Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 19, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 19 במאי 2019

בלוסום: בוקר טוב, חבריי הטובים. ישר לתוך זה... במקום פטפוט, עם כבוד. כמה אנשים דברו על גל עוצמתי "שהיכה" את הפלנטה בשבוע שעבר מתישהו. האם זה כך?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים כול אחד ואכן, רוח האנרגיה של עצמך, בלוסום.

בלוסום: שונה! תודה לכם.

פדרציה של אור: אכן, כן. היה נחשול של אנרגיה בעל השפעה חזקה שנכנס לאחרונה לתוך האטמוספירה שלכם. היינו מדמים אותו למאיץ חשמלי על מעגל... לצרכי דרכי הסבר.

בלוסום: ומטרתו?

פדרציה של אור: להגביר. לזרז. לרומם. לדחוף החוצה פסולת של מקור שלילי. כדי לסייע בהעלאת הרטט בשל עוצמתו... שבתורו מביא את כול מה שבעיצומה של תנועה בתוכנית הגדולה, צעד קדימה לאורך מסעו.

"נחשול" זה תפס חלק לא מוכנים והנחית הרס בשיווי משקלם. השאיר חלק, מרגישים נרגזים. אחרים "שחו עם הזרם שלו" ומצאו את עצמם  מכווננים היטב לתוך תדר גבוה יותר זה. זה שונה עבור כול אחד ואף על פי עבור חלק, המעבר עשוי להרגיש קצת לא נעים... זה מהווה באופן בלתי נמנע סיוע בטבעה ובהתקדמותה של הנשמה.

בלוסום: התקדמותה של הנשמה?

פדרציה של אור: אכן. בכך, שאין האחד צריך להיות בעל אינטליגנציה גבוהה כדי "להתמזג" עם אנרגיותגבוהות אלה.

בלוסום: אני צריכה לצחוק... לרגע חשבתי שהלכתם בהתאם ל"שאין האחד צריך להיות בעל אינטליגנציה גבוהה כדי....להבין את מה שאנו פשוט אמרנו". עמדתי להיעלב! אני שמחה לקבל את שאר המשפט... כפי שהיה.

פדרציה של אור: לא היינו חולמים על דברים מעין אלה, בלוסום. מה שאנו מנסים ל.... לבטא/להסביר... הוא כי אנרגיות אלה שמגיעות עומדות להתקבל על ידי הכול. כיוון שהן עבור הכול. אין זה כך, כיוון שבשל היותו של אדם חרוץ יותר במודעותם הרוחנית היומיומית, הם היו מקבלים את חלק האריות (מקבלים את החלק הגדול)! התוכנית הגדולה אינה אותה חלוקה של "מי שעושה את המיטב וכו'". היא פשוט... לא/לא יכולה.... ליפול למקום עם אסטרטגיה זו.

זה היה מוביל אותנו לדבר על "שיפוט"... מה שנראה כי לכה רבים מכם יש בעיה עם זה.

בלוסום: יש לי! אני מוצאת את מוחי מעיר בחשאי הערות מסוימות או אחרות לגבי התנהגותו, יחסו של מישהו, אפילו קוד לבוש! אני מתעבת את עצמי בשל כך ועם זאת, אני יכולה לפחות לתקן מחשבות אלה רק קצת, באומרי באופן מיידי" אני אוהבת אתכם"! הייתי רוצה להגיע לשלב של חיתוך המחשבה המקורית ופשוט ללכת ישירות ל"אני אוהבת אתכם"! אני גם מודעת כי אני שופטת את עצמי הרבה על בעיות מעין אלה! אצבע אחת מצביעה על מישהו, שלוש אצבעות מצביעות חזרה על העצמי!

פדרציה של אור: העניין הוא בשחרור כול מחשבות המוח שאחד עשוי להניח לגבי האחר. כשאתם הופכים למודעים, בלוסום.... זה "אידיאלי" להכיר בשיפוט זה ולסובב אותו.

בלוסום: עם זאת, אני עדיין עשיתי את השיפוט! אני מנסה לקרוא לכך "צפייה" או, אני מרגישה את "הצורך" להכיר בחלקים שלי שלא התעוררו, לדבר באופן שיפוטי אל האחר לגבי מישהו אחר.... אני מבקשת מהיקום לא להאזין לרגע! הו! כה מפותחים!

פדרציה של אור: עם זאת, כה אנושיים! יש אכן, דרך ארוכה למדי ללכת בהתייחס להיהפך של האהבהבשלמותה, האם לא כך? עם זאת, אין אנו שופטים... אולי צופים בסטטוס קוו (מצב קיים)!

אם הייתם שלמות... בכאלה/של כאלה... מחשבות כלפי האחר, אתם אולי לא הייתם של הרטט הארצי הזה בנקודה זו בזמן. בכך... ביטוי זה של העצמי הוא.... עובד על/מתפתח לתוך. היינו אומרים "בעיות" מעין אלה של שיפוט השתנו לאורך הדרך עבורך, בלוסום?

בלוסום: הו כן! אני הרבה יותר מהירה לקבל כי אחד הולך בקצבם האישי לאורך "נתיבם". עם זאת, לא נראה שזה יעצור אותי שתהיה לי קצת מחשבה שיפוטית פה ושם. כפי שאמרתי, איני אוהבת שאני עושה זאת.

פדרציה של אור: אזי זה עשוי להיות טוב יותר לאפשר לשיפוט זה לגבי השיפוט של עצמךלהיות מוסרולשנות את המחשבות לתוך מחשבות אוהבות כול פיסה של מי שאתם... כפי שאת אומרת בעולמך "יבלות והכול" (לקבל אותן כפי שהן כולל כול מגרעותיהן)!

בלוסום: כן. גם עובדת על אלה.

פדרציה של אור:  היינו מציעים את הדרך הקלה ביותר והיעילה ביותר מסביב לזה שהיא לתפוס את עצמכם בהקדם האפשרי במחשבה זו... לעצור אותה ולהקרין החוצה אהבה לאותה נשמה ולעצמכם.

בלוסום:  עם זאת, באנושיותו של אחד, אחד לפעמים צריך "ללכת דרך" מחשבה זו, מחשבות אלה, על מנת לפתור אותה/אותן מחוץ למערכתו של האחד.

פדרציה של אור: בהחלט אם כן, עצרו את המחשבה... שלחו אהבה לאותה נשמה או למצב ולעצמי ולאחר מכן, בשביל השעשוע  ו"הכיף" של עצמכם... דונו במחשבות שיש לכם לאחר מכן, עם עצמכם. בראותכם את המשעשע של חוסר התכלית המגוחך של המחשבה מלכתחילה! כיוון שאכן, אין זה העסק שלכם איך אחר בוחר להתנהג בכול מצב נתון. העסק היחיד שאתם צריכים להיות מודאגים לו הוא איך אתם בוחרים להתנהג בכול מצב נתון... לא משנה מה/איך אחר עשוי להציג את אנושיותם.

בלוסום: כן. אני יודעת. באמת, אני עובדת על כך. ואני מנסה ליהנות מסביב לזה, כיוון שאני יודעת שאין זה מגיע מ"הבנה מוארת"!

פדרציה של אור: וזה גורם חשוב, בלוסום. את מבינה? כיוון להאיר זאת עם צחוק, מיד משנה את הרטט של פעולתכם. כי אין זדוניות... פשוט הכרה של מה שאתם אומרים... והידיעה שזה של מנטליות של גן ילדים!

בלוסום: צחוק בקול רם! עם זאת, נכון! אני אמשיך להשתפר!

פדרציה של אור: לא כול כך הרבה... של/לגבי... השתפרות. לא כול שכן, של... שחרור/הרפיה... של מה שלא משרת... אתכם... או כול אחד אחר.

וכול אנרגיות גבוהות אלה מגיעות עמוק בתוככם... הן מעוררות שירותים "מיושנים" אלה ועוזבים אחד מרגישים לא בנוח... כך שאותו אחד מכיר את "הבעיה" ומאפשר  לה לספק את הידיעה כי זה אינו מהווה יותר שירות.

בלוסום: איך יכול שיפוט אי פעם להיות של שירות?

פדרציה של אור: כיוון שכל דבר אי פעם... הוא חלק מ"הארה מתקדמת" שלכם... של/צריכה להיות/היתה פעם... שירות לכם. בכך... השירות שהיא ספקה מאפשר לכם למצוא יותר את מה שמשרת ומה שלא. ובכך, אנו מתכוננים על "מה שמשרת את הנשמה". בהכרה כי אין זה מרגיש "טוב"... אחד יכול "להבין" כי אין זה דרוש.

עם זאת, יכול להיות כי אחד עשוי לדעת כי זה המקרה לגבי אדם, נסיבות, מחשבה או הרגשה במשך פשוטו כמשמעו עשרות שנים ועם זאת.... עד שהם מחליטים לשחרר את זה... הם מתמידים וממשיכים להרגיש חולים בקלות (במבוכה) עם זאת... על מנת להתענג בזה... עד שלפעמים זה בא לידי ביטוי בתוך "חוסר-נוחות" ("מחלה")... לפני שהם בוחרים לעשות משהו לגבי זה.

בלוסום: מדוע חלק רוצים להתענג בזה?

פדרציה של אור: הו, בלוסום וכולם... הייתם מופתעים איך "חוסר-ביטחון" של רגשותיהם של אנשים לגבי עצמם, מאפשר להם לחפור בור עמוק יותר על מנת  לקבור את עצמם בפנים.

באמצעות ההכרה של האור שלהם והקרנתו מבפנים מובילה אותם מחוץ למעמקים אלה ולתוך אור השמש.

בלוסום: עם  זאת, מדוע? אל תבינו אותי לא נכון, בעבר אני נשאתי אתי את החפירה באופן קבוע, חופרת בורות בכול מקום בו הרגשתי את הצורך להיות נחוצה.

פדרציה של אור: וזה מאוד הרבה "מכה את המסמר על הראש"(קולע לאמת), היינו אומרים. בכך, הצורך להיות נחוצים טמון מאחורי רבים בבור עמוק!

העובדה היא... כי אף אחד צריך להרגיש את הצורך להיות נחוץ על ידי כול אחד... האחד שהם צריכים להרגיש נחוצים על ידו.... הוא עצמם.

כאשר אחד יודע בעצמו את מלאותו של העצמי... כאשר אחד באמת מרגיש את ההוד של האור בפנים...בידיעה כי האור הוא הכול עוצמתי.... הכול אוהב.... כול הדברים... וכי זה הוא מי שהם... כול הצרכים נפגשים.

אחד לא צריך נשמה חיה אחרת כדי להפוך אותם לאדם טוב יותר... כדי לגרום להם להרגיש... יותר חביבים/נאהבים... כיוון שכאשר אתם יודעים את האהבה שאתם... מדוע אתם צריכים יותר? כיוון שיש לכם את הכול... בתוככם.

בלוסום: כן, אני יודעת זאת עכשיו! עם זאת, כשלא ידעתי... עדיין הייתי צריכה את את החפירה שלי! הריצוי העצמי היה כלי עבור אנשים להבחין במצוקתי וזה עבד... או כך חשבתי. עכשיו, כמובן, אני יכולה לראות ש... עם זאת, לא יכולתי אז לחזור חזרה.

פדרציה של אור: ובכן, איך "גרמת לשינוי, בלוסום?"

בלוסום: מצאתי  לי סולם וטיפסתי מחוץ לבור, אני מניחה.... בסופו של דבר.

פדרציה של אור: כפי שיעשו כול אחד... בזמן האישי שלהם... כאשר הם מרגישים את האמת. כאשר הם נכנסים לתוך ההבנה כי הם הכוח לשנות את עולמם.

הם המאוד דבר שהם מנסים למצוא... בפנים/דרך... מישהו אחר.

ברגע "שנורת הליבון" הזו נדלקת... אזי היא מציתה מעגל שמוביל במורד כול שדרה שאחד בוחר. ברגע שזה ידוע ומוסכם... העולם... כפי שאתם אומרים... זו הצדפה שלהם (הם נמצאים בעמדה בה הם יכולים לנצל את האפשרויות שמציעים להם החיים)!

בלוסום: אכן, תודה לכם. לא תכננתי בכלל ללכת במורד נתיב זה היום. עם זאת, אולי ישנם חלק שצריכיםלשמוע זאת. עמדתי לדבר על סיום השיחה משבוע קודם בהתייחס ל... אנו המשחק ואתם אומרים "עם זאת, לא של זה". אולי בפעם הבאה? אהבה רבה לכם גברים ונשים... או כול מה/איך שהייתם רוצים לתאר את עצמכם?

פדרציה של אור: אור... היינו מתארים בענווה את עצמנו כ"אור".

בלוסום: אני אוהבת זאת. בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge