Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 6, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 6 במרץ 2016

בלוסום: שלום וברוכים הבאים לפלנטה כדור הארץ, עם המדיום שלכם שמוכנה כאו יותר מאי פעם להיות "המתווכת!" שלכם. האם אתם בסדר?

פדרציה של אור: אנו יודעים, את יודעת, כי אין צורך לשאול אותנו שאלה מעין זו... כיוון שאיננו יכולים להיות לא בסדר.

בלוסום: כמה מבורכים אתם! יום אחד אנו בני האדם "נקבל" את המושג הזה... מצפה למושג זה, זה בטוח! אוקי. מספר שאלות בעקבות נושאנו הנוכחי, אם יכולה אני? מישהו שאל מה כה מיוחד לגבי פלנטה כדור הארץ שאנו מתמקדים כה הרבה אליה/עליה... בהתחשב בכל שאר היקומים המקבילים, כדורי ארץ וכו'?

פדרציה של אור: מי אמר שאתם עושים?

בלוסום: עושים מה? נותנים מיקוד כה רב לכך?

פדרציה של אור: אכן. אתם מרגישים שאתם נותנים מיקוד כה רב לכך כיוון שזה המקום בו נמצא מיקודכם הנוכחי. עם זאת, אולי נקודת המבט שאתם חיים בחוויית חיים שונה... בכדורארץ שונה, מרגישה "ששם" הוא המקום לו ניתנת כל תשומת הלב.

בלוסום: למרות, שיש דיבור רב על כך שכדור הארץ הזה מהווההמרכז של תשומת הלב... ופלנטות אחרות רבות ו"בנות הברית שחיים עליהם" משתוקקים מאוד לראות איך אנו בני האדם... "משחקים את המשחק".

פדרציה של אור: זה כך. ולמרות שמיקוד הוא "היכן שהוא" בכל מחשבה נתונה... הפלנטה שלכם וכול מי שמפליג בה... הוא אכן "המעשה המיוחד" המלא שאי פעם, עדיין בוצע!

בלוסום: זו הצהרה די ענקית. לכן עיבוד של זה יהיה מוערך. אני יכולה להרגיש את האנרגיה בי לגבי זה, ותוהה איך אנו "נצמצם זאת למטה" לתוך מילים!

פדרציה של אור: אתם אינכם לבד בתהייה זו, בלוסום. אנו לא בטוחים באיזו "נקודה" אנו צריכים להתחיל עיבוד מעין זה!

הבה ננסה בתחילה לפשט את הכול... אם אפשר! הסקת המסקנות התקפה ביותר עבור "תשומת לב" מעין זו היא "מעשה" של התעלות שמתרחשת. אין זה שזה "עומד להיות"... זה... שזה מתרחש.

זה, לכשעצמו הוא מבצע שעדיין אף פעם לא הושלם כאירוע מקיף... המערב כזה צוות שחקנים ענק וכזו במה ענקית! אם נתאר זאת במונחים של הבנה... כהפקה פי מיליון גדולה יותר מאשר בן חור... יש לכם אולי תפיסה כלשהי על סדר הגודל שלה?

לאחר מכן, קחו בחשבון את העובדה שלמרות שצוות השחקנים ושאנשי צוות הרבים ושההנהלה של "האירוע המדובר" הם עסוקים לחלוטין ופעילים... ישנם רבים שהם לא. ישנם גם "ניצבים" רבים שנמצאים פשוט שם בשביל הנסיעה ובשביל האוכל בחינם!

בלוסום: אני חייבת לומר... אתם באמת גורמים לי היום לצחוק.. עם אופן דיבורכם. אני יודעת שאלו אתם... עם זאת, אימצתם צד די "מגניב" לעצמכם.

פדרציה של אור: ואנו מודעים שזה מאיר דברים... על מה שלמעשה הוא במידת מה סרט מסובך בטירוף.

בלוסום: כה בסיסי, אם אני יכולה להיות אדישה לגבי כך... התעלות זו (סרט) היא "פשוט" פרויקט גדול שהוחלט עליו ועכשיו הוא מבוצע.

פדרציה של אור: נכון.

בלוסום: ועם זאת, בבירור יש הרבה יותר שהולך מאחורי הקלעים באשר למדוע פרויקט זה צריך להתרחש?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... שום דבר לא צריך להתרחש... ועם זאת, כל דבר יתרחש. תמיד ולנצח... הלאה והלאה... סרט נהדר, הצגה, סיפור קצר, פואמה אחד אחרי השני.

עם זאת, אבל האחד הזה... סרט זה של "ההתעלות"... בו מככב העולם ותושביו הוא עדיין אולי הרעיון המשוגע ביותר!

לכן, באשר להשלמתו... באשר ל"האם ניתן להשיגו?"... זה עדיין מאוד הרבה ממשיך ועם זאת, אנו עכשיו יותר מאשר בטוחים ש"הסלילים" האחרונים נמצאים בתהליך.

את רואה, בלוסום... ההחלטה להעלות את התודעה של הכולהיתה הכרחית וגרמה להתרגשות כפי שלא היה אף פעם לפני כן. "נפילת האדם"... אם יכולים אנו לנסח זאת בדרך זו בשביל הבנתכם... לקחה תפנית לא צפויה... במורד הנתיבים שלא ניתן לצפותם מראש. כיוון שהאנושות לא יכולה אף פעם לבטא את עצמה בעומק כזה בדרכים של תאוות בצע, אלימות ואכן אי שפיות... יציאה מ ה"אמת של עצמה" במידה כזו של רמה שההיררכיה" הרגישה שהטוב ביותר הוא "להיכנס".

את חוקרת את ההיררכיה?

בלוסום: כן. רק בכך... שאנו כולנו אחד... אף אחד אינו טוב מאשר האחר, נכון?

פדרציה של אור: הצהרת יפה... ועם זאת, בתלות היכן אולי "המיקוד" של אחד... זה נפוץ עבור אלה בדחיסות להתמקד עלכדור הארץ... כדי, אולי, לא תמיד לשאת את שק הגולות המלא איתם... האם אין זה נכון?

בלוסום: האם שכרתם היום קומיקאי או מה?

פדרציה של אור: את, בלוסום היקרה, מאפשרת לנו את ההומור הזה!

בלוסום: המשיכו בבקשה... כולי אוזן.

פדרציה של אור: ובכן... התוכנית האלוהית נידונה ומולאה...עם ההסכם של כל המיקוד הוא על הטוב הגדול ביותר. היו/ישנם, כמובן, אלה שאינם מוכנים לוותר על "חווית האנרגיה הנמוכה" שלהם... עם זאת!

"להאיץ קדימה" עוד כברת דרך...עכשיו כשרובה של התוכנית התרחש ואנו כולנו עכשיו מגיעים ל"סיום בברודווי".. אנו היינו מנסחים זאת בדרך זו...

יש סיום!

סיום זה... תוצאה זו... לא ניתן לחבל בזה.

אפשרו לנו להצהיר זאת שוב.

לא ניתן לחבל בתוצאה זו.

בלוסום: אני באמת מרגישה את האנרגיה העוצמתית במה שנמסר!

פדרציה של אור: ועם זאת, זה כמו אחד מסרטים אלה שיכולים להיות להם סיומים שונים רבים...באשר לדרך בה אחד בוחר להגיע לתוצאה הסופית הזו.

שוב בלוסום... לא ניתן ולא יילקח חופש הבחירה... ועם זאת, אחד חייב להבין שבתוך חופש הבחירה הזה... בחירות תיעשינה כדי להגיע לאותה תוצאה סופית בתרחישים שונים ורבים... "קליפים" רבים נוגנו... כיוון שכל אחד שלוקח חלק בסרט הסכים לעשות זאת... ברמה הגבוהה ביותר של עצמם... הסכימו והצביעו מאוד עבור התוצאה הסופית שתתרחש.

עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול!

לכן, כאשר דברנו לכם על ספינותינו המציגות את עצמן בשמיים שלכם... כאשר דברנו לכם על הטכנולוגיות אשר מנקות את כלהרעלים על הפלנטה שלכם... כאשר דברנו לכם על קיום בו כולם חיים בשלום ובהרמוניה... אנו לא מרמים אתכם. אנו לא "מבלגנים את מוחכם", כפי שכמה מכם מיקמו את עצמכם לעקוב אחר הלך רוח זה...

אנו יודעים שכול זה יהיה ה"אושר והעושר". אנו יודעים זאת. כיוון שזה נעשה.

ועם זאת... זה באמצעות/על ידי/ כ/ של התודעה של הכול אשר תגרום לכך.

זה צריך להיגרם על ידי הכול.

בלוסום: עם זאת, חלק היו אומרים שהם יותר מאשר נשבר להם להמתין לאחרים כדי "להשיג את התוכנית", כאשר הם עצמם היו בה במשך עשורים. זה לא נראה שחלק מהמסע חושב היטב... להירתע בגין אלה אשר בחרו לקחת את האוטובוס של החלזונות.

פדרציה של אור: הבה נשאל אותך שאלה. אלוהות... היא.. כל מה שהינו אלוהי. תוכנית זו היא תוכנית אלוהית. האם את חושבת שאלוהות בעצמה... יכלה להעלים עין ממשהו כמו זה? את יודעת, בלוסום... אנו מדברים על "אלוהי"... העליון שישנו שם! האם יכול לעשות זאת... האם היה עושה זאת?

בלוסום: בנסחכם זאת כך... לא! ובכן, אם כן... איך שזה מרגיש באופן כזה עבור רבים?

פדרציה של אור: מכיוון שהתוכנית האלוהית... למרות שהיא כתובה למטה ב DNA שלכם... לא הותר לה עדיין להעפיל לפסגה. היא מתחת לפני השטח בכול... כמו הכול... ולאט, אבל בטוח... היא מפלסת דרכה דרך... כך שניתן לזכרה ולהגשימה.

בלוסום: מבלי להעליב את האלוהי... עם זאת, יכולים אתם להסביר מדוע התוכנית היתה צריכה להביא אותנו לכאן על הפלנטה כדור הארץ על מנת לשנותה לתוך רטט הרבה יותר גבוה ועם זאת... להכניס סעיף הקובע... שכאשר אנו מגיעים עלינו לשכוח את הסיבה מדוע הגענו? אני מתכוונת... אתם יודעים... אחד יכול לומר לאלוהי היו יותר מדי הרבה יינות שרי עם הכומר באותו שוק! ( ולפני שמישהו נעלב... אני יודעת שהאלוהי מאפשר לי לנסח זאת בהתלוצצות מוארת מהלב... על מנת להבין את הנקודה/המסר).

פדרציה של אור: אם אחד הגיע בשלמות העצמי שלו... בשלמות של האהבה עצמה ופשוט התחיל לעבוד על התוכנית האלוהית הזו... אוהב את הכול... היה אהבה בכל תנועה ... לכול מה שיש ... הדרכים של המוח המודע שייצר את מה שלא נחשב את "כול האוהבים" (ועם זאת זה.. רק היבט/חוויה/רמה/רטט אחר/ של אהבה) לא "יעבוד דרך" ה"דרגות" של הבנת "המשמעויות" של מדוע אחד ירד במורד דרך זו בראש ובראשונה.

כאשר התוכנית הונחה במקום... ישויות אור נכנסו לפלנטה כדור הארץ דרך אפיקים שונים... לא רק דרך לידת בן אדם... עם זאת, דרך ספינות מתוך הים, מתוך ההרים וכמובן ממערכות כוכבים פלנטריות אחרות וכמוהן.

בלוסום: "כמוהן" הוגדר ברישול!

פדרציה של אור: כאשר ישויות אור אלה התחילו לקרקע אתהאור/האהבה הגבוהים הממדיים ועגנו אותם לתוך "המערכת"... זה עורר הכרה... ידיעה בתוך בני האדם שכבר היו כאן.. עושים את מה שהם הגיעו לעשות...(כלומר... הולכים במורד הדרך הארוכה והמתפתלת אולי בכיוון מוטעה)

אתם גם חייבים, אם אתם רוצים להבין את כל מה שאנו אומרים... לקבל שלכל דבר יש סיבה...

הכרה זו היתה/ישנה בעמוד שדרה של התוכנית ה"מפתח"...ה"זמזם"...

בלוסום: אני יודעת שאתם מחפשים את המילה הנכונה... כל מה שאני יכולה לחשוב עליו הוא "הסימן"?

פדרציה של אור: "הסימן" יתאים באופן מושלם... הסימן ששינוי עומד להתחיל... התפנית התחילה.

בלוסום: אני יודעת שאינכם יכולים לתת תשובה, עם זאת אני אשאל בכל מקרה. מתי תוכנית זו תוכננה? אני פשוט קבלתי את תשובתכם! לכל הרוחות... בחזרה לקרוסלה... ואני כבר כה מסוחררת מאוד!

פדרציה של אור: התשובה היא כמובן... מההתחלה.

בלוסום: עם זאת, אמרתם "כאשר התוכנית הונחה במקום"...

פדרציה של אור: אמרנו... והאם לא אמרנו בהתקשרות האחרונה שלנו "כל דבר ממשיך בו זמנית?"

בלוסום: והאם לא אמרתי... זמן לספל תה?

פדרציה של אור: חייבים היינו לפספס זאת!

בלוסום: מצטערת... אומר זאת יותר בבירור.. זמן לספל תה! פו! המוח מטוגן היטב! תודה, אוה מפוחי מוח, הא! אולי אנו צריכים לשנות את שמכם מהפדרציה של אור למפוחי מוח! קליט מאוד... מה אתם חושבים?

פדרציה של אור: אנו חושבים שאנו אוהבים את ההומור שלך. עם זאת, אנו הפדרציה של אור...

בלוסום: ו... אתם תמיד תהיו! באהבה ובתודות, חבריי.

מצורף בזה קישור לאודיו

https://www.youtube.com/watch?v=_xzcpw2flIQ

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge