Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 26, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 26 באוגוסט 2016

צריך להיות ברור לכם שהעניינים מתקרבים לסיום כאשר מדובר ב"שיערוך". העבודה הקשה נעשתה ועכשיו נותר להכריז על השינויים שיהיו ההתחלה של תקופה חדשה עבור המין האנושי. ניסיון אחרון מאוד לעשות זאת עוכב עם זאת על ידי פעולה אחרת של אנשי האופל, אבל זה נפתר בקרוב ואתם שוב מוכנים להתקדם. אנשי האופל נעשים מוגבלים באיטיות אבל עדיין מנסים ומונעים מדברים להשיג את המסקנה הרצויה. אולם, יכולתם להפריע למה שמתרחש או לדחות את ההתעלות הופכת פחות ופחות אפשרית. לפעמים, פעולותיהם גובלות בייאוש כשהרשת סוגרת עליהם והם לוחמים עד הסוף כדי למנוע צדק. אולם, אין דרך שהם יכולים להימלט מגורלם ולתת תשובה לפשעים הרבים כנגד האנושות.


באופן כללי, רמת התודעה על פני הפלנטה כדור הארץ ממשיכה לעלות וזה יהיה כך עד שתודעה מלאה מושגת. כל נשמה תהיה מושפעת כשהרטטים עולים, והשאלה היחידה שנשארת באם הם יכולים להמשיך לעלות איתם. חלק מהנשמות ימצאו זאת קשה ויסלדו מהבלבול שנוצר, ולא יוכלו להבין מה מתרחש. שחרורם ממצב זה לא יגיע עד שהם ינועו ממקומם הנוכחי על כדור הארץ, לרמת רטט שתעזור להם להרגיש בנוח. אבל כולם יתפתחו בהתאם לצרכי כל אחד וכל נשמה תמצא את עצמן בדיוק היכן שהן צריכות להיות כדי להמשיך את האבולוציה שלהן.

המסר לכל אחד הוא לשמור על מיקודכם על פני המסע קדימה ולא להסס או להיות מוסח ממה שמתרחש מסביבכם. עד שעובדי האילומינאטי יהיו במקום בו אין הם יכולים להפריע בהתקדמות שנעשית על ידי כוחות האור, מידע מפוברק עדיין יהיה קיים בשפע. אולם, אלה שעקבו מקרוב אחר ההתפתחויות יוכלו להבחין באמת. מרביתם הגדולה של אנשים יהיו מבולבלים על ידי מה שמתרחש אבל כשהאירוע כמו ההכרזה על רפובליקה חדשה בארצות הברית ייעשה, כיוון האנושות יהפוך לקצת יותר ברור. שינויים דרושים כדי להעביר את המדינות בחזרה לתוך ידיהם של העם ויתקבלו בברכה כך שיהיה להם יותר מה לומר על האופן בו דברים מתנהלים.

שום דבר שנמצא על כדור הארץ יכול למנוע את השינויים מלהתרחש. זה הכל חלק מהתוכנית עבור התרוממותם של בני האדם לתוך מימדים גבוהים יותר. אתם תגיעו לשם אם הרווחתם זאת, ובשלבים שונים לכל הנשמות ניתנה הזדמנות להתפתח מספיק כדי להשיג את ההתעלות. בבירור, רבים לא מוכנים לנקוט בצעד מעין זה, אבל האבולוציה שלהם תמשיך בדרך שמתאימה לצרכיהם. במציאות, אין דבר כזה כמו זמן כך שכל נשמה יכולה לעקוב אחר נתיבן האישי מבלי להרגיש שהן נכשלו בדרך מסוימת. כולם יקבלו כל עזרה ויכוונו כדי להבטיח שהם ממשיכים בדרך שמבטיחה את האבולוציה הסופית שלהם.

בתוך המיינד של בני האדם שום דבר הוא בלתי אפשרי ואם אתם הגדרתם בהחלטיות משהו, במרוצת הזמן זה יבוא לידי ביטוי. אולם, בזמנכם הנוכחי "מכשולים" כמו קארמה יכולים לגרום לעיכוב, אבל ברגע שהיא מנוקה, הדרך נפתחת עבורכם להתקדם. מדריככם ידעו כמובן מה הטוב ביותר עבורכם אבל בחשבון הנפש הסופי לכם יש את המילה האחרונה בעניין. השתמשו באינטואיציה שלכם בכל הזמנים כדי להעריך להיכן חוויותיכם צריכות להובילכם. חלק מהנשמות יעדיפו להישאר בנתיב הדתי שבאותו מקרה זה יהיה נכון עבורם. זו תהיה הוכחה שזה יהיה קשה בזמנים הדורשים מכם מידה רבה של אמון. אין זה משנה אחר איזה נתיב אתם עוקבים כיוון שזה נכון לומר שהכול בסופו של דבר ימצאו את דרכם הביתה.

כל הדברים שהתרגלתם אליהם יהיו כפופים לשינוי או יוחלפו אם אין להם מקום בעידן החדש. כבר נאמר לכם שההמצאות שממתינות להצגתן הינן בכמה מקרים משנים את העולם, וזו רק האי ודאות של זמנכם הנוכחי שמעכבים אותן. אנשי האופל לא רוצים לוותר על כוחם וביהירות מאמינים שהם יכולים עדיין להכתיב להמונים. הכול יהיה לשווא ולא רק כוחם אלא גם עושרם יוקטן די בדרמטיות. לכן זה רק ענין של זמן לפני שהם יכולים להיות מוסרים למקומות בהם אין הם יכולים יותר להפריע באבולוציה שלכם. אין ספק כי התקדמויות גדולות נעשו בינתיים ולא יעבור זמן רב לפני שזה יהיה אפשרי להציגן.

הכוחות הצבאיים כמו אלה יתפרקו וכוח משטרתי עדיין יהיה נחוץ ויחליפם, אבל כל צרה קטנה נחזית. בסופו של דבר, האנושות תיקח את מקומה בין האומות השלוות, ותיהנה מחופש התנועה שהולך עם זה. ברור שזה ייקח זמן להביא את השינויים אבל עזרה תינתן לכם. העתיד הוא בבירור זהוב והוא גמול ראוי לניצחונכם על אנשי האופל. אולם, שתהיה לכם חמלה וסליחה עבור אלה כיוון שכמוכם הם שיחקו את תפקידיהם שמונו להם כדי לעזור לכם להתפתח. הייתם צריכים להיבחן באש של הדואליות, וסיימתם כמעט את הצורך לחוויות נוספות מסוג זה.

שלום בר-קיימא הוא משהו שהמתנתם לו זמן רב על מנת שיאפשר לכם לחיות את חייכם בהרמוניה ובאהבה עם כל האחרים. כמו כן, לעשות זאת מבלי לפחד מהפרעה כך שאתם יכולים ליהנות מהחופש עד תום. זמנים מרגשים נמצאים לפנינו ופגישות עם אחיכם ואחיותיכם הגלקטיים יבססו את הקשרים שהיו לכם לפני הנפרדות כדי שתוכלו לחוות דואליות. אתם כולכם גדלים דרכם ומסוגלים לעזור לאחרים שמתמודדים בתקופה דומה של אבולוציה. אתם עומדים להיות מבורכים בגין סיום מוצלח מעין זה כיוון שהיו זמנים בהם האנושות נכשלה להתרומם והיתה נאלצת שוב להתחיל כמעט מההתחלה.

ימים סוערים נמצאים לפנינו אבל היו סמוכים ובטוחים שמתוך כל זאת יגיע שלום אותו חיפשתם במשך זמן רב. ידוע שרבים מכם התעייפו מההמתנה הארוכה לארץ המובטחת, אבל השלבים הסופיים להצלחה יכולים רק להילקח כאשר זה בטוח באופן מושלם לעשות זאת. בינתיים, אתם לומדים יותר על מה שקיים לפנינו וזה לא משנה אם אתם התגלגלתם בצורת אדם או נמצאים במימדים הגבוהים יותר, כיוון שאתם עדיין תיקחו חלק בשינויים. זה עוזר אם אתם חוזים מה משמעותו של העידן החדש לכם ובדרך זו אתם תמשכו את האנרגיות החדשות לעצמכם. עזבו את הישן מאחור כיוון שהוא שירת את מטרתו והוא בכל מקרה ייעלם באטיות לתוך ההיסטוריה. אפילו ההיסטוריה הידועה שלכם כפי שנרשמה השתנתה כדי לחזק את אחיזתו של האילומינאטי בכם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge