Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - October 31, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - October 31, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 31 באוקטובר 2012       

Steve Beckow

בסיום הרצאתו בסידונה ביום רביעי בשעה 1600, Mike Quinsey נתן בהרצאתו מסר מאולתר מ- SaLuSa. מייק לא נתן את המסר כאילו SaLuSa מדבר ישירות, אלא כמייק המדווח מה SaLuSa אמר לו.

http://galacticchannelings.com/english/wit.gif
Mike Quinsey
:

"תודה רבה, יקיריי, שהגעתם לסידונה. אני מדבר בשם SaLuSa שרוצה לומר שהם יותר מאשר אסירי תודה לאנשים שהגיעו לסידונה.  אתם יצרתם הרבה יותר אור מאשר קודם לכן, אור אשר יעבור ממקום למקום בכדור הארץ ויעזור להאיץ את האבולוציה מסביב לפלנטה.

הכוחות על ספינות האם ועל שאר כלי השיט כה קרובים אלינו, עכשיו. הם מפקחים על כל מה שמתרחש בכדור הארץ. רמות התודעה לא היו כה גבוהות כפי שהן עכשיו, וכאשר הן יגיעו למסה קריטית, יהיה פיצוץ של אור על כדור הארץ.

הם רוצים מאיתנו שלא נהפוך את החוצנים לנעלים בשום דרך שהיא. הם באים כשווים וכאשר הם יבואו, תהיה לנו חגיגה גדולה. הם ימשיכו להיות איתנו לאחר ההתעלות. הם רוצים מאיתנו שנהיה חלק מתכניותיהם לעתיד ויש להם הרבה להציע לנו והם ירוממו אותנו לתוך הרמות הגבוהות יותר שהם תיארו.

הם רוצים שאנו נפגוש אותם ללא פחד. כאשר הם הגיעו לכדור הארץ, הם לא עשו שום דבר שיכול להזיק לנו או לגרום לאנשים להיות במקום של פחד. אבל הם אכן מבינים שאנשי האופל תמיד התחילו להפחיד אותנו מנוכחותם.

הם רוצים שאנו נתפתח מהר מאוד, כך שהם יוכלו להביא לנו את היתרונות של הטכנולוגיה. הסירנים רוצים לפגוש את הסירנים (Sirians) מביננו, את הפליידיאנס (Pleiadians) וכן הלאה. לאחר ההתעלות, חלק מאיתנו יקבל את ההזדמנות לחזור לפלנטות שלנו. זוהי הבחירה שאנו נעשה. המשפחות האמיתיות שלנו הן חוצנים, שאותן עזבנו כשהתנדבנו להגיע לפלנטה הזו כדי לסייע עם ההתעלות.

הם מכירים אותנו היטב. בשעת הלילה, חלק מאיתנו הולכים לפגוש אותם על הספינות, אבל כאשר אנו חוזרים הם סוגרים את הזיכרונות שלנו, כיוון שהזיכרונות של ההתנסויות של הטכנולוגיות הנעלות שלהן והחמימות והנוחות, יסיחו את  דעתנו יותר מדי מעבודתנו על כדור הארץ.

אפילו עכשיו אין הם רוצים לשבש את העבודה של אחרית הימים. הם מאוד גאים בעבודה שעובדי האור עשו, ואפילו עכשיו הם מאוד נוכחים עם המדריכים הרוחניים שלנו. הם זמינים לנו כמו המדריכים שלנו ואם הם יכולים לסייע לנו בכל דרך, הם יסייעו. כשהם סביבנו, הם מנסים להשפיע עלינו, זה מה שהם עושים.

הם אינם מאד נוטים לתת לנו תאריכים אבל הכול יגיע בעתיד הקרוב מאוד. הם מעדיפים שאנו נאפשר לדברים לזרום ונקבל דברים כפי שהם, כיוון שהכול הוא לטובתנו.

SaLuSa  מודה לנו על ההתעניינות החמה שלנו.  הוא הינו הקול של הקבוצה המקורית שהגיעה מספינות האם. הם אינם עובדים בנפרד. הם עובדים כצוותים. גם עבודת צוות זו תקרה לנו בעתיד הקרוב.

בשנים האחרונות, המין האנושי עבד קשה מאוד לכנס את כל הגזעים ביחד ולהפכם לאחד. SaLuSa אינו רוצה שיעריצו אותו. הוא אינו מחשיב את עצמו כמישהו מיוחד. אבל הוא כן מעריך שאנו נעזרים במסרים. הוא מעריך שרבים מהמסרים חזרו על עצמם אך זה בלתי נמנע.

הוא יכול לראות אותנו, עתה. הוא יכול לראות את אהבתנו, האור שלנו, ההילות שלנו. הוא רואה אנשים נפלאים מתמזגים ביחד ויוצרים השפעה נהדרת על האנשים בעולם. הגלקסיות מעריכות את מאמצינו והם מתקרבות יותר ויותר ומעריכות את מאמצינו.

זה לא היה קיים בעבר שאנשים קידמו בברכה את נוכחותם. קודם לכם, פחד היה יותר שכיח מאשר אהבה, אבל זה השתנה. ככל שמגיעה יותר אהבה, כך קל יותר להם להגיע.

כאן המקום ש- SaLuSaרוצה לסיים את המסר שלו, אבל הוא רואה לחזור ביום שני ואנו נמשיך. מלכתחילה, לא היה בכוונתי להעביר מסר, אבל כאשר הם מדברים למעלה, אתם צריכים להעביר זאת הלאה.

אולי בפעם אחרת, אני אמשיך עם מסר ישיר זה. מעולם לא הייתי במצב כזה. אני בדרך כלל מקליד את המסר במחשב שלי וזו הייתה עבורי חוויה מאוד שונה".

המקור: תרחיש (סינריו) 2012


Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge