Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 29, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 29 ביולי 2016

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. רבים מסביב לעולם משתפים את דאגותיכם לגבי מספר בעיות, בעיקר לגבי התדר של פעולות הטרור וירי המוני. כמה שזה עצוב לראות את אחינו ואחיותינו בכדור הארץ הורגים אחד את השני, אנו צפינו את הגידול בסוגים אלה של תקריות. הם תוצאה טבעית של שבירת הזמן הלינארי שלכם ורמות האנרגיה שהעצימו את כל המאפיינים האישיים, לרבות חוסר יציבות נפשית, וההתנהגות המקבילה - אלה שני כוחות עוצמתיים עובדים במקביל ומאיצים את הפעילות של זרמי האנרגיה עם צירופים אלימים.

אנו מזדרזים להוסיף שכוחות אלה משפיעים על כל דבר בפלנטה, ומצבים המונעים באמצעות צירופים מועילים נעים לעבר החלטות מנומקות כהלכה. דוגמה לכך היא פסד הדין בנושא האג המתייחס לים סין הדרומי. נרגנותה של סין אינה בלתי צפויה, אבל שום דבר בשדה האנרגיה של הפוטנציאל מעיד על התנגדות מאומצת אשר יכולה להוביל לפתיחת עימות.

עניין מיוחד בארצות הברית, ובשל השפעתו הבינלאומית, גם במדינות אחרות, הוא המועמדים לנשיאות של שתי מפלגות פוליטיות עיקריות של אומה זו. ציינו במסרים קודמים כי הרטטים השוררים לא תמכו במועמדים אשר חסר היה להם יושרה מוסרית ורוחנית, אבל הבוחרים יחליטו מי מנצח. לכל מועמד של מפלגה יש תומכים נאמנים; אולם, תנופת האנרגיה של חוסר שביעות רצון של ציבור הבוחרים משניהם הפכה חזקה מדי עבור אחד מהם שייבחר.

צגי כדור הארץ בנירוונה מספרים לנו שמערבולת האנרגיה יכולה לתת ביטוי לכל אחת מהאפשרויות השונות אשר ימנו את סנטור ברני סנדרס ((Senator Bernie Sanders להיות בבית הלבן. נשמות בתחנה זו הם מעל הפוליטיקה, כך שזה לא בהתאם לבסיס המסגרת הסיעתית שאנו נקדם בברכה את נשיאותו, אלא בשל חוכמתו, איכויות אישיות שלו ומנהיגותו אשר תאפשר לארצו ולעולמכם להמשיך להתקדם לקראת חזונה של גאיה עבור כל החיים על הגוף הפלנטרי שלה.

"ובכן, בריטניה עוזבת את האיחוד האירופאי, עכשיו מה?" הדומינו של האילומינאטי ימשיך ליפול. האם אין זה רעיון גדול שהמדינות משתפות פעולה כדי להציע לתושביהן סחר משופר, תעסוקה ואפשרויות חינוך - אכן, זה רעיון גדול! אבל אף פעם לא היתה מטרת האיחוד האירופאי להועיל לאנשים, הוא שם אותם בכנות תחת אגודלם של האילומינאטי. כאשר הרטטים השיגו קצב בו ארגון שנבנה על בסיס כוונתו של האופל, לא יכול הרבה יותר לעמוד זמן רב יותר, וזה הפך לעניין של מתי הדומינו הראשון באיחוד האירופאי ייפול.

אפשרו לנו לשים זאת בהקשר רחב יותר. האילומינטי - גם עכשיו ידועים כקנוניה, אליטה גלובלית, ממשלת צללים, סדר של עולם אחד, ממשלה של עולם אחד - התחיל כקבוצה של יחידים אשר הרגישו שהם היו אינטליגנטים ביותר ולמדו אנשים בעולם, ולכן הם היו רשאים לשלוט בכל אחד אחר. במשך הזמן, אחרים עם אותו יחס נעלה נמשכו אל חיק החברה הסודית, האגו גדול, הרוחות התלהטו, ושתי הסיעות המתחרות הגיחו עם אותה מטרה, שליטה בעולם.

עכשיו הרבה יותר קדימה מאשר לפני כ-60 שנה, כאשר סיעת רוקפלר אשר פועלת מחוץ לניויורק וושינגטון די.סי, פרשה את זרועותיה רחוק מערבה ולתוך אמריקה הלטינית. סיעתרוטשילד, שבסיסה בלונדון ובוותיקן ראו את השפעתם הטריטוריאלית דלה בהשוואה, כך שהם ניקו את המועצה שלהם של אירופה באמצעות הקמת האיחוד האירופאי, הבנק האירופאי המרכזי ומטבע האירו. האיחוד היה מתחת לדגל המועצה ושיתף את המנונו - כזו בחירה דו פרצופית, "שיר הלל לשמחה" של בטהובן. יחד עם מספר מדינות שקרסו באמצעות חגורתהאיחוד האירופאי, אם אפשר לומר, הרוטשילדים ועובדיהם הפעילו את מסלול התרחבותם; הם נעו לתוך המדינה החדשה של ישראל, ולאחר מכן ברחבי המזרח התיכון, ויותר לאחרונה, צפון אפריקה וכמה מדינות לשעבר בתוך האיחוד הסובייטי.

לאורך כל הדרך, שתי הסיעות השתמשו באסטרטגיות בתוכנית המקורית כדי להשיג את מטרתן. הן הסתננו לממשלות, כוחות הצבא, סוכנויות מודיעין, תאגידים רב לאומיים, מערכות אכיפת החוק והצדק, היררכיה דתית, תעשיית הבידור, ותחומים רפואיים וחינוך. הן צברו הון תועפות באמצעות הפעלת מניפולציה על הכלכלה הגלובלית באמצעות שוקי המניות, מוסדות בנקאיים ומתן הלוואות, שערי ריבית קצוצה ומיסוי לא הוגן. הן התחילו במלחמות אזרחים, במלחמות בין מדינות סמוכות, ובמלחמת העולם הראשונה והשנייה; רצחו או עצרו מתנגדים; יצרו קבוצות טרור; דכאו והשתמשו לרעה בטכנולוגיות; שלטו על הזרם המרכזי של התקשורת ובסחר בסמים לא חוקי; והשתלטו על משאבים טבעיים היכן שהם רצו.

התוכנית המקורית כללה גם את מה שהם נכשלו לעשות - צמצום האוכלוסייה על ידי כמה ביליונים באמצעות נשק גרעיני, זיהום רעיל, ומגיפות שנגרמו על ידי ווירוסים שתוכננו במעבדה. כל הניסיון לקראת סוף שטני זה סוכלו באמצעות חברים במשפחתכם האוניברסאלית בשמיים שלכם או החיים ביניכם. עדיין, שתי הסיעות המשיכו להוסיף לשורותיהן המכובדות של הדומינו וכל אחד הרגישה שהעולם מגיע לתוך אחיזתן.

מה שהן לא לקחו בחשבון זה האור. לאחר אלף שנים שהוחזק שבוי על ידי החשיכה אשר אפפה את הפלנטה, האנשים התחילו להגיב לאור הקורן לכדור הארץ על ידי תרבויות מפותחות רוחנית. ככל שהיו יותר מוארים הם הפכו נחושים יותר לזרוק את העול של העושק והרדיפות והקולות לחופש גברו במספרים ובכמות. באותו זמן, האור המועצם גם חשף את רשת השחיתות והעריצות הגלובלית של האילומינאטי, והדומינו שלהם התחיל ליפול.

היציאה של האנגלים קרתה מאוד לאחרונה. כמה אנשים אשר הצביעו לעזוב ידעו על האילומינאטי או על המטרה האמיתית של האיחוד; מה שהם ידעו הוא שהתועלות שהם הובלו להאמין שהם יפיקו לא מומשו. מעטים אשר הצביעו להישאר ידעו על האילומינאטי או מהו למעשה האיחוד, אבל הם הסתדרו היטב או היו זהירים מאוד לגבי מה יתרחש אם אנגליה תתווה תוכנית משל עצמה. מעטים ידעו שהתוצאה של יציאת האנגלים היתה יותר מאפשר ספירת קולות - היא הושפעה על ידי הרטטים שהן פעילויות בסיס המובילות לכיוון של עולם של שלום, ממשל כנה, צדק, וחלוקה הוגנת של השפע על פני כדור הארץ לכל האנשים.

יהיו כמה עצבים מרוטים ותיקוני מהמורות כאשר האיחוד האירופאי נפרם; אמיתות נוספות התגלו; הכלכלה השתנתה כשהאילומינאטי - חלק בנקודת השיא של שתי הסיעות איחדו כוחות - ניסו לשווא לאחוז בעושרם שנרכש שלא כיאות; והאלימות סיימה את מסלולה האנרגטי. כל ההתרחשות ברגע זה וברגע הקרוב מעבירים את החברה קרוב יותר לעולם שאוזכר לעיל. משפחה אהובה, אנו יודעים כמה אתם משתוקקים לכך שיתרחש, ואיתנותכם כעובדי האור עוזרת להביא קרוב יותר מאי פעם בזמן לינארי את מה שהוא עובדה מוגמרת ברצף.

"אני מוטרד לגבי מדינות שלא רוצות לקבל מהגרים מאזורים שסועי אלימות ודעה קדומה גוברת כנגדם במדינות שקלטו אותם. איך יכולים אנו לחיות אי פעם בהרמוניה עם דעה קדומה שגוברת? ראשית, אפשרו לנו לומר שפחד - צורת אנרגיה מוגדלת מאוד שהינה כלי עיקרי ודלק של מוחותיהם וליבם של האופל - זה הינו שורש הדעה המוקדמת בכל צורותיה הממאירות והמקור של כל הפעולות הנובעות מאשליית הנפרדות.

במשך התקופות בהן כדור הארץ היה תקוע בדחיסות השלישית העמוקה, דעה מוקדמת היתה המניע של האלימות והעוולות שאפשרו לנשמות אינסופיות להשלים את שיעוריהן הקרמתיים שנבחרו על ידן. עכשיו כשהחברה יוצאת מחוץ לדחיסות זו עם הקרוסלה הקרמתית שלה, מה שנתפס כדעה קדומה שגוברת, שם למעשה היבט גס זה של האנושות לתוך מבט נוקב של הזרקור הגלובלי כך שמחלוקותיהם ההרסניות יכולות להיראות בבירור. כשהרטטים ממשיכים לעלות, ריפוי, הרמוניה ושלום יגיעו כשאהבה וכבוד הדדי מאחדים את האנשים באחדות שלהכול.

"ניהול מיליוני ומיליוני פליטים נראית בעיה שלא ניתן להתגבר עליה. מה יתרחש לכל האנשים הנואשים האלה? המצב של המיליונים במחנות שאורגנו בחופזה יוקל איכשהו כשארגוני עזרה יזכו בכוח במספרים, ובתרומות של כספים, מזון, מים, אספקה רפואית ושאר ציוד חיוני יגדל. האור המוקרן על ידי נותני עזרה רבים יחד עם האור החמלה ברחבי העולם והכמות המסיבית מוקרנת אל הפלנטה עוזרת לתמוך בסיבולת ובתקווה של הפליטים.

כשהמשטרים הרודניים נופלים והלחימה מסתיימת, החזרה למולדת של אנשים אשר ברחו מאזורים אלה, יכולה להתחיל. היכן שזה מעשי יינתנו בקהילות סיוע פיננסי ובניה מחדש; היכן שכפרים וערים ניזוקו קשה מדי מכדי לבנותם מחדש, אותו הסיוע יינתן לאזרחים הקודמים כך שהם יכולים להתחיל מחדש במיקומים אחרים. מהגרים במדינות אשר נתנו להם מקלט ייטמעו בתוך אוכלוסיות אלה עם התועלות לכולם או יבחרו לחזור לאדמותיהם המקוריות.

זכרו בבקשה שמרבית הפליטים בחרו נסיבות משנות חיים אלה כדי לסיים את הקארמה של הדחיסות השלישית ולהתפתח; גם בעמידה בבחירות החוזה, לא כולם ישרדו את מבחנם הטראומתי. אנשים אשר חוויותיהם הן נוראות יותר ממה שבחרו או מתו לפני שתוחלת החיים שלהם בהתאם לחוזה שלהם, קבלו הזדמנויות יוצאות דופן להתקדמות בהתפתחות הנשמה, וההתקדמות היא המטרה של כל נשמה בכל מחזור חיים.

כמה קוראים שאלו באם אבדן חיים והרס עצום עקב שריפות, שיטפונות ורעידות אדמה יוצרים שליליות או זה חלק מתהליך הניקוי של כדור הארץ. זה משפיע על שניהם. בשעה שכל האירועים האלה יוצרים שליליות, השפעות הניקוי לכדור הארץ גדולות הרבה יותר - כלומר, שליליות הנוצרת כתוצאה מכל המקורות האחרים משתחררת באמצעות אסונות טבע במידה רבה יותר מאשר הכמות שמיוצרת על ידי אירועים אלה.

"האם חוזי הנשמות של מתרגלי בריאות אלטרנטיבית ואלה שחושפים את העוולות כוללים גם את ההרג שלהם בשל מאמציהם לעשות טוב?" בחלק מהחוזים, כן. מתרגלים אשר נהרגו כדי למנוע מהם ריפוי מטיפולים טבעיים בחרו גורל זה כדי לשפוך אור על הקנוניה של הממסד הרפואי עם יצרני החיסונים והתרופות וחברות הביטוח; אלה אשר שירותיהם הובילו לפקפק בהם מקצועית ואולי לכלוא או אשר ברחו למדינות אחרות, הסכימו לשיבושים אלה בחייהם. זה אותו הדבר עם אלה שחושפים את העוולות אשר חשפו מצבים רבים אחרים שגם השפיעו לרעה על חייהם. קטן מספרי האנשים אשר חוו או מאוימים עם אחד או יותר מהאמצעים המרושעים שבהם האילומינאטי מטפל עם כל אחד אשר מסכן את האינטרסים מבוססי הכסף שלהם, כשהמודעות הציבורית גדלה.

ההסבר שלנו על הסיבה מדוע לא יהיו פיצוצים גרעיניים בחלל עורר שאלות לגבי האנשים אשר ניזוקו בהתרחשויות מעין אלה. ראשית, לא מדובר בגוף, אלא בנשמות, ואלה אשר ניזוקו חיו כרוחות חופשיות שלא התגלמו, נשמות בתרבויות שכה מפותחות באופן גבוה שאין להם דחיסות, או נשמות בנסיעה כוכבית. כאשר נשמה מתנפצת בפיצוץ גרעיני, אין היא מתפרקת לתוך האישויות השלמות, אלא לתוך שברים אשר מורכבים מחלקים וחתיכות של זיכרונות של כל מחזורי החיים ומה שזוכרים לגבי ההתחלה בבורא. טראומה שנוצרת באמצעות הפרדה פתאומית מהשלם, מרבית השברים נסחפו ברחבי החלל, אבדו והתבלבלו, אבל חלק מצאו את דרכם לתוך גוף - זו אינה "בעלות", זו פעולה של אהבה מצד הנשמה הכובשת.

צוותים שהוכשרו במיוחד מחפשים בשמיים את השברים, אשר פולטים רטטים ברוחב פס ייחודי, וכאשר אחד נמצא, הוא מועבר למתקן ריפוי בו הוא מטופח באהבה. כאשר כל השברים מאותרים - בזמן לינארי זה עשוי לקחת אלף שנה - מתחיל תהליך מורכב כדי לשקם את הנשמה לשלמותה עם כל היבט של כל מחזור חיים ברצף נכון. החיפוש השקדני והשיקום המורכב מראים את החשיבות האינסופית, הנצחית של כל נשמה לבורא, וביקום זה, לאלוהים.

"האם ניתן לראות את הנשמה בצילום קירליאני?" לא. מה שרואים זו ההילה, אור הבוקע מתוך השדה האלקטרומגנטי אשר משקף את המצב הרוחני של האדם, ההרכב הרגשי, ההכרה והמצב פיזי ברגע שבו מצולם הצילום.

ההילה משתנה בהתאם לשינויים באדם. לאדם בריא החי בדרכים אלוהיות יש הילה זוהרת אשר משתרעת בצורה הוגנת מחוץ לגוף ועשויה להיות ססגונית; ככל שהאדם מפותח רוחנית, כך ההילה שלו בהירה יותר ורחבה יותר. אם האדם עם איכויות אלה הופך לחולה מאוד או נפצע, ההילה נעשית צרה ומתעמעמת; מצבו הקודם חוזר כשהריפוי קורה. לאדם בריא אשר מוחו סגור ישנה הילה רזה ומשעממת; אם אדם זה נפתח להארה רוחנית ומודעת, ההילה גדלה בהתאם לרחבה ובהירה יותר. מישהו אשר הינו רודף בצע, כועס, דורש או מטעה באופן טבעי וגורם לקשיים עבור אחרים מחוץ להסכם הטרום לידה שלו, יש לו גבול צר חשוך מסביב לגוף; ואדם שמתעלם באופן עקבי מהמצפון ומהנכון גורם סבל לאחרים, אין לו מספיק אור אפילו לצורך מתווה.

זו ההילה הקולקטיבית של החיים של האנושות, בעלי החיים והצמחים של כדור הארץ שאנו רואים כאשר אנו מסתכלים על הפלנטה בשלמותה. יקרים, אם יכולתם לראות את מה שאנו יכולים, הייתם גם שמחים וגם המומים על ידי הנוף של אהבה והארה הנוצצים מסביב לעולם זה. שמרו על אורכם זורח באופן מבריק!

לאורך כל הדרך של מסעכם בכדור הארץ ליוו אתכם ונתמכתם על ידי כוח ללא תחרות של אהבה מישויות אור ברחבי יקום זה.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge