Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 26, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 26 באפריל 2016

בלוסום: איזה כיף! שוב אנחנו נמצאים כאן... מאושרים אנרגטיים ונרגשים, מוכנים לקבל על מנת לתת. לכו על זה.

פדרציה של אור: בהתאם למה שבחרנו לתת... ולכן, עבור רבים לקבל, אנו מציעים ביום זה אתגר... מסוג מסוים.

בלוסום: כמה מרגש.

פדרציה של אור: זה אמור להיות שבימים העתידיים מחשבותיכם הרווחות עומדות לעניין את אלה אשר לא היו מוכנים עד ימים נוכחיים אלה... על מנת לאפשר תככים למטרת התעוררותם של אלה שישנים בתוכם... נוכל להציע כי מסגרת הזמן של התעלותכם be provoked?

בלוסום: provoked? ההסבר ב-google... "לגרות או לעורר ( עם זאת, זה אומר להציק, וכו')". האם אתם בטוחים שזו המילה שרציתם להשתמש בה?

פדרציה של אור: זה לא יהיה האינטרס שלנו או הווייתנולבקש לעורר כעס... עם זאת, אנו אכן מתכוונים "לגרות או לעורר".

בלוסום: מסגרת זמן? אינכם אוהבים לעבוד עם "הזמן שלנו"...אנו דורכים על קרקע רעועה מאוד בשלב כה מוקדם, לא כן?

פדרציה של אור: לא. יקרה. אנו נמצאים עכשיו בתקופה של "הזמן שלך" כאשר האנרגיות מגשימות את רצונן ויוצרות התלהבות בכל אחד. התגובות שונות מאד לאנרגיות אלה, עם זאת אכן, הן מגרות את החושים/החיישנים ומביאות את הידיעה של האמת.... הבנה שדברים כבר מוכנים לעבור למצב של מוכנות כפי שאנו מאמינים שאמרת?

בלוסום: כן. עם זאת, איני יודעת מדוע אני אומרת זאת! אני צריכה להסתכל ב-google!

מהספרות המקצועית [עבור חבטה בבייסבול] לעבור קרוב לבסיס הבית כדי להתכונן לחבוט בכדור כאשר הוא נזרק. בלשון פיגורטיבית - לנוע לתוך מצב בו אחד מוכן לבצע משימה.

אז הנה לכם. ובכן, למה בדיוק אתם מתכוונים, ידידיי?

פדרציה של אור: אנו מסבירים לכם שעכשיו זה בהישג ידכם להבין/להכיר את כול מה שהייתם תלויים בו על בלימה כדי להשיג/לגלות.

בלוסום: נחמד. עם זאת, שוב כאן, אני חייבת לבקש מכםלנסות ולהיות קצת יותר ספציפיים. אני מבינה שאתם מתכוונים שהדברים באמת הולכים להתחיל לנוע מהר והדברים עומדים להתרחש כך שזה יזעזע את הפלנטה הזו עד היסוד... בדרך טובה... ובסופו של דבר... סוף כל סוף... אנו יכולים להמשיך למעלה ליישור גדול יותר/גבוה יותר של עצמנו... הספינות שלנו(?)... והכול! מה הכוונה לגביכם?

פדרציה של אור: כנ"ל. מנקודת המבט הפלנטרית שלכם.

בלוסום: ואיך זה יציג את עצמו? לאיזו תפילה, יכולים אנו לצפות....פיזיות וחוכמת העצמי של הנשמה... נפגשים?

פדרציה של אור: אתם תמצאו את עצמכם "מצלצליםנכון". כשהאנרגיות ממשיכות לעבוד את קסמן ולהדהד בתוך מרכז נשמתכם... אתם תבחינו שינוי בהווייתכם מנקודת המבט של התנהגות. אושר יעסיק אתכם ברמה שלא התאימה או סייעה עד עכשיו. אושר זה יהדהד החוצה ו"יפגע" באחרים אשר זקוקים להפוך לאותו הדבר.

התפרצות מדבקת של אושר.

דמיינו!

לכן, זה "תפקידכם" אם כך בחרתם...לעקוב אחר התוכנית ולהישאר ממוקדים על האנרגיה הגבוהה ביותר של שמחה ואהבה. אלה הם תסמינים של התפרצות כזו.

הסם שכנגד התפשטות וירוס זה הוא להתמקד על מה שהינו ההיפך. זה יביא אתכם במהירות חזרה ל"עצמי הישן שוב"! לכן, זה חכם להמשיך לחייך על מנת שהזיהום של האהבה יועבר הלאה. ממש כמו שהתעטשות משפיעה על שפעת. לכן, חיוך הוא גם מידבק... כך שההשפעות מידיות.

כהרף עין אחד שמח באופן שערורייתי.

כיוון שבימים אלה חיוכיכם נלקחים מאנרגיה שונה. הם חודרים לתוך החלק העמוק ביותר של המקבל ומתחילים מהפכה בתוך הווייתו של האחד. כשזה מגיע למרחב הלב... זה מפעיל עלייה עצומה... ממלא את הישות כולה עם אהבה אחת שזו כבר קיימת. לאחר מכן כל אחד בתורו, לא יכול לעזור אלא להגיב באמצעות העברתה לאחר.

חיוך מופיע בלי מחשבה. זו תגובה פיזית אוטומטית... והוא ממשיך להתפשט הלאה והלאה... לכל אחד שפוגש.

הוא גדל כה מהר עכשיו... שבקרוב... בכל מקום/כל אחד מסביבכם תפס חיידק אושר זה.

זה נמצא בחדשות שלכם. זה נמצא בעיתונים שלכם. זה נמצא באינטרנט שלכם... כל העולם רגיש... וזה מדבק מאד מאד... ו... ואין תרופה לכך.

אתם הגעתם להציל את העולם, הפלנטה האהובה שלכם, בדרך זו. באמצעות תפיסת חיידק האושר!

והאם אתם רואים, יקרים? בעשותכם זאת... ההבדלבכל אחד/בכל דבר יהיה אינסופי. שהמאוד אויר שאתם נושמים יותמר לתוך יציבות מוארת יותר. האוכל שאתם אוכלים. המילים אותן אתם מדברים. האהבה שאתם... תהיה מוארת יותר... ובהיותכם כך....

פלאות תתחלנה לבטא את עצמן בדרכים שאותן אינכם יכולים להבין במסגרת זמן זו. עם זאת, מסגרת הזמן החדשה... אותה אחת שאתם יוצרים... תציג פלאות של החשבון שנוצר מאוד... שאיחד את האנרגיות הגבוהות של מה שהן... עם החיוך הפשוט של מי שאתם... וביחד/משלבים את ההרגשה מבפנים שתלהיב ותרומם.

יקרים... תאחזו בכובעיכם!

בלוסום: אני באמת לא מאמינה שאמרתם זאת! (בפעם ה-90 אלף). עם זאת... שם זה היה... ונראה כאילו אני הפרעתי, האם יכולה אני להחזיר אתכם לדיבורכם לגבי מסגרת הזמן? האם אתם מתכוונים שיש באמת אחת, שבה יכולים אנו לראות דברים מעין אלה מתרחשים?

פדרציה של אור: כמובן.

בלוסום: אתם אומרים שעכשיו...

פדרציה של אור: ואנו גם נומר זאת ברגע הבא שלנו של עכשיו... וברגע הבא והבא.

בלוסום: אתם רואים, אני מטיל ספק במשפט מעין זה. מכיוון שזה לא היה בדיוק ידוע לכל אחד מעצמכם ועם הכבוד... ממתקשרים אחרים, עבור "נבואות של אירועים/התרחשויות מדהימות אשר יבואו למעשה לידי ביטוי כאשר הם יאמרו שהם יגיעו. בלי להעליב... זה פגם ב"מערכת הזמן", אני בטוחה. לכן... איני יכולה לומר שאני מרסנת את עצמי מלצעוק זאת החוצה ולכמה לגבי מסר מרגש זה... כיוון, כפי שאני אומרת... ואמשיך לומר, חבריי... "אנו שמענו זאת הכול לפני כן לעיתים קרובות מדי... וכאן אנו מחכים".

פדרציה של אור: עד שיום אחד... הבטחותינו תצגנה את האמת שלנו לכם.

יש כה הרבה... בעתידכם... שממתין לשמחתכם כדי להפעיל אותו.

יש כה הרבה בתוככם שממתין להיות מופעל על ידכם... לכן אתם יכולים להפוך לכול מה שאתם מחכים לו.

זה בתוככם. זה לא מגיע ממקום אחר. אלו אתםשנמצאים כאן כדי לשנות כל דבר... וכפי שאתם מבינים זאת... כשאתם מפעילים קריאה זו בתוככם... כל דבר משתנה!

הרגישו לרגע את האנרגיה שנישאת בתוך מילים אלה.

שאפו נשימה או שתיים, או שלוש או ארבע... כדילהרגיש באמת את ההפעלה במרחב לבכם... שמציעות מילים אלה.

אתם יודעים את כל הדברים האלה.

אתם יודעים שזה תלוי בכם... להשפיע על כל אחד שנפגש עם החיידק המאושר... פשוט באמצעות כך שאתם מחייכים להם את החיוך המאיר המידבק שלכם...בידיעה... את האמת של אותה ידיעה... שאתם מפעילים את הניצוץ בתוכם... שלאחר מכן מאפשר להם להעביר זאת הלאה.

בלוסום: ובכן, עלי לומר... אני מרגישה באופן אישי באמת טוב בימים אלה... וזה מאמץ מודע בחלק מהזמן. עם זאת, אין שום דבר לא נכון במאמץ המודע כיוון שלאחר מכן, כאשר לא מודעים באופן מודע על עשיית מאמץ להרגיש טוב... אני מוצאת שאני פשוט עושה זאת באופן טבעי. תוצאה נהדרת למאמציהם של אנשים!

פדרציה של אור: נשמות יקרות... מודעים כאנשים ותודעה אחת... הרגישו את דרככם לשמחה. זו דרך אמיתית אחת שכאשר הולכים עליה, מביאה שלוםלפלנטה שלכם... נחמה להווייתכם ואהבה לעצמה.

היו מודעים לעצמכם...על מי שאתם.

עשו מה שהגעתם לעשות.

שנו את דרככם... ושנו את הפלנטה שלכם.

בלוסום: אני יודעת שאני מדברת בשם רבים כאשר אני אומרת שאנו עושים כמיטב יכולתנו. בקלות ובחן. באהבה ובתודה עבור תקשורת זו.

פדרציה של אור: בשמחה ובשלום אנו מושכים את האנרגיה שלנו... אוהבים את כולם.


מצורף בזה קישור לאודיו. בתודה ל- Joe Pena ולי.

http://www.youtube.com/watch?v=MzBk6MR9jTI

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge