Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 28, 2019


מסר של Blossom Goodchild - מתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 28 באוגוסט 2019

שלום לכולם. במשך 11 הימים האחרונים ניסיתי להסדיר את בעיות רשימת התפוצה שלי, ללא הועיל. עצביי קרסו משיחות הטלפון לשרת המחשבים שלי כדי לנסות לפתור את ענייני המחשב שלי. סחוטה עד היסוד! אני מרגישה, ללא ספק כי ישנם אלה שאינם רוצים כי המסרים האלה של אור יגיעו לשם, והיו רוצים לשלוח אותי לבית משוגעים! צחוק בקול רם... (כפי שרבים מכם עשויים להיזכר, עברתי את כול זה בחודש מרץ!)

אני מתחילה חזרות במשרה מלאה ביום שני. היקום תמיד מספק לי מופע מקצועי אחד בשנה.... (זה כול מה שאני מבקשת/צריכה). לכן, לא יהיו יותר תקשורים עד לסוף חודש ספטמבר. זו הדרך היחידה שיש לי לאפשר לאנשים לדעת.

לאחר שהמופע יסתיים, אני אחפש שרת חדש כדי לעדכן בו את הודעות התפוצה ואני כה מבורכת שליידי מארצות הברית הציעה לממן למשך שנה את המינוי שלי. אני בוחרת למצוא אוסטרלית מבוססת. פחות מסובך... מקווה.

אוקיי. כל הכבוד לכם אם אתם קוראים את אגרת המידע שלי ומצאתם אותה! אני אהיה כה אסירת תודה אם יישלחו מינימום מיילים או יישלחו מבלי שיהיה צורך בתשובה להם.... במהלך "זמן המשחקים" שלי!

לכן, נכון לעכשיו אני מברכת אתכם לשלום (Adieu) ולהתראות (Cheerho)...אלא אם כמובן משהו גדול יתרחש ואני נקראת לתפקיד!

תודה לכול אחד המפרסם תקשורים אלה באתרים אחרים ובמדיה החברתית. כול קטע עוזר לפלנטה.

שולחת אהבה כה רבה ואת קרני הקשת המוזהבות.

בלוסום G.

ולהלן התקשור האחרון:

בלוסום: הלו, חבריי. ללא ספק במוחי, כי בעלי אור מופחת אלה עושים כמיטב יכולתם כדי לשגע אותי! וזה עובד! שוב, איני יכולה לשלוח את אגרת המידע שלי החוצה כדי לעדכן אנשים כי מפורסמת שיחה חדשה אתנו. לא אכנס לתוך זה כאן, עם זאת אני מנחשת כי זו הוכחה נהדרת כי מה שיש לכם לומר הוא של אמת ומנסה להירגע. לכן, הבה "נאבק"! יכולים אתם לדבר אתנו לגבי איך להתחבר באופן מודע יותר עם קופסאות האנרגיה עליהן דברתם בשבוע שעבר?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה את בלוסום היקרה ולמרות שאנו מודעים ל"מסגרת העדינה" שבה את שוכנת בשלב זה, אנו גם מודעים לכוח האור שלך וכי את עדיין מסוגלת לשמור על הרטט שלך גבוה על מנת "להתכוונן" אתנו. הרבה תודות.

רמות גבוהות אלה של אנרגיה מסתננות בדרכן המתוקה... היינו אומרים... יש להן חיים משלהן. אין היינו כה הרבה אומרים כי הן מתוכנתות, עם זאת, לא כול שכן הן חוטי אנרגיה אינטליגנטית שיודעים בדיוק מה לעשות והיכן "להפקיד" את עצמם. אתם, בצורתכם האנושית, עם זאת, כמו "העצמי הגבוה של הנשמה" שלכם גם יודעים, איך להתחבר אתם, על ידי פשוט  "להתייחס אליהם" כחברכם. כיוון שאכן, כל חתך (incision) הוא חלק מהתוכנית המוסכמת.

בלוסום: חתך (incision)? קצת מילה מוזרה להשתמש בה?

פדרציה של אור: אנו משתמשים במונח זה במובן של עירוי/חתך דרך.

בלוסום: כן. אני מבינה אתכם. זה מה שחשבתי. מניחה גם, כי המנטרה של אני האור. אני האהבה. אני (I AM THE LIGHT. I AM THE LOVE. I  AM) היא דרך עוצמתית מאוד להתחבר אתם.

פדרציה של אור: זה כך. כיוון שצופן האנרגיה בתוך מילים אלה הוא כמו מגנט אליהם.

ככול שאתם גבוהים יותר כאינדיבידואלים.... כול אחד מכם... מאפשר לעצמו להתעורר אל "המקום הנכון" שנמצא בתוך "ספירות" (‘Spheres’) אלה כדי להיפגש אתן.

בלוסום: ועכשיו אם כן. אתם שיניתם פתאום את המילה מקופסאות ל"ספירות". אתמול, נפגשתי עם חלק "מיודעי דבר באופן יוצא דופן" שהינם חברים יקרים (רציתי לומר מאסטרים?) והם אמרו כי הקופסאות הן למעשה ספירות. הליידי מהשותפות "ראתה אותן" "בהיותה החוצה שם במקום כלשהו"

פדרציה של אור: זה כך. הספירות של ענקיות שאינכם יכולים די להבין.

בלוסום: עם כבוד... מתוך סקרנותי... מדוע אתם לא השתמשתם לפני כן במונח "ספירות"?

פדרציה של אור: אנו משתמשים בכך עכשיו. כאשר הם אוזכרו לפני ירחים, "קופסאות" היה יותר מתאים למטאפורה ולכן, החל משיחתנו/תקשורתנו האחרונה... אנו מאמינים... עם כבוד.. אתם העליתם את העניין בהשתמשכם במונח כבעבר... "קופסאות מרמה 1, 2, ו-3". יש רק כה הרבה שאנו יכולים "להתאים" בתוך הזמן שלנו ביחד!

בלוסום: זה שעשע אותי ואני יכולה לספר כי אתם גם משועשעים כשאתם מביאים זאת. אני יודעת כי חבריי יהיו שמחים שאתם אשרתם זאת. אני מרגישה פתאום מאוד רגשית (רחוק מלהיות חריג הרגע!).

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, נשמות יקרות המתעדכנות אתנו באמצעות התקשרויות אלה ובאמצעות התקשרות אינדיבידואלית של נשמה-אהבה... זמנים אלה "הם" מאוד רגשיים!

לא רק אתם משחררים את הדרכים הישנות של... מחשבה/הוויה... מעצמכם ובשם האחרים... אתם גם... מתכווננים/מתמזגים... עם אנרגיות גבוהות יותר אלה שמציעות רטט גבוה יותר של האהבה עצמה.

כיוון שהווייתכם... מתכווננת/מותאמת... לרמות אלה, אזי המאוד נשמות שלכם מכירות את מה שהם באו... במגע עם/בקשר עם... וזה מכניס את ליבו של אחד לתוך... הלם/עומס יתר... בדרך טובה... ועם זאת, בשל כול הפירוק של כול דבר... זה הכול מרגיש כאילו הכול עטוף בתוך אחד.

בלוסום: מה שהוא... אני לא יודעת אם אני ארתור או מרתה!

פדרציה של אור: זו עדות למה שאנו מתכוונים על ידי... תוהו ובוהו/היפוך. כיוון שזה לא רק מתרחש ב... רמה... אוניברסאלית/גלובלית... עם זאת.. על/בתוך... גם האינדיבידואל.

בלוסום: בחזרה ל"ספירות" אם יכולים אנו... כיוון שאני מרגישה כי הן חשובות.

פדרציה של אור: היינו אומרים.... אין שם שום דבר יותר חשוב. דמיינו 7 ספירות עצומות.

בלוסום: אני בטוחה שזה המספר שחבריי ראו. בימים שבעבר הייתי שואלת את עצמי לגבי מה שמגיע על ידכם עכשיו, כיוון שמוחי קבל את המידע אתמול מחבריי. לא עוד. אני גדלתי עכשיו!

פדרציה של אור: דמיינו... שתי שורות של שלוש ואחת למטה. התכווננו באמצעות נשימה ומנטרה/קריאה קצובה/חיבור של "אני" ( "I AM") והרגישו את עצמכם נלקחים לספירה שמתאימה לכם ונשארים שם עבור המדיטציה שלכם.

אנא שימו לב. זה נועד להגברת האור שלכם. זו דרך של חיבור ועם זאת, אין זה שאתם למעשה נכנסים פשוטו כמשמעו לתוך ספירות אלה, כיוון שזה בלתי אפשרי עבורכם לעשות זאת. זה יהיה יותר מדי עבור נשמתכם לעשות זאת. עם זאת, זה בוודאי "כלי" לסייע לכם בחיבור איתן. היינו אומרים כי זו גרסה מותאמת... להווייתכם "להשתמש" בה... במהלך תקופת מעבר זו.

בלוסום: האם אני צודקת במחשבתי... לא משנה מה..... לא יכולנו להיכנס לספירות אלה בשל הענקיות שלרטט האנרגיה שלהן?

פדרציה של אור: נכון. עם זאת, לעבוד על החיבור איתן זה דבר עוצמתי מאוד לעשותו.

בלוסום: אוקיי. ובכן, זו עשויה להיות שאלה חסרת טעם, עם זאת, היכן בדיוק נמצאות ספירות אלה?

פדרציה של אור: הן מקיפות את הפלנטה שלכם.

בלוסום: כולן?

פדרציה של אור: קשה לענות לשאלה זו. הטוב ביותר שאנו יכולים לומר הוא כי "נוכחותם" ידועה לשכבות החיצוניות של הפלנטה שלכם ועם זאת, הן מוצגות בצורה הדרגתית פנימה והחוצה... משחררות "רמות" של אנרגית אור כאשר ומתי שזה מתאים.

בלוסום: ובכן, האם הן למעשה "גלויות לעין" אם אחד עוברים בדרך זו?

פדרציה של אור: לעבור בדרך זו, לאחד צריך שיהיה מלכתחילה רטט מיוחד. היינו אומרים כן... הן נגלות לעין לאלה שיכולים לראותן!

בלוסום: אני מבינה אתכם. מספיק הוגן. והן בוודאי מעורבות מאוד עם מה שמתרחש עכשיו על הפלנטה שלנו? שאלה טיפשית!

פדרציה של אור: עם זאת, שאלה לה אנו יכולים לענות. כן, אכן. הן "המשיכו לצפות" במשך עידנים של "הזמן שלכם". הן בעלות אינטליגנציה שיכולה להעריך את כל מה שמתרחש.

בלוסום: חכו, כאשר אתם אומרים כול מה שמתרחש, האם אתם מתכוונים פשוטו כמשמעו? כמו מי הוא הנשיא של כול מדינה? מי ערמומי? מי לא? אתם יודעים למה אני מתכוונת? כמו בדרך "שאנו" מוצגים?

פדרציה של אור: לא בלוסום. לא בדרך זו. הן פועלות ברמה אנרגטית. הן מעריכות את האנרגיה של הפלנטה שלכם... לא רק כמכלול עם זאת גם "באופן חלקי".

בלוסום: וואו! אני פשוט עטופה פתאום באנרגית הרגשה גבוהה יותר... ו... קדימה!

פדרציה של אור:  ספירות אלה הן של אהבה.

אהבה שמגדירה אהבה כאשר יודעים את אמיתותן... כאשר מרגישים את אמיתותן.

מטרתן היא למנוע מהפלנטה שלכם מליפול רחוק יותר.

רצונן... מטרתן... היא להעלות את הפלנטה שלכם לתוך מקום גבוה יותר... עם סיועכם.

ספירות אלה הן חבריכם.

ספירות אלה הן חלק מהתוכנית האלוהית להביא את הרגשות הבהירים ביותר לתוך הווייתכם.

רגשות שאתם מכירים... עם זאת, שכחתם אותם לפני זמן רב.

ספירות אלה הן לצידכם.

אתם הגעתם מספירות אלה.

בלולסום: וואו! חכו רק רגע tootin-pickin’. אנחנו הגענו מספירות אלה????????

 

פדרציה של אור: היינו אומרים הן היו שיטת המשלוח שלכם.

בלוסום: עם זאת, אמרתם כי לא יכולנו להיות בהן באופן מלא כיוון שהן חזקות מדי (או מילים המתארות השפעה זו.)

פדרציה של אור: חזקות מדי עבורכם עכשיו. עם זאת, כאשר האנושות שלכם כ... גזע חדש/התחלה חדשה... הגיעה, "מצב הווייתכם" היה בוודאי מסוגל ל.... להיות של זה/חלק מזה בתוך זה.

בלוסום: האם זה ברא אותנו?

פדרציה של אור: לא. היינו אומרים כי הן היו הכרטיס שלכם מהכוכבים, אל הפלנטה שלכם.

בלוסום: ברצינות! זה כזה זמן שלא בעתו להעלות זאת... כיוון שאין אני יכולה להתחבר אתכם לתקופה לאחר התקשרות זו... אנו כולנו נישאר מכדררים! מה שאמרתם גורם לי להרגיש כאילו ספירות אלה היו במידת מה... איך אנסח זאת...?

פדרציה של אור: אפשרי לנו לנסות. מה שאנו מזינים אותך בלוסום הוא ש... ספירות אנרגיה אלה היו המובילים שלכם "למטה דרך המימדים" ואז שחררו את האנרגיה של האנושות... ההוויה של האנושות... על/לתוך/בתוך... רמה, "שהיבטים" אלה של העצמי של הנשמה הגבוהה יותר שלכם יכול היה להיות מופקד לתוך הבריאה שלו.

בלוסום: המוח התפוצץ!!

פדרציה של אור: ועם זאת, האם אין זו רמה אחרת שאת לגמרי מבינה?

בלוסום: כן ועם זאת, כפי שאמרתי, כיוון שאני נמצאת בחופשה לתקופה... איך אתם יכולים "להכניס את זה בקופסא קטנה נחמדה ולעטוף את זה"?

פדרציה של אור: באמרנו כי אנו אוהבים אתכם.

בספרנו לכם כי אתם כבר יודעים את כול זה.

באזכרנו כי הכול מתקתק כפי שזה צריך ובחודש שאת לא זמינה לשוחח אתנו... אנו כה קרובים מאוד לכול אחד מכם... גם במחשבה וגם ברוח. מה שמאפשר לנו לרומם אתכם לתוך המודעות של הבנה כי אתם כה הרבה יותר מאשר אתם פעם קבלתם את עצמכם להיות.

התאחדו עם האנרגיה שלנו ב... העלאה בדמיון/מדיטציה... של הספירות... שהותקנו כדי להתחבר אתכם.

אנו של אור אחד... אהבה אחת.

בלוסום: תודות רבות, חברים. אני מחכה לפעם הבאה ועם זאת, מאוד הרבה מחכה להזין את נשמתי, למלא אותה עם תשוקתי להיות על הבמה. להיות את זה רק עבור תקופה קצרה. אני אוהבת אתכם.  בהכרתתודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge