Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - November 20, 2015

מסר מ- Matthew Ward מיום 20 בנובמבר 2015

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. כשחלק מדרגות האילומינאטי נמצאים במעצר או הודחו מעמדות השפעה ואחרים נוטשים את הספינה, אלה הקיצוניים חופרים את עקביהם (המתרגמת- מסרבים לשנות פעולה או דעה) היכן שיש להם מנוף פיננסי כלשהו.

כיוון שהציבור, באופן כללי, אינו מודע שהאילומינאטי אפילו קיים, אין הציבור מבין שהם פועלים בתכנון ובביצוע פעולות של אלימות באופן עצמאי מממשלות מדינותיהם. בסופו של דבר הבחנות אלה יהפכו לידועות, ואכן זה חשוב; אולם, זה לא יכול להקל את הצער באובדן אוהבים או טראומות משנות חיים אחרות בכל אחת מהטרגדיות שבוצעו על ידי האילומינאטי.

המתקפה בפריס שירתה את מטרתם בכך שגרמה למוות, אבל בתחילה, כאוס ופחד, אבל הפעולה נולדת כתוצאה מייאוש גובר לגבי שליטה הדועכת במהירות וירידה במספר העוזרים, ויחידים מיואשים הפועלים בלי חשיבה רציונלית לגבי התוצאות. הם התכוונו לשים ולשמור את העולם באחיזתו של הפחד – הם מוזנים מאנרגית הפחד; במקום זאת, הם אחדו את העולם ברטטים גבוהים של חמלה והחלטה לעמוד איתן כנגד הטרור.

הצבא התעורר לפעולה, המשטרה רודפת אחרי מסיתים וחשודים, והחיפוש אחרי מחבלים פוטנציאליים משתרע לאורך הגבולות הלאומיים, אבל מציאתם ולחימה בקבוצות טרור בכל מקום בו הם נמצאים, לא תעצור אותם. רק עקירה של שורש הטרור יכולה לעשות זאת. השנאה המונחת בבסיס הטרור – והובילה למיליונים בתרבויות הפליטים - מושרשת באחת או יותר נסיבות אשר ניתן לקשרן לפעילויות האילומינאטי או ללימוד של: התערבות זרה המשרתת את העצמי, בגידה, ניצול כלכלי, קינאה עיוורת. כל דור מחדיר בהדרגה בבא אחריו כי חייבים לסלק את כול מה שיוצר נסיבות מעין אלה ואף אחד לא מבין כי כולם מהווים רק בובות במשחק שטני שנכתב בצורת תסריט על ידי יחידים מניפולטיביים אשר מאבדים את הקרקע באופן מהיר. כששיעורי הרטט ממשיכים לעלות, מיינד ולב בשני צדי המתרס קורע לב זה בחברתכם ייפתחו כך שאמפתיה, כבוד הדדי וטוב לב יכולים להחליף שנאה, דעה קדומה, נקמה ופחד מההבדלים.

התנופה בפוטנציאל של שדה האנרגיה של כדור הארץ עברה בכוח יותר מאי פעם לכיוון אחרית הימים של השולטים האפלים כיוון שהתנגדותם גדלה במידה הולכת וגוברת להפוך למפחידה ונפוצה. ביחד עם הגברת האור על הפלנטה, הכוח המתרחב של צדדים המשתפים פעולה לעקור את הזרוע הזדונית של האילומינאטי מבטיחה שהרשת שלהם ברחבי העולם נמצאת בדרכה לפירוק קבוע.

לאחר מכן, התאוצה יכולה להמשיך במלוא המהירות כדי להמשיך את מה שמסתכם בפעולת הצלחה גלובלית לאחר סערה מסיבית המסתחררת מסביב לעולם. הצעדים הראשונים ננקטו כאשר חלק ממתכנני עידן הזהב של כדור הארץ נפגשו עם חלק מהיחידים החכמים כדי לקבוע את הדרכים הטובות ביותר לשלוט באחריות האילומינאטי בגין פשעיהם כנגד האנושות - לקבל מחזרה מהם את עושרם הענק שהצטבר באופן לא חוקי ובלתי מוסרי ולחלק באופן הוגן כספים אלה כמו גם לשחרר טכנולוגיות שהיו מודחקות זמן רב; לסיים את זיהום הסביבה ולרפא נזק סביבתי; ולגלות ולהפסיק את הצורות השונות של שליטה במיינד. ביחד עם מאמצים אלה שהינם בעיצומם, אמיתות יגיעו לגבי הנוכחות והסיוע של תרבויות אחרות, החוקים ששולטים על החיים ביקום זה, והתודעה המחוברת הדדית של כל דבר בקיום. זרמי האנרגיה באזורים אלה ובכל האחרים בהם שינוי והארה דרושים אוספים כוח כדי לדחוף את כדור הארץ לגורלו: שיקום של בריאותו ויופיו המקוריים וחייהם של המין האנושי שלו בשלום, מתוך שיתוף פעולה ובהרמוניה עם הטבע כולו.

משפחה אהובה, אנו מבינים את חוסר סבלנותכם כך שגורל זה יתממש. אינכם זוכרים שבהשוואה לתרבויות אחרות, המעבר של אנשי כדור הארץ מחוץ לאלף השנים של השבי של האופל לתוך האור של חופש קורה כמעט בהרף עין. כמה היינו רוצים שאתם תוכלו לראות את עולמכם מנקודת התצפית שלנו! לא רק שהייתם מתפעלים מהמהירות ומהיקף ההישגים, אלא הייתם רואים כמה האור שלכם תורם מאד להתקדמותה והתרוממותה של חברתכם.

עכשיו אנו נמשיך לענות על שאלותיכם בעלות התובנה לגבי הנשמה.

"כאשר הנשמות נשמו/נולדו/נוצרו על ידי הבורא, האם הכול התרחש בבת אחת או התרחש באופן לא סדיר במשך זמן, ואולי, עדיין מתרחש?"

ה"מרכיב" של כל נשמה, שהינו אנרגיה אור-אהבה טהורה, התהווה עם ביטויו הראשון של הבורא עצמו עם מה שאתם מכנים "המפץ הגדול". ה"לידה" של העצמי של הנשמה שהינו עצמאי, שאינו נפגע ונצחי, אשר התחיל לאחר אירוע חשוב זה כאשר "המרכיב" נוצר, התרחש מאז בהתאם למושג שלכם של זמן לינארי וככל שאנו יודעים, ימשיך עד שכל נשמה בקוסמוס נזכרת וחוזרת להתחלתה בבריאה.

"האם אני צודק במחשבה שהבורא הוליד אותנו בקבוצות של כ-60 נשמות, אשר כ-30 מהם הופכים לקבוצת נשמות המשפחה שלנו? אנו בעיקר עוברים דרך הגלגולים שבחרנו בשחקנו תפקידים מוסכמים שונים בתוך קבוצות אלה אבל חולקים חוזים, לפעמים, עם נשמות מקבוצות נשמה אחרות כשמתעורר הצורך?"

מספר הנשמות בתוך קבוצה כלשהיא, או מקבץ אינו נוקשה; אבל אכן נשמות מקבוצה אחת עשויות לחלוק חוזים עם אלה באחרת כשמתעורר הצורך. אולם, במהלך תקופה זו כאשר היקום כולו נמצא במצב האצה ואינספור נשמות מפיקות תועלת מההזדמנות הייחודית לבחור שיעורים קארמתיים מרוכזים כך שהם יכולים להשלים אותם במחזור חיים אחד במקום כמה או אפילו מחזורים רבים בעולם הצפיפות השלישי, צורה אחרת של שיתוף פעולה היא הרבה יותר שכיחה. בנוסף לחוויה בשיעורים שנבחרו על ידן, נשמות רבות מסייעות לאחרים עם שיעוריהם. עד כה, זה היה בדרך כלל בתוך קבוצת הנשמה המצטברת - אשר מספרה יכולה להיות באלפים – אבל עכשיו נשמות חזקות חולקות את הנטל הקרמתי של נשמות חלשות בכל קבוצה בכל מקום ביקום. המטרה של סיוע בלתי רגיל זה אשר מדגים אהבה ללא תנאי הוא לחזק את הקשרים החלשים בתוך האחדות של הכול.

"האם כל נשמה מתפצלת לנשמה תאומה?"

אין זה שהנשמות "מתפצלות" ונשמות תאומות או להבות תאומות, הן נדירות. נוצר שיתוף בו זמנית ראשוני בין 2 אישיויות בשושלת היוחסין הארוכה של שורש הנשמה, ומכיוון שהם תורמים איכויות זהות, רגשותיהם אחד לשני הן עזות ביותר כך שכל נשמה יכולה להרגיש את רעותה. נשמות תאומות בתרבות פיזית נמשכות באופן שאין לעמוד בפניו אחת לשנייה, ובשעה שההיבט המיני חזק, זו הרגשתן העמוקה של הצורך להיות ביחד שמכריעה את כל השיקולים האחרים; לעיתים קרובות קשר רגשי גבוה זה מוביל לאי הסכמות רציניות והנשמות נפרדות. בעולם הרוח, התאומות נמשכות באופן שווה אחת לרעותה אבל בלי אהבה פיסית "חונקת"; אבל בנפרד השתיים עשויות להיות ביקום, הקשר שלהן מאפשר תקשורת טלפתית שמחה ורגשות עילאיים לגבי התחלה משותפת באהבה טהורה.

"זה נשמע כאילו משמעותה של "הגמישות בחוזה הנשמה" הוא שאפילו אם אנשים לא עומדים בחוזיהם, הם עדיין מתפתחים. איך זה הוגן לאנשים אשר באמת חיים בהתאם לחוזיהם?"

גמישות אינה קשורה להחלטות המודעות שהן בנגוד להוראות החוזה, אלא לדרכים שבאמצעותן ההוראות עשויות להיחוות. נאמר, לדוגמה, הבחירה לעזוב מחזור חיים זה בפתאומיות בגיל 25 בתאונת רכב. קרוב לפני שמגיעים לגיל זה, האדם גולש בסקי ונקבר עמוק בשלג כאשר שואגת מפולת שלגים במורד ההר; או, כמה שבועות לאחר חגיגת יום ההולדת ה-25, האדם מטייל ביער ונפגע אנושות מכדור תועה של צייד. כל אחת מאפשרויות אלה עשויה לשרת את אותה מטרה כבחירת החוזה. בטוח כי זו היא דוגמה דרמטית, אבל גמישות המיושמת לכל הוראה – אולי עבודה, מיקום מגורים, השקעה פיננסית או אירוע מיוחד – אלה מעניקים את אותם שיעורים קארמתיים ואת אותו פוטנציאל צמיחה לכל הנשמות בהסכם שנחתם טרום לידה.

Matthew" אומר, "הגוף האתרי של האדם וזיכרונות מחזור החיים נכנסים לנירוונה". מה קורה לאנשים עם דמנציה שאבדו את זיכרונם?"

דמנציה יוצרת שכבות של שכחה מסביב לבנק הזיכרון של האדם והמחסן של כל הזיכרונות במהלך מחזור החיים. לאחר ריפוי מותאם אישית בנירוונה, בה השכבות מוסרות בעדינות, כל הזיכרון משוקם, כולל השלבים של "איבודו".

"כאשר נשמה בכוכב לכת זעיר שהינו חלק מנירוונה מקבלת את האור, האם זה מה שהנוצרים מכנים גאולה?"

לא, לפחות לא מתוך ידע. שיעורי הנצרות לגבי גאולה קשורים בהשגתו של האדם של סליחת אלוהים בכך שמתחרט על כך שחי ברשעות בהתאם למושגי הדת של חטא ויום הדין. נשמה אשר סופגת מספיק אור כדי להתגלגל ולהתחיל אבולוציה מחדש היא בהתאם לחוקי היקום שאנשים השורים בדוגמה דתית קרוב לוודאי לא יודעים על קיומם.

"אני מכיר ילד אשר מתאים למה ששמעתי לגבי נשמות "הנולדות רעות". למה נשמה בוחרת את זה?"

אין דבר כזה כמו נשמה "הנולדת רעה" – ההרכב של כל נשמה הוא אנרגית אור-אהבה טהורה. אין אנו יודעים לגבי נסיבותיו של אותו ילד, אבל אנו יכולים לציין אפשרויות שניתן להתאימן לכל ילד אשר עשויים לחשוב עליו כ"מתנהג שלא כהלכה בצורה כרונית". ההסכם טרום לידה של המשפחה עשוי לכלול את התנהגות הילד כאפשרויות עבור ההורים ללמוד סבלנות וכישורי הורות נוספים כמו קבלת היכולות המוגבלות של הילד, טיפוחן של היכולות ותחומי העניין שלו או שלה, וטיפול שוויוני של האחים. חוסר נוחות עקב מצב פיסי שלא אובחן יכול להיות מונח ביסוד מרדנותו של הילד; כך גם תגובות לוואי לכימיקלים במזון, במים או ברפואות, ורעילות בתרכיבי חיסון עשויים לייצר סימפטומים הדומים לאוטיזם. אם קיים מתח מתמשך בבית, ילד יכול להגיב לרטטים הנמוכים הנפלטים בסוג זה של אווירה, ישות לא גופנית אשר אינה מבינה שחייה הפיסיים הסתיימו יכולה לקשר את עצמה לילד במהלך תקופה של מתח רציני פיסי מנטאלי או רגשי; אם כך, עובד אנרגטי מנוסה יכול לעזור לישות להבין את מצבה ולעזור לה להמשיך לעבור לעולם הרוח.

אם אין חיית מחמד בבית, אפשרו לנו להציע הצעה זו: אפשרו לילד לבחור בעל חיים כבן לוויה ודונו ברמת גיל המתאימה לאחריות הילד לטפל בה. זה מעודד מאוד שרבים בעולמכם, כולל בממסד הרפואי, רואים את התועלות המשמעותיות של מערכת יחסים קרובה של בן אדם-בעל חיים עבור אנשים בכל הגילים – זה צעד משמעותי בהתקדמות החברה.

"אם נשמות נולדות מתות או מתות כתינוקות והן בוחרות זאת בחוזיהן, האם יכולות הן לזכור בחירה זו או משהו כלשהו לגבי חיים אחרים?"

במקרה של תינוקות הנולדים מתים, הנשמות עוזבות את הגוף עם ידע מלא שזה בהתאם להסכמים טרום לידה של המשפחה, אשר מתוכננים לצרכי החוויה של כל המשתתפים. כשתינוקות המתים בתקופת הינקות מתבגרים בנירוונה – והם מתבגרים שם הרבה יותר מהר מאשר ההתבגרות בשנים הקלנדריות – הם זוכרים את בחירתם ואת מטרתה, כדי לספק הזדמנויות לצמיחת הנשמה לאחרים בהסכמים של טרום-לידה. וכמו כל האחרים בעולמות הרוח, הם הופכים מודעים ביודעין על הידע ברמת הנשמה עד כמה שזה נזכר או נחווה בכל מחזורי החיים האחרים.

המסר שלנו לגבי נשמות אבודות עורר את השאלות הבאות.

"האם נשמה אבודה מהווה עדיין חלק בלתי נפרד של אלוהים?"

כל עוד היא נשארת בחלק הגס ביותר של עולם הרוח ביקום זה. אם נגזר עליה באמצעות הבורא להיות מתנגדת לאור באופן קבוע, או "אבודה" – ורק הבורא יכול להחליט זאת – אנרגיה הנשמה נספגת מחדש במהותו הקוסמית של הבורא, היכן שזו היתההתחלתה.

"האם הצאצא של נשמת שורש אבודה יודע מה קרה להם?"

לא. ברגע שכוח חייהם מסולק, הם מאבדים את היכולת לדעת כל דבר שהוא. אולם, העובדה שהאנרגיה שלהם ואנרגית נשמת השורש נספגים מחדש באמצעות הבורא נמצאת בתוך התודעה הקוסמית, ולכן בתוך התודעה ההמונית של יקום זה; וכאשר הצאצא מופיע מחדש ממהותו של הבורא ורוכש מחדש את שדות הזיכרון שלהם, ידע על מה שקרה להם זמין.

"מתי אנשים בשושלת היוחסין של נשמות שורש אבודות "פרעו את חובם"" היכן הם יתחילו מחדש? איך הם יסבירו לאחרים מה קרה להם?"

הם לא צריכים להסביר שום דבר לאף אחד. כאשר חייהם הסתיימו במפתיע, משפחה וחברים שהאמינו בחיים לאחר המוות הניחו שזה המקום בו נמצאות נשמות אלה. וכך הן תהיינה – הם ירכשו מחדש מודעות מודעת וכל הזיכרונות בעולם הרוח של התרבות שלהם.

כמובן שאנו נענה בשמחה על השאלות האחרות שעשויות להיות לכם על הנשמה, ואנו מקווים שהמידע במסר זה ובמסרים קודמים הראה את החשיבות האינסופית של כל אחד וכל נשמה ואי-ניתנות להפרדה של הכול באחדות של הכול.

אחים ואחיות יקרים, כשאתם ממשיכים את מסעכם בכדור הארץ, דעו שישויות אור הנמצאות ברחבי יקום זה מכבדות את יציבותכם באור ומחבקות אתכם עם אהבה ללא תנאי.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge