Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - July 1, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 1 ביולי 2016

האנשים בבריטניה תרגלו את כוח הפרט האישי שלהם כדי להכניס שינויים אשר יסתכלו עליהם יום אחד כאירועים המשנים את העולם. נכון לעכשיו, העולם צועד במהירות לקראת איבוד שליטה, אבל התוצאות לא תהיינה בשום פנים ואופן גרועות כפי שחלק מציעים. אתם יכולים להסתכל בכך כסוף של הדרכים הישנות אשר אינן משרתות אתכם יותר, ומתוך זה יעלו שינויים מיטבים אשר ישימו אתכם בהחלטיות על הדרך לכדור הארץ החדש ולחירותכם. אנשים רבים שכבר נתנו מעצמם עובדים על כך ומאוד בקרוב האירועים יאפשרו לכם לעזור להביא את השינויים לתוך ההוויה. זמן זה תוכנן במשך שנים רבות מאוד וכוחות האור מאורגנים היטב כדי להיכנס לפעולה בהתרעה של דקות, כדי להבטיח את הצלחתכם.


התוצאה של ההצבעה בבריטניה בהתייחס לחברותם באיחוד האירופאי, שלחה גלי הלם מסביב לעולמכם. למרות שהיו סימנים לפני שהתוצאות נודעו, שתהיה הצבעה צמודה מאוד בעד "להישאר" שנראה כי מצליחה, אבל המגמה השתנתה בפתאומיות לקראת הסוף. תוצאות ההצבעה הסופית היו תנופה בלתי ניתנת לעצירה לכיוון "עזיבה" של האיחוד האירופאי. במבט מרמתנו הגבוהה, זו היתה תוצאה רצויה מאוד אשר תוכיח בסופו של דבר את השחרור שלכם משליטתו של האילומינאטי. ההשפעות מרחיקות הלכת תגרומנה למדינות נוספות לעזוב את האיחוד האירופאי, וכך תקטנה יותר אחיזתם בכם. היו סמוכים ובטוחים שנשמות אלה אשר מפקחות על עתידכם, עודדו אתכם לעזוב את האיחוד האירופאי ולכן מרוצות מאוד מהתוצאה הסופית.

אתם עשויים עדיין לא להבין את היתרונות של עזיבת האיחוד האירופאי, אבל ככל שחולף הזמן זה יהפוך לברור יותר. יש לשבח את האנשים בבריטניה בגין בחירתם האינטואיטיבית שתוצאתה הינה פעולה נכונה שננקטה. כן, ישנם זמנים קשים לפנינו אבל היקף הבעיות בשום דרך אינן מרחיקות לכת כפי שחלק מנבאים. זכרו תמיד שנשמות רבות עובדות עבור האור ונמצאות אתכם כל הזמן, ואלה מהאור יודרכו בעבודתם. זהו עכשיו הזמן להתאחד ביחד ולעבוד במידת האפשר כקבוצה אחת, כדי לשקם את החירות ולהתכונן להתעלות המגיעה. ככל שאנשי האופל מדוכאים יותר ומפסיקים מלהגשים את תוכניותיהם, כך אתם יכולים לדחוף קדימה יותר חופש ולקחת את מקומכם הנכון בעידן החדש.

הבינו שכולכם הייתם מודעים לקשיים שתפגשו לפני שתזכו מחדש בחופש מ"בית הכלא" כדור הארץ. עכשיו, כה רבים מכם מתעוררים אל האמת, וניסונות כלשהם של אנשי האופל להוליך שולל אתכם נראים מה שהם. ככל שיותר מכם מתחילים להבין איך עוכבתם, תהיה התעוררות ומרד כנגד אלה שבצעו את הפעולות שרימו אתכם. אולם, נקמה תישאר לאלה המחפשים לחלק צדק, כיוון שאתם יכולים להישאר סמוכים ובטוחים ששום חטאים כנגד האנשים או חוקי האלוהים ילכו מבלי שיצויינו. התרוממו מעל תגובתם הנורמלית של האנשים היכן שנתקלים בבעיות מעין אלה, ובהיותכם דוגמה טובה, אתם עוזרים לאחרים בכך שאתם מראים להם את הדרך קדימה.

עבור רבים מכם, חוץ מהיותכם על כדור הארץ בזמן זה בשל ההזדמנויות שהוא מציע כדי להאיץ את התפתחותכם, אתם נמצאים כיוון שנסיונכם מראה לכם שהינכם מוכנים להתמודד עם הקשיים שהשינויים יביאו באופן בלתי נמנע. כלפי פנים אתם יודעים שהכול יתבצע באופן משביע רצון, אבל בזמן ספציפי זה יש כזה כאוס שקשה להבינו. אף על פי כן, המשיכו להסתכל ישר קדימה ולא תירתעו ממה שמתרחש מסביבכם. יש הרבה שאתם לחלוטין לא מודעים לו ובנסיבות זה גם נותן לכם את הזמן ואת ההזדמנות להתרכז בצרכיכם האישיים. אתם צריכים לדעת באופן אינטואיטיבי שאם אתם מתרוממים עם האור, ואם אתם צריכים לשמור על התקדמותכם במיוחד בזמן חשוב מעין זה. התעלות מאותתת ולמרות שמדריככם עובדים לצדכם, הצלחה טמונה בכם וכוונתכם תהיה מוצלחת. אם אתם בספק, בקשו עזרה והיא לבטח שתגיע בדרך או בצורה אחרת ממה שאתם עשויים לצפות. מדריככם יידעו איך לנקוט בפעולה הטובה ביותר כדי לעזור לכם.

ההיסטוריה מראה שהמין האנושי נמצא במיטבו כאשר הנסיבות הן הגרועות ביותר, ומעשים יוצאי דופן רבים ביותר מתרחשים. חמלה נמצאת על פני השטח ולעיתים קרובות ישנה ההגעה ביחד של אלה אשר נותנים מעצמם כדי לעזור לאחרים שצריכים. כדור הארץ הוא נכון לעכשיו מקום נפלא לשרת את אלה אשר לעיתים קרובות בצורך נואש בשל רעב וקיפוח. האהבה שמגיעה עם כזו עזרה מרוממת את המקבל ובאופן כללי מרוממת את הרטטים מסביב. זו באמת הרמה הגוברת של הרטטים אשר בסופו של דבר ירוממו אתכם מחוץ לרטטים הנמוכים בכל הזמנים. במציאות, האנרגיה נמצאת בכול, שם היא מעוצבת על ידי כוח המחשבה ואפילו בזמנכם הנוכחי יש לה השפעה למרות שהתוצאה ניתנת לביטוי באופן איטי.

יש לכם הרבה להחזיר לזיכרונכם כיוון שמרבית הידע שלכם נח עמוק בתוך תת המודע שלכם. אולם, התחיל כבר הזמן בו הרטטים מאיצים ומרוממים אתכם מחוץ לחשיכה שמקיפה אתכם. ישנן נשמות טובות מתוקות ואוהבות רבות העובדות ברטטים הנמוכים, כדי להביא אור ואהבה לתושבים שמנסים לפלס את דרכם בחשיכה. יכולים אתם לדמיין איזו רמה לא מסבירת פנים במקום בו מעט מאוד יכול לשמור על ציביונו וצורתו במשך זמן רב. נשמות ברמה מעין זו בשום דרך לא ייענשו אלא פשוט תתגוררנה במקום בו הרטטים נמצאים ברמה עקבית עם שלהן. זו הסיבה מדוע הן צריכות עזרה רבה כדי להתרומם בשנית.

מה שאתם יכולים לחשוב על אלה אשר נפלו לתוך הבור, בבקשה זכרו שהם עדיין נושאים את זרע האור של אלוהים שהוא בלתי ניתן לשינוי. לכן, יש להם את כל ההזדמנות להתרומם בשנית, ועזרה היא תמיד בהישג יד כדי לסייע להם להשיג זאת. בזמנם, נשמות מעין אלה נערצות בשל היותן "בגיהנום" ובחזרה ובשל כך שגדלו כולם חזקים עבור כך. שום נשמה אינה אי פעם מעבר לתקווה ובכל צעד עזרה הינה זמינה לרומם אותם בשנית. לכן, היו רחומים כאשר אתם מעורבים עם אלה אשר עדיין מוצאים את הדרך הביתה, כשלעיתים קרובות הם עוקבים אחר המאוד נתיב שאתם יצרתם. כדור הארץ הוא בית ספר אשר בוחן אתכם עד לקצה גבול היכולת אבל מעולם לא מעבר, לכן זכרו שאתם מתקדמים הרבה יותר מהר בהיותכם במימדים הנמוכים, לכן קחו את החיים ברצינות והבטיחו שאתם תגיעו לפסגה. כשאתם מתקדמים במסעכם, אתם תמיד תמצאו שנשמות אשר הלכו לפניכם מגיעות למטה כדי לתת לכם יד עוזרת.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge