Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 28, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 28 באפריל 2018

בלוסום: בוקר טוב. כמה מהר השבוע חולף בימים אלה! כה רבים עכשיו, יכולים באופן פיזי/רגשי/מנטלי להרגיש את ההגברה באנרגיה וזה טוב לדעת כי אנו מתקרבים יותר מאי פעם לכול מקום שאנו הולכים! על מנת לשמור על המומנטום ועל ההתרגשותגבוהה, כך שהאירוע יכול להגיע... אני תוהה אם יכולים אתם לדבר אתנו על ניקוי בלוטת האצטרובל? אנו התקרבנו לכך פעם, ולאחר מכן אף פעם למעשה לא נכנסנו לתוך הנושא.

פדרציה של אור: ברכות לכול אחד. אלה הבוחרים להתמקד באנרגית האור המסתננת, הם בוודאי מרגישים את השוני בתוך עצמם. בדרכים שמרגיעות את הנשמה ומנחמות את הראש. האם אין זה שאתם אפילו מרגישים שונה כשאתם מסתכלים בשמיים שלכם... יום או לילה?

בלוסום: ובכן, איני יכולה לדבר עבור האחרים (עם זאת, נראה שכה רבים אומרים כי אנו מרגישים שונה!). עם זאת עבורי, זהו כן מוחלט! זה פשוט "מרגיש" שונה.

פדרציה של אור: זה מה שהתכוונו, בלוסום, כשאמרנו כי כול דבר יהיה אותו הדבר ועם זאת, שונה. אתם "מתחילים"... כי זה פשוט "ההתחלה... של שינוי בולט".... "לראות מבעד לצעיפי  הענן" היינו אומרים. ככול שמודעתכם הופכת לגבוהה יותר; ככול ש"סוגים" אלה של שינויים יציגו את עצמם. אתם תבחינו בכך מסביבכם...טבע במיטבו.

אנו שמחים לדבר על "ניקוי"... בהתייחס "לשער" מסוים  הממוקם מבחינה אסטרטגית בתוך ראשכם. כפי שרבים מכם מודעים, זה דומה למה שאתם... מכירים/מתייגים... אגוז. ואנו בחרנו אנלוגיה (היקש) זו במיוחד, כיוון  ששם עכשיו נבנה קליפה קשה מסביבו.

בלוסום: אכן קראתי פעם כי פלואוריד הוא הסיבה העיקרית לכך.

פדרציה של אור: ישנם כימיקלים רבים שנראים כאשמים. עם זאת, הבה נתמקד על "הניקוי".

ראשית, זכרו כי אתם נמצאים בשליטה על האני. לכן, מה שאתם מחליטים להציג בראשכם הופך ל"הווייתכם".

אתם "עושים את עצמכם" למי שאתם בתוך המסגרות הפיסיות. אנו מדברים במונחים אלה, עם זאת הבינו, אין אנו מדברים על מהותכם... אנו מדברים עליכםהיוצרים את עולמכם האישי מתוך עיני ראשכם!

ואנו נרחיב זאת הלאה באומרנו כי בלוטת האצטרובל הזו היא עיני ראשכם... שכאשר היא נפתחת... יכולה לקחת אתכם לכול מקום אליו אתם רוצים ללכת.

היא, לאורך זמן, עוצבה כדי להבטיח שהיא מושבתת במידה מסוימת, כך שאין היא יכולה לגלות לכם את כול מה שיש.

בלוסום: איך לעבוד עליה?

פדרציה של אור: על ידי הידוקה. על ידי לחיצתה. על ידי כיווצה... במשך תקופות רבות של זמן. היינו משווים אותה לדו-חיים שלא נזקק יותר לחלקי גוף מסוימים כיוון שהם מצאו את עצמם על הקרקע ולכן, סנפירים וכו' הפכו במשך הזמן לא שימושיים.

בשל חוסר השימוש בבלוטה זו , היא הפכה כמעט למיותרת. לא באמצעות חוסר עניין... חוסר ידע על מאוד קיומה. כיוון שאלה בשליטה... אלה "בידע" במהלך ההיסטוריה, לא רצו ש"סודותיה" יהיו  חופשיים. כי למעשה אז, "כוחם"  עליכם היה נעלם.

זה רק באמצעות התעוררותן של הנשמות, שהשער הקסום שוב... בתזמון האלוהי... יוכר... בשביל מה שהוא... ומה הוא יכול לעשות.

לכן, היינו מציעים "לשחרר אותה" באמצעות שימוש בכלי העוצמתי ביותר שיש לכם.

העלאה בדמיון.

אתם יכולים להמציא דרכים רבות לשבור את המחסומים... להפיל את הקירות... לפצח את הקליפה הקשה שמונעת מכם להשיג גישה לפוטנציאל המלא שלכם.

ו...היינו מציעים לכם לעשות זאת על בסיס יומי.

דמיינו... לדוגמה... מעט... מלאכים/פועלים... שוברים חתיכות ממנה. עשו את כול "האפיזודה" כשאתם צופים בקליפה הקשה מתפוררת ומטאטאת את כול הפסולת.

דמיינו... את המים החמים והבהירים ביותר (אהבה) נשפכים מעליה ממזלף... עשו זאת מדי יום.

אולי דמיינו את ידיכם המרפאות מלטפות אותה בידיעה שהיא מתרככת.

עם זאת, יותר מהכול היינו מציעים מעל כול העזרים החזותיים מעין אלה...לשלוח לה אהבה.

לדמיין את האור הלבן הזהב... של/מ... המקור האלוהי... שהוא אתם... זורח מתוכה... ובשל המאוד טבעו של אור זה... ישנה הידיעה שכאשר היא "מקרינהדרך"... אזי זה אפשרי... כיוון שכול הדברים הם... עבורה למוסס את כול "בתי הכלא מבטון" אשר הסתירו אותה לאורך זמן.

דמיינו... דרכים רבות לשחררה. לשמור עליה נקייה... על בסיס יומי.

בלוסום: חלק משגרת צחצוח שיניים!

פדרציה של אור: אולם אתם בוחרים שזה ייעשה לה. זה מועיל אם כן, כאשר יושבים במדיטציה, לדמיין החלפת מתג... כפי שאחד יעשה לאור. ולאט מאוד, צפו בה מתחילה להסתובב בכיוון השעון... צוברת תאוצה עד שאתם מודעים לה כשהיא מותמרת לאור המסתחרר... התמקדו על כך למשך זמן ולאחר מכן אפשרו ל..."כוח הדמיון/יצירת דימויים"... לקחת אותה משם.

כאשר אתם מבינים שהיא "שער"... הכניסה האישית שלכם ל"מקום אחר"... אזי אתם תכנסו "ללמוד" באמצעות חוויה "ולהתאמן", בכמות מסוימת של מה שהיא מסוגלת לה. אנו אומרים "כמות מסוימת"... כיוון שזה חכם להתחיל בקטן. אפשרו לעצמכם "לצאת לשם" עם כוונה אלוהית של להיות היכן שלנשמתכם נוח לחקור. אתם תבינו כשאתם עובדים אתה, למה אנו מתכוונים.

היא כזו חלק בעל ערך שלכם... העריכו אותה... טפחו אותה והיא תשרת אתכם היטב.

בלוסום: יכולה אני לחזור לנקודה שציינתם שלא היתה בשימוש, ולכן היא צומצמה? יכולים אתם לפרט על כך קצת? כיוון שבוודאי, אלה שידעו עליה והשתמשו בה, חייבים היו להיות מסוגלים "לשמור עליה לעצמם" אם זה היה לא בטוח "שיהיה ידוע" שהיא היתה בשימוש?

פדרציה של אור: והם עשו זאת. עם זאת, כפי שאמרנו... הדרכים תוכננו כדי למנוע ממנה מלהיות בשימוש במלוא הפוטנציאל שלה.

בלוסום: באילו דרכים?

פדרציה של אור: התעסקות עם גנטיקה (מדע התורשה), לדוגמה. והיינו אומרים... בזמנים אלה בהם אתם חיים ודי לפני זמן ... כשהחיסונים ניתנו כך נאמר כדי "למנוע חולי או מחלה" אלה... הם תחפושת גדולה כדי להפריע  בתפקוד "הנורמלי" של דרך הפעולה האלוהית של הגוף.

בלוסום: אני שונאת לומר זאת... עם זאת, מזריקים לחלק "מהתמימים" דקות לאחר לידה, באמצעות הוריהם התמימים "המאמינים" שזהו הדבר הנכון לעשותו.

פדרציה של אור: התנחמו בידיעה שזה ישתנה. כאשר האמיתות תתגלינה..."עיוות" זה הוא אחד מכה רבים אשר "יסולקו מהממלכה!"

בלוסום: עם זאת, נזק כה רב נעשה לכה רבים.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... עם כבוד... יכולה את לא לומר שהתרחש על הפלנטה שלכם לגבי כה רבים ועדיין מתרחש?

זו הסיבה שאתם נמצאים כאן!

כול אחד מכם!

לחולל שינוי זה... עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול!

ככול שאתם מכירים יותר באור שלכם עכשיו ונכנסים לתוך עצמכם... האמת של עצמכם... החזק ביותר ומפואר יותר שאתם מכירים בעצמכם להיות. אתם יכולים להרגיש זאת עכשיו... אתם יכולים להכיר זאת עכשיו... וזו רק ההתחלה.

הכפילו הרגשה זו, ידיעה זו... באמון של האני... ולאחר מכן... רק דמיינו את השינוי שאתם עושים... רק... באמצעות להיות/מקרינים את האור שלכם.

עולם חדש זה לא יכול/לא יוכל שיהיו דברים מעין אלה כחיסונים, לדוגמה... כיוון שלא תהיה מחלה... לא מחלה מעשה ידי אדם.

כאשר האמיתות נחשפות, כה רבים יהיו בהלם ומזועזעים לגבי מה שנוצר כדי לגרום לאחד להתרפס. ל"שמור אחד במפרץ"(להרחיק משהו שיכול להזיק).

בלוסום: ועם זאת, אני נעשית מבולבלת לפעמים. כשאתם אומרים, שלאף אחד אין שליטה עלינו... אף אחד יכול לשלוט על נשמתנו.

פדרציה של אור: וזה כך. היינו מציעים שאולי "ההשפעות" של "פעילויות" מעין אלה עובדות באופן מלא כאשר אין ידע שהן מתרחשות. זה המשיך במשך תקופות של זמן. כן, ישנם רבים שעדיין "הולכים בחשיכה"(בורים). עם זאת, כה רבים עכשיו... כה רבים לוחמי האור "ראו את האור בקצה המנהרה" ולכן, מתעוררים לעובדות!

האור... הנפש בתוך האור... היא אתם... יכולים להתגבר על כול דבר.

אור מסיר חשיכה.

אור מסיר פחד.

אור מאפשר לאחד לדרוש את כוחם.

אור שולט על כול דבר.

לכן, היינו אומרים, זה הידע, נשמות יקרות, הידע של מה "שנעשה לכם"... שיכול לאפשר לכם לקחת בחזרה את השליטה.

הידע בעצמו... אותו אור הוא המפקח הגדול ושום דבר יכול לקחת שליטה על כך.

כאשר אתם יודעים זאת... כאשר אתם מרגישים זאת... כאשר אתם הופכים למלאות... האור שהינו אתם... עם כול "מסכי האש" והמכשולים שהוסרו בשל הבנה זו.... אזי אתם תבואו להבין כי אף אחד יכול להיכנס בתוך ראשכם. אף אחד יכול להשיג את האור שלכם ולקחת אותו.

אתם יחידת אור עוצמתית ביותר... מבטאים את עצמכם כבני אדם... כיוון שזה מיקודכם... ברגע של עכשיו.

אתם החלטתם ונבחרתם להיות חלק ממשחק זה.

משחק זה!

בלוסום: אני מרגישה שאתם רוצים שאומר... שחקים הם לשם בידור"...

פדרציה של אור: באם אתם בוחרים... אותם/אותו... להיות כזה.

החזירו את הבידור שלכם. אתם מבינים?

להביא בידור לתוך חייכם זה "מרים את כדור הארץ".

בלוסום: אני יודעת כי רבים היו אומרים..."רדו למטה ונסו זאת! אתם מנסים למצוא בידור בתוך כול הכאוס המטורף הזה".

פדרציה של אור: ואנו היינו מגיבים... אם אתם מתמקדים על הכאוס... אתם תטבעו בכאוס. אם אתם מתמקדים במציאת קצת בידור... אתם תמצאו אותו! עשו את מציאתו... בידור!

בלוסום: עבורי, יש לי כמה דקות בחברת נכדי ואני "זוכרת" את הבידור ואת החופש.

פדרציה של אור: באם אחד יעשה את ההחלטה שיהיה לו בידור היום... אזי אחד יכול בהחלט לציין כי "אני שירתתי היום בהעלאת הרטט הכוכבי של כדורי ארץ".

לרוע המזל ועם זאת, מהו... הוא, הצד החשוך של הירח שאפשר צללים להתגבש לא רק מעל הפלנטה, עם זאת בתוך המאוד אנרגיה שלה.

אחד צריך ללכת לאיבוד בתוך עבודת הפרך של ההישרדות.

עם זאת, זהו הזמן להשתחרר. תמיד זה היה זמן להשתחרר!

כאשר יותר ויותר נשמות מתעוררות לתוך האמת שלהן... כשהן מגיעות להכיר את "הזיוף" שמוצג כאמת ומתחיל להתגלות האור המוחלט של אהבה שהינה... הכוח אשר יגעש ברחבי הפלנטה שלכם כיוון שזה... יאפשר לכה רבים יותר לפרוץ את הדפוס ולהשתחרר.

איזו אלוהות נחה בתוך זה!

דמיינו, דמיינו, דמיינו את עצמכם מקרינים החוצה את האור שלכם מבפנים.

עם זאת, עכשיו..... הכירו והרגישו... כשאתם מדמיינים... את השוני בכם.

כיוון... שעם/באמצעות עשייה זו... אתם... עושים את השוני.

בלוסום: אני מניחה שאתם מדברים כאן על השוני "ברמת הרטט" והידיעה כי האור שלנו הוא הכוח האלוהי? כי הוא לא מגיע מאגו... הכרת אור זה בפנים. זו הבנה שהגעתי אליה.

פדרציה של אור: וזה עם זאת "תכסיס" נוסף שהומצא כדי "ליצור גרסה מוקטנת של הנשמה".

בלוסום: למה אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: בכך... זה הפך לקבלה חברתית לא לבנות את האני... כיוון שהוא היה ידוע כ... כאנוכי (אגואיסטי)/אחד עם ראש גדול(יהיר). ובכן שוב, במשך זמן... אחד הרגיש שזה נכון... אחד גדל בידע הלא נכון... שהינו להודות לאני שאחד יוכל לזרוח... לא היה הדבר שנעשה וכך, אחד עצר מלעשות זאת.

עכשיו זה משתנה יחד עם הרטט של הפלנטה.

לדמיין את עצמכם חסרי ערך לא משרת את הנשמה או אכן, את השלם.

לערער על מי שאתם... הינו אומרים... זהו עלבון לאני ואם יכולים אנו להיות כה נועזים כדי לומר... עלבון לבריאה!

בלוסום: וואו... נוסח כיאות!

פדרציה של אור: נוסח בכנות, בלוסום. כאשר אחד מכיר במי שהם... המהות של עצמם... איך אתם יכולים אולי לחשוב שאתם ישויות חסרות ערך?

אתם לא יכולים להיות חסרי ערך.

אתם אור של אהבה העוצמתי והחזק ביותר... ראוי לגבוה ביותר של הכול שהינו זה.

אהבה אור בתפארתה היא בעל ערך של כול מה שהינו טוב... לקחת בחשבון כי אחד הוא חסר ערך זה חסר תועלת ולא ראוי!

בלוסום: אני יודעת שאנו קרובים לסופה של הפגישה, עם זאת, אתם הזכרתם "ראש גדול", וזה הזכיר לי שאלה שמישהו שאל לגבי הפסלים הענקיים שנמצאו בכול רחבי העולם, לפעמים נשענים כנגד ההר וכו'. הם נראים כאילו הם גולפו באמצעות יד מוכשרת מאוד. אולם, הוכח (או כך הם אומרים) שהם היו מאובנים. חלקם נחתכו ונמצאו כלי דם, עצמות, צלעות, עורקי דם, נימים וכו'... הם נראים לעין בבירור. הם למראית עין עתיקים מאוד ונמצאים בכול המקום. פשוט חשבתי שאזרוק זאת פנימה!

פדרציה של אור: נשמות יקרות, אכן היינו אומרים ברצון כי "שרידים" אלה נובעים מהענקים שפעם חיו על פני הפלנטה שלכם. כמוכם... הם היו אורחים. הם לא שכנו שם במשך זמן רב כיוון שהתנאים לא היו מתאימים לרווחתם. האטמוספירה לא היתה מתאימה וזה נהפך לגלוי די במהירות כי הם לא יכלו לשרוד בתוכה.

בלוסום: היו חייבים להיות מאובנים שהם עשויים להפוך למאובנים!

פדרציה של אור: הו  הו הו.. אנו מאמינים שהייתם אומרים זאת?

בלוסום: לא. אנו עוזבים זאת לסנטה!. בכתיבה בימים אלה זה עשוי להיות בידור... פשוט עבור שימושכם העתידי.

פדרציה של אור: אנו נשמור זאת בראש (נזכור זאת).

בלוסום: אני צריכה ללכת עבור זהב כאן (להמשיך לנסות להשיג את התוצאה הטובה ביותר- מדלית זהב) ושואלת מתי הם ביקרו?

פדרציה של אור: היינו אומרים, לפני תקופת הדינוזאורים בזמנכם.

בלוסום: האם הם עדיין קיימים?

פדרציה של אור: כן. ענקים אלה בסופו של דבר מצאו פלנטה שהיתה יותר מתאימה לצרכיהם... לא רק באטמוספירה, עם זאת בגודל!

בלוסום: וכמובן, אני צריכה לסיים לשאול אתכם על מקום הימצאותה של פלנטה זו?

פדרציה של אור: מחוץ למערכת השמש שלכם. תועלת מעטה לנסות להסביר הלאה, עם כול הכבוד.

בלוסום: תודה לכם. מפגש תועלתי ביותר היום. לא אומרת שהם לא תמיד כך! זה גורם לי לשמוח ביודעי כי יותר ויותר נשמות "מתחברות" למסריכם. זו כוונתי האלוהית לקבל אתכם ואת ענן לבן בחוץ שם כדי להשיג, נשמות רבות ככול האפשר, ניעורות ומוארות. לאט... בזה אחר זה... מדי יום... אתם עושים זאת... ולכך אני אסירת תודה. זה אכן כבוד לשרת בדרך זו, להיות הכלי שבו אתם משתמשים כדי לגרום לכך להתרחש. אנימבורכת.

פדרציה של אור: אנו מכבדים כול אחד בשל היותו במישור כדור הארץ בזמן זה... עושה את הבחירות שמעירות ומאירות כה רבים.

בלוסום: תודות כה רבות. תמיד תענוג.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge