Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 5, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 5, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 5 בדצמבר 2012

כאשר נשאר רק מספר ימים לחלק הראשון של חוויתכם באשר להתרוממות העוצמתית, אנו מאיצים בכם לנסות ולסדר שתהיו חופשיים ב-12 ותוכלו לנוח ולהנות מכך. כרגע מכריע בתהליך ההתעלות שלכם, זהו רגע שיש להיות מודעים לו באופן מוחלט ולזכר אותו בשל האינטנסיביות של האנרגיה. לא לכל אדם תהיה חוויה דומה, אבל אם אתם מוכנים לכך, ישאר לכם זכרון מועט על השינויים בתוכו. חלק מכם יתעוררו משנתם לפני 11.11 זמן אוניברסאלי, ויהיו מסוגלים להיות מודעים באופן מלא על מה שמתרחש. אחרים יישנו, עם זאת עשוי שיהיו להם חלומות נמרצים בעת עבודת האנרגיות. אולם, כולם יקבלו את האנרגיות ויהנו מהן מבלי להתחשב במצב מודעותם באותו זמן.

עם ההתעלות שתגיע מיד לאחר ה-12.12,  עבורכם פירוש הדבר התנסות מתמשכת, אשר תחזק את חושיכם ולא יהיה לכם שום ספק שיש לכם יתרון ממנה. זה יהיה אירוע מאוד מרומם ולאלה שאתם תפגשו יהיה מצב רוח חדש של אושר ושמחה. אתם תהיו מסוגלים להרגיש את השינוי באנשים סביבכם, ולחוש שלווה ורוגע עמוקים יותר כאילו פתאום כל החשיכה נעלמה. יראו זאת בעיני האנשים שהינן בסופו של דבר המושב של הנשמה, ואהבה תקרן החוצה באופן עוצמתי יותר ממה שהבחנתם קודם לכן. המתחים של החיים יצומצמו ויוחלפו בהרגשה נינוחה יפה, כאילו שאין לכם דאגה בעולם וכי היקרים הם איך שאנו רוצים שהם יהיו. הדאגה והריב הקשורים לחייכם הנורמלי, ייעלמו באופן הדרגתי באמצעות השינויים הנמצאים בהישג יד.

אם אתם אלה אשר חווים שינוי מועט בעצמי שלכם, אל תדאגו כי זה ישפיע על אנשים שונים בדרכים שונות בהתאם למטבוליזם שלכם. מחודש זה ואילך, התקדמותכם תואץ, כשההתרגשות נצברת בשל הסיכוי לגילוי. זה יכול להגיע בדרכים שונות, לכן צפו לבלתי צפוי כיוון שאופציות מסויימות תישארנה פתוחות. אנו עדיין מעדיפים גילוי מאורגן, כדי שזה ייעשה באירוע רשמי שיכול להתפרש ברחבי העולם. מדינות רבות כבר הודיעו שביקורנו יתקבל בברכה, ונבקר כל אחת בתורה. אירועים מרכזיים כמו מטס יקרו מעט מאוחר יותר כאשר כבר תהייה קבלה כללית של נוכחותנו. אנו תמיד מודעים לאפשרות שגורם הפחד אולי לא סולק לגמרי.

אנשים יתחילו בקרוב לדבר ביניהם על תהליך ההתעלות, לאחר ששמעו שמשהו גדול עומד להתרחש. יהיה קצת בלבול כשהם לא ידעו למי לפנות כדי לשמוע את האמת. כעובדי אור אתם יכולים להיכנס לתוך עצמכם ולהפיץ בעדינות את השמועה, ולשים לב לא להגזים  בתרחיש של "אחרית הימים". יותר מדי אנשים ננעלו על הסיפורים של "סופו של העולם", מבלי שספרו להם כי הסוף פשוט מסמן את ההתחלה החדשה. כדור הארץ החדש מחכה לכם ויספק כמקודם את צרכיכם שיהיו די שונים ממה שיש לכם עכשיו. למעשה, כיוון שצרכיכם יהיו מאוד מועטים ולא מזהמים, אמא כדור הארץ תוכל להתרכז על דרישותיה שלה.

כפי שאתם מתחילים להבין, אהבה היא המפתח לכל דבר ואתם תהיו הביטוי של אלוהים שלה כישויות שהתגלמו. כדי להיות חופשיים לחלוק את אהבתכם עם כל החיים, זו תהיה חוויה חדשה עבורכם. אתם עשויים שיהיו לכם את הרגעים שלכם בדואליות אבל בעתיד אתם תדעו איך זה מתבטא במצב נורמלי. אולם, זכרו לאהוב את עצמכם  כי זה בשום אופן לא אגואיסטי להכיר את העצמי האלוהי שלכם. היו אהבה ושלחו אהבה וזה יוחזר לכם עשרה מונים. דמיינו שאין אתם צריכים להטיל ספק בכוונות האדם כלפיכם, ומסוגלים להאמין בכל אחד. בקרוב אתם תתרגלו לתנאים החדשים אשר יתקבלו יותר בברכה לאחר חייכם בדואליות.

כאשר הרטטים שלכם נעים יותר גבוה, אתם תמצאו שאתם יכולים לא רק לעצור את תהליך הזקנה, אלא גם לבטל אותו. אלה חדשות מבורכות לאלה מכם שהינם מבין הדורות המבוגרים יותר. בסופו של דבר, לכל הנשמות יהיה גוף אשר יהיה גבישי, ויתבטא כפי שהייתם במיטבכם. תהיה לכם בריאות מושלמת, כיוון שמחלה לא יכולה להתקיים במימדים הגבוהים יותר. המשמעות היא שאתם לא יכולים לשאת חולי כלשהו איתכם, מאותה סיבה. שלמות קיימת בכל הממלכות הגבוהות יותר הישימות לכל צורות החיים, אשר יש להם רמת תודעה גבוהה.  דברו אל העצים או למה שמושך את עיניכם, ואתם תקבלו תשובה.

לאחר כל התנודות האקלימיות שחוויתם בתקופה זו, אתם תיהנו מתנאי טמפרטורה ב"יום ליום". אין צורך ביום ובלילה, כיוון שאתם תצטרכו לישון הרבה פחות מאשר עתה.  עם גוף קל יותר עם רמה מסויימת של התחדשות עצמית, הצורך למזון יהיה גם מאוד זעום. מרבית צרכיך יבואו בסופו של דבר מהאנרגיה סביבכם, אבל אנו עדיין נהנים ממשקאות טבעיים טעימים ובמידה מסוימת מאוכל. אתם עכשיו תבינו מדוע כשאנו נוסעים דרך היקום בספינות האם שלנו, אנו מספקים את צרכנו בעצמנו, אבל בכל מקרה יש לנו צרכים מועטים בלבד. הבינו שהגוף שלכם יהיה בעל הרכב שונה, ואתם לא תרגישו כאבי רעב כפי שאתם מרגישים כעת.

אל תצפו שהשינויים לכולם יבואו מיד, כפי שהם בדרך כלל מגיעים עם האבולוציה וההתקדמות המתמשכת דרך מימדים שונים. אולם, זה נחמד ומרגיע לדעת מה מתרחש בעתיד, ומה שאיפתכם לבאות. בינתיים, הדבר החשוב ביותר לכם לא לנוח מהריכוז שלכם על ההתעלות,  והרחיקו כל דבר שהוא עדיין לחלוטין שייך לרטטים הנמוכים. אתם צריכים לטהר באופן מתמשך את הגוף שלכם ולשחרר כל דבר שהינו מהעולם של המימד השלישי. אתם עוזבים זאת עכשיו ולא יכולים לקחת את השאריות של קשריכם לכך. זה יהיה קל כשהן יותר לא תשרתנה אתכם בכל צורה שהיא. אתם עשויים גם למצוא את עצמכם עוברים מקהל החברים הישן שלכם, כיוון שאינם מייצגים את האינטרסים שלכם יותר.

אני SaLuSa מסיריוס, ויחד עם עמיתי מהפדרציה הגלקטית של אור, מאחלים לכם הצלחה במסעכם האישיים להתעלות. היו בטוחים שישויות רבות גבוהות יותר ילוו אתכם לאורך הדרך.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge