Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 5, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 5 במאי 2016

בלוסום: הי בשנית... הכול מוכן?

פדרציה של אור: אנו רוצים ותמיד מאושרים להיענות לתקשורת המאפשרת התרוממות רוח ולהנאה של הנשמה.

בלוסום: רבים מאושרים לתפוס את חיידק האושר ולהפיצו רחוק ככל האפשר. למעשה, אני עומדת לעשות וידאו ליום המאושר של האנושות (Happy Human Day) (20 ביולי) שחשבתי כי מתקשר יפה עם כל מה שאתם מדברים עליו לאחרונה. אני מבקשת מאנשים לשלוח סרטוני וידיאו שלהם בהיותם בני אדם מאושרים... מה אתם חושבים?

פדרציה של אור: ליידי יקרה.. מה שאחד עושה... בכול מובן... לגרום לשמחה לעצמם ולכולם זה תמיד מקובל בעולמות של קיומנו. כיוון שזה מובן עד עתה... אנו מאמינים... שכל דבר שיש בו את הכוונה של אהבה ושל שמחה פועלת דרך עורקיו, משרת את השלם.

אפילו מחשבה על כוונה טובה, למרות שזה עשוי לא להתבצע, משרתת כדי לסייע להתרוממות הרוח של הכול. עם זאת, הביצוע, מכפיל את האנרגיה וגורם לשינוי ברטט.

שזה גם יהיה מובן, שהרטט משתנה בתוך/במשך כול רגע... כול מחשבה. לפעמים, ניתן להרגישו בתדר מסוים המביא אושר מתלהב ולפעמים, זה עשוי להרגיש כמו עצבות. על כל פנים... "משיכה" של רטט נשלטת על ידכם.

אתם אחראים לרטט שלכם.. בכל עת.

אתם עשויים להיכנס למצב בו האנרגיה של החדר או של האדם אינה "ברמה המקובלת" עם האחת שאתם "מתערבלים בתוכה". זה יכול להיות בהחלט שאחד מאפשר לעצמם להנמיך את התדר שלהם... או פשוט "להימשך פנימה"... ל"בריכה" הנמוכה הזו מבלי להיות מודעים לכך במודעות. לפני שאחד יודע זאת, הם גם, חושבים בצורה שלילית... יורדים לשפל לגבי הרגשת הרחמים על עצמם ומבטאים ביטויים של "מדוע אני?מדוע אני?".

עם זאת, נשמות יקרות... עמדו איתן במחזור האנרגיה האישי שלכם. עמדו על המשמר כשאתם עומדים על שלכם!

חשבו להביא את המצב או את הנשמה למעלה בתוך התדר הגבוה יותר שלכם, בכך שתדמיינו את גופכם המואר ממנו נובע כזה קצב של אהבה.. שאחד לא יכול אלא להרגיש את המגנטיות שלו מעלה אותם.

בכל הדברים....בכל הפעמים... דמיינו אתכם זורחים את האור שלכם מחוץ לפנים העמוק. ההשפעה שיש לכך לשלם היא מעבר לדמיונכם.

קחו זאת צעד קדימה באם רוצים אתם... ועם מי שאתם נמצאים... דמיינו שהנכם רואים/מרגישים את האור הבהיר והעמוק ביותר גם זורח החוצה לכולם.

היכן שאתם הולכים... ראו את האור של כל אחד זורח החוצה בצורה כה קורנת... מאיר את הכול מסביב... כך שהזוהר הלבן/הזהוב חודר לכל דבר... ברמה מודעת.

ראו את העצים, הדשא, הצמחים, החרקים, בעלי החיים, השולחנות, הכיסאות, המכוניות, האופניים, השמיים, העננים... קראו לאלה כרצונכם... ראו זאת... כאנרגית אור זוהרת ותוססת... ובעשותכם זאת, אתם בעיקרון רואים/מרגישים אתהאנרגיה הזו של מה שהיא... מציגה את עצמה בצבעיה האמיתיים.

אמנו את מחשבותיכם לעבוד בדרך זו עם כל הדברים. זה לא יקרה בן לילה. זה ידרוש די הרבה התמדה כדי לזכור לעשות דבר מעין זה.... מלכתחילה.

עם זאת, באם אתם בוחרים להתמיד; אתם תגלו שאתם נכנסתם לתוך עולם חדש שלם, שאתם צעדתם מבעד למסכים שעיוורו אתכם ותמצאו את עצמכם במקום שחשבתם שהוא עשוי רק "להופיע" לפניכם כאשר אתם עוזבים את חייכם.

עם זאת, אנו מספרים לכם זאת באופן שונה. אנו אומרים לכם שבכך שאתם מתאמנים בתרגיל "הקרנת אור" זו בכל הזדמנות אפשרית... אתם תגלו כוח בתוככם אשר לוקח את הווייתכם לרמה שהיא מעבר למה שחשבתם שאפשרית.

כל דבר שאתם רואים דרך "עיניים חדשות" אלה יקרין בחזרה עם כזו חיוניות שכול מה שאתם לאחר מכן תגשימו ייעשה בקלות כזו.

עולמכם הודחק ודוכא לתוך מנטליות שאינה אמת. הייתם מותנים להאמין שאתם "רק בני תמותה"... שאתם חייבים "להשתרך" כמו בני אדם קטנים טובים... שומרים על התנהגות נאותה ומצייתים לדרך החיים שלא התכוונה אף פעם להיות כה "כבדה".

זו הסיבה מדוע אנו תמיד מציעים שאתם תוארו!

הביטו דרך העולם שמוצג לכם... כיוון שהוא באמת אינו כפי שהוא נראה.

הובאתם למקום עכשיו היכן שאתם יכולים לפרוץ החוצה...לפרוץ דרך ולגאול את זהותכם האמיתית.

אתם יכולים לדרוש את כוחכם ולפקח על האמת של המאוד נשמתכם... פשוט על ידי כך שתבלו את יומכם מחייכים!

כמה מהולל.

כמה נהדר.

כמה מואר.

האירו את הפלנטה שלכם עם החיוכים שלכם.

אתם עשויים לחייך כשאתם קוראים זאת. קחו רגע כדי להרגישכמה טוב זה מרגיש לחייך... וכאשר אתם חושבים על כך... אתם אוטומטית תשאפו נשימה עמוקה. נשימה זו היא אור... אלו אתם הנזכרים מי שאתם.

לכן, זה לא נכון עבורכם פשוט ללכת לעסקכם מחייכים... מפעילים זאת על כל מי שאתם פוגשים, אותו קשר של מי אתם כולם?...אהבה.

בתוך חיוך זה... אתם מביעים אהבה... היא נוגעת... פשוטו כמשמעו נוגעת במקום בתוך האחר שמחמם, שמרגיע, שמשחרר אותם מכבדותם.

נשמות של הפלנטה כדור הארץ... עשו זאת למשימתכם. כיוון שאתם הודעתם לפני שהגעתם שזה יהיה ייעודכם בשעה שאתם בחופשה!!

לחייך... לחולל שינויים פלנטריים בעולם באמצעות חיוך.

היו אלה שהרגישו כי זה הכרחי להתמודד עם העולם בדרכים שונות... חלק אפילו עכשיו... ובהתרחשויות היסטוריות... חשבו שזה הטוב ביותר לשנות את העולם באמצעות שליטה ורציחתם של אלפים.

אכן, הם צדקו... זה שינה את עולמכם... עם זאת, לתוך אפילו מקום חשוך יותר של קיום... והאנרגיות של זה, נבנו ונבנו בתוך/על/מסביב לכל התרחשות... משאירות "מרחב" חשוך לאחד לגור בו...כך שאפילו כאשר הושג אושר...הוא היה/הוא שום דבר בהשוואה לאיך באמת אושר קיים. כיוון שזה הועב במהלך זמנכם/המרחב שלכם כדי להציג את עצמו ברמה הרבה יותר נמוכה ממה שהיא.

ומה זה? מה זה אושר זה... שמחה זו... שאנו מדברים עליהם?

אלו אתם... הגרים בתוך מרחב לבכם. נשמתכם...הנמצאת ברמה שאתם ראויים להיות בה... באמת.

עם זאת, כה רבים מוחלים על זכותם האמיתית להיות מאושרים. הם היו אובדי עצות בשל תבוסות ואמונות שליליות עד לנקודה בה הם לא זכרו יותר את האור ממנו הם הגיעו. האור בו הם נמצאים... עם זאת, באמת שכחו.

עכשיו, נשמות יקרות... עכשיו עכשיו עכשיו... הוא הזמן של היזכרות. הזמן בו זכרונכם זוכר את הכבוד בו קבלתם את ההודעה לרדת למטה לפלנטה כדור הארץ ולזרוח כמגדלור של אור.

האם אתם מבינים באופן מלא למה הכוונה? מילים, מילים, מילים...כפי שאנו אומרים לעיתים קרובות, הן כה מאוד לא מספיקות. עם זאת, אנו חייבים להשתמש בהן.

עם זאת, בתוך מילים אלה אנו מבקשים מכם ללכת עמוק יותר ולהרגיש מילים אלה. כיוון שכאשר אתם מרגישים מילים אלה... אתם זוכרים את האמת מאחוריהן.

אתם שמעתם את המונח "אני מגדלור של אור" "האר את האור שלך" וכו'. לכן, פעמים רבות... "אה כן" אמרתם "אנו מודעים... אנו יודעים לעשות זאת".

עם זאת, באיזו רמה אתם מודעים? באיזו רמה אתם נוטלים על עצמכם את "העשייה של זה"?

זכרו את הסיבה שהגעתם לעשות זאת!

זה לא היה רק להיות ארנבת קטנה מאושרת קופצת מסביב בעולם של עצמה... מנתרת בין השדות ואוכלת גזרים!

כיוון... שהסיבה מאחורי הירידה למטה לעשות זאת היתה בידיעה שבאמצעות ההשתלטות על אותן תכונות מאוד אלה... במיוחד בימים החשוכים ביותר... הייתם משנים את הרטט.

אתם איחיתם את כל האנרגיות השחורות שישנן והלכו לפניובעשותכם זאת... קבעתם את הקצב... באמצעות שמחתכם... באמצעות החיוך שלכם... לתוך התדר שלוקח אחד מעל האנרגיות שהיו. אלה שכה רבים היו משוכנעים ששולטים ותמיד ישלטו. אתם תביאו אנרגיות גבוהות יותר שמגיעות למטה מעולמות אחרים, ממימדים אחרים... לתוך השירות עם עצמכם.אתם תשלבו את הצורה החדשה באמצעות חיוך והיותכםשמחים. זו הדרך בה הן יכולות להיכנס.

אנרגיות גבוהות חדשות אלה לא יכולות להיכנס למשחק כאשר האנרגיות נמוכות. כיוון שהן גבוהות מדי כך שתהיינה מסוגלות להתמזג. האנרגיות הנמוכות "הודפות" אותן כיוון שהן "שני עולמות נפרדים".

לכן, על ידי שעושים "את הדבר שלכם"... באמצעות צחוק, באמצעות הפצת האיכות הגבוהה ביותר של סגנון חיים לכל מקום שאתם הולכים... אנרגיות גבוהות אלה שביכולתן לסנן מספיק "ולהתערבב". כשהן נקשרות עם האנרגיות הגבוהותשלכם... הן מנהלות רמה של רומנטיקה חשמלית לאורך המערכת הפלנטרית שלכם וזאת מהאהבה הגבוהה ביותר.

מהמקור...מהאנרגיה הגבוהה ביותר שישנה... עכשיו מגיע דואט של הרגשות נהדרות מעין אלה של עצמכם... כך שעצמכם... משדרגים את רמת ההבנה שלכם על מה שיש... לכזו דרגה ששם יהיה/יכול לא להיות מקום לספק...אין מקום לדיכאון... אין מקום כיוון שזה רק/מה שזה.

אתם צועדים לתוך מקום גבוה זה שבחרתם... בחרתם זמן רב לפני שהגעתם... בחרתם להיות בצורת בני אדם... זמן רב לפני שנתתם ביטוי לצורת בני אדם... על מנת להביא את השמיים ואת כדור הארץ לנתיב זהה.

אתם... כל אלה אשר קוראים מילים אלה ממש עכשיו... בחרו להגיע לכאן עכשיו כדי לגרום לכך להתרחש...

השמיים על כדור הארץ.

אתם עשויים להרגיש כאשר אתם מסתכלים מסביבכם שאנו מאייתים בדיחה ענקית כלשהיא... כיוון ששם יש חוסר באהבה בכיסי הפלנטה שלכם.

עם זאת, נשמות יקרות...שם לא יכול להיות אף פעם חוסר באהבה...כיוון ששם אין שום דבר אחר מלבד אהבה.

היכולים אנו להציע משהו שעשוי לא לשבת היטב במחשבה ראשונה? עם זאת, לאחר הרהור על כוחו... אתם עשויים למצוא שזה עומד להיות "הפתרון המושלם".

בכל פעם שמציגים לכם חדשות על מלחמה, או רעב, שנאה, תאוות בצע... בכל פעם שאתם מוזנים ביומני חדשות על התרחישים הגרועים ביותר שניתן להעלות על הדעת... במקום לאפשר ללבכם להיות מועמס עם כבדות עצובה... במקום כעס וייאוש...

עשו מה שהגעתם לעשות... ומיד חייכו את החיוך הגדול ביותר שפיכם יכול להימתח לו... ולבכם יכול להתפוצץ משמחה עם זה.

עשו זאת בכל פעם שאתם שומעים כל דבר שהינו שלילי.

נדרש לזה כוח. נדרש לזה אומץ כדי לעשות זאת. עם זאת, בעשותכם דבר מאוד זה... כשאתם מחייכים לאורך הדרך... מהמקום העמוק ביותר של לבכם... האם יכולים אתם לא לראות את מה שאתם תעשו?

אתם תשנו את המאוד רטט של כול מה שמעורב בנסיבות מיוחדות אלה. אתם תרוממו את האנרגיה ממש שם ולאחר מכן...

ורק תדמיינו... ככל שאתם עושים זאת יותר... כך הרטט מרומם יותר ופותר את המצב עבור כל המעורבים.

שום דבר, נשמות יקרות... שום דבר יכול לעלות בביצועים עלאהבה.

כוח האהבה והשמחה הוא האנרגיה החזקה ביותר שיכולה לשנות מיידית דברים.

זה מה שהגעתם לעשות וזו הדרך שהגעתם לעשות זאת.

חייכו! חייכו! חייכו!

חייכו מלבכם וצפו בו ממיס את הלבבות של האבודים ושל המוחות הקשים.

כאשר אתם מבינים... כאשר אתם יודעים מה מתרחש דרך החיוך שלכם... לאחר מכן ההשפעה היא אפילו גדולה יותר. כיוון שכאשר אחד יודע את האמת, ולאחר מכן מיישם אותה...זה הכול הרבה יותר מיטיב.

לכן, עשו זאת לקשר שלכם... כיוון שכך עשיתם "מחוץ לפלנטה"... עכשיו ותמיד לחייך ולשלוח החוצה שמחה מקרב לב לרציני מכל המצבים.

זה עשוי אכן להיראות סותר לשמוע על טרגדיה ענקית... לדוגמה רעידת אדמה אשר הרסה את חייהם וביתם של רבים...

היכולים אתם לדמיין את עצמכם חזקים מספיק כדי לצפות במסכים שלכם על חורבן מעין זה ולבחור לחייך את החיוךהגדול ביותר.... החוצה לאותו מצב... האם אתם אלה החזקים ביותר מכל החזקים אשר יכולים להביא את עצמכם לעשות זאת, במקום ליפול לתוך המעמקים של דיכאון וחוסר תקווה?

בחירתכם! בחירתכם לסייע... או להביא את האנרגיה של המצב למטה הרחק.

נשמות יקרות, אנו מבקשים מכם להתחיל... ברגע זה של עכשיו... להציל את כל מה שהיה אבוד... באמצעות חיוך מלבכם.

אפשרו לעיניכם לנצנץ את אור היהלום שהוא המאוד מהותכם... לפלנטת אלוהית זו שלכם.. ולהביא אותה חזרה לתוך תפארתה הקודמת... על מנת שיומה הנוכחי יהיה עתיד של חיים אלוהייםלעד.

בלוסום: נחמד חברים! באמת נחמד! אכן תודות רבות.

יום אנושות מאושר. 20 ביולי. רוצים להופיע בווידיאו שלי?

http://www.youtube.com/watch?v=pKE1yA5Nr-E&feature=youtu.be

מצורף בזה קישור לאודיו

https://www.youtube.com/watch?v=LmdD47nWZUI

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge