Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - July 8, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 8 ביולי 2016

הפרידה מהאיחוד האירופאי התחילה ותשיג את המטרה ארוכת הטווח של החזרת הכוח לאנשים. זו התחלת הסוף של תוכניות האילומינאטי לשלוט בעולם, וכשסמכותם מצטמצמת, אתם תראו שאלה אשר מציבים את עצמם לשירות האנשים, מצליחים. לא תהיה הליכה לאחור למרות ניסיונות כלשהם של אנשי האופל לשנות את הגורל הבלתי נמנע שעכשיו בא לידי ביטוי. עובדי אור רבים המתינו לזמן זה, כדי לדחוף קדימה את תוכניותיהם להקמתה של חברה חופשית. זה ייקח זמן לקבל את השנויים, אבל לא יאופשר שום דבר כדי לדחות אותם ובקרוב אתם תראו את השינויים הרצויים מתרחשים. בני האדם נוטים להיות חסרי סבלנות לפעולה כך שהם צריכים הוכחה על מה שהובטח והם יהיו שבעי רצון, כשהנסיבות המשתנות מאפשרות להם להיות מפורסמות יותר בציבור.


אנשים רבים יכולים רק לראות מה עומד לפני עיניהם והם לא מבינים שהאנושות נמצאת על סף של שינויים גדולים אשר יטיבו אתם. ישנם כוחות במימדים גבוהים אשר שולטים על האירועים בכדור הארץ, וגם מבטיחים שרצונותיהם של האנשים נשמרים. הכוח עובר מאנשי האופל לאנשים אשר עכשיו מוצאים דרכים לממש את סמכותם שנמצאה מחדש, כדי לבסס את האור היכן שהוא יכול לעזור ישירות לאנשים. היו סמוכים ובטוחים שאם אתם עובדים עבור האור, תהיה לכם עזרה והגנה, אלא אם בשל סיבות קרמתיות אתם מיועדים לחוות תוצאה שונה. אולם, מקרים אלה יהיו חריגים ואתם לא תצטרכו באופן רגיל להיות מודאגים. הלכו קדימה עם עבודתכם בידיעה שזהו הזמן בו הוא ייצר את התוצאות הרצויות.

אלה הם זמני בחינה עבור אלה שנמצאים היטב על הדרך להתעלות, כיוון שכאשר אתם חזקים אתם נבחנים בבחינות האחרונות שלכם. זה תמיד קורה כאשר אתם מצויים היטב כדי להתמודד איתן כך שאל תדאגו יתר על המידה באשר למה שעשוי להתרחש. בהגיעכם כל כך רחוק דרך חיים רבים, זה יהיה מפתיע אם אתם לא תפליגו דרך אחרית הימים. אולם, היו מוכנים ודעו שמדריככם יהיו לצדכם וייתנו לכם עזרה ועידוד. אתם אף פעם לא מתבקשים לעשות דברים שהם מעבר ליכולותיכם, כך שאין לכם צורך לדאוג. חלק מכם הם כה מתקדמים שאתם כבר נקיים מקארמה חשובה כלשהיא, לכן אל תפחדו מכל קושי במעבר דרך השלבים הסופיים לפני ההתעלות.

האם הבחנתם בשינויים עדינים בממלכת בעלי החיים, כיוון שהם גם מושפעים מהרטטים העולים. במשך זמן מה עכשיו אתם צריכים להפוך למודעים לכמה "שותפויות" מוזרות המתפתחות בין בעלי החיים שהיו אוייבים כאשר חיים בטבע. זהו סימן נוסף על התמעטות של סוגי דחפים של טורפים שהם דבר שכיח בממלכת בעלי החיים. ש"אריה ישכב עם כבש" מתחיל לקרות באמת, ואתם תגלו ראיות גוברות אם תפקחו את עיניכם. קיים זמן המיועד להגיע כאשר בעלי החיים יחיו בשלום ביחד, כפי שיעשו ישויות בני האדם. נכון לעכשיו, זה עשוי להישמע בלתי אפשרי אבל זה יגיע הרבה יותר בקרוב מאשר אתם מדמיינים.

גורלכם הוא להתעלות ורבים מכם כבר התרוממו לנקודה בה יש לכם מעט קארמה או בכלל אין לכם קארמה לנקות. לכן, המשיכו את נתיבכם ואם אפשר שתפו את הידע שלכם עם אחרים מבלי לכפות אותו עליהם. בסופו של דבר כל הנשמות יתרוממו אבל בקצבי התפתחות שונים. לכן, אינכם יכולים לצפות שכל הנשמות יגיבו לאמת. מוחם של רבים נשלט כך שיעקבו אחר אמונות שקריות, אבל בבוא העת הם יראו את הפגמים באמונותיהם ויתחילו לחפש את האמת. אולם, כאשר ההזדמנות תעלה, מילה פה ושם יכולה לעיתים קרובות לשתול רעיון אשר עשוי לעזור להם להתעורר אל האמת.

לבסוף, אתם יכולים עכשיו לצפות להאצת השינויים מהם אתם תדעו מעבר לכל ספק כי העידן החדש הוא באמת בדרכו. אתם תסתכלו לאחור ותתפלאו על הדרך בה השינויים הושגו, למרות המכשולים הרבים שהונחו בדרך לעיכוב או למניעתם מלהתרחש. אפילו עכשיו, אנשים עם אינטרסים מושקעים בלשמור מאחור את התקדמותכם ינסו שוב ושוב לדחות התפתחויות מעין אלה. בטווח הארוך, זה יהיה ללא הועיל כיוון שהאור הוא עכשיו מבוסס חזק מדי מלעצרו מהשגת מטרותיו. יש לכם עדיין להתמודד עם המהלכים הנואשים של אנשי האופל להאריך את הזמן שנדרש להכניס את השינויים, אבל ככל שכוחם מצטמצם הם לא יוכלו להכתיב את המסלול של העתיד.

הפרידה מהאיחוד האירופאי היא עכשיו בעיצומה ומדינות אחרות ינצלו את ההזדמנות לקחת בחזרה את כוחן. אין סיבה מדוע אתם צריכים לא להיות יכולים ליצור בריתות חדשות אשר יבססו שוק חופשי, אשר יתנו לכם את החופש לעקוב אחר האינטרסים שלכם. כשהזמן עובר, אתם גם תוכלו ליהנות באופן מלא מההתקדמויות החדשות שהוחזקו מאחור בכוונה כדי לשמור אתכם בשליטתו של האילומינאטי. השינויים יקודמו בברכה על ידכם, כשהם יאפשרו לכם לקפוץ לתוך העתיד, ויהיו לכם חיים רצויים יותר בלי הדרישות שהיו עליכם כך שפשוט יאפשרו לכם להתקיים.

יש יותר מאשר עושר מספיק בעולם כדי לאפשר לכם לחיות בנוחות, ושיהיה לכם יותר מאשר זמן מספיק כדי לעקוב אחר האינטרסים האישיים שלכם. בזמן המתאים, חברכם מכדור הארץ הפנימי אשר למעשה קשורים ישירות אליכם יעלו על פני השטח ויעזרו לכם להתקדם. יהיה גם קשר ישיר עם ישויות כוכב מתקדמות, אשר מפקחות על השינויים כדי להבטיח שתיעשה התקדמות בהתאם להוראות שניתנו על ידי הרשויות הגבוהות. מהזמן בו אתם הובלתם בכוונה להאמין שאתם הייתם צורות החיים האינטלגנטיות היחידות ביקום שלכם, הנסיבות על פני כדור הארץ עכשיו השתנו באופן דרמטי והאמת תתגלה. אתם חייתם חיים שקריים במשך זמן רב מדי וזהו עכשיו הזמן שתלמדו את ההיסטוריה האמיתית שלכם ותתפסו את מקומכם עם ישויות הכוכב. אולם, עניינים אלה יקחו זמן לברר ולאפשר לדברים להתפתח באופן טבעי והכול יהיה טוב ויגיע אליכם.

במשך זמן ממושך העתיד ייראה בלתי בטוח, וזה ישתנה יותר מאי פעם עד שזה יהפוך לברור שאירועים נתנו לכם חזרה מידה רבה של חופש. לא רק אבל חכירה חדשה של חיים תעביר אתכם לעידן החדש וכולם ייהנו מהתועלות שמגיעות איתו. מלחמה וכל כלי הנשק של מלחמה יושבתו ותקופה גדולה של שלום תחווה על ידי המין האנושי. אתם לא תהיו יותר מוגבלים לכדור הארץ, אלא כמו שניתן לישויות שהתעלו החופש לנסוע החוצה לתוך החלל ותוכלו לבקר עולמות אחרים. מסעכם מכאן ואילך יכין אתכם לעתיד נהדר ומרגש.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge