו יותר ממה שאתם האמנתם אי פעם בעבר, ודעו ששום דבר אינו בלתי אפשרי. אם יש לכם את הכוונה והאמונה בכוחותיכם, ניסים יתרחשו. חישבו קדימה ונסו לא להסתכל אחורה, השיגו את המטרה להביט על כל מה שהוא שלם ושל האור. ההתעלות מובטחת, אבל אל תשבו בחיבוק ידיים כיוון שהסיוע שלכם עכשיו חשוב כמו שתמיד היה. עדיין נדרש ניקוי כידוע לכם, ואתם יכולים לסייע להקטין את השפעותיו למינימום בכך שתשלחו את האור שלכם לאימא כדור הארץ.  אין לה שום רצון לגרום לנזק ולמוות, אבל ההתעלות שלה חשובה כמו שלכם, אם לא יותר מזה. חישבו על צרכיה להיות במידה שווה מוכנה כמוכם, כיוון שההתעלות הינה זמן בו אתם מתאספים יחד ומתעלים כאחד.

חיים על כדור הארץ הנוכחי מסתיימים מתוך הכרח, כיוון שבמעגל הדואליות יש הכול, אבל סיים את מסלולו. שום דבר לא עומד שקט והכול בתנועה ומשתנה כדי להתחייב למיקום חדש בהתאם לרטטיו. לכן, הפרדה של הנשמות על כדור הארץ הינה די אירוע טבעי, כמו שחוק המשיכה תמיד בפעולה. אל תדאגו לגבי הנתיב של מישהו, כיוון שכולם נועדים לנהוג לפי נתיב שכבר תוכנן. אתם כולכם תמצאו את עצמכם במקום הנכון כדי להמשיך את האבולוציה שלכם. חישבו לא לאבד את הקשר עם אלה שאתם אוהבים, כיוון שתמיד יהיה מישהו איתם בכל מקום בו הם נמצאים. במימדים הגבוהים יותר, זמן ומרחק אינם מהווים חייץ לנסיעה או לתקשורת.

בארצות הברית, הבחירות הנשיאותיות מגיעות לסיומן, והנשיא אובמה יחזור לשלטון כדי לקחת את כולכם לתוך תור הזהב. עד כה, ראיתם מעט מיכולתו האמיתית או מרצונו להביא שלום בעולם. אנשי האופל עשויים להשתמש בשיטותיהם למנות את בחירתם, אבל אנו מהאור, יש לנו את הדרך להבטיח שבחירתנו תצליח הפעם.  זהו ניצחון מובטח, ואזי אתם באמת תראו דברים מקבלים צורה.  אכן,  אתם תופתעו כאשר דברים באמת יתחילו להתרחש. נשארו רק כמה שבועות להוציא לפועל את מה שנדרש עבורכם כדי להיכנס לתקופה חדשה בחייכם. היו מוכנים לשינויים כך שתהיו מסוגלים להסתגל אליהם ללא קושי כלשהו. הם לא מיועדים לעשות את חייכם קשים, אלא לשפר אותם מעבר לחלומותיכם הפרועים ביותר.

הסופה סנדי היתה אירוע טבעי שהיה דרוש לאמא כדור הארץ כדי להתכונן להתעלותה, והיא תתרחש בכל מקום שקיימות אנרגיות שליליות מושרשות עמוק. ברמה אחרת, אתם מודעים שסוג זה של ניקוי עומד להתרחש, וכאשר כתוצאה מכך אנשים עוברים על כך, האופן בו אתם תופסים זאת בדרך כלל, אינו מקרי. אנו אומרים בשנית ששום דבר קורה במקרה, והכול נקבע מראש. העלאת התודעה הקולקטיבית התגברה על הצורך לניקוי יותר דרסטי, ולכן ניתן לברככם שגרמתם לכך. מה שאתם עכשיו מבינים זוהי דוגמה ברורה של כוחותיכם ליצור את המציאות העצמית שלכם.

כפי שאתם חייבים להבין, השבועות הקרובים הם כה חשובים לכם, וצריכים להראות לכם לבסוף את הדרך הביתה. אנו לא יכולים לחכות כדי להתחיל בצורה כזו, כיוון שאתם מודעים למה שמתרחש, ואנו יכולים להתחיל לעבוד ביחד. ברגע שמסירים את הישויות שעומדות בדרככם, אנו נהיה כולנו הרבה יותר חופשיים לנוע מסביב בהתאם לרצוננו. אז, יוצגו יותר שינויים רבים כך שאתם תהיו מסוגלים לנסוע יותר מהר ליעד כלשהו בעולמכם. כל הבטחותינו יקוימו בזמן מהיר יחסית, כיוון שהיינו מוכנים להתקדם במשך תקופה ארוכה מאוד. תוכניתנו יוצרת שינויים בכל רחבי העולם ויש לנו את הגיבוי להתחיל בחלקים רבים של העולם בו זמנית.

הבינו את העובדה שאתם עשיתם כל כך טוב במיסוד האור על פני כדור הארץ, הקטנתם את הצורך בשינויים טראומטיים וקטסטרופליים. שנים רבות אחורה, היו מספר נביאים שהתבססו על "הסתברויות" שנשחקו על ידכם. ככל שאתם הולכים חזרה רחוק נאמר לימי התנ"ך, כך היו יותר נביאים רואי שחורות. בכל אופן, חלק מהאנשים דבקו לישן השומר על ציר זמן שעדיין קיים היום, אבל אין הוא נושא את האנרגיה שתשפיע על אחרית הימים. אז, אתם תבינו שאף אחד לא "טועה" אבל נעשה קשור לתוצאה מסוימת שאינה מיושמת יותר.

אני SaLuSa מסיריוס, ומודה לעובדי האור בכל רחבי העולם עבור מחויבותם המתמשכת להתעלות, ולמיכאל שהיה לו את הביטחון להציג מסר בכנס. אני מתייחס אליו כמיכאל כי כמו עם כל אחד אחר, השם המלא נושא אנרגיה שהיא ספציפית לאותו אדם. ברכות שמחות לכולכם.

אני SaLuSa.

תודה לך, Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge