Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 21, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 21 ביולי 2018

בלוסום: הלו, שם למעלה! ובכן, למרות שלא הבראתי באופן מלא ממחלתי, אני בהחלט מחלימה ומאוד מוכנה לשוחח אתכם. לכן, אני מעוניינת לראות באם האנרגיות שלי כן או לא מסייעות לעשות זאת. האם הן מסייעות?

פדרציה של אור: הבה נתחיל בכך שנאמר "ברוכה הבאה חזרה לתוך ארץ החיים" כפי שאתם אומרים בעולמכם. מחלות מסוגים מגוונים "מכים" את הגוף הפיזי במהירות ורבים מתקשים לחזור למסלול. האנרגיות שנשפכות פנימה, כמובן,מאירות את הפלנטה! עם זאת, הן גם מעוררות את האנרגיות הפחותות שחייבות ללכת... ואנרגיות אלה אוחזות בכול דבר  שהן יכולות, כיוון שהן יודעות שימיהן ספורים. היו דרוכים, יקירים. היו מתחשבים  ברווחתכם והישארו מוגנים. האור הוא מגנכם מכול מה שאינו משרת בעניינים אלה ולכן, אפשרו את האור הזה... האור שלכם... לזרוח באופן בהיר יותר מאשר לפני כן, כשאתם ממשיכים לשינויים גדולים אלה שקורים על פני שטח כדור הארץ שלכם.

בלוסום: נראה אכן, קורה הרבה. ישנו דיבור על  דברים רבים שיתגלו לפני סוף השנה ובוודאי "השמיים" שלכם מתנהגים בדרכים שלא נראו לפני כן. כול מה שדברתם עליו. היכן מכאן...בהתייחס למה "שאנו" יכולים לעשות על מנת לשרת את הטוב הגבוה ביותר במהלך זמנים אלה?

פדרציה של אור: לנצח ותמיד השירות הגבוה ביותר, כפי שאתם יודעים... הואלדעת אהבה.

לדעת כי אתם אהבה ולהגיע מאהבה בכול מה שאתם חושבים, אומרים ועושים. כה רבים רוצים למצוא את מטרתם....

זו... זו מטרתכם.

לאהוב.

להיות דוגמה ברורה של אהבה.  כך שהאחרים נמשכים אליכם ומתעוררים משנתם העמוקה ביותר בשל האהבה שפלטתם.

נשמות יקרות, זמנים מגיעים אלה... זמנים אלה שאתם נמצאים בהם....עכשיו...הם התחלתו של פרק חדש. למעשה, היינו מרחיקים לכת כדי לומר... ספר חדש.  מה שזוחל מתוך העץ יהמם אתכם עד היסוד.  אמרנו לכם זאת פעמים רבות. עם זאת, זה הכרחי עבורנו לחזור שוב, כך כשהכול מתגלה, אתם יכולים לומר "אה כן. היינו מודעים שזה יתרחש"... ואתם תהיו בכוחכם כיוון שהוכנתם לכך.

בלוסום: זה יהיה שימושי אם היינו יכולים לקבל כמה רמזים לגבי מה יהיו דברים אלה?

פדרציה של אור: עם זאת, את יודעת, בלוסום היקרה, אין זה תפקידנו לספר לך על דברים מעין אלה. עם זאת, זה תפקידנו, וזו הסיבה מדוע הגענו... כדי להכינכם.

בלוסום: לגרוע ביותר?

פדרציה של אור: עבור מה שעשוי להיראות הגרוע ביותר כיוון שהוא מתגלה לראשונה, לראשונה נחשף. עם זאת, התוצאה  כאשר  "הכול נאמר ונעשה" היא בוודאי עבור הטוב ביותר של המין האנושי. ללא ספק.

אנו מבקשים מכם להיות מודעים... וזה גם, אמרנו פעמים רבות לפני כן בעבר... יהיו אלה המנסים לכסות את צעדיהם. אלה שיהיו כה נפחדים על מה שיקרה להם ברגע "שכול הדברים מתגלים"... כש"שקרים" רבים מוצגים.

זה יקרה כאשר אתם תכירו בידיעתכם הפנימית. כיוון, שהיא תהיה זו, ורק זו, אליה אתם יכולים לפנות לזמן מה. תהיה בלבול רב ואחד יהיה לא בטוח למי או למה להאמין.

לכן, אנו אומרים....

דעו את עצמכם.

האמינו בעצמכם.

הכנסו פנימה והקשיבו למה שאתם אומרים... לכם!

עולמכם עומד להתהפך... ואנו נצהיר כאן, שאין אנו מתכוונים כמו בתוך שינוי קטבים (שינויים מהירים מבחינה גיאולוגית).... כיוון שחלק היו חושבים שהם קוראים בין השורות ולכך אנו מתכוונים. לא... הכוונה  לכך במובן של מרבית ממה שגדלתם עליו/בתוכו יתברר  שהינו שום דבר יותר מאשר תעמולה ושקרים. נשמות יקרות, חייתם בתוך הצל של נשמות אבודות אפלות אשר סדר יומן היה בהחלט לא סדר יום של שירות.... לנשמה/לשלם. הם לקחו בדרכים רבות את החופש שלכם. עם זאת, אתם, בשל "בתי-הכלא" הקטנים שנכלאתם בהם... אין אתם יכולים לראות זאת... בשל נשף המסכות... שהיה/הוא/כבר... כה תוכנן בחוכמה. עד כד כך שאפילו הנשמות האינטליגנטיות הגבוהות ביותר... היו גם/הם גם/היו גם... הולכו שולל.

בלוסום: עם זאת, אמרתם תמיד כי יש לנו רצון חופשי?

פדרציה של אור: רצון חופשי בתוך נשמתכם. זה שונה מ"חופש" אותו אנו מבטאים כאן. נשמתכם תהיה תמיד חופשית. עם זאת, זה כך, שגם לכם היו "חלקים" מסוימים של עצמכם נעולים, כך שלא הייתם מסוגלים "לעוף"... כביכול.

ישנה מהפכה/החלטה שתגיע שעומדת לשנות כול זאת. עם זאת, הכול בתזמון האלוהי.  ישנן שכבות רבות שחייבות להסיר את עטיפותיהן לפני שהפרס מוצג ומתקבל.

כשימים ושינויים אלה  מתגלים לפני המאוד עיניכם.... אתם תרגישו כאילו החתיכות של הפאזל נופלות במהירות במקום. למרות, שהרבה "יפוצץ את מוחכם"... ברמה אחרת, הכול יתחיל להיות הגיוני, כשאתם רואים ומרגישים איך השינויים והתוצאות הסופיות עשויות אולי להתרחש.

הגיבו מהר למצבים שלכם שאינם צפויים. ישנם חלק אשר יעמידו פנים שהם עומדים על רגליהם למען האור ועם זאת, באמת הם לא.  הם רק עושים כך על מנת להימלט מגורלם.

בלוסום: שהוא?

פדרציה של אור: לא סוף שמח! עם זאת, אין לשפוט נשמות אלה. הם שיחקו את תפקידן במשחק זה, אותו הדבר כפי שאתם משחקים את שלכם. זה עשוי להיות כה קשה עבור חלק לבלוע, בהתחשב במה שהם עשו ובדרך שהם התנהגו לפיה. הם אכן, אין מילים לתאר זאת. עם זאת, יכולים אתם לומר כי אתם מוארים מספיק כדי לשבת עם נשמות אלה במוחכם להמטיר עליהם עם אהבה? זה באמת, לקחת ישותמוארת חכמה כדי לעשות זאת ועם זאת, זה מה שאנו מבקשים מכם. סוג זה שלסליחה...של כולם/לכולם/עבור כולם... זה מה שייקח אתכם לתוך העולם החדש בקצב שהייתם רוצים לראות.

סליחה היא המפתח. מפתח חשוב ביותר.

עם זאת, אנו מדגישים... זו לא תהיה הקלה ביותר מכול המשימות לבצע. זו תקרה כאשר אתם חייבים "להתכוונן" לחלק הגבוה יותר של הווייתכם ולהתחבר באופן חזק אתה.  כיוון שאתם עשויים להפתיע את עצמכם עם המחשבות שמתעוררות בתוככם, כאשר אתם שומעים את האמיתות  שאתם "החבאתם". מחשבות שאתם לא האמנתם יותר כי היו חלק מכם עשויות לעלות מתוך המעמקים.

עם זאת, אנו אומרים... זה יהיה מה שהיינו מגדירים "הטיהור האחרון"...לפני השחר החדש.

בלוסום: אדיר! מוחו של אחד יכול להעלות באוב... ובכן, איני יודעת מה, באמת! מכיוון שאיננו יודעים מה עומד להגיע ואין אתם יכולים לספר לנו.

פדרציה של אור:  זו הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם להתכונן. לבנות את "כוחכם הרוחני". לבקש הדרכה. לברך כול חלק מהווייתכם באור. זו דרישתכם.  זו הדרך שאתם תובילו כה רבים לתוך האור. כיוון ששם יהיה כה הרבה אבק לא יציב לאחר הסערה, שרבים לא יהיו מסוגלים לראות באיזו דרך עליהם ללכת. עם זאת אתם..... אתם ... המוארים... אלה שהמתינו זמן כה רב לעשות מה שבאתם לעשותו.... יהיו שם כדי לאחוז בידיהם ולהוביל אותם בדרך. להוביל אותם מעבר לגשר... ולאחר מכן... לחזור עבור האחרים. אזי לקחת יותר ידיים ולקחת אותם לחצייה.  לחצות לצד השני שבו נח שלום.

וממקום זה... העולם החדש נוצר.

בלוסום: יכולה אני להבהיר משהו? ספרכם מכונה "הגשר" ומדבר מאוד על זה. עם זאת, אם אני מבינה נכון, בכך... אין אנו למעשה הולכים לשום מקום? איני רוצה שהקוראים יתבלבלו... כיוון שחלק מהערוצים אומרים שאנו הולכים "למקום אחר".

פדרציה של אור: לא. "באמת שלנו"... כאשר אנו אומרים "מעבר לגשר"... אנו מתכוונים שברגע שהכול מובן, אתם תנועו לתוך מימד גבוה יותר, עם זאת, באותוכדור הארץ. כיוון שאתם הגעתם לכדור הארץ כדי לסייע  לו לנוע לתוך המימד הגבוה יותר.

בלוסום: אוקיי. עם זאת, אם זה אותו המקום... ואנו רק נעים לתוך מימד גבוה יותר... זה קשה לנסח במילים... להיכן אלה המוארים מביאים את אלה שאינם מוארים ולאן הם גם לוקחים אותם... אם אנו עדיין באותו שטח כדור הארץ?

פדרציה של אור: אנו נשתמש באנלוגיה של ממלכת היסודות שלכם. הם נמצאים... על/של... שטח כדור הארץ שלכם, עם זאת, הם קיימים... על/ב... מימד אחר. לכן, רובם הולכים בלתי נראים, לא מזוהים. עם זאת, ללא ספק הם נמצאים שם... בתוך אותו מרחב  שלכם.

זה יהיה אותו תרחיש בהתייחס ל"גשר". אותו מרחב, עם זאת... עוברים דרכו לתוךמימד גבוה יותר. הוא כבר במקום וקורה. חלק מכם עשוי להרגיש שיש להם רגל אחת בכול אחד מהם. מילים אינן מספקות. עם זאת, כאשר זה "מתרחש"... מעבר זה... אתם תדעו זאת ותרגישו את זה ותכירו את זה שהוא... המאוד סיבה שאתם נמצאים כאן.

בלוסום: הייתי מדמיינת זאת, זה הרבה יותר רחוק במורד המסלול?

פדרציה של אור: שוב... אין אנו יכולים ולא רוצים לשים... מסגרת זמן/מגבלה... על עניינים עדינים מעין אלה. זה לא יכול להיות בזמן. כיוון שאין כזה. זה יתרחש כאשר השלב לעשות זאת נמצא ביישור עם מה שצריך להתרחש לפני התרחשותו. אל תסתכלו  על "כול זה" במסגרת זמן, יקרים. הסתכלו על כול זה כאבני בניין. כשאחת מונחת על השנייה, אחת קרובה להגיע ללב ליבו של החומר. צעד אחד בכול פעם... ללא זמן... עם זאת, צעדים רבים.

בלוסום: איני בטוחה אם זה עומד לעודד או לייאש, להיות כנה.

פדרציה של אור: הו, נשמות יקרות של הפלנטה כדור הארץ... היו בעלי אומץ רב! כיוון שכול צעד שהולך ומוצג, הוא צעד המוביל אתכם הלאה לאורך נתיבכם הביתה. קודם לכן, אמרנו שאתם תדעו כי כול מה שמתרחש הוא "מה שאתם ציפיתם"... או במילים אחרות... כשהמסכים עולים מעלה כה הרבה... אתם תרגישו את האמתבתוככם... וזה הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לכם!

הכוח שמתגלה לכם... האור שנפתח... לכם/דרככם... ייתן לכם תקווה... כיוון שאתםתדעו כי אתם בדרככם.

אתם המתנתם זמן כה רב... אתם המתנתם לנצח... אתם לא תמתינו יותר.

לא תישאר אבן לא הפוכה... ותחת כול אחת, יהיה כול מה שצריך להגיע אל האור.

היו של אהבה. היו באור. השולחנות עומדים לפנות (עומד לקרות משהו דרמטי).

בלוסום: תודה רבה. זה באמת קשה לחזור להיות בקשר לאחר שלושה שבועות של מחלה. לנקות את כול הבלגן. כה רבים מאתנו מנקים את כול הבלגן! לכן, אני אומרת "התעודדו" לעת עתה... צברנו כוח רב מכול מה שהבאתם היום. אני יודעת כי אני מדברת בשם רבים כאשר אני אומרת "אנו אוהבים אתכם. תודה לכם!"

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo

 
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge