Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, September 26, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 11 ביולי 2014

ישנן עכשיו שתי קבוצות ברורות של נשמות על פני כדור הארץ, והן מייצגות את אלה שפתחו את תודעתם לאמת של הווייתם, ואלה אשר נתקעו ברטטים הנמוכים יותר ועושות מאמץ קטן או בכלל לא להבין את עמדתן. עד שנשמות אלה מתחילות להתעורר לעצמי האמיתי שלהן, הם תמשכנה רק להאמין למה שהן רואות לנגד עיניהן. אולם, אנו לא מגנים נשמות אלה בשום דרך ואנו מאפשרים נסיבות מקלות עבור אלה אשר נשלטות על ידי האגו שלהן. זוהי רק חוויה אשר תגרום לשינוי בתודעה, כאשר אחד מתחיל לחקור את מטרת החיים. האמת תגיע לכול בזמן נתון, ותקופה זו על פני כדור הארץ הינה זמן אידיאלי להעלות שאלות לגבי מטרת החיים. זהו זמן מאוד קשה עבור אלה בלי צורה כלשהיא של אמונה, כשהם חוקרים מדוע אלוהים של אהבה מאפשר לכאלה זוועות שמתרחשות.

רבים מבינים שכיוון שאלוהים הוא כולו אהבה הוא מאפשר לילדיו שיהיה להם החופש לחוות כפי שהם רוצים, אבל לעיתים קרובות הם נכשלים להבין שהם אחראים לתוצאות. יש לכם ביטוי לגבי "כפי שמסדרים את המיטה כך שוכבים עליה" וזה מסכם איך אתם יוצרים את עתידכם האישי. רצון חופשי הוא נהדר אבל אתם צריכים ללמוד איך להתמודד איתו, מבלי להפריע לרצון החופשי של נשמה אחרת. לאנשים יש קושי רב בהבנת המושג שכולכם הינכם האחד, ולכן מה שאתם עושים לאחר אתם עושים לעצמכם. אנשים נוטים לשכוח שהם מספר אחד (במקום לטפל בעצמם הם קודם מטפלים באחרים) מבלי להבין שבמשך תקופה של חיים אתם תחוו מצבים שונים רבים, וכל אחד מהם מיועד לתת לכם את החוויה שאתם צריכים כדי לקדם את האבולוציה שלכם. אף נשמה אחרת היא יותר או פחות מכם, אבל אף על פי כן עשויה לפתח רמה גדולה יותר של תודעה.

אין זה משנה באיזה שלב של אבולוציה אתם נמצאים, הישארו סמוכים ובטוחים שתמיד תהיה לכם עזרה להתקדם, ואף אחד לא מתמודד בעולם לבדו. למעשה, יש לכם כה הרבה עוזרים כך שאתם לא יכולים להיכשל בהשגת תוכנית חייכם, כיוון שהם יבטיחו שתהיינה לכם החוויות שאתם צריכים. אין זה טוב להתלונן על חייכם, אבל הרבה יותר להמשיך איתם לבצע את ההתקדמות הטובה ביותר שאתם יכולים. חלק מכם לא מאמינים שבכלל עוזרים לכם וזאת מכיוון שאתם לא מודעים על תוכנית חייכם, אבל בשביל החוויה שלכם עליכם לקבל את הטוב ביחד עם מה שאתם מכנים הרע. כול חוויה היא בעלת ערך אפילו שאתם לא יכולים להבינה, כיוון שזה לא נראה שקיימת תוכנית חיים העובדת עבורכם, אבל ישנה בוודאי וכל החוויות דוחפות אתכם עם הזדמנויות להתפתח. אנו יודעים שחלק מהנשמות לא יכולות להאמין שהן הסכימו לדרך בה חייהם מתפתחים, אבל זה מתוכנן בקפידה עם הסכמתכם ועדיין קיים ההיבט של הרצון החופשי.

אנו יודעים שרבים מכם נמצאים ברמה מתקדמת של הבנה, ונוכחותכם על כדור הארץ משמשת כאמצעי בעזרה לאחרים בהבנתם את האמת. חלק מכם מגיעים במיוחד כדי לתת שירות כזה לאחרים, ולעיתים קרובות המשמעות היא במידה מסוימת של הקרבה כשעבודתם מצריכה נשמה מאוד מסורה. כל אחד מכם אשר ציין את רצונו לעזור לאחרים ישמש כשצורך עולה, ואנו מסתכלים עליכם כולכם באהבה ובשמחה שווים. חיים עשויים להישמע מסובכים ועבור רבים הם כאלה, אבל זה מתוכנן בקפידה כך שהם יהיו בעלי תועלת מירבית עבורכם. חלק לא יסכימו שהם קבלו את החוויה שהגיעה בדרכם, ולא יכולים להבין מדוע הם צריכים לעשות זאת. יקרים, האמת היא שאתם יודעים שאתם מצביעים בכיוון אשר מכסה בצורה הטובה ביותר את צרכיכם. כאשר אתם נמצאים במימדים הגבוהים יותר, הכול נראה כה הרבה ברור יותר ואתם מאמינים לאלה אשר משגיחים על חייכם.

חלק מהנשמות שאלו איך אנו יכולים להיות כה חיוביים כאשר מדובר בעתידכם, אבל זאת משום שברמה שלנו אנו לא רק יכולים לראות את התמונה הגדולה יותר, אלא מודעים שבכל זמן המחזור הישן יכול להגיע לסיום. לכן זה אפשרי שעניינים כאלה יכולים להסתיים בכל זמן, אבל החלטה זו תלויה בנשמות אשר משגיחות על התפתחותכם. אנו מספרים לכם דברים אלה כך שאתם לא תניחו שכל דבר הוא מעבר לאפשרות כאשר מדובר באבולוציה שלכם. העניינים הם הרבה יותר גמישים ממה שאתם יכולים לדמיין, אבל בהיותכם ברטטים הנמוכים יותר, אתם לא יכולים לחזות בקלות תרחיש לגמרי שונה.

כל דבר שאתם יכולים לחשוב עליו יכול לקרות כאשר שום דבר הינו חדש או מה שאתם מכנים מחשבה מקורית. אתם יכולים להתחבר עם מה שהיה ולפרש זאת בדרך אחרת, שהיא איך הטכנולוגיות מוצגות מחדש בעידן החדש. לדוגמה, מה שאתם מכנים צלחות מעופפות אשר הינן כלי רכב של כוכבי הלכת לא מצוידים ביכולת להיכנס לתוך החלל החיצון (בעיקר מעבר למערכת השמש) ואינן חדשות למערכת השמש שלכם. כשידע והבנה עליהן גדל כך שאתם תגלו שזה מאד "נוח" שהם כלי הרכב הבין-כוכביים שלכם. העניינים מואצים כך שכאשר אתם "מתבגרים", כל מה שאתם צריכים יהיה זמין לכם. אתם ישויות קוסמיות בילדותכם ואתם מתפתחים מאוד מהר כך שכאשר יש לכם תודעה מלאה, היקום יהיה שלכם לצורך חקירתו.

לשם השוואה, אתם חיים כאלה חיים פשוטים על כדור הארץ, אבל זו הכנה אידיאלית לשינויים שאתם תתמודדו איתם. האבולוציה דואגת לכם יותר כפרטיים ומבטיחה שאתם מספיק מפותחים כך שתוכלו להשתחרר ביקום. כפי שאתם עשויים כבר לדעת, אתם לא יכולים להשיג רמות שהן גבוהות יותר מאשר הרטטים האישיים שלכם, כך שזה באינטרסים שלכם לנצל הזדמנות קרובה זו כדי לעזוב את הרטטים הנמוכים יותר מאחור. יש לכם את הפוטנציאל להפוך לישות של אור ולקראת זאת אתם צריכים לעבוד. אנו יודעים שאתם תרצו לדעת איך אתם מתקדמים, אבל בתנאי שאתם מחילים את עצמכם בצורה נכונה, אתם צריכים שלא תהיינה לכם דאגות כיוון שאנו תמיד נהיה קרובים לכם כדי לסייע.

אני, SaLuSa מסיריוס, ומרוצה כתמיד להרחיב את הידע שלכם על מה שלפנינו. אתם תבינו שעד עתה אנו כולנו חלק מהאחד, וככאלו אנו מטפלים בכם כאחינו וכאחיותינו. שום דבר לא ישביע את רצוננו מאשר לעזור לכם להשיג את מטרותיכם, ואנו מאמינים שהיינו אתכם זמן מספיק ארוך כדי שתבינו איך אנו מתייחסים אליכם. אני עוזב אתכם כתמיד באהבה ובאור.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge