Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, December 12, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 12 בדצמבר 2014

אלו סיכויים מרגשים עומדים בהמשך כיוון שאתם יכולים לצפות בצדק לזמנים חושפנים, וסימנים חיוביים שהשינויים שהמתינו להם זמן רב מגיעים לידי הגשמה. אנו מעריכים את הסיבות לזהירותכם, ומרגישים בטוחים שבזמן נתון אתם ללא ספק עוזבים את מחזור העידן הישן מאחור. הוא מיצה את עצמו ואין דרך חזרה עבור אלה מכוחות האופל אשר תמכו בו. באופן טבעי, יהיו עדיין מכשולים להתגבר עליהם, אבל יכולתם לתחזק זאת צומצמה מאוד. אתם יכולים לצפות מהם לנסות ולמנוע את הפצת החדשות, אבל יש לכך חשיבות כזו שאנו לא נאפשר לכך להיעצר או להתערב בו. עשויות להיות בעיות קטנות, אבל אתם יכולים להיות בטוחים שעתיד נהדר מובטח.

הזמן שנבחר לצורך ההודעה נבחר ללא ספק עם תקופת החגים במיינד, כך שניתן להגיע במידת האפשר לכמה שיותר אנשים. משפחות יכולות להתאסף ביחד ולדון במשמעות של הגעת ערי האור. זה יגרום להתרוממות גדולה בתקוותיהם של אנשים ואמונה בעתיד. חוויותיכם לוו בקפדנות מאז תחילת המחזור לפני כ-26,500 שנה. אתם הונחיתם לעקוב אחר נתיב אשר ייתן לכם את החוויות הדרושות כדי להחיש את האבולוציה שלכם, וגם הזדמנויות להתרומם מעל האנרגיות הנמוכות יותר. אחרית הימים היתה תמיד נושא לבחירת הכיוון ללכת בו ואנו מרוצים שמספיק נשמות של האור הצליחו בכך. הן עשויות לא להוות את הרוב, אבל יכולתן להביא את האור היתה מספיקה כדי להתגבר על אנרגיות האופל אשר היו הורסות אותן ולוקחות שליטה מלאה.

לאחר שהייתם צריכים לעמוד לעיתים קרובות מאחורי אמונותיכם עם הוכחה קטנה, סוף סוף יש לכם משהו המגבה אתכם, וכשהזמן עובר, זה יהפוך אפילו לחזק יותר. כמה נשמות עדיין ימצאו זאת קשה להבין את המשמעות של מה שמתרחש וימשיכו בדרכיהם הישנות. זה בסדר כיוון שכל אחד מכם חייב לעקוב אחר האינטואציה שלו, ולהחליט על עתידו. למעשה, אתם לא יכולים פשוט לבחור לנוע קדימה לתוך האור יותר מאשר הרטטים שלכם מאפשרים זאת. לכן, אתם צריכים לאפשר לאחרים להגדיר את צרכיהם ואת הנתיב לעקוב אחריו. היו סמוכים ובטוחים שכל הנשמות ימצאו את עצמן בסופו של דבר בדיוק במקום בו הן התכוונו להיות בו. זה יאפשר להן להתקדם עם האבולוציה שלהם באופן אשר מתאים לרמת הבנתן. בזמן הארוך, כל הנשמות יתרוממו, כיוון שבמציאות אין זמן כפי שאתם מבינים אותו. הרמות הגבוהות יותר אינן קשורים לזמן ונשמות יכולות לנוע אחורה וקדימה בתוכו.

החדשות על ערי האור יגרמו להתרגשות גדולה בכדור הארץ וייתנו לאנשים תקווה גדולה לעתידו של המין האנושי. עד כה העתיד נראה עגום עם חוסר סדר שיצר את הרושם כי יחמיר יותר ועם תקווה קטנה על שינויים כלשהם לטוב יותר. כפי שחוויתם, אחרית הימים יכולה להיות די הפכפכת כשהאנרגיות הישנות מסתיימות. אולם, שום דבר יעצור את חשיפתו המלאה של העידן החדש אשר כבר החל. מה שעומד להתרחש ייתן לאנשים תקווה גדולה לעתיד, והתקדמויות רבות ששמעתם עליהן, יהפכו בקרוב חלק ממציאותכם. למרות שאתם מעוכבים על ידי אנשי האופל, העובדה נשארת שהתקדמות עדיין ממשיכה במקום בו המצאות חדשות נעשות כדי שהחיים יהיו קלים יותר. "חוסר" יהפוך בסופו של דבר למילה מיותרת ויגיע זמן בו עוני יוכחד לגמרי. רעב וחוסר של צרכים חומריים אשר הופכים את החיים יותר נסבלים לא יחולו יותר, כיוון שתהיינה אספקות רבות של דברים הכרחיים אשר יכולים להביא זאת אליכם.

יקרים, נכון לעכשיו צריך שיהיה לכם רעיון טוב לאן האנושות מובילה, וזה ייפצה את החוויות הרבות הפחות מקובלות אשר היו לכם. הכול היה, כמובן, בהתאם לאינטרסים של האבולוציה שלכם ותוכנן מגלגול אחד למשנהו, כך שאתם המשכתם לעלות ולהעלות את הרטטים שלכם. עבור אותן נשמות שלא היו יכולות לעשות זאת, אין האשמה כנגדם אלא פשוט יותר הזדמנויות שניתנות כדי שיצליחו בזמן אחר. כפי שעדכנו אתכם לעיתים קרובות, בכל הזמנים היה לכם סיוע ואף פעם לא נשארתם לבד ללחום את מלחמותיכם. זה עשוי להיראות אחרת אבל בבקשה זכרו שאנו יכולים לייעץ לכם ולעבוד אתכם, אבל הנתיב הסופי אותו אתם לוקחים הוא בהתאם להחלטתכם ומי אנו או באמת כל אחד אחר להפריע בבחירתכם.

נוכח הקארמה הנצברת על כדור הארץ על ידי אלה אשר מאמינים בנקמה בשל הפעולות נגדם. זו למעשה דרך אשר מביאה לכם יותר קארמה, כיוון שלא ניתן להרוויח שום דבר מפעולות מעין אלה. כל נשמה צריכה לעמוד בפני עצמן ובפני פעולותיהן כאשר מסתיימים חיי בני האדם. זה כמובן קשה להפוך לפסיבי בעולם אלים, אבל זכרו שכל הזמן אתם יוצרים את עתידכם. אם אתם נשמה של אור ואהבה אשר הגיעה לרמה של אחת אשר יכולה לבטא "אהבה" בכל הנסיבות, אזי אתם בוודאי מוכנים להתעלותכם. אולם, אל תתיאשו כיוון שישנן רמות שונות בתוך כל המימדים, וכל עוד אתם מובילים את חייכם בהתבסס על אהבה של אחיכם ואחיותיכם, אתם תצליחו ותתרוממו.

אני SaLuSa מסיריוס, ושמח להיות בעל יכולת לתת לכם את החדשות הטובות לגבי ערי האור. הן ייחשפו לאט די הרבה זמן וזה יהיה מראה נהדר כאשר הן ייחשפו. הן תמשוכנה אלפי מבקרים אולם אנו חושדים שבתחילה הופעתן תהיה כפי שאתם אומרים "לא נגישה"... אולם, הערים הן די גדולות ויהיה בבירור עניין עצום בהן. לא יאפשרו לרשויות להפריע ואמצעי זהירות הולמים ייעשו כדי לתת לכך הגנה מלאה. היו באהבה ובאור ודעו שאתם בורכתם להיות נוכחים על כדור הארץ בזמן כזה חשוב.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge