Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 28, 2012

August 28, 2012 Thrive

 !

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 28  באוגוסט 2012

בלוסום: זו אני! היישר לכך היום... כיוון שיש לי כמה דברים לשאלכם. דבר ראשון... האם אתם שם?

פדרציה של אור: אנו בהחלט נמצאים...ונשמח שתתחילי את קו החקירה שלך.

בלוסום: תודה. ובכן ידעתי שהזמן יגיע שאדבר בשנית על עמודי האור. היו כמה תצפיות על עמודים גדולים (במידת מה דומים למה שהראיתם לי במחשבתי כאשר דברנו לראשונה עליהם) אחד ביפן ולומר את האמת...איני בטוחה היכן היו השאר.. אולם אני תוהה אם אכפת לכם לדבר עליהם והאם הם באמת העמודים שדברתם עליהם?

פדרציה של אור: היינו מודעים שאתם תשאלו על עניינים אלה ובכל האמת שלנו אנו נאמר שאלה אינם העמודים שדברנו עליהם.

בלוסום: אוה, אנחה!!! אם כך, מהם?

פדרציה של אור: הם ספקטרום בינלאומי שקורה עקב תופעה שנגרמת באמצעות זרם חשמלי. בכך אין אנו מתכוונים לחשמל "שלכם".. אנו אומרים... יותר משלנו.

בלוסום: בניגוד ל"טבע", אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: כאן, אנו עשויים לבלבל אתכם בכך שנאמר שזה גיבוב של שניהם.

בלוסום: ובכן, אין הם עמודי האור... עם זאת, יש לכם משהו לעשות איתם?

פדרציה של אור: אנו ממשיכים בדפוסי מחשבה על צירוף מקרים עם מעגלים חשמליים המשולבים עם "חשמל" בכדור הארץ כאשר הם "מתחתנים" הם יוצרים מראה כזה.

בלוסום: הבה ננסה זאת בסוואהלית, לא כן? ובכן, האם קיימת מטרה אמיתית במצג מעין זה?

פדרציה של אור: אוה אכן. מה שהם מייצרים כעת באיחוד זה של "ניצוצות" מעל ומתחת יוצר צורה של אנרגיה קורנת אשר יש לה אפקט מסביב לה וקילומטרים רבים בסביבה.

בלוסום: "במונחים שלי", מטרתה תהיה?

פדרציה של אור: לגרש מקרים תלויים מקומיים ובכך למנוע התרחשות אירועים מסויימים שלא יהיו מתאימים להשבחה של הגזע שלכם.

בלוסום: תהילה והללויה! לא ציפיתי לכך. האם אתם בטוחים? אני מתכוונת...שם אני חשבתי האם לא דברתם על עמודי האור... אז זה פשוט מעשה קונדס של האור או משמעות של " עושה את שלו".

פדרציה של אור: עם זאת, נראה שאת משחררת את עובדת החיים של אמא כדור הארץ...כל זה אלה חיים שיכולים לתקשר והיה צורך לשלב מאמצים על מנת לחוות "מופע ראווה" כזה... עם זאת, כפי שאנו אומרים....המסקנה היא שיש לכך הרבה יותר מהרצוי מאשר רק "עמוד יפה".

בלוסום:ובכן...האם אני יכולה להיות כה אמיצה כדי לשאול... מה מנע המעשה הטוב שלכם?

פדרציה של אור: אנו מייעצים לך בתקיפות שלא תשאלי.

בלוסום: אופס... אני עשיתי זאת.

פדרציה של אור: שוב...זה עניין של לא לגלות מה שאינו לטובתך לדעת. היינו מעדיפים לשמור זאת כך. ועם התקדמות הזמן... כפי שאת יודעת.. תהיה אכן הבנה של זה ושוב רגע של "אה הא" יתיישב בשלווה בהווייתך.

בלוסום: מספיק הוגן. אני מתחכמת ומקבלת/מאמינה בתשובתכם. כיוון שאני מבינה שיש כה הרבה בכך שפשוט זה לא מובן לי בשלב זה. תודה רבה עבור תשובתכם...למרות שזה הפתיע אותי, כיוון שחשבתי שאתם תגידו "אכן כן... אלה עמודי האור שדברנו עליהם". אני עדיין מחכה לאלה אז! ובכן, לשאלתי השנייה. אני בטוחה שאתם מודעים לכך שג'נטלמן כתב לי ושאל מדוע הזכרתי מעגלי תבואה בתחילת התקשורת האחרונה וכשעניתי הרגשתי מאולצת (עם זאת מבוהלת) למצוא את עצמי שואלת אם הוא היה רוצה לשאול אתכם שאלה לגביהם... כיוון שהוא מומחה בשטח זה. הרגשתי שהיה לכם יד בכך. גם זוכרת את מעגלי התבואה האחרונים ב- [1]Hackpen Hill UK והמסר שלכם משנת 2009[2] (ראה מידע להלן...אולי רק ענין של זמן עבור כל הדברים.)

הנה השאלה:

"מה הדבר הכי מתאים ורלבנטי שאת יכולה לשתף, בהתייחס לתופעה של מעגלי תבואה ואיך זה מתקשר להתעוררות של האנושות"  

פדרציה של אור: נתחיל בהצהירנו שלא כל מה ש"מונח" לפניכם מופק על ידי "יצורים מחוץ לעולם" כפי שכמה בוחרים לכנות אותנו. עם זאת, זה קל כמו "פאי" למיין את המוץ מהתבן!

בלוסום: יפה!

פדרציה של אור: זה הוצג לפניכם לפני הצופן הרקום בתוך היצירות של המעגל המקורי אשר לא בהכרח מיועד רק לעיניכם.  למעשה, נרחיק לכת ונאמר שהרבה מכך מפוענח על ידי רבים שאינם מכדור הארץ והם יכולים בקלות וברצון להבין את "המסרים" שהושארו עבורם.

בלוסום: ובכן, האם אתם אומרים שאין זה באמת עבורנו אנשי כדור הארץ?

פדרציה של אור: לא, אנו לא. כיוון שלמעשה "הרעש" שהם מעוררים...מישר רבים למחשבה מתוחכמת ל"ראות מחוץ לריבוע" ולאפשר למה שתהיה המשוואה החדשה שניתן לשקוע עליה ובה.

בלוסום: מה בדיוק המשמעות של כך?

פדרציה של אור: כלומר, ישנם אלה בצורת בן אנוש שמבינים ואכן יכולים לפתור את מה שמוצפן על מנת "לפתור" אנומליות מסוימות. עם זאת...בסך הכל זה ענין אחר באשר לכמה תגליות אלה "נשמעות" ופועלים על פיהן. אנו אומרים לכם  שיש מטרה מאחורי "השתילה" של יצירות אלה בשדות הזהב שלכם. אנו נרחיק לכת כה רחוק כדי לומר גם שישנן "חוברות עבודה" ממשלתיות רבות שבאופן שוטף הן במשחק על מנת למצוא את הצופנים והמשמעות שלהן. עם זאת... אנו יודעים בדיוק מה אנו עושים ואיננו "טיפשים" מספיק כדי להיות גלויים בצורה בוטה במה שאנו בוחרים לגלות.

בלוסום: ובכן, מדוע יש צורך "לשים מסרים על אדמתנו" שיאספו אותם "ישויות פלנטריות" אחרות? בטח יש לכם אמצעים מהירים יותר לשדר את מה שיש צורך להעבירו?

פדרציה של אור: מערכות הקשר שלנו הינן מעבר ליכולת ההבנה של המחשבה האנושית. עם זאת... אין אנו שמים תמונות כאלה על אדמתכם רק בשביל הבידור שלנו וכתוצאה משעמום. ישנם "משקפיים" בתוך "משקפיים" והם לבדם נושאים אנרגיה שמשפיעה רבות על האזור הפועם.

לא ניתן להגדיר בדיוק מה מביא כזו "שמחה" לאלה המבקרים שטחים אלה. אנו אומרים בפשטות...זוהי אהבתנו שאדם מתמלא באמצעותה/בה.

בלוסום: ובכן...איך זה מתיישב... אם בכלל... עם ההתעוררות של האנושות?

פדרציה של אור: בהרבה היבטים... עם זאת, התופעה האמיתית עצמה הינה יותר ברורה. כיוון שאלה שבחרו להסתכל בתוך דימויים נבואיים אלה, הם ימצאו שזה דבר בלתי אפשרי עבור "רבים" ליצר זאת באופן מלאכותי. לכן, צריך לשאול את השאלה "מי יצר אותם"?

קריאת השכמה למימוש שאלה כזו, כאשר מחפשים תשובה.

בלוסום: תודה רבה עבור זאת למרות שזה נראה קצת מפוזר.

פדרציה של אור: אנו מייעצים כי הדימוי(מטפורה) שניתנה על ידי היועץ שלך – ענן לבן (White Cloud) הינה המתאימה ביותר ואנו מבקשים ממך לכלול אותה. כיוון שהיא מבטאת עניינים בהתייחס למה שאנו מדברים... בעיקר באשר לצורך לתקשר לאחרים "לאסוף" זאת. למעגלי תבואה אלה יש הרבה היבטים מאירי עיניים והם מועילים ביותר לכל אלה אשר מתכוונים לציירם.

בלוסום: אוקיי. כיוון שרבים על/ב כדור הארץ תוהים מה הטעם בהם אם לרובנו אין שום מושג לגבי משמעותם.

פדרציה של אור: אוה...יש הרבה מחשבה בהם. אנו נוסיף  שאם מישהו מסתכל בהם מנקודת מבט של האדמה, לא ניתן לראות את  "כול" התמונה... עם זאת...כאשר מסתכלים על כך "מלמעלה", הדברים נעשים ברורים הרבה יותר!!!!

בלוסום: חודו לי חידה!

פדרציה של אור: לא כך. לא חידה. הוגן לחלוטין. אתם רואים את בלוסום...מסרים אלה שאנו מביאים דרכך מתאימים לרבים. הם "עובדים" עבור אלה שהם כמעט גאונים והם מספיקים בהתאם גם לאלה  אשר יש להם יותר הבנה פשטנית.

בלוסום: אוהבים את הטוב העצמי שלי!!!

פדרציה של אור: האופן בו אתם בוחרים לפרש את כל מה שנכתב כאן עשוי להתפרש קצת אחרת על ידי אחרים. אין כלל שיפוטיות בהתייחס לכך. זהו העיצוב שלהם. מאוד דומה למעגלי התבואה. ישנם צופנים בתוך צופנים אשר ניתנים לקריאה על ידי אלה שצריכים להשתתף בחלקם בתוכנית. עם זאת, עבור אלה אשר יש להם "תוכניות אחרות", יש להם מה שהם צריכים גם בתוך מילים אלה.

בלוסום: כול מה שאין לי מושג עליו. הגיוני מדוע יש לכם מישהי "תמימה" שמביאה מילים אלה עבורכם, אני מניחה. מישהו אשר הינו על גבול הגאוניות או "אגרוף בגרון" היה מנתח כל משפט כיוון שהוא הגיע ומפריע לזרימה. יההה! עוד תהייה באשר ל "למה אני"!

אוקיי... שמעתי את הפעמון מצלצל...לא במובן מילולי. זהו להיום. תודה. באהבה ובאור וביליון  טיפות של כוכבניות מקרנות הזהב.

פדרציה של אור: זורח מעל כל אחד. גם אהבתנו ותודותינו.

בלוסום: עבור ושלום עד לפעם הבאה.

 

להלן תמצית מ"הרוח של ענן לבן" (The Spirit of White Cloud') שהתבקשתי לכלול.

שאלה: ענן לבן, לאחרונה באוסטרליה חווינו מה שאנו מכנים תצורה של מעגל תבואה כאן בקווינסלנד. הייתי רק רוצה לשאלך מהי ההשפעה שיש על אדמתנו כאן ואם הייתה זו תצורה אמיתית של מעגל תבואה?

ענן לבן: זה היה. זהו נושא מורכב מאוד שקשה אפילו להתחיל בו, ידידיי, כיוון שהרבה מכך קשור למיקרוקוסמוס שהינו מחוץ לרטט של עולמכם. אני הראיתי לבלוסום חזיון של מגנט רחב מימדים שהינו בצורה של פרסה של סוס.  כפי שאתם יודעים, זה ימשוך סיכות ומתכות מסוימות לעצמו. דמיינו מגנט ענק, ומונחות מסביב בתפזורת באיזורים רבים ערמות גדולות של סיכות. זוהי שאלה איך מגנט זה מתנהל ואיזה דפוס הוא מאמץ כדי למשוך את הסיכות מכול מקום לכיוונו.  מישהו מודע שכאשר הוא רואה על המסכים שלכם לדוגמה או בספר תמונות, את השכבות והצורות השונות שהדשא או שהשדות מונחים, אנו חייבים לומר את האמת, שזה בלתי אפשרי שמישהו יוכל לחקות זאת על פני שטח כדור הארץ. זה מאוד פשוט להבחין בהבדלים בשניהם. בניגוד למסקנותיהם של אנשים מסוימים, תצורות אלה לא נוצרו מרפידות נחיתה של ספינה מחוץ לעולמכם. זו היתה צריכה להיות ספינה משונה מאד, אם הייתם מסתכלים כך על כמה מתצורות אלה. זהו כוח מגנטי אשר מאפשר שתצורות אלה יתרחשו. זהו כוח מגנטי שהוא לא תמיד בתוך הרטט של משטחי כדור הארץ שלכם. זהו כוח משיכה מוגדר אשר מאפשר לכוח חיצוני להתמזג עם כוח הנמצא בתוכו, על מנת שייווצר תצורה זו. זה מתרחש בתאריכים מסוימים. זה לא היה מתרחש אם התנאים לא היו מקובלים בכדור הארץ. אנו יכולים לומר שזה התרחש. רבים מסמלים אלה שירדו אליכם, צריכים להתבטל לפעמים, כיוון שזה לא היה נכון עם מה שהם חשבו שמתרחש מתחת.  זה עבורכם "אנשי כדור הארץ" שתתפלאו לגבי תופעה זו. עבור רבים שמתעניינים ולומדים נושא ייחודי זה, הם מנסים, אולי, לחשוב מה משמעותם של סימנים ייחודיים אלה. אין הם צריכים לפענח אותם. סמלים אלה אינם נמצאים שם כדי שאתם תפענחו אותם. הם נמצאים שם כדי שאחרים יצפו בהם. האחרים אינם צריכים לפענח אותם, הפיענוח קיים בידע שלהם. זה חלק מהמפה, אם אתם רוצים לדעת. אם היו נמצאים שם קבוצות מתנועת הצופים וכל אחת מהן היתה במחנות שונים וכל קבוצה היתה צריכה להשלים תרגיל מיוחד הכולל מסע או משהו דומה, יכול היה להיות שקבוצה אחת תיתקל בתצורה מסוימת שמתאימה לתרגיל הייחודי שלה ותקבל מתצורה זו, את המידע הנדרש עבור קבוצה זו. יכול להיות שקבוצה אחרת של בחורים היתה מטיילת לאורך אותו מסלול ויודעת שאם היא היתה נכנסת לאותה תצורה...היתה כאילו מקבלת מכות חשמל, כיוון שתצורה ייחודית זו אינה מתאימה לאותה קבוצה. הם צריכים להמשיך לאורך הדרך עד שימצאו את התצורה הנכונה להם. אנו אומרים לבלוסום, יש מידע רב בתצורות אלה עבור קבוצה אשר נועדה לקלוט מידע זה, ומסוגלת לסרוק תצורה זו  על מנת לקבל את הידע הנדרש. כול זה הינו חלק מתוכנית, אם תרצו, בהתייחס למיקום שכל קבוצה צריכה להתמקם כאשר מגיעה נקודת המפנה. אף על פי שזו אינטגרציה,  זה לא יקרה שיום אחד אנו על כדור הארץ ויום לאחריו מתערבבים בכל המימדים האלה, זה פשוט ימחק את הכול מהמשחק. זהו תהליך הדרגתי. הוא הכרחי עבור קבוצות מסוימות אלה. הכרחי  שאנרגיות אלה יתמקמו במקומות מסוימים ברחבי עולמכם, כך שכאשר יגיע העולם החדש לאיזונו, כדור הארץ לא יטולטל מהציר שלו בשל העוצמה של השינויים בתוך הרטט האטמוספירי.  האם זה ברור לעת עתה?

 

פדרציה של אור – מיום 2 ביולי 2009

בזמן שהכול במקום על מנת שיתרחש האיזון כפי שאמור להתרחש, אתם תגלו שיש יותר תופעות רבות רבות רבות רב גוניות שונות שיתרחשו. הרבה מהן יבלבלו אתכם ועם זאת, כמו מפתח לדלת, כאשר הכול במקום, הפתיחה תגלה שכל דבר ממוקם ביישור נכון וכאשר מטרתן מתגלה...בנפילת הכובע, הכול יבוא על מקומו. בבקשה דעו יקיריי.. אנו לא מבקשים להיות סודיים או לחוד חידה, עם זאת ישנם פרטים מסוימים אשר פשוט לא יתרחשו עם מה שיש לנו במקום. ישנן תוכניות שעדיין לא מוכנות להיפתח אליכם כיוון שהעיתוי אינו מתאים וכמו כן חשיפת עניינים מסוימים עכשיו לא תהיה שימושית לתועלת הכללית של העלאת הפלנטה שלכם. יש לנו הרבה במקום וכאשר נהיה מסוגלים להראות זאת לכם, אתם תסכימו למסקנה שלנו כי בשלב זה אתם עשויים לא להיות מסוגלים, בשל האמצעים שיש לקחת בחשבון בהתייחס לבטיחות של מה שעומד להיחשף.  אתם הייתם כה סבלנים עם הגילוי של דרך חדשה זו. אנו מאוד מודים  לעמידה האיתנה שלכם ודבקותכם במטרה שנשארה איתנה באמת של עצמכם. זה מבהיר את הכול כאשר זה נע קדימה לתוך מה שזה חופש.

בלוסום: אני רק עצמתי את עיני , כדי להרגיש, האם זה הכול להיום, וראיתי די בברור את האות "כ" בתוך עיגול... מדוע?

פדרציה של אור: את תראי "כ".

 


[1]  http://www.cropcircleconnector.com/2012/hackpenhill3/hackpenhill2012c.html

[2]  הקטע הרלבנטי בסוף המסר. ההפניה לכל המסר מ-2 ביולי 2009 הינה:

 http://www.blossomgoodchild.com/index.html?page=BG53july2.html

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge