Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - May 5, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 5 במאי 2017

בכול יום אתם מתקרבים לנקודה בה אנשי האופל היו מאופקים במידה מספקת כדי לאפשר את השינויים המבורכים במטבעות שלכם. נכון לעכשיו, פעילות רבה מתרחשת כדי להסיר את אלה שמתחבאים בתוך כדור הארץ שנאמר להם להיכנע או להתמודד עם השמדה. זה משאיר את השינויים שיילקחו כדי לנקות את נשק החלל שלהם, להפוך זאת לבטוח לקדם בברכה כלי רכב אורח הנוחת על כדור הארץ. כול אלה הכרחיים כדי לאפשר את הצגתו בבטחה וללא דיחוי של העידן החדש. היו סמוכים ובטוחים כי ההכנות עבור זמן זה המשיכו למשך די הרבה זמן, וברגע ש"המכשולים" הוסרו, האירועים יואצו קדימה. השינויים מאחרים ובלתי נמנעים ובתוך כמה שנים יתחילו להתמיר את החברה שלכם.


אתם נמצאים עכשיו בזמן בו אתם חייבים לקחת שליטה על רגשותיכם ולא לאפשר למחשבות שליליות להיכנס למוחכם. לא ניתן להדגיש זאת מספיק כמה זה חשוב לשמור על גישה רגועה לעניינים הארציים, שלפעמים יכולים להיות מפריעים. אלה יהיו סימנים אחרונים של חשיבות כלשהיא בתגובותיהם של אלה שאינם מבינים שניקוי צריך להתרחש לפני שניתן להציג את החדש. השינוי ברטטים ידאיג את אלה שאינם יכולים לקבלם כיוון שהם לא יוכלו להבין מה מתרחש. עד שתהיה קיימת עיתונות חופשית קשה להעביר את האמת לכול האנשים כיוון שאלה שעדיין נמצאים תחת שליטתם של האילומינאטי ימשיכו להיות מבולבלים.

בזמנים בהם זה קשה להבין מה מתרחש, היו מובלים על ידי האינטואיציה שלכם וכאשר הדברים לא נראים ברורים או הגיוניים נסו לראות את הסיבה הבסיסית וחפשו תוצאה חיובית. הבינו שאתם כמו כול אחד אחר יכולים לעזור לעצב איך יתפתח העתיד, וזהו רצון חופשי בפעולה. אתם למעשה הרבה יותר עוצמתיים מאשר אתם מבינים וכאשר הרטטים שלכם גוברים אתם תדעו שמחשבותיכם יצירתיות. למעשה, אתם תצטרכו ללמוד איך לשלוט בהן. זה יגיע אליכם באופן טבעי כך שאל תדאגו אם ברמתכם הנוכחית אין אתם יכולים למנוע ממחשבות תועות להיכנס למוחכם. אולם אתם תופתעו בצורה נעימה כמה מהר אתם תסתגלו לרטטים הגבוהים יותר.

חלק עשויים לשאול מדוע נשמה צריכה חוויה במימדים הנמוכים, והתשובה הפשוטה היא כדי להתפתח במקום בו ניתן להשיג את החוויה ברמה מהירה יותר מאשר בכול מקום אחר. זה יהיה קשה אבל ניתנת לכם כול עזרה כדי להצליח. אתם יכולים כמובן לנסוע לאורך נתיבכם הנבחר באיזו מהירות המתאימה לכם, ומדריככם יבטיחו שלא תהיו יותר מדי עמוסים. אחרי הכול, כול דבר נמצא ב"עכשיו" כך שאתם יכולים להתפתח במהירותכם האישית. מרבית הנשמות מקדמות בברכה את השינוי להאיץ את התפתחותן וחלק ניסו להשיג יותר מדי בתקופת חיים אחת.

הוחזקתם בכוונה ברמה בה לא הייתם מודעים על הדרך בה אתם יכולים להשיג התעלות. אנשי האופל תכננו לשמור אתכם עצורים כך שהם יכולים לשעבד אתכם, ועד כה הצליחו. אולם, רבים העלו את הרטטים שלהם במידה מספקת כך שיכולים לעבור מעבר למגבלות שנכפו עליהם, ויכולים עכשיו לצפות להתעלות. העולמות הגבוהים של האור מאותתים וזה לא ייקח זמן רב לפני שאתם תוכלו לנקוט בצעדים שיסתיימו בכך שתהפכו לישות גלקטית. אבל חייבים להדגיש כי יש לכם עדיין די דרך ללכת לפני שאתם משיגים רמה גבוהה מעין זו, אבל זה הנתיב שבחרתם עבור האבולוציה שלכם.

האמת תתגלה לכם בסופו של דבר ובקצב אשר לא יהמם אתכם. מעט מאוד כפי שהובלתם להאמין אבל היו סמוכים ובטוחים שישנו אלוהים, המקור הנהדר של כול מה שיש. אתם כולם בני אלמוות ונוצרתם בדמותו של אלוהים, כך שהמשמעות היא שיש לכם את מלוא הפוטנציאל להפוך לאחד עם אלוהים. רצון חופשי ניתן לבני האדם כדי לחוות את מה שהם רוצים אבל זה מגיע עם האחריות לכול הפעולות שאתם נוקטים. ידיעה זו עוזרת להסביר מדוע אתם עוברים דרך דואליות. אולם, היו סמוכים ובטוחים כי לפני שהסתכנתם במסע זה הייתם מודעים באופן מלא לאתגרים שאתם מתמודדים "כדי למצוא את דרככם חזרה אל האלוהות". בתחילה, אלוהים שלח את כול הנשמות החוצה כדי לחוות כך שאלוהים יכול ללמוד יותר על יצירותיו. נאמר ש"אלוהים שואף ואלוהים נושף" ואתם יכולים ליחס זאת לכך כיוון שמסעכם הינו מחוץ לאלוהות.

דת היא הנתיב הנבחר של רבים שצריכים מורה כדי להראות להם את הדרך, אבל לעיתים קרובות קשה לעקוב אחר הדרך כיוון שזו גרסתם של בני האדם לאמת. במציאות, זה פשוט למדי ומכוסה על ידי "עשו לאחרים כפי שהייתם עושים לעצמכם". המשמעות היא להתייחס לכולם כשווים לכם - אחיכם ואחיותיכם. בחווייתכם הנוכחית, זה אולי קשה לממש הבטחה מעין זו, אבל באמצעות העשייה של הטוב ביותר שלכם, אתם יוצרים נתיב באור אשר בסופו של דבר יראה אתכם מצליחים. אהבה אוניברסאלית לא רואה הבדל בין נשמה אחת לשנייה, כיוון שכולם חווים בדרכם האישית ובהתאם לבחירתם. אולם, לפעמים בני האדם נכנסים לקשיים ומאבדים מגע עם העצמי הגבוה שלהם, אבל נעזרים להתרומם שנית, ואף פעם לא נעזבו לנסוע לבד בנתיב, ואלוהים הוא רק במרחק תפילה כאשר אתם צריכים עזרה.

ברגע שאתם הופכים לישות גבוהה יותר, הרטטים שלכם יהפכו כה גבוהים, כך שאתם יכולים לשמור על גוף מושלם אשר יישאר בחיים במשך מאות שנים. זה יסביר את הסיבה מדוע אתם שמעתם על נוכחותו הקבועה של סט ג'רמן (St. Germain) על כדור הארץ במשך בערך 300 שנה האחרונות. הוא נראה במספר אירועים ואף פעם לא הראה סימני הזדקנות. דמיינו כי הנכם מסוגלים לעשות את עבודתכם הרוחנית במשך זמן כה ארוך, ולהיות חונכים לנשמות כדי לעזור להם להתקדם במשך סדרות של חיים בכדור הארץ. סט ג'רמן אפילו הופיע בפגישה באמריקה כאשר נחתמה מגילת העצמאות ושימש ככלי בהכנת הטיוטה. הוא תמיד התעניין בהתקדמותה של האנושות והשתמש בהשפעתו כדי לשמור אותם על הנתיב הנכון.

כשהזמן עובר, אתם לומדים מהר מאוד לגבי העבר האמיתי שלכם ולהיכן העתיד לוקח אתכם. זהו זמן מרגש כיוון שמסעותיכם של רבים מכם כמעט עברו ומאותת עתיד נהדר. יש לכם כה הרבה ללמוד על כך, כך שהרשומה יכולה להיות מתוקנת באמצעות מידע נכון כשר מדובר בהיסטוריה שלכם. במציאות אתם יודעים מעט מאוד לגבי ההיסטוריה של כדור הארץ או חלקכם בו, אף על פי שנלקחתם חזרה לטרום הזמנים האטלנטיים. כול תקופה מראה שההתקדמות היא מחזורית וכול מחזור חמה הסתיים בניקויו של כדור הארץ. זמן זה אינו שונה ומחזור חדש יתחיל בקרוב מאוד עבור הנשמות הצריכות להמשיך את האבולוציה שלהן ברטטים הנמוכים. אלה שמתעלים, עוברים לתוך הרטטים הגבוהים יותר היכן שרוע לא יכול להתקיים וליהנות מקיום שלוו ואוהב.

שמרו את טווח ראייתכם על כול מה שנמצא בהרמוניה ובעל רטטים גבוהים יותר, וזה יבטיח שאתם מוכנים להתעלות.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא את האנרגיות של אור ואהבה.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge