Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 20, 2012

August 20, 2012 Thrive

 !

מסר  של Blossom Goodchild מיום 20  באוגוסט 2012

בלוסום: הלו לכם. ישנם נושאים רבים שאנשים רוצים לשאול אותי עליהם...ואני תמיד עונה ואומרת..." אם זה מתאים ועולה בשיחה".... אני יודעת שאתם מודעים לשאלות אלה ועם זאת נראה שאלה דברים שאתם לא מרגישים שיש צורך לדבר עליהם... לדוגמה: מעגלי תבואה...אובייקטים פלנטריים הנעים לכיוון כדור הארץ... האם אינכם חושבים שתהיה לנו תועלת ממידע זה?

פדרציה של אור: אנו שמחים לשוחח איתך ביום זה. האם באמת את מוצאת זאת הכרחי לדעת דברים אלה אם למעשה כל מה שיש לנו לומר יהיה  עוד" מפתח ברגים בעבודה" אחר?

בלוסום: למה אתם קוראים לזה כך?

פדרציה של אור: כיוון שאנו מודעים שכמעט כל מה שמובא ממקורות שונים.... כולל מאיתנו נעשה כפי שאת היית אומרת...נקודת מחלוקת....כיוון שאנשים כבר לא מרגישים שהם יכולים לסמוך על ידע כזה...האם אין זה כך?

בלוסום: זה מאוד כך...למרבה הצער. עם זאת, אין אתם יכולים להאשים אותנו על כך... כיוון שהציעו לנו מידע כה רב, הבטחות כה רבות... ציפיות כה רבות.. נקודות מבט מנוגדות אשר רובנו...איך אנסח זאת... ממוצע הישויות הערות שלכם...כפי שאני מחשיבה את עצמי ככזו...מוצאים מאוד קשה לדעת מה לחשוב על כל זאת. אז כן...בכל הכנות... אני רואה מדוע אתם לא...עם זאת.. אם זה המקרה.. מדוע, בכלל,  אנו טורחים לתקשר? אתם יודעים... אתם יכולים להרגיש שאני אוהבת אתכם... ואני לא עוזבת בכל דרך.. רק פשוט עוקבת אחר השיחה.

פדרציה של אור: יש לנו את ההזדמנות הזו להציע לכם מילים בהתייחס להיזכרות  של מי אתם על מנת לראות מבעד לאלה את התוכנית האלוהית הזו. העובדה הפשוטה היא...אין דרישה עבורכם לדעת דברים מסוימים, כיוון שדברים רבים בכל מקרה סברה מוטעית. אתם שוכחים שאתם חיים בעולם אשלייתי.

בלוסום: אהה...יש עתה נושא שהייתי רוצה לדון בו. האם אני יכולה? למרות שאני מודעת למה שהצהרתם בהתחלה.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה...המידע שאנו מעבירים לך... הוא האמת שלנו.  אין אנו רואים טעם בכלל לתקשר אם לא היינו מעבירים את האמת. זה יהיה חסר טעם... ועם זאת אנו נוסיף... יש לא מעט שבוחרים להביא שקרים כדי לבלבל וכמה שבוחרים להביא את האמת... עם זאת שקר מתועל... בשל רמת הרטט שמובאת ומטופלת דרכו. עם זאת, דברנו על כך לפני כן.

יש לך ברירה... כל הזמן. את יכולה לבחור לקבל את מילותינו כאמת... אם את מרגישה שהם כך...לך. זה כל מה שאנו יכולים להציע. אם הן לא מהדהדות, אז פשוט אין הן האמת שלך... בשלב זה.

אז, האם את מוכנה לתת לקחת אותך למשחק אשלייתי זה שאת משחקת? היכן נתחיל במטרה לעזור לך בהבנה?

בלוסום: כפי שג'ולי אנדריוס פעם הציעה... "הבה נתחיל מבראשית"

פדרציה של אור: ביסודכם, אתם אנרגיה של אהבה... כך התהוותם. אתם תמיד תהיו אנרגיה של אהבה אפילו שאתם עשויים לבחור לחוות תמונות שונות של איך לגלם אנרגיה זו של אהבה שזה אתם.

לדוגמה... אם הייתם צריכים להחליט לבטא את עצמכם כעץ למשך 200 שנה... אתם חופשיים לעשות זאת. אתם יכולים להיות כל מה שאתם בוחרים להיות.

בלוסום: כן... אני יכולה לקבל זאת... אבל מה שאיני מבינה זה... כאן אני מתגוררת בפלנטה זו של כדור הארץ, כיוון שהתנדבתי ונבחרתי  להיות כאן בזמן זה. אני יכולה לקבל זאת. אני יכולה להסכים לכך. אני גם מבינה שהכול, לחלוטין הכול מורכב מאנרגיה אחת זו... היא רק רוטטת בתדרים מסוימים על מנת להציג את עצמה כפי שהיא עושה. לדוגמה, שולחן....בגדים...מים... אש...

פדרציה של אור: וזה כך. עם זאת מרגיש לכם שהם אמיתיים, הלא כן? אם הייתם צריכים לצלול לתוך האוקיאנוס, אתם הייתם מרגישים רטובים. אם אתם שמים את ידיכם לתוך האש... הן נשרפות.

בלוסום: בדיוק...לכן זה נראה ומרגיש אמיתי כפי שאתם אומרים. אז, איך זה שלא?

פדרציה של אור: כיוון שזו יצירה של מה שאתם בוחרים לחוות. אם זה לא היה נראה או מרגיש אמיתי...איך הייתם יודעים כמו מה זה מרגיש? לא הייתם מסוגלים לכך. זה היה כמו להסתכל מבעד לזכוכית על משהו שאתם גם לא יכולים לקבל, עם זאת יכולים לראות שזה היה שם.

בלוסום: ועם זאת זה לא שם...האם זה מה שאתם אומרים?

פדרציה של אור: לא, אם אתם בוחרים שזה לא יהיה. עם זאת, אתם הוכשרתם  ב"מציאות שלכם" להאמין שאתם אינכם בשליטה על בחירותיכם. כמובן שאתם כן. כך באתם לחיות כפי שאתם עכשיו כאן ברגע זה.

בלוסום: ועם זאת... שמעתי כה הרבה על אנשי האופל אשר מתמרנים את מחשבותינו ורגשותינו ומחזיקים אותנו מדוכאים על ידי התוכניות אשר "נשלחות" לשמור אותנו תחת השליטה שלהם.

פדרציה של אור: ואת חושבת שאת לא יכולה לשלוט בכך! עם זאת, ככל שאת יודעת יותר... ככל שאת יכולה לשנות את הבחירה של מחשבתך. אם ידעתם שתוכניות כאלה קיימות...אתם יכולים לבחור להתעלות מעליהן ולבחור לא לאפשר להן להשפיע עליכם. אתם יכולים להיאבק כנגד דברים כאלה.

בלוסום: רק אם יודעים עליהם במקום הראשון...רבים לא.

פדרציה של אור: היינו אומרים שזה בחירתם לא לדעת... הם יכולים לבחור אחרת מאוחר יותר.

ברגע זה, אתם בוחרים לשאול אותנו לגבי אשליה זו שאתם חיים בה. אנו בוחרים לסייע לכם בהבנה על כך. על מנת לעשות זאת, אנו דורשים מכם להעלות את הווייתכם מחוץ לקופסא. לחשוב מחוץ לריבוע (לחשוב באופן יצירתי).

כאשר ילד משחק עם בית בובות, הם מזיזים דברים מסביבו...בובות ורהיטים קטנים והם "משחקים". הם יוצרים מצב...תרחיש.. ומוציאים אותו לפועל באמצעות שימוש בבובות ובסביבה כדי לגלם את מחשבותיהם. היינו מציעים שתסתכלו על כך בצורה זו. העצמי הגבוה שלכם הוא הילד... ההיבט של העצמי של נשמתכם שמשתתף במסע הטרנספורמציה של הפלנטה כדור הארץ לרמת רטט גבוהה יותר הוא... האם נאמר רק למען הביטוי...הבובה.

העולם בו אתם חיים הוא בית הבובות והסביבה סביב בית זה וכו' שהילד יצר באמצעות מחשבה. אם הילד פתאום מחליט שלא תהיה לו נדנדה בגן של בית הבובות... הוא/היא פשוט מבריש אותה הצידה. זה כבר לא נמצא במשוואה של המשחק... לעכשיו. פשוט כך. הילד מרכיב את הסיפור כאשר הוא/היא ממשיכים... בהתאם למה שהוא/היא מרגישים שרוצים ליצור באותו יום ובמצב רוח שנמצאים הוא/היא.

היא/הוא מחליטים עם אילו בובות ישחקו באותו יום...ובמה להלביש אותן. האם ילכו לחנויות? האם ילכו לפיקניק? היא/הוא בשליטה על נתונים קטנים אלה ומזיזים אותם בהתאם. היא/הוא הינם המפעילים של בית הבובות של עולם קטן זה אשר היא/הוא ממשיכים ליצור.

בלוסום: הכול טוב ויפה ואני רואה מה אתם מנסים להסביר...עם זאת.. אם אני אחליט פתאום שאני לא רוצה... לדוגמה.. להיות בובה חיוורת עור...אני לא יכולה רק להסיר בובה זו ולהחליף אותה בבובה בעלת עור כהה יותר.

פדרציה של אור: מדוע לא?

בלוסום: כיוון... שזה לא עובד באופן כזה.

פדרציה של אור: את יכולה להיות חיוורת אור בחיים מסוימים ובאחרים בעלת עור כהה יותר... ואין אנו מתכוונים בגלגול הנשמות הבא שלך. אם את מחליטה להתנסות בכך שתהיי נשמה בעלת עור כהה יותר מיד...היבט אחר של הנשמה העצמית הגבוהה יותר, יסדר שתיוולד נשמה בעלת עור כהה יותר באותו זמן שנשמה חיוורת העור עדיין קיימת על פני כדור הארץ.

עם כל הכבוד... שמת מגבלות כאלה על מה שאת מאמינה שאפשרי. הכול ושום דבר (EVERYTHING and ANYTHING)...ומילים אלה הן מילוליות ..אפשרי. איך זה יכול להיות בכל דרך אחרת? כיוון שאם אתם יודעים שאתם מסוגלים ליצור כל דבר ממחשבותיכם... מהדמיון שלכם לתוך "המציאות"...איך זה לא יכול להיות כך? אתם רק צריכים ליצור בתחילה את הדמיון שיגרום שדימוי זה ייהפך למחשבה ואחר-כך למציאות.

בלוסום: כן...אולם אני עדיין לא קולטת קצת את ה"זה לא אמיתי". זה אומר שהכל מסביב הוא הולוגרמה?

פדרציה של אור: אשר אתם... כל אחד מכם המציא. יש לכם סרט בעולמכם שידוע לכם כמטריקס. זה רק ענין של להיתקע בתוך תוכנית על מנת לדעת איך להיות ישות שיודעת הכול לגבי תוכנית כלשהיא שהיא מכוונת אליה.

אתם נלכדתם באשליה.

בלוסום: איך אנו יוצאים ממנה?

פדרציה של אור: אתם בוחרים בכך.

בלוסום: הנה אנו הולכים מסביב לשיח תות-עץ, שיח התות-עץ, שיח התות-עץ. אוקיי אז...אמרו אם עכשיו ברגע זה...אני בוחרת לצאת מחוץ למלכודת זו כך שאוכל להיות חופשיה לקפוץ לאנגליה לראות את אמי.. ממש עכשיו... אני שמה כמה בגדים חמים על הבובה הקטנה שלי ומזיזה אותה לצד השני של החדר ומדמה שהיא עם אמא שלה באנגליה. זה מה שאני בוחרת לעשות ממש עכשיו. לא....נראה שאני עדיין יושבת כאן באוסטרליה מדברת איתכם במחשב. כה רבים מאיתנו היו בוחרים דברים מסוימים עבור עצמם...שהם חומרניים או מזון לנשמה.. עם זאת, להשיג זאת בפועל אינו מופיע במציאות שלנו.

 פדרציה של אור: כיוון שאומנתם "לחשוב" שדברים אלה אינם אפשריים.

בלוסום: אולם, האם בחרתי להיות מאומנת או זה היה מחוץ לשליטתי?

פדרציה של אור: את בחרת.

בלוסום: מדוע שאעשה דבר כזה?

פדרציה של אור: לחוות את ההבדל. זכרי...אתם כולכם אחד. כדי שעולמכם יהיה בדיוק כפי שהוא כרגע...הוא היה צריך להיברא על ידי כולכם. לכן, כן... אתם בחרתם להרגיש כאילו אתם בשליטה של אנשי האופל. כאשר התודעה משתנה מספיק כך שתהיה אחרת...אם מספיק מכם בוחרים שדברים יהיו שונים...אזי האיזון של האשליה ישתנה מאוד ודברים באמת יהיו שונים.

בלוסום: אז...אני...כבלוסום.. אני כאינדיבידואל...לא יכולה לבצע שינוי גדול זה?

פדרציה של אור: כמובן שאת יכולה. את כבלוסום יכולה להיות היחידה בעולמך שיכולה לבחור לשנות זאת... כיוון שרק את חיה בבית הבובות שלך... תחת השליטה של עצמך...העצמי הגבוה שלך.

בלוסום: עם זאת אתם אמרתם...כאשר התודעה משתנית אזי דברים ישתנו.

פדרציה של אור: נכון. את התודעה... פועלת כאינדיבידואל. לחוות אינדיבידואליזם. יש חיים בפלנטות רבות היכן שהעצמי הגבוה בחר להיות אינדיבידואלים בפיזיות ועם זאת כאחד בתודעה...כך שכול המחשבות  שיש ל"אחד"(‘ONE’ )...היא מחשבה דומה כמו ל"אחד"(‘THE ONE').

בלוסום: זה קצת מסובך...כך או כך חסר לי כמה סנדוויצ'ים לפיקניק.

פדרציה של אור: זה יכול להיראות מסובך באשליה שאת בחרת להיות בה. עם זאת, כאשר את מסולקת מתוך אשלה זו... הכול ברור כשמש.

בלוסום: אז.. כאשר אחד חי בפלנטות אחרות...האם זאת גם אשליה?

פדרציה של אור: כמובן. הכל שונה ממה שאת... אהבה... היא אשליה. את מגשימה את כל זאת על מנת לחוות דברים שונים. האהבה שזאת את לא יכולה למות... כיוון שמוות הוא אשליה.

את יוצרת את עצמך ב/כ/דרך אהבה על מנת לבטא את הרמות השונות שלה.

בלוסום: ובכן, אני יכולה להרגיש כי זמננו הסתיים היום. מממ אני תוהה אם התקדמתי בהבנה של אשליה זו. אולי אני לא כאן בכלל.... מונית!

אף על פי כן... לא יותר... מאוד מהנה. באהבה ובתודה.

פדרציה של אור: את תחייכי מיקום אחד למשנהו כאשר "תקלטי זאת"... וכבר יש לך את זה. את זה את יודעת... עם זאת בחרת לחשוב שאינך יודעת.  אהבתנו בשפע גדול של אמת...גם נשלחת לכל אחד מכם.

 

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge