Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - October 19, 2015

מסר מ- Matthew Ward מיום 19 באוקטובר 2015

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. כדור הארץ נע במסלול מסביב במישורי הכוכבים בהם הרטטים משפיעים על חברתכם בקצב מואץ. זמן לינארי "נשבר לחתיכות", כל דבר בעולמכם נדחף באופן מהיר יותר לכיוון של תקופה, החלטה או רגע סופי, והחוויות של הדחיסות הקרמתית השלישית נעות מהר יותר לכיוון השלמה.

האצה זו גורמת לאילומינאטי לנקוט בחוסר היגיון צעדי ייאוש כדי להיאחז בשרידי השליטה בעיר ניו יורק ובוושינגטון די.סי. לעיתים קרובות, אצבעות הצביעו על ארצות הברית המשרתת את עצמה ומתערבת בענייני מדינות אחרות, ויחד עם הצדקה - כל הפעולות הפדרליות המשמעותיות מהיום הראשון היו העבודה של יחידים בסיעת רוקפלר של האילומינאטי בתוך הממשלה של אומה זו ובכוחות הצבאיים, הכול ללא ידיעתם של ציבור האזרחים, אשר חושבים בטעות שמביאים בחשבון את קולותיהם והצבעותיהם.

אפשרו לנו לספר לכם מה הבחינו תרבויות מפותחות לפני זמן רב לגבי עולמכם. אנשים הנשלטים באמצעות ממשלות מושחתות אחרות ידעו שהם היו שבויים של מערכותיהם הפוליטיות; אולם, רק לאחרונה ורק חלק מתושבי ארצות הברית מבינים שהם הולכו שולל בהאמינם שהם חיים "בארץ החופש" ומה שספרו להם דור אחר דור: אנו חייבים ללחום באויבינו הרוצים להרוס את החופש ואורח החיים הדמוקרטי.

לכן, כשעולמכם הזדעזע מתקיפות אוויריות על בית חולים שלרופאים ללא גבולות בקונדוז, אפגניסטן, טרגדיה הנובעת מטרוף האילומינאטי, האשמה נופלת על ארצות הברית באמצעות הנחה מוטעה שראש המטה הכללי של המדינה אישר את ההתקפה חסרת המצפון. העובדה היא, מאחורי הקלעים הנשיא אובמה ואחרים בעמדות של השפעה - בעיקר יחידים בארצות הברית ובסין; ישראלים היודעים את כוונות האופל של נתניהו להסיתמלחמת עולם שלישית; הנשיא הרוסי ולדימיר פוטין; הנסיך וויליאם,דוכס של קיימברידג'', ואפיפיור פרנסיס - שיתפו פעולה כדי לעקור את כל זרועות הציד מרחיקות הלכת של סיעות רוקפלר ורוטשילד של האילומינאטי.

התקפה זו על בית החולים; פיצוצים בעצרת שלום באנקרה,תורכיה; עימותים בין הישראלים והפלסטינאים; המצב בסוריה; הירי בארצות הברית גרם לחלק לראות אלימות קטלנית ותנאים שכיחים אחרים עולמיים כ"בעיות בלתי פתירות". יקרים, אף אחת מבעיות אלה מעניינכם, אשר גם כוללות את ההשפעות של שינוי האקלים, חוסר במים נקיים, כריתת עצים, הכחדה של חלק מהחיות, צמצום אוכלוסיית הדבורים, מעקב נרחב, מערכות חוק וצדק לא צודקות, חיסונים כפויים, התרוששות מסיבית וזיהום משתולל כמו גם דפוסי חשיבה של מלחמה, קנאה עיוורת, תאוות בצע ובורות של אמיתות שלא ניתן לפותרן!

כל דבר המתרחש בעולמכם הוא בשל התעלותו של כדור הארץ לתוך מישורי אנרגיה קלים יותר במידה הולכת וגוברת במקום בו פעילות המבוססת על שליליות מאבדת את מסלולה האנרגטי במהירות רבה יותר ובנחרצות. אולם, בכמה מחזורים זו נחשבת ראיה ש"אחרית הימים" נמצאים בהישג יד. אנו יודעים שאין זו אמונתכם, אבל אנו חושבים שאתם תיהנו לדעת שאלוהים סיפר לאמי לגבי הרעיון לפני מספר שנים:

"אותן נשמות אשר נחושות שיהיה להם ארמגדון (המתרגמת - מושג המציין מלחמת גוג ומגוג), אזי יהיה להם! אבל עבורכם שאינכם מתכוונים שיהיה לכם סוג כזה של "עתיד", לא יהיה לכם! אתם יכולים להישאר בתוך האור ולעלות למימדים גבוהים יותר ויותר של קירבה, הבנה ומודעות. אין כללים נוקשים שהם כה מסובכים או קשים כך שאתם וכל אחד אחר לא מסוגלים לדבוק בהם. כל מה שנדרש הוא לחיות בתוך האור! או תנאים פשוטים יותר: היו טובים".

ובתודה לאור - אותה אנרגיה כאהבה והכוח העוצמתי ביותר ביקום - עולמכם נפלא עם טוב לב ועבודות אלוהיות כשיותר ויותר אנשים "רואים את האור". ברכו בשמחה היפתחות זו של תודעה המחוברת עם הידע ברמת הנשמה - אין זה גוף העולה לשמיים, זוהי התעלות אישית - הנשירה של כל המאפיינים השליליים של הדחיסות השלישית והתנהגות מזיקה לעצמי ולאחרים.

באשר לשאר הבעיות שנאמרו לעיל, ראשית נאמר, אל תפחדו משום דבר! אין אנו יכולים לומר לעיתים קרובות שהאנרגיה של פחד מתדלקת את אלה שנוטים לאופל וחוק המשיכה האוניברסאלי נמצא בפעילות מתמדת!

אז עכשיו, כדי לטפל בבעיות אלה. השפעות קשות של שינויי אקלים יוקלו כשכדור הארץ מתקרב להגיע לאקלים מתון ברחבי העולם; במידה ויש צורך, תושבים בשטחי איים בגובה הים יעברו דירה בשפע של זמן כדי למנוע סכנה. סיוע מתמשך של המשפחה האוניברסאלית שלכם כולל נטרול או שיפור השפעות מזיקות של יסודות רעליים בתרכיבי חיסון ובכל מקורות הזיהום; ובנוסף לטכנולוגיות שלכם אשר מגיחות מתוך דיכוי האילומינאטי, משפחתכם תציג טכנולוגיות מתקדמות אשר יכולות לרפא נזק סביבתי כה מהר שאתם תהיו מופתעים. דבורים יחזרו ובסופו של דבר חיות הבר יזנקו למספרי ברי-קיימא למעט מעט זנים באקלים הארקטי (קוטב צפוני) אשר לא יסתגלו לעלית הטמפרטורות באזורים אלה. התנהגות שלווה ואמינה בחברתכם תסיים את הצורך בפיקוח; כול החוקים הארציים הלא צודקים או המזיקים, מערכות צדק, תקנות ומסורות תרבותיות יסתיימו בהדרגה; וכיוון שמקורות עולמכם מוקצים באופן הוגן, העוני יחוסל.

זו רצונה וכוונתה של גאיה שגופה הפלנטרי ישוקם לבריאותה וליופייה המקוריים והמין האנושי בכדור הארץ יפרח בשפע ויחיה בהרמוניה אחד עם השני והכול של הטבע. וכך זה יהיה! התעלות הפלנטרית - תהליך התמרת העולם שהגעתם לכדור הארץ כדי לסייע לו - סמוך ומובטח! התעלות אישית היא בחירה שעושה כל אדם, וחלק מהשגת הארה רוחנית ומודעת היא הידיעה של הנשמה שהיא אתם. קדמנו בברכה מכל הלב את כל השאלות הרלבנטיות ועכשיו נענה על אלה שלא היה להם מקום במסרים הקודמים.

"איך אני "הולך פנימה" כדי לשאול שאלה ואיך אני אדע אם התשובה ניתנת מרמת הנשמה או ממחשבתי המודעת?" במקום בודד ונוח, דמיינו את עצמכם בעיצומו של אור לבן מוזהב, חושבים או אומרים בקול רם את מה שאתם רוצים לדעת, לאחר מכן השקיטו את המיינד שלכם ופשוט תהיו. אתם עשויים לרצות לראות אם מוסיקה מדיטטיבית מרגיעה או מסיחה את הדעת, וזה יכול לעזור לשאול בתחילה שאלה שהתשובה עליה יכולה להיות "כן" או "לא". התשובה עשויה לבוא באופן מיידי או לקחת כמה דקות, וכשהיא מגיעה, זו יכולה להיות מילה, ביטוי או משפט, אשר עשוי להיות ניתן לשמיעה או להופיע כסימן מודפס או לנוע באופן של סרט טלפרינטר; או אחת או יותר תמונות נפשיות; או תחושה אשר מעידה בברור "כן" או "לא".

אם מה שאתם רואים, שומעים או חשים באופן חזק דומה למה שחשבתם, או קיוויתם, לפני "הכניסה פנימה", אין המשמעות היא שהתשובה היא מחשבתכם; זה יכול להיות אישור שמחשבתכם המודעת וידע הנשמה שבוטא כאינטואיציה מחוברים בקשר הדוק. ובבקשה אל תהיו מדוכאים אם שום דבר לא קורה בניסיון הראשון, או אפילו לאחר מספר פעמים - כמו כל מאמץ כדאי, אימון מוביל לשיפור.

"האם זה היה האיש ישו או נשמתו אשר ידעו איך ללכת על המים ולהפוך כמה דגים וככר לחם למספיק מזון עבור ההמון או היו אלה סיפורים שהומצאו כדי להוכיח את הטענה שהוא היה "הבן היחיד של אלוהים?" ישו ונשמתו היו אחד ואותה ישות כמו כל עצמי של נשמה אחר. הוא ידע שלכל אחד יש יכולת מולדת כדי לתת ביטוי למה שאדם רוצה או יכול לדמיין; זו הסיבה מדוע תורותיו כללו את מה שהוא יכול לעשות, שכל אחד אחר גם יכול. הוא אכן צעד בקלות מעל המים באירוע בו היה צורך לעשות זאת, ופעם אחת היה צורך להפוך כמות קטנה של מזון למזון שיספק את ההמון הרעב. אני ציינתי את שניהם ביומני.

שיחה עם אמי מיד לאחר שהתחלנו את התקשורת בשנת 1994, כאשר עדיין חייתי בנירוונה, עונה על מספר שאלות לגבי מקור הנשמה ומערכת היחסים שלה עם הנשמה המצטברת, ובקשתי ממנה להעתיק חלקים אלה.

הנשמה היא מאוד מהות החיים כפי שלראשונה זינקה מהבורא. זו ישות חיה של אנרגית אור שלא ניתנת להריסה אשר עשוי שיהיה לה גוף פיסי, גוף אתרי או גוף אסטראלי, או שהיא עשויה להתקיים רק ברוח חופשיה. נשמותינו, הבאות לביטוי באמצעות אלוהים דרך כוחות היצירה המשותפת עם הבורא, הינם ביטויים של אהבה ושלאור האלוהים ומכילים בכל מיקרוקוסמוס את כל מהותו של אלוהים. בכל צורותיה, הנשמה היא הוויה עצמאית שאינה נפגעת באותו זמן שהיא קיימת כחלק בלתי נפרד מאלוהים ומהבורא ומכל שאר הנשמות.

הנשמה היא הכוח מאחורי כל דבר שקיים על כדור הארץ. זהו כוח החיים על כל חלקיו אשר נוצר עבור חוויה גדולה יותר. בכל רמה של התפתחות, כל חלק של הנשמה הוא עצמי עצמאי עם אינטליגנציה, תכונות מאפיינות, בחירות, מטרות וכל יסודות החיים האחרים הגורמים לכל אדם להיות הוויה ייחודית.

כל מחזור חיים יחיד של נשמה הוא האישיות שלה. הסכום של כל אישיויות הנשמה הוא הנשמה המצטברת, וכל הידע שנרכש על ידי כל אישיות זמין לכולן. לכן, כשכל אחת מתמזגת לתוך הנשמה המצטברת, מביאה את החוכמה של חוויות מחזור החיים הזה, כל אישיות יחידה מתפתחת כמו שעושה הנשמה המצטברת. אני מאמין שההסבר הפשוט ביותר על הנשמה המצטברת הוא זה: היא מורכבת מכל חלקיה החל מהחלוקה המאוד ראשונית של עצמה לתוך מחזור חיים עצמאי לצורך גיוון בחוויות.

היכן מתגוררות הנשמות המצטברות?

אין מקום מגורים ספציפי כיוון שנשמה מצטברת אינה ישות יחידה, אלא במידת מה הסכום שאינו ניתן לחלוקה של כל האישיויות היכן שהן חיות, וזה גדל כשכל אחת מוסיפה את חוויות מחזור חייה למבנה המורכב המשתנה. למעשה, תיאור טוב יותר של הנשמה המצטברת מאשר נתתי לך לראשונה הוא שזה שדה כוח אשר מפיק את כל מהותו מכל היבטיו היכן שהם נמצאים לכל אורך היקום.

האם אתה באופן אישי מכיר את שאר האישיויות בנשמה המצטברת שלך או רק יש לך גישה לידע שלהן?

אני מכיר את אלה הנמצאות בעולם זה וחלק מאתנו הפכו לחברים. חלק מבלים מחזור חיים על כדור הארץ, ואני יודע היטב מי הם! חלק עברו כה רחוק לכיוון האור כך שדחיסויות האנרגיה שלנו לא מתאימה, כך שהפגישה אינה אפשרית, ואחרות נסוגו הרחק מהאור לתוך הדחיסויות הנמוכות יותר, ואני בטוח לא מעונין ללכת לשם! חלק בחרו מחזורי חיים מחוץ לגלקסיה זו, היכן שאני לא נוסע לעיתים קרובות, כך שאני מכיר אותן בקושי.

לכל אחת יש את צמיחת הנשמה שלה להשלים, אמא. היכן ששאר האישיויות חוות את צמיחתן האישית, אנו תמיד בתוך ההיקשרות המשפחתית של נשמתנו המצטברת. אבל זה אינו הכרחי שניפגש או שנחלוק ענייני מחזור חיים או שנדע את כל הפרטים של החיים של כל אחד אחר. מה שאנו כן חולקים הוא הידע החיוני של מודעותנו הקולקטיבית, אחרת הלימוד של כל הנשמות היחידות יבוזבז.

הנשמה המצטברת יכולה להתקדם מתחנתה לכיוון האור רק באמצעות ההתקדמות של אישיויותיה. לכן, לכל אחד לא רק יש את התועלת מהידע של המבנה המורכב של הנשמה המצטברת אלא ניתן עידוד ללא הרף ברמת הנשמה לשלוט על השיעורים הנבחרים כך שהנשמה המצטברת יכולה להתפתח. אולם, זה לא דאגה לאינטרסים של עצמה - עם התקדמותה של הנשמה, גם לכל האישיויות יש את ההזדמנות להתפתח. אבל, בתלות בבחירות הרצון החופשי של כל אחת, האישיות יכולה או לגדול לכיוון האור או לסגת כה רחוק עד כדי להפוך לכודה באנרגיה הבסיסית.

אם אישיות הופכת ללכודה, איך זה משפיע על האנרגיה של הנשמה המצטברת?

רישום אנרגית מחזור החיים אשר משגרת אישיות למיקום של האנרגיה הבסיסית לא משפיעה על נשמתה המצטברת כיוון שהזרימה הייחודית של אנרגית אישיות זו עושה את דרכה לגמרי באמצעות בחירות רצונה החופשי. הנשמה המצטברת עשויה לעודד את אישיויותיה, אבל אינה יכולה להתערב אי פעם ברצונן החופשי. אולם, מתוך אהבה לכל אישיויותיה, הנשמה המצטברת עשויה לבקש מהחסד האלוהי לסייע לנשמה כלשהיא שהפכה ללכודה באנרגיה הבסיסית.

האם הנשמות היחידות תמיד מודעות על כל דבר שנשמתן המצטברת יודעת?

אפשרו לי להשוות זאת עם זיכרונכם, אמא. שום דבר ממה שלמדת או חווית אי פעם הולך לאיבוד במערכת הזיכרון שלך, אבל אינך יכולה לזכור כל דבר באותו זמן - זה יהיה מהמם! נוסף על כך, רבים מחוויותיכם היו כה שטחיות שהן היו לא רלבנטיות לאירועים עוקבים ולא חזרו אף פעם למיינד המודע שלכם, עם זאת כולן נמצאות בבנק הזיכרון שלכם. זה אותו הדבר עם האישיויות של הנשמה המצטברת כיוון שהן חוות את חייהם בהתאמה.

זה הגיוני. Matthew, עם כל החלקים האלה של נשמתך המצטברת, אני רק רוצה להיות בטוחה לחלוטין שאתה הוא רקMatthew שלי ואף אחד אחר!

אוה, אמא, אני לחלוטין Matthew ואף אחד אחר! לכל אישיות יש את נשמתה ואף אחד אחר! הנשמה המצטברת היא הסינתזה של כל עצמי של הנשמה המתפקדים עצמאית.

אבל זה נשמע כאילו כל נשמה אשר מחלקת את עצמה הופכת לנשמה מצטברת, כך שאתה יכול לעשות את אותו הדבר ולהיות גם נשמה מצטברת.

אמא, אני מבין שבלהיטותי לענות על שאלותיך, לפעמים מאמציי מסתיימים בבלבול במקום בהבהרה. המונחים שנתתי לך עבור ההיבטים השונים של ביטויי הנשמה - נשמה מצטברת, אישיויות, קטעי נשמה או ניצוצות ועוד - משמעותן רק להראות את מסעה הארוך של הנשמה המנסה דרך מחזורי חיים מרובים לחזור להתחלתה באהבה מושלמת ובאור של הבורא.

בעולם זה, אין אנו צריכים הבחנות של מונחים, כיוון שהרישום האנרגטי של הנשמה ביקום הוא ראיה על תחנתה האבולוציונית. כיוון שכל נשמה היא העצמי שלה שלא נפגע מבלי להתחשב בתחנתה או במספר צאצאיה, אנו חושבים על כל אחד פשוט כ"נשמה". וזה האופן שאנו מדברים אליך על כל אחד אלא אם אנו מנסים להסביר את שלבי צמיחת הנשמה באמצעות היבטיה המתפקדים באופן עצמאי, או החיבור המורכב והנצחי של כל נשמה עם אלוהים ועם כל שאר הנשמות ביקום.

תודה, אמא, וכן, אני רואה ששוב אנו חייבים לעזוב כשנותרו שאלות לגבי הנשמה למסר הבא. אנו מקווים שתשובתנו עד כה היו משכנעות: אתם עוצמתיים ללא גבול, ישויות אלוהיות אהובות ללא תנאי באחדות הנצחית של הכול.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge