Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 26, 2019


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 26 בספטמבר 2019

בלוסום: ובכן, הלו! מישהו בבית? מרגישה נרגשת לחזור להיות בקשר לאחר ההפסקה שלי. אני עדיין מפזזת על הבמה, עם זאת, הימים שלי עכשיו חופשיים. לכן, חבריי... מה קורה?

פדרציה של אור: ברכת שלום החמה ביותר לך ואכן לכול אלה שהמתינו בשקיקה לשמוע "מאתנו". אנו גם, נרגשים לאפשרות של חיבור שוב עם כולכם. כיוון שאפילו בתוך כמה שבועות קצרים אלה של היעדרות, הרבה "אובחן" ו"הונח במקום" מלפנים ומאחור.

בלוסום: למה אתם מתכוונים במילה אובחן?

פדרציה של אור: בתוכנית הגדולה יותר של דברים, יותר "החוצה שם", הרבה התגלה ברמה האנרגטית. ישנם כיסים עצומים של אור שעושים כה הרבה טוב לכול היבט של החיים על פני הפלנטה שלכם. ישנם גם יסודות של התקדמות "מאובקת" בהתייחס לחיסול האנרגיות שאין להן יותר מקום בתוכנית הגדולה של הדברים.

מרמת ההסבר של האנרגיה שנעה... מהמקום בו אנו עומדים... זה מאוד גלוי לעין כי נשאר בתוך האנרגיה "המאובקת" כוח מועט מאוד. במובן של הידיעה שהיא מובסת. זה באופן כללי ועם זאת, ישנם עדיין אזורים שמסרבים לוותר ולהיכנע... ועם זאת, אין טעם להמשך המאבק... כיוון שהאור תפס את עמדתו החוקית.

בלוסום:: זה נחמד לשמוע. תודה לכם. עם זאת, ישנם אלה המרגישים כי שוב  אנו "תזזיתיים" ... רק כדי להישאר מיטלטלים... לא! .... מריירים... ממתינים "לזה"!

פדרציה של אור:  אנו מחייכים מתוך פנים ישותנו, בלוסום. עם הכבוד הגדול ביותר, זה מיועד עבור אלה המרגישים בדרך זו כדי שאולי יתכווננו קצת יותר לעומק ידיעתם. להתחבר למעלה/אל ידיעה זו שהכול נמצא במקום. אין אנו מרגישים כי השארנו אתכם "מיטלטלים", כפי שהייתם אומרים.

כאשר אנו מדברים על האנרגיות המואצות... זה מפני שהן מואצות.

כאשר אנו מדברים על האירוע המגיע קרוב יותר מאי פעם... זה מפני שהוא מתקרב.

כאשר אנו מדברים על זמן... הבלבול שולט!

כול מה שאתם חיים בתוכו... כל זה שקורה על הפלנטה שלכם... נוסע בקצבו האלוהי.

אנו מבקשים... ועשינו זאת כך לפני כן... כי אתם תתמקדו לא על מה שעומד להגיע...עם זאת, תנו את מלוא תשומת הלב לאהבה שהינה אתם... ממש כאן, ממש עכשיו!

איך אתם מרגישים ממש עכשיו?

האם שמחה? האם עצבות?

הקשיבו להתייחסות הרטט שלכם בכול הזמנים.

כיוון, שנשמות יקרות... הבחירה של מחשבה בעלת רטט היא אולי ההיבט החשוב ביותר של מה שאתם יכולים להביא אל השולחן.

מרגישים מדוכדכים מכיוון שהשמיים לא נפתחו בשעה שהחצוצרות נשמעות.... או מפני ש-1,000 ספינות של אור לא נחתו בפארק הקרוב ביותר שלכם... זה לא מה שישנה את עולמכם.

כן...אנו מודעים מאוד לעובדה כי רבים מכם מרגישים כי המתנתם זמן ארוך מדי וכי כול מה "שמתוקשר" באמצעות רבים, לא מוגשם אף פעם...

עם זאת, אתם... כול אחד, גם יודעים כי הרגשת ידיעה פנימית זו כי אתם תמשיכו להקרין את האור שלכם... זה מה שאתם צריכים לעשות. כיוון שאתם יודעים את מטרתו בעשותכם כך.

כאשר אתם מתחברים באמת אחד עם השני באמצעות "התצליל" אני אהבה. אני האור. אני, יש קשר... איחוד כוחות.... שמתרחב על פני הפלנטה שלכם כמו אף פעם לפני כן.

אתם יודעים בתוך צד השינויים שקורים בתוככם.

אנו מציעים כי תדבקו לידיעה של שינויים אלה... שתלכו לאורך השינויים שעשויים לא להיראות כה ברורים בהופעה החיצונית.

זכרו יקרים, כי מתרחש הרבה מאחורי הקלעים שמוסתר מכם... וזה עדיין לא העיתוי הנכון לדברים מעין אלה להיחשף. עם זאת, כאשר אתם בוחרים להכיר בבניית הכוח בתוככם... כאשר אתם מקבלים כי הרגשות החזקים יותר עולים מבפנים ועושים זאת בשל "היערכותכם הקלה יותר".... אין אתם יכולים לעזור אלא להרגיש כי אתם קרובים מאי פעם לשינוי הדרמטי ביותר הנחווה אי פעם.

בלוסום: אני מבינה באופן מלא ואתם כה צודקים לגבי היבט "הזמן". כה הרבה עומד להגיע... את זה אני יודעת. עם זאת, עבורנו כאן למטה... כאשר אתם אומרים כי משהו עומד לקרות, רבים מרגישים במהלך ששת החודשים הבאים כמסגרת זמן כללית... וזמן אחר זמן, שישה חודשים עוברים וכול דבר במידת מה מרגיש כמעט פחות או יותר אותו הדבר.

פדרציה של אור: עם זאת, זו נקודתנו, בלוסום... אין זה אותו הדבר! בתוך כול שישה חודשים של הזמן שלכם שעוברים דרך החלל.... כה הרבה התגלה.

בלוסום: לדוגמה?

פדרציה של אור: בעיקר מבחינה אנרגטית... וזוהי מהות השינוי.

שקלו אם רוצים אתם, את כמות האנרגיה שנמצאת בתוך כול דבר נתון. אפשרו לנו לומר נכון לעכשיו, על קישוט שעומד על מדף... שישב שם במשך שנים רבות. זו אנרגיה... חלק מכול דבר ועם זאת, סגור בתוך האינדיבידואלית האישית של האנרגיה שלו. האנרגיה עשויה היתה להגיע כמעט לקיפאון... כשהוא ישב שם! האנרגיה  עשויה היתה להפוך למעופשת וכמעט קפואה ועם זאת, אפילו כאשר "נשמת אור" עברה אותו... מבלי לדעת, זה "משנה את הזרימה" של הקישוט כיוון שכול דבר משפיע הדדית עם /בתוך כול דבר. דמיינו אז את האפשרות של קישוט זה להיות מורם, מאובק ולהיות מונח במקום חדש בהישג יד של אור השמש! מסלול חדש לגמרי עבור רק קישוט זה, עכשיו במשחק... ו... משפיע על כול דבר אחר מסביבו... אשר בתורו משפיע אז על כול דבר מסביב ש... ואז משפיע על כול דבר מסביב ש... כמו אפקט דומינו הממשיך באופן אינסופי.

דבר קטן שיכול היה להתרחש בבית קטן אחד בכפר קטן אחד אולי... ועם זאת... ההשפעה של תנועתו... משפיע על הכול.

לכן אז... דמיינו... או התחילו לנסות... כול המהפך... כול השינוי... כשאנו עזבנו מאחור תקופה של זמנכם שהרגישה כאילו קבועה ללא שינוי במשך שנים רבות.. והיא עכשיו זורמת לתוך אור האהבה עצמה.

דמיינו... כול השינויים האנרגטיים שקורים בתוך כול נשימה.

אתם והפלנטה שלכם נעים לתוך רטט של אור בהיר וגבוה יותר.

זה אף פעם לא נעשה לפני כן.

זה ענק!

זה לא יכול להיות "ממוזער" לתוך פניה מהירה... על/מסביב.

זה פשוט לא יכול להיות מנוהל באותה דרך... כיוון שכול חלקיק שמותמר משפיע על הבא ועל הבא ועל הבא.

אנו יודעים... כי כול דבר משתנה בהתאם לתוכנית... בסוף היום!

כול פעולה מכול אחד משפיעה על הכול... ואנו לא אחראים על בחירה חופשית!

לכן... זו הסיבה מדוע אנו משבחים אתכם בגין כול מה שאתם עושים.

ההתקדמות שנעה קדימה בקפיצות היא בשל כול אחד מכם ובחירתכם להיות האור...

לדעת כי אתם האור.

דברנו שוב ושוב ושוב.... עם זאת, יש לכך חשיבות רבה.

כאשר אתם יודעים כי אתם האור... אתם עושים היסטוריה.

כיוון שהידיעה היא המפתח.

אתם לא צריכים לנסות... אתם פשוט אתם.

ההשפעה שיש לכך היא פיצוץ מוח.

כיוון שהאור הוא כוח.

אין אנו מבקשים מכם למדוד איזה "מתח" של אור נובע מכם. זו אינה תחרות. אנו פשוט מבקשים מכם לדעת כי אתם אור.

ובתוך ידיעה זו... כוח האור בעצמו נובע ועובד באמצעותכם.

כאשר אתם ממשיכים להחיל בתוך ליבתכם:

אני האור. אני האהבה. אני....

זה מביא קדימה את האמת שלכם. זה ממצק את האמת שלכם.

זה מגדיל לתוך אנרגיה אחת... את כול מה שיודע שזה אור.

כשכוח האור של אנרגיה אחת מוכר בתוך העצמי של הנשמה... אחד לא מרגיש יותר לבד וחסר תועלת. אחד לא מרגיש יותר כי כאינדיבידואל יש מעט שהם יכולים לעשות...

כיוון...

חיבור עם אנרגית כוח האור... זה.. זה פשוט ... מאפשר לכם להרגיש מועצמים באמצעות כוח של רווחה שפורץ באמצעות ידיעתכם.

לא יכולה להיות הכחשה... ובתוך הרגשה זו... אתם יודעים כי "זה מתרחש"!

מבפנים...

ו... ברגע שזה מותמר ומתמקם בידיעה מבפנים... כה מהר יותר תיחשף החוויה החיצונית.... בהבנה כי הקלות של כול אחד נכונה ומוכנה להיות בעמדה כדי לקחת על עצמם את מטרת נשמתם.

האם יכולים אתם להכחיש כי זה לא כך?  כיוון שכול אחד  מכם מרגיש זאת במפנים... וזה מורגש מבפנים כיוון שזו האמת.

הכול הוא כפי שהוא צריך להיות.

לכן, אנו מבקשים מאלה מכם הדועכים... להסיר את כול הספקות ולבנות מבפנים את הכוח של הלב/הנשמה/המרחב שלכם אותו אתם צריכים על מנת שתצטיינו בעמדתכם האישית כאשר הזמן מגיע.

אתם מוכנים...הישארו מוכנים.. ועם זאת, גדלו יותר מאי פעם באור באהבה בשירות בכול מקום בו אתם נמצאים.... בכול דבר אותו אתם עושים... בכול דבר אותו אתם חושבים.

זה קשה לנסח במילים את מה שאנו מנסים לבטא... ועם זאת, אנו מאמינים כי כאשר אתם שואפים שלוש נשימות עמוקות, מחייכים וחוזרים על אני האור. אני האהבה. אני... אתם קולטים את זה... אין צורך במילים. מילים לא יכולות לבטא הרגשה זו. מילים לא יכולות להסביר ידיעה זו... כיוון שזה פשוט זה.

הקרינו, הקרינו, הקרינו, הקרינו, הקרינו את האור שלכם...

תיהנו להקרין.. זה תופס אתכם למקום אליו אתם הולכים כה מהר יותר.

בלוסום: תודה בחורים. תענוג לחזור... ועכשיו אנו פשוט צריכים את מערכת רשימת המיילים החדשה שלי שתעבוד ו"אנו בחזרה בעסקים". אני יודעת שאני מדברת עבור רבים כאשר אני אומרת... אנו אוהבים אתכם. בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge