Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 30, 2017מסר של Mike Quinsey  המתקשר את העצמי הגבוה שלו -  מיום 30 ביוני 2017

 

 

הזמן מתקדם וממשיך לגדול בדרך כזו כך שאתם לא יכולים להיכשל מלהכיר את השינויים שהוא מחולל. באמת לא נראה כי יש לכם זמן לעשות כה הרבה כפי שהייתם רגילים לעשות קודם לכן, עם זאת אתם מגלים כי הזמן כפי שאתם קוראים אותו מהשעון נראה לגמרי אותו הדבר. במציאות אתם עושים הרבה באופן רגיל אבל ישנה תחושה של דחיפות שנותנת את הרושם כי הזמן קצר. זה ביחד עם סימנים אחרים מהווה סימן ברור שהזמן מאיץ, כיוון שהוא לוקח אתכם לתוך העידן החדש. כה הרבה משתנה  וכה מעט מאוד יחזור למה שהיה קודם לכן. השינויים נמצאים בעיצומם, למרות שבאופן כללי אתם תגלו שזה קשה לתאר במדויק היכן הם קורים.  יש לנקות הרבה מהישן לפני שהחדש יכול להיות מוצג, אבל אף על פי כן אלה הנושאים את האחריות להניע דברים קדימה מאוד פעילים וממתינים לזמן הנכון כדי להציג את מה שהכינו.

 

למרות שהמחזור החדש החל בשנת 2012, מספר מקורות כבר התכוננו להציג את תרומתם לעידן החדש. הם נשארו בהמתנה וככול שהזמן חולף אנשים רבים מצטרפים אליהם עם שלהם, בהבטיחם כי ברגע שהזמן הבטוח מגיע לצורך הצגתם יתגלה הרבה במרחב זמן קצר מאוד. בינתיים רמת תוהו ובוהו היא בלתי נמנעת, כיוון שאנשים מהססים בדרך כלל לשנות את הרגליהם ולקבל דרכים חדשות "שמשבשות" את דרך חייהם הרגילה. דבר אחד בטוח שזה יהיה בלתי אפשרי לעכב את ההתקדמות, כשכה הרבה התקדמויות כבר נעשו. הכול יהיה מאוד מקובל כשזה מרומם את איכות חייכם ומשאיר אתכם עם מספיק זמן כדי ללכת אחר רצונותיכם. שלום יושג ברמה שלא נחוותה קודם לכן, אתם באמת תדעו שעברתם לתוך העידן החדש.

 

המסר לכול אחד הוא להמשיך להעלות את הרטטים שלכם ומבלי להתחשב במה שמתרחש לכם בעתיד אתם תקצרו את היתרונות. הזכרתי כי לעיתים קרובות יש למדריככם תפקיד חשוב לשחק בשל זמן מעין זה. מבלי להפר את רצונכם החופשי, הם יעשו את כול הדברים האפשריים כדי להבטיח שאתם תרוויחו את ההצלחה המקסימלית. בתקוה שהכוונה היא להתעלות עבורכם, וזה יהיה שווה כול פיסת מאמץ שאתם שמים כדי שזה יצליח. אפילו אם אתם לא מוכנים להתעלות, אין אתם צריכים לדאוג באשר למה שאתם מכנים כישלון, כיוון שאתם למדים הרבה אשר ישרת אתכם היטב בכול נתיב שתקחו. המשמעות היא גם בשל מה שהרווחתם, יש לכם פחות ללמוד בעתיד, כיוון ששום דבר לא הולך לאיבוד או נלקח מכם.

 

זכרו כי אתם הסיכום הסופי של כול החוויה שהרווחתם והשתמשתם בה היטב. אם ישנה קארמה שיש לנקותה, מדריככם יבטיחו שהיא חלק מתוכנית חייכם, וגם יעזרו לכם להתמודד אתה. אין אתם יכולים לקחת אתכם קארמה שלא נוקתה לתוך העולמות הגבוהים יותר כך שככול שאתם מתמודדים במוקדם יותר אתה, כך יהיה טוב יותר. היה לכם אולי מספר רב של חיים במהלך המחזור האחרון, ואם אתם מרגישים עכשיו מוכנים ובטוחים לעשות קפיצת מדרגה קדימה אתם קרוב לוודאי תצליחו. סימן בטוח שאתם מוכנים הוא כאשר אתם מסתכלים על כול נשמה אחרת ויודעים שהן אחד אתכם. כי אתם יכולים לקבל אותן כפי שהן ומבלי להתחשב באמונתן, וזכרו כי אהבה אוניברסאלית היא המפתח לשחרר את עצמכם מהרטטים הנמוכים. אף אחד יכול לבקש יותר מכם  אם אתם עושים את המיטב להתרומם, ובעשותכם זאת אתם חייבים בסופו של דבר להצליח. אתם כבר נסעתם רחוק לאורך נתיב האבולוציה והרווחתם הרבה באמצעות חוויותיכם בחייכם הרבים על פני כדור הארץ.

 

עכשיו זה הזמן בו גילויים רבים מוכנים להשתחרר  כיוון שניתנו לכם התקדמויות וטכנולוגיות חדשות במשך שנים רבות, אתם בשום מקום לא קרובים להיכן שהייתם צריכים להיות כעת. אולם, זה הכול עומד להשתנות כיוון שאתם וכדור הארץ זועקים לשינוי כך שהאנושות יכולה להתקדם לנקודה שמקלה את נטל החיים. חשוב במידה שווה הוא קידומם של אנשים אשר מתאימים בצורה הטובה ביותר להובילכם לתוך העידן החדש, והם כבר ידועים וממתינים להזדמנותם להראות מה הם יכולים לעשות. החזון שלהם הוא לעשות את המיטב עבור כול האנשים ולשים בצד את העוולות שבוצעו על ידי אלה עם סדר יום שונה. אתם בוודאי חייבים להבין עד עתה שאתם מהווים ביעילות אסירים בכלא פתוח שנוצר על ידי אנשי האופל, אשר הבטיחו שיהיה לכם מעט או בכלל לא מה לומר בעתידכם. אולם, ישנם אלה אשר עובדים עבור שיפורים אשר ישנו את דרך חייכם וישחררו אתכם מהשיעבוד. התוכניות מתקדמות וכתמיד זה "הזמן הנכון" שממתין כדי להבטיח שכאשר ישויות האור צועדות קדימה זה בטוח לעשות זאת.

 

בזמנים של שינויים מרחיקי לכת מעין אלה, זה עוזר אם אלה הקיימים עכשיו עם ידע על המצב עוזרים לאלה שנשארו בחשיכה, כך שהם מודעים  כי בקרוב יהיו שינויים גדולים ומבורכים. אנשים באופן כללי לא מבינים מה מתרחש ומדוע יש כה הרבה תוהו ובוהו, ולא רואים עתיד עבור עצמם.  מידע רב מדי עשוי להיות קשה עבור חלק להבין, אבל מספר מילים מעידות על כך כי שינויים חיוביים שלפנינו ירוממו אנשים רבים. הם עייפים לאחר שנים כה רבות של שיבוש ומהומה פוליטית, וצריכים עזרה כדי להבין כי ישנה תקווה וכי שלום יבוא בבוא הזמן. אולי ההתרוממות הגדולה ביותר תהיה הידיעה כי מלחמת עולם לא תאופשר, וכי הדרך לשלום קבוע וממושך כבר מומשה. יהיו שינויים חיוביים רבים מאוד בקרוב המובילים אתכם לתוך העידן החדש, עם כול היתרונות שיבטיחו חיים נהדרים ומאושרים.

 

מזמן לזמן זה הכרחי להזכיר לכם כי כול הנשמות נאהבות על ידי אלוהים אפילו אלה שנכון לעכשיו מבצעות פעולות שליליות. הן חוות בדיוק את מה שהן צריכות כדי שבסופו של דבר תלמדנה את שיעורי החיים. קארמה יכולה להיות מסובכת ובהסתכלות על כך מהחוץ זה קשה עבורכם לקבל שכול הנוגעים בדבר הם פשוט "משחקים" את חלקם כדי לתת להם את החוויות שהם צריכים כדי להתפתח. בעשותם זאת, כול הצדדים המעורבים יתקדמו באמצעות הלימוד מתוצאות פעולותיהם. היו סמוכים ובטוחים כי בשלב מסוים אתם כולכם חוויתם את שני צדדי החיים, וכשאתם מרוממים את הרטטים שלכם כך הצורך לשיעורים מעין אלה פוחת. אלה המבצעים פעולות שליליות ילמדו מטעויותיהם, אבל צריכים אהבה ועזרה רבה כדי להתגבר על רגשותיהם הקיצוניים של כעס ושנאה.

 

אהבה היא האנרגיה העוצמתית ביותר ביקום, וישויות שהתעלו הן אותן נשמות שהגיעו לשלב בו הן יכולים לבטא אותה באופן מלא בכול הנסיבות. זו גם המטרה הסופית של כול הנשמות כשהן חוזרות לאלוהות. יש לכם דחף מולד שדוחף אתכם קדימה יותר מאי פעם לתוך המימדים הגבוהים יותר של אור, והגעגוע לחזור "הביתה" הינו דחף עוצמתי שהופך לחזק  ולחזק יותר כול הזמן.

 

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא את האנרגיות של אור ושל אהבה.

 

באהבה ובאור.

 

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge