Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 3, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 3, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 3 בדצמבר 2012

האם חשבתם שה-21 בדצמבר אי פעם יגיע, ועכשיו זה כאן על מפתן הדלת. יש עדיין הרשאות שיוענקו לפני היום המיוחד, וכל אחד ואחד מכם המתכנן להתעלות צריך להיות מוכן באופן מושלם.  האם כבר הבנתם את החשיבות של חלקכם בהתעלות, ואיזה אירוע מהמם זה הולך להיות. האם יכולים אתם להבין מה מתרחש ברחבי היקום, ואת השינויים הגדולים במימדים המרהיבים. כמה כוחות יכולה להפעיל פקודה מעין זו על האלמנטים ועל כל מה שיש. יקירים, זה לא פחות מאשר אלוהים אשר ציווה שההתעלות תתרחש בזמן זה. הניסוי של דואליות מיצה את עצמו ואתם חוויתם אותו, ויצאתם ממנו בהצטיינות. אתם עדיין לא הבנתם איזה הישג נהדר עשיתם, עם זאת בסופו של דבר תמיד היה ידוע שאתם תצליחו.

 יש לכם את כל הזכות להיות מרוצים מעצמכם, וזו לא תהיה הגזמה להגיד שהייתם בגיהנום וחזרתם. כאשר יצאתם לדרך לא היה לכם שום מושג עם מה אתם עשויים להתמודד, אבל עשיתם זאת עם מספיק בטחון ואמונה בעצמכם. עכשיו במבט לאחור, זה מיותר לשפוט את אלה אשר עד כה נכשלו להתרומם לתוך האור. היה ידוע שמרבית הנשמות יימשכו לפעמים לתוך הצד השלילי,  וזה לא מהווה משהו נגדכם. בסופו של דבר, ברוב המקרים, אתם כבר התגברתם על החולשות בכך שהבנתם את בעיותיכם באמצעות חוויות קארמתיות. חופש  זו תכונה נהדרת שיש, אבל כפי שנוכחתם לדעת, יש לכך חסרונות כשאתם אחראים על מעשיכם ואפילו על המילים שלכם. חרב של אור הושחזה במעמקי החשיכה, ועכשיו היא קורנת החוצה בהירה מתמיד.

 אתם כבר הייתם נשמות מאוד ניעורות כאשר התמודדתם עם הדואליות, אבל עכשיו אתם אפילו יותר עוצמתיים כתוצאה מחוויותיכם. אתם מוכנים לדברים גדולים יותר בשירותכם לאור, והגורל שלכם היה להיהפך למאסטרים. אין פלא שקבלתם תהילה ושבחים, כשאתם עדיין לא מבינים בדיוק כמה גדולים אתם. ישויות מרחבי היקום מתאספים כדי להיות עדים להתעלות שלכם, כיוון שזה לכשעצמו אירוע מיוחד וייחודי כיוון שאתם מתעלים עם הגוף הפיסי שלכם. זו הסיבה מדוע לאחרונה היה ריכוז גבוה של אור שנשלח לכדור הארץ, כדי לוודא שאתם כולכם מוכנים היטב. אנו חייבים כמובן לא לשכוח להזכיר את אמא כדור הארץ, נשמה היפה והנפלאה ביותר בזכויותיה שלה. היא כולה גם מוכנה לשאת אתכם קדימה לתוך המימדים הגבוהים יותר, היכן שאתם כולכם תשכנו בצדק.

 בשלב זה בהחלט שום דבר יכול למנוע את התרחשות ההתעלות, וזו סיבה נוספת שאנו מופתעים שהקנוניה האחרונה אינה מודה בכישלונה ונסוגה. המנטליות שלהם היא כזו שכוונתם היא להילחם עד הסוף המר, ללא כל התחשבות באבולוציה שלהם או באובדן של חיים. עם זאת, כמוכם, מבלי להתחשב כמה נמוך הם יפלו, יש להם עדיין את הניצוץ האלוהי שלא ניתן לשינוי אשר עדיין יכול להתלקח בלהבת האהבה. הם יזדקקו להרבה סיוע כדי לחזור אל האור והם יקבלו זאת מנשמות מלאכיות אוהבות גדולות המשרתות את רצון האלוהים. אתם גם יכולים לשחק את חלקכם בכך שתשלחו להם את האהבה ללא תנאי שלכם, לסייע להם להתעורר שוב בשנית. אף נשמה לא ננטשת אפילו אם זה אומר לחזור אל האלוהות כדי להישלח בשנית לחוות חוויה נוספת.

 מאוד בקרוב דברים בחייכם ישתנו לנצח, וזה יהיה רק תחילתה של סדרה שלמה שלהם. קרוב לוודאי שאתם תבחינו בהבדל, ותמצאו את האנרגיות מסביבכם כה מרוממות שזה יהיה שינוי קבוע. אתם חוזרים לרמות שהן יותר בקו אחד עם האני האמיתי שלכם. קשה למצוא מילים אשר יתארו את האופוריה ואת האושר שאתם תחוו, אבל ברגע שיהיה לכם  זאת, אתם אף פעם לא תרצו ליפול חזרה לתוך האנרגיות הנמוכות יותר. זה פרדוקס שכאשר יש לכם כל דבר  שהמינד  שלכם יכול להעלות על הדעת, צרכיכם פשוטים ובדיוק מה שאתם צריכים, יותר מאשר רכישת הדברים בשביל הרכישה עצמה. אדם נטה לאגור ולחפש בעלות לצורך רווח אישי, אבל בעתיד לא יהיה להם נטיות כאלה.

 כפי שאמרנו בעבר, צפוי כי ההבנה העמוקה ביותר שתהיה לכם תהיה איך קצת אם בכלל יהיה עליכם לבצע עבודה מפרכת. מרבית צרכיכם יסופקו על ידי יצירתם באמצעות כוח המחשבה, ופונקציות רבות אחרות באמצעות מחשבי העל שלנו. הם הרבה מעבר למה שאתם יכולים לדמיין ויש להם כוח ויכולת עצומים. למעשה, רמת התודעה שלהם עולה בהרבה על זו של אדם כפי שהוא בזמן המסוים הזה. יתכן שאתם תהיו שמחים כשיהיה לכם חופש מוחלט, כיוון שכישות גלקטית אחראית תוכלו לנסוע ללא מגבלות כלשהן. פגישות עם ישויות אחרות והנאה בלימוד לגבי ציוויליזציות אחרות יוכח כאטרקטיבי כשיש לכם נטייה טבעית לאסוף ידע עליהם.

עד שאתם תתרגלו לרעיון שכל דבר הוא בעכשיו, אתם עשויים להיות מבולבלים, אבל גם נרגשים על ההזדמנות לנסוע לתוך חלק כלשהו של החיים הקודמים שלכם או ההיסטוריה של כדור הארץ שלכם. זמן לינארי הוא למעשה מגביל כאשר אתם רואים את העבר והעתיד כנפרדים.  לכן, יהיה לכם כה הרבה ללמוד וחוויות אינסופיות כשאתם מרחיבים את רמותיכם כדי להשיג תודעת על. אזי יהיו לכם כוחות גדולים יותר של יצירה, ושם פשוטו כמשמעו תוכלו לעשות כל דבר. אתם תהיו כאלוהים ויהיו לכם סמכויות דומות שאתם תהיו חכמים מספיק כדי להשתמש בהן כיאות, ועבור הטוב של כולם. אולם, אבל אנו במידה מסוימת קפצנו לתוך העתיד, כשהאבולוציה שלכם מעולם לא היתה כה קרובה כבשעה זו.

 אני SaLuSa מסיריוס, וכה שבע-רצון שאנו יכולים לדבר על העתיד שלכם אשר מתקרב כה מהר. אל תצטערו, יקרים, שאתם עוזבים את הציוויליזציה הישנה מאחור, כשהעברתם  מאות אם לא אלפי של חיים בה. היא יכולה ללמד אתכם מעט אם בכלל, וכתודעת המונים, לכולכם יש את היתרון של החוויות הקולקטיביות שלכם. ישנם קדימה עוד אתגרים ולמרות שדואליות עדיין קיימת, ברמת התודעה החדשה שלכם אין זה סביר שהיא תימשך על ידכם. ובכן, יש לכם לצפות להרבה וזה כמעט שם עבורכם עכשיו. אנו שולחים כתמיד את אהבתנו, כשאתם עדיין צריכים כל סיוע כדי לוודא שאתם תעברו את ההתעלות.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge