Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 30, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 30, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 30 בנובמבר 2012  

אתם עומדים להכנס לקטע הסופי של מסעכם, ולחוות מאוד בקרוב עלייה גדולה ברמות התודעה שלכם. מרבית האנשים יסכימו ששנה זו עברה במהירות יותר מתקופה כלשהיא בעבר, ולאחר ההתעלות זה יהיה אפילו מהיר יותר. ברצוננו לשוב ולאשר שההתקדמות מואצת גם כאשר מדובר בשינויים הדרושים לרבים, ואתם לא תחמיצו שום דבר שציפיתם לו. העיתוי לא היה מעולם כה קריטי, ומסיבות מובנות אנו מסתכלים על התקופה שמייד לאחר ההתעלות. זוהי תקופה בה עבודתנו וזו של בעלי בריתנו לא תעוכב על ידי השפעות חיצוניות, ואנו יכולים להיות יותר גלויים לגבי זה.

 לאחר ההתעלות, תשכחו בקרוב את הקשיים והעיכובים בעבר, כיוון שיהיו כה הרבה דברים שיעניינו אתכם. הלימוד על חייכם ברטטים הגבוהים יותר יהיה מרגש ומרומם, והשמחה והחופש תמשוכנה אנשים יחד כאחים וכאחיות אמיתיים. זוהי נטייתכם הטבעית לחלוק את אהבתכם עם אחרים, אולם אתם חונכתם שמדינות רבות ותושביהן מהווים את אויבכם. העובדה היא שהרוב יחיו בשלום רק אם לא יהיו מחסומים שהוקמו ביניהם. כיוון שהאמון שוקם, אתם תראו כי מתרחש שינוי גדול ביחסם של אנשים אחד לשני. השיתוף והאהבה למה שכל אחד אחר מייצג, יהפכו לרמה החדשה שבה תתקבלנה תרבויות אחרות.

 הבינו כי השינויים שאנו מדברים עליהם, הם פשוט הראשונים מתוך רבים אשר יתמירו את החברות השונות שלכם. הם קרש קפיצה לקידום נוסף שלכם לקראת לא רק להיהפך לישות גלקטית אלא חלק מהציביליזציה הגלקטית. לכן אפילו השינויים הנוכחיים המתקרבים יהיו קצרי ימים כיוון שאתם מיועדים להשאיר מאחור את היבטיה האחרונים של הציביליזציה של המימד השלישי. אולם, במקום להשאיר אתכם מבולבלים או אובדי עצות עקב התנועה המהירה מאוד, אנו נעשה זאת באופן שיאפשר לכם להיות מוכנים באופן מלא. אפילו שאיננו בטוחים אילו שינויים יגיעו ראשונים אולם אנו יודעים שכאשר הם יתחילו, כפי שאתם עשויים לומר, הם יהפכו למהירים ולסוערים. הנקודה היא, יקירים, שאנו מוכנים להאיץ קדימה ברגע שיינתן לנו האות.

 כרגע, לא כל כך מדובר על אנשי האופל המהווים בעיה, אלא גודל המשימות שמתנהלות דורש תיאום ושיתוף פעולה רב. מרבית התוכניות עכשיו במקומן, ונדרש לבצע את רובן בסודיות כדי להגן על אלה המעורבים בהן. למרבה המזל, ישנם כעת עובדי אור כה רבים הממשיכים לרומם את האנרגיות, כך שהם מונעים שתהיה השפעה אמיתית של אנשי האופל. תקופת הכוונות והמטרות שלהם עברה, אבל אפילו אינדיבידואלים יכולים להיות עושי-צרות. אנו פשוט ממשיכים להזכיר לכם את הצורך להתמקד בהתעלות, ושולחים את האור שלכם לכל נקודה בעולם שאינה בשלום. כמובן שזה גם יכול להיות מכוון לאדם כלשהו, לדוגמה אחד המדבר כנגד תהליך ההתעלות כדי להסיח את הדעת מכך.

 הישארו חיוביים כיוון שאתם כמעט בפורטל אשר מאפשר לכם לצעוד לתוך המימד החמישי. אתם תרגישו את השינוי ברטט, וזו תהיה חוויה מרוממת מאד. דמיינו שאתם לא צריכים יותר להרגיש בשנית אותן אנרגיות כבדות חסרות חיים, שהן קרות ולא מזמינות. אתם תופתעו איזה הבדל גדול זה יהיה, וזו הסיבה מדוע אנשים שחוו כבר זאת, אינם רוצים אף פעם לעזוב את הרמות הגבוהות יותר.  זה יותר מצב טבעי של להיות אבל אתם נמשכתם למטה בשל הרטטים הנמוכים יותר, וזה היה אתגר קשה למצוא את דרככם בחזרה. אולם, בעזרת התמדה ונחישות, אתם מצאתם בשנית את האור, וזה ימשיך לגדול ולשאת אתכם דרך מימדים רבים.

 כפי שאתם בטח יודעים עד עתה, אהבה זה כל מה שיש וכל דבר נברא מכך ועשוי להיות שונה בצורתו, אבל לא ניתן להרסו. זהו הכוח העוצמתי ביותר ביקום, וזה מה שאתם חייבים ללמוד לשלוט ולהשתמש בחוכמה. אלוהים המהווה את הכוח הזה הראה כיצד ניתן להשתמש בו באופן העדין והיעיל ביותר, וזה מה שאתם גם חווים ולומדים לעשות. הבינו שכאשר אנו אומרים שאתם אלוהים, יש לכם את מלוא הפוטנציאל להיות אלה המספרים לכם שיש לכם כוח בלתי מוגבל. ברגע שאתם מתעלים, כוח הבריאה שלכם מתחיל לחזור, ואתם תהפכו שותפים עם אלוהים בבריאה. לכן אל תמעיטו ביכולתכם  להמשיך בביטחה, כיוון שאלה אתם אשר מכינים את התפאורה עבור תקופתכם במימדים הגבוהים יותר.

אפילו עכשיו חלק מכם פיתחו יכולות ריפוי (הילינג) עוצמתיות, וזו האמונה בעצמכם אשר מאפשרת לכם לעשות זאת. רובכם עושים זאת באופן תת-הכרתי ואפילו לא מבינים מה הם עושים. כאשר אתם תבינו, היו מודעים שאתם עשויים בהכרח לא להצליח, כיוון שכמה נשמות לא מבקשות להירפא ומשתוקקות לעבור מחלה כאמצעי לחוויה. לכן עשו את המיטב עם כוונה חיובית כך שכל הילינג שאתם שולחים יניב את התוצאות הטובות ביותר. ריפוי מיידי התרחש פעמים רבות כפי שכבר נרשם. זה עשוי אולי לא להיות מספיק אלא אם המקבל מוכן לחסל את הסיבות שהביאו אותו למצב זה מלכתחילה. אנשים מביאים את מרבית המחלות על עצמם אפילו לנקודה בה תיחלש מערכת החיסון של הגוף והם יהפכו פגיעים למחלה. גוף בריא בדרך כלל בא בעקבות מחשבה והרגלים בריאים.

הפדרציה הגלקטית של אור עובדת קשה כדי להסיק מסקנות במספר פרויקטים שנמצאים בשלביהם הסופיים. זה מצב מסוכן בין אם אתם רואים אותם מצד זה של ההתעלות, אבל אם זה צריך להתרחש לאחר מכן, הדרך תהיה ברורה עבורם כדי להתקדם במהירות. היו בטוחים שהאירועים יוצרים את הנתיב שלהם קדימה, והם כמו כדור שלג האוסף מהירות ומסה. עכשיו, שום דבר בבירור לא עומד להפסיק את התהליך, ואנו ממתינים מוכנים לפעולה. אנו רואים את האור על כדור הארץ משיג גבהים חדשים כשהרשתות מיוצבות, ומוכנות לקלט האחרון לפני ההתעלות.

 אני SaLuSa מסיריוס, שולח לכם את ברכותינו שתשמרו על רוחכם גבוהה, כיוון שאיננו רוצים לראות מישהו נסוג בשלב האחרון בהכנותיכם. אנו אוהבים כל נשמה, ועובדים עבור כל אחד המשתחרר מאנרגיות האופל.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge