Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - May 12, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 12 במאי 2017

נראה כי הכוחות השליליים גורשו מחוץ לבסיסיהם התת-קרקעיים ואינם יכולים לשמור על שליטה גלובלית. הניקוי ימשיך עד שהם יותר לא ייצגו איום לאנושות, באפשרם שליטה גדולה יותר באמצעות כוחות האור. זה יכול להיות רק עניין של זמן לפני ששליטתכם על מקורות החדשות משתחררת, ומאפשרת לחדשות האמיתיות להינתן. עד עכשיו, לצורך מציאת האמת הייתם צריכים לסרוק את האינטרנט כאשר אתרים רבים מזינים אתכם במידע כוזב. אולם, אם כבר זיהיתם את אותם אתרים שהינם אמינים, יהיה לכם לפחות מושג סביר על מה שבאמת מתרחש.


חדשות כה רבות ממתינות לשחרורן וזה יכסה את האירועים של שבעים השנים האחרונות או כך שהוסתרו. באופן כללי, אנשים לא יהיו רק נדהמים אלא למעשה בשוק להאמין כי האמת עוכבה במשך זמן כה רב. האילומינאטי מנעו מכם להתפתח ובאותו זמן הם "גנבו" את כספכם כדי לממן את הפרויקטים הסודיים העצומים שלהם. אין זו רק אנרגיה חופשית שהיתה מרוממת את חייכם באופן מיידי, אלא טכנולוגיות מתקדמות כמו משכפל המזון. בבת אחת שתי התקדמויות אלה היו מוציאות את האנשים מעוני ומרעב. אולם, אל תתיאשו כיוון שזה לא ייקח זמן רב לפני ששינויים מועילים יוצגו, ואז אתם תדעו כי האור נמצא בעוצמה מוחלטת.

האילומינאטי הם אכזרים ולא יודעים גבול באחיזת כוחם אבל הם עכשיו יותר מאשר מצאו אנשים הדומים להם. בשעה שההתקדמות מואצת, פרויקטים מועילים רבים מתקדמים, והכנות נעשו לזמן המגיע כאשר ניתן יהיה להכריז עליהם בפומבי. ציר הזמן העיקרי שלכם חזק ומוביל להתעלות, וניתן לאשר ששום דבר יכול עכשיו לעצור ממתן ביטוי מלא לכך. זה עדיין נראה בטוח שאירועים גדולים יוכרזו ויתחילו לפני סוף השנה. נעשית ללא ספק התקדמות מהירה אשר תאפשר לכוחות האור להשיג את מטרתם כך שהעניינים יהיו בדרכם בקרוב מאוד.

בינתיים, כאוס שולט על חלקים רבים של העולם, כשאנרגיות חדשות גורמות לצרות עד שהן תוכלנה להירגע. ישנו מיון, והרטטים הנמוכים צריכים לעלות אחרת אין מקום להם ברמות החדשות בהן הם פשוט לא יכולים להתקיים. אולם, אתם מגיעים במהירות לנקודת מפנה זו ומכאן ואילך עתיד בהיר ושלוו מאותת. נשמות אלה שאינן יכולות להעלות את הרטטים שלהן, תרגשנה אי נוחות ולפעמים לא תהיינה מסוגלות להסתדר עם מה שמתרחש, בהיותן חסרות את ההבנה שזה יכול להיות אחרת. מערכת האמונה שלהן לא יכולה להבין מה נמצא מאחורי השינויים, ובמקרים רבים יש להן מעט או בכלל לא עניין בהם. אולם, צרכיהן מסופקים ובזמן הנאות הן תעבורנה לתוך נתיב חדש כדי לקדם את האבולוציה שלהן.

אף פעם אל תפחדו עבור אלה שאינם נמצאים ברמת הבנתכם. כול אחד יימצא את עצמם במקום הנכון וזה לא יכול להיות אחרת, כיוון שזה נקבע בדיוק בהתאם לרטטים האינדיבידואליים שלכם. לכן, כול הנשמות תמצאנה את עצמן בדיוק היכן שהן יכולות להמשיך את חוויותיהן בקצב שמתאים להן. לא יהיה רווח או תועלת במעבר לרמה גבוהה יותר עד שאתם מוכנים, ומשיגים זאת באמצעות התפתחותכם האישית. כדור הארץ זורק כמה אתגרים קשוחים ואלה הם דרככם לחוויה מוצלחת במסעכם להתעלות. זה שווה לחזור על כך כי אף פעם לא נקבעות לכם מטרות שהן מעבר ליכולתכם.

למעשה, בכול יום של חייכם, הזדמנויות גם אם קטנות תצגנה את עצמן, מה שנותן לכם סיכוי לרומם את הרטטים שלכם. האתגר שלכם הוא לשמור עליהן ולבנות עליהן כך שאתם ממשיכים לעלות. לפעמים אלה דברים קטנים שיכולים להיות כה הרבה לאדם אחר כמו מילה טובה או יד עוזרת שגורמת להם להרגיש ראויים ורצויים. לעיתים קרובות מעשים טובים עולים לכם שום דבר אבל לפעמים אתם עשויים לתת מתנה סכום כדי לעזור לנזקקים, ואם כול אחד היה עוזר לאחרים בדרך זו, עוני היה נעלם בקרוב. המשמעות של העדר התפשטות העושר ביחד עם פעולות שננקטות על ידי האילומינאטי, היא שהעושר של העלם נמצא בידיים של מיעוט קטן מאוד בשעה שמיליונים בקושי מתקיימים בהעדר צרכים בסיסיים כדי לשרוד. מצבים אלה ישתנו בקרוב מאוד ושערוך מחדש של המטבעות יצליח לגרום לחלוקה הוגנת של העושר.

המין האנושי הם אנשים חזקים שגדלו בתרבויות הקשוחות ביותר. רבים הפכו למסורים למשימותיהם ומרבים בהצלחה בשל כוונתם להתגבר על המכשולים בדרכם. ההתקדמות היתה מהירה וכול החוויות היו לטובתם של הכול. חלק עדיין מוצאים שזה קשה לתפוס את המציאות האמיתית שהם חיים בה ומבלים חיים אחר חיים בלמדם את שיעוריהם. עזרה תמיד ניתנת אבל בשום אופן לא נכפית על מישהו. זכרו שרצון חופשי הוא מקודש ועומד להיות מכובד על ידי כול הנשמות וזה עניין של דאגה במקרים שמתעלמים ממנו, ואלה שעושים זאת צריכים ללמוד שיעורים קארמתיים שינבעו כתוצאה מפעולותיהם.

היכן שקיימות מערכות יחסים קרובות או קשרי משפחה, זה בדרך כלל נתפס שהם ימשיכו מבלי להתחשב בשינויים כלשהם הנגרמים בשל אחרית הימים. חיים בעבר יראו שהם מחליפים תפקידים מגלגול אחד לאחר כך שהם מתפתחים ביחד. אתם מתגלגלים באחד משני המינים כך שבמשך תקופה של חיים, מושג איזון, אבל באופן טבעי במספר מקרים זה גם כרוך בקארמה. היו סמוכים ובטוחים כי הישויות הגבוהות המפקחות על התקדמותכם יכולות לראות את התמונה הגדולה יותר ויש להם שליטה מוחלטת על כל העניינים. לכן, אתם יכולים להבין כי האירועים מתרחשים באופן נשלט מבלי להתחשב איך הם נראים מהחוץ. רצון חופשי עדיין מכובד אבל בא לסיפוקו על ידי איחודו בתוכנית חיי האנשים, ובדרך זו לא משפיע על התוכנית הגדולה יותר עבור האבולוציה שלכם.

שמרו את עיניכם ביציבות על מטרתכם המיידית כך שאתם יכולים להתקדם בהצלחה מבלי להיות מוטרדים על ידי התרחשויות חיצוניות. הידיעה שאתם בקרוב בבית כשהמחזור שלכם מתקרב לסיומו תיתן לכם את הכוח הדרוש להשיג סיום מוצלח. איזה חגיגות יתרחשו וכמה מהנה זו תהיה הידיעה שהכול בסדר ושהכוחות השליליים לא יכולים יותר להפריע.

אם אתם יכולים לעזור לאלה שהם אבודים עם זאת יודעים או מרגישים כי מתרחשים שינויים גדולים, נסו לא להמם אותם עם פרטים ותנו רק ככל שאתם יודעים שהם יכולים להבין. מרבית הנשמות רגישות לשינוי ויודעות שמשהו מתרחש אבל עשויות לא להיות מסוגלות להבין מה מתרחש. הנקודה העיקרית היא שיש להבין היא ששינויים מועילים מתרחשים ואין שום דבר לפחד ממנו. עתידו של המין האנושי נמצא בידיים בטוחות ולאחר שכדור הארץ התנקה והתחדש, תקופה נהדרת חדשה תתחיל.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא את האנרגיות של אור ואהבה.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

הערה:

הי חברים, בשבועיים הקרובים אני יוצא להפסקה. לכן, המסר הבא שלי יהיה ב-2 ביוני. אני יוצא לחופש כרגיל לבקר את שני בניי ב- Devonבמערב אנגליה היפה. לכן אני מצפה להפסקה מרגיעה.
שאר השנה צריכה להיות מעניינת מאוד ובסופה תיעשנה ההודעות הגדולות הראשונות. מאחל לכם כולכם תקופת קיץ נהדרת - עם אהבה ואור.
Mike Quinsey.

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge