Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 26, 2014

מסר  של Blossom Goodchild מיום 26 במרץ 2014

 

בלוסום: ובכן הלו! אני כה נרגשת שיש לי הזדמנות זו לדבר איתכם בשנית. אני מרגישה כאילו זה נמשך חודשים, עם זאת, בפועל, זה נמשך רק כחמישה שבועות מאז שתקשרנו לאחרונה.  נהניתי מאוד בטיול שלי והרגשתי במידת מה מחוץ למעורבות שלי ב"ענייני התקשור". לכן, אני שמחה באמון האוהב בכם, ומבקשת שתביאו קדימה מסר שאתם מרגישים ישרת את הטוב העליון ביותר שלנו המתאים מאוד בזמן זה. (אם אתם שם... זה חצי אחר חצות בעולמי!)

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... איך אנו העברנו לך אנרגית אהבה לישותך בשעה שנסעת במדינתך באופן אשר הולם את ישותך.

בלוסום: תודה לכם עבור כך. ניסיתי לשלוח "הלו" אליכם! ישנם דברים רבים שקוראיכם היו רוצים שתדונו בהם... עם זאת, אני מעדיפה לתת לכם את השליטה. בבקשה המשיכו...

פדרציה של אור: מה שהיינו רוצים להתחיל איתו... במובן מסוים... תהיה ההתייחסות לאנרגיה של העצמי אשר משרתת את הפרספקטיבה הגבוהה ביותר שלכם...אשר היא... בתורה... משרתת את נקודת המבט הגבוהה ביותר אשר משרתת את השלם.

בלוסום: אפילו לא בטוחה שזה הגיוני...התפללו, המשיכו!

פדרציה של אור:  הובא לתשומת לבנו, שרבות מהשקפות עולמכם, שנחשבות "ראויות לתשומת לב" בעיניהם...להיות בשלנו... לא כך! אנו מבינים שיש לנו נקודת מבט מאוד שונה ואג'נדה מאוד שונה בהתייחס למה שאנו בוחרים להביא. אנו מודעים היטב שרבים היו רוצים שנדבר על הנושא של המטוס שנעלם לגמרי מן העין. בעינינו... היינו אומרים, שאין זה בשבילנו לדון עם ו/או נגד אחרים שבוחרים להציע הסברים באשר למקומו של כלי רכב זה. ישנם היבטים רבים השנויים במחלוקת לסיפור ואנו מביאים בחשבון שכל דיעה שעשויה להיות לנו... ובכל האמת אין לנו...פשוט תתסיס את המצב אפילו יותר מסובך מעכשיו... וזה... עבורינו.. לא משרת את קשירת הקשרים של מה שאנו מחשיבים שהינה עבודת אור.

אנו בוחרים לדבר על התרוממותה של הנשמה ולהיות שירות בדרך זו. כיוון, שנשמות יקרות.. האם אין שם יותר מאשר מספיק ספקולציה ומורכבות של פרטים בנושא מיוחד זה? ואם אנו יכולים לומר... אם אתם צוברים את כל החומר בהתייחס ל"אירוע ההעלמות" המדובר...עם כל האהבה והכבוד...האם אתם חכמים יותר? איך זה ישרת אתכם שנוסיף את דעתנו לתמהיל? ועם כל האמת.. האם זה לא ייחשב שישנן אמיתות רבות לתוצאה... בניגוד לרק תשובה תקפה אחת?

היינו לוקחים רגע כדי לומר שוב, שהרבה דברים שנחשבים לאמת מנקודת מבט מסוימת... אינם בהכרח איך שזה עשוי להיות קשור למה שנחשב הכי חכם.

בלוסום: אני חיכיתי לכם לסיים את המשפט אחרי "הכי חכם"... ושום דבר לא הגיע. ואז הבנתי... שסיימתם אותו... אני חושבת! צריכה לבחון משפט זה כשנסיים כאן. ובכן.. הלאה.. מה הלאה?

פדרציה של אור: הלאה, הינן החדשות המרגשות שאנו מביאים בחשבון כראויות לציון.

בלוסום: אשר לכאורה, שונות  ממה "שאנו" עשויים להביא בחשבון כראויות לציון, ממה שאמרתם קודם לכן.

פדרציה של אור: חלק מאוד בהבנה של מהיכן אנו בוחרים לדבר... אחרים לא כל כך. עם זאת, האם אין מימרה בעולמכם שאתם לא יכולים להשביע רצון של כל אחד כל הזמן?

בלוסום: אכן. את זה, אני ואתם למדנו, להיות הרבה אמת במשך השנים.

פדרציה של אור: ובכן, עם הרבה אהבה מהווייתנו, אנו מציעים לכם אמת זו.

במשך שנים רבות עכשיו, אנו נמשכנו קרוב יותר וקרוב יותר למיתרי לבכם...כפי שנמשכתם לשלנו. היינו מביאים בחשבון את יחסינו עם אלה מכם אשר מכירים  אותנו... שהם מאוד חזקים וראויים לאמון ולידידות שלכם...

אכן, אנו מודעים שישנם אלה אשר עדיין מתנודדים ואינם בטוחים לגבי כוונתנו ואנו שולחים את אהבתנו העמוקה ביותר לנשמות אלה... בידיעה  שכשאנו ממשיכים בדרך זו...כיוון שאנו אוהבים אתכם כך...שהם גם, בסופו של דבר ירגישו בפנים...את מה שאנו.

הרבה נמסר לכם ואחד הרגיש שהינו "פלומתי". עם זאת, אלה מכם אשר מכירים אותנו ואכן מכירים  את עצמם...יש להם הבנה עמוקה יותר והרגשה אמיתית שמה שאנו בוחרים להביא.. מגיע מהכוונה  הגבוהה ביותר... להביא פתיחות של לב ו"קבלה"  של מה שמגיע מהמקום הגבוה יותר... מאשר אותו מימד הממשי בו אתם גרים.

זרימה מימדית זו היתה "סיבה לפחד" עבור רבים... כשהאנרגיה שחצתה נתיבים בין מימדים אלה יכולה לפעמים לגרום לאזעקה ולפירוש מוטעה.

עם זאת, אנו אומרים לכם עכשיו... אתם הופכים לאמת של עצמכם ולכן, זה הופך פחות סביר שיתרחשו בלבולים כשאתם מתרוממים לתוך האנרגיות הגבוהות יותר של עצמכם.

זה כאילו אתם צועדים לתוך חליפה חדשה...אם אנו יכולים לנסח בדרך זו?

העור הישן כבר נשר על ידי רבים מכם. אתם יכולים להרגיש זאת בתוך עצמכם. אתם מרגישים יותר בהתאם לידיעה באופן משכנע אל העצמי... שאתם נסעתם רחוק וסוף סוף אתם מרגישים את השינוי בתוך הווייתכם... וקוצרים את היתרונות של העבודה על העצמי שהשלמתם עד כה.

ישנו הבדל מוחלט אותו אתם יכולים להכיר.  אין הוא בעל אופי אגואיסטי "כמה נהדר אני". עם זאת, של הרגשה מלאת בטחון אשר שוכנת עמוק בתוך מרחב הלב... והיא באמת מובחנת מתוך העצמי שזה המקום ממנו היא נובעת... הבטחה זו שאתם מקבלים את זה... ו... אתם מקבלים איפה-שהוא.

אין יותר את השאיפה ל"חפש" סימנים... לחפש את הידע.  אחד הופך מרוצה בתוך העצמי הרוחני  פשוט ללכת בעקביות בהרמוניה בטוחה... ונשמות יקרות... כזה מופע ראוה נהדר אתם יוצרים!

הצבעים שעכשיו קורנים קדימה משדות האנרגיה שלכם מראים לנו את ההצלחה... התהילה המנצחת. האור הנוכח תמיד שהינו אתם... עכשיו זורח כה בבהירות על פני הפלנטה שלכם  שהוא... ללא ספק... ניצחון מנצח.

לא יכולה להיות הכחשה שנושאי האור נצחו דרך.. שהם הרימו את פלנטה כדור הארץ האלוהית הזו לתוך השלב הבא שלה של חיים... ושלב זה, יקרים.. הוא אחד אשר נוצר על ידכם לפני שנים רבות.

זהו האור בקצה המנהרה.

ואנו מאוד מודעים כמה ארוכים ומפרכים היו העידנים של זמן... כשאתם צעדתם באומץ דרכם. מחזיקים את הלפידים גבוה... אפילו כאשר "נראה" שאין דרך לשמור עליהם באש.

עם זאת...

עשיתם זאת...

אתם ראיתם את החוזה שלכם.

אתם עשיתם זאת.

שמחו, שמחו, שמחו!

בלוסום: האל הטוב Maud! אלה באמת חדשות מרגשות ומאד בלתי צפויות. זה הכול מאוד מרומם ובשעה שאני כותבת כל זאת... היתה לי עקצוץ של אמת הרצה דרך עורקי. זה גרם לי להיות קצת רגשית, להיות כנה...נשמע נהדר!! עם זאת... יכולה אני להיות כה אמיצה כדי לשאול...מה בדיוק זה אומר במונחים אנושיים... במונחים של שוני שאני יכולה לתפוס באופן מוחשי?

פדרציה של אור: עם זאת, את לא רואה?

אתם... נשמות מאוד מבורכות של אנרגיה אלוהית מאוחדת...אין זו הראיה המוחשית שאת מחפשת.

בלוסום: האם זה לא?

פדרציה של אור: את רק חושבת שאת צריכה ראיה מוחשית. עם זאת, באמת... הראיה שהכול, זה אמיתי...כל זה שאנו מדברים עליו... זה לא משהו שניתן לגעת או להוכיח ברמה של "לראות זה להאמין".

הראיה שאת חיפשת...האם זה לא הדבר עצמו שאנו מדברים עליו.

שינוי מוחשי זה בתוכך!

וככל שאת מכירה בזה... אוה, כה מטמורפוזה מאוד מופלאה...ככל שאת יותר מקבלת זאת ... ואיך שאת תתחילי לאט אבל בטוח לצחוק כשאת באמת, מבינה באופן מלא מה כל זה היה.

בלוסום: אני חייבת לומר...מצד אחד, קצת קשה לי להתמודד כאן... עם זאת, חלק פנימי ממני הוא לגמרי "מקבל זאת". אני יודעת שרעיון זה בהחלט אינו חדש לרבים... עם זאת, איכשהו... עבורי... האופן בו אתם אומרים זאת ממש כאן, ממש עכשיו... הגיוני יותר מאשר זה היה אי פעם בעבר. אולי מכיוון שזה מתרחש בתוכי (סוף סוף) ולכן, אני יכולה להבין זאת יותר. האם אתם אומרים שזה קורה לרבים?

פדרציה של אור: אנו אומרים. יותר ויותר בקצב מהיר...כיוון שזה הזמן עכשיו.

רק הביטו אילו קפיצות ענקיות לתוך הבלתי ידוע יתרחשו על בסיס קבוע.

האמון בעצמכם והידיעה של האמת ממעמקים בתוככם... הובילה אתכם לרגע זה בזמנכם... כאשר כה הרבה עומד להתגלות לכם.

בלוסום: אני צריכה להגיד שוב... זה יכול להילקח על "יהה, יהה...שמעתי כל זאת לפני כן!"... ועם זאת... כפי שאתם מביאים את המילים... האנרגיה שהן נושאות, היא כמו שאני שומעת זאת בפעם הראשונה. אני מתכוונת... אל תצחקו.. אבל אני חושבת שאני באמת מאמינה לכם!!

פדרציה של אור: אמונה היא לא משהו שאנו דורשים ממך בהתייחס למילותינו. בכך.. זה רק בחוויה של האמת של המילים אשר מאפשרת לאחד לדעת שאנו אמת. עד שאחד לא חווה משהו עבור עצמם... הם יכולים רק להניח שזוהי אמת. עם זאת, ברגע שהאמת מגיעה הביתה... אזי ההבנה של אותו ידע, לוקחת את הנשמה כאחראית על הבנה זו... לרמת הבנה הרבה יותר גבוהה... של הרמה הבאה של אותה נשמה.

בלוסום: הבה ננסה זאת בסוואהלית, מה דעתכם? חייבת לומר... כה נהניתי להיות באנרגיה שלכם שוב... אני נמצאת בשיא אמיתי מהשילוב איתכם... תודה רבה לכם.

פדרציה של אור: תודות מתקבלות באהבה...עם זאת אין זה גורם הכרחי. כיוון שזה עם שמחה גדולה ביותר שיש לנו הזדמנות זו "להתחבר" איתכם כולכם בדרך זו.

אנו יותר ויותר קרוב... אנו יותר ויותר מתקרבים... לגילוי האלוהי.

בלוסום: מאוד מסקרן... גילוי אלוהי? לא בטוחה איך לקבל זאת... אני מתכוונת, לפי איזה קונספט?

פדרציה של אור: ובכן היינו מנסחים זאת אולי בדרך זו... בגילוי של מי זה האלוהי... של הסדר הגבוה ביותר.

אוה, נשמות יקרות... קחו רגע.. ואפשרו לעצמכם להרגיש את האנרגיה בה אנו מציעים מילים אלה...אל תצפו לדבר...עם זאת, דעו שהנסים הגבוהים ביותר צפויים.

אנו איתכם כפי שאתם איתנו.

רבים הם איתנו... כפי שאתם איתם.

אתם נמצאים תחת עיניים ערניות... דרכן, יש רק ותמיד תהיה... האהבה הגדולה ביותר עבורכם ועבור הפלנטה שלכם.

אנחנו אחד.

אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: גם לכם! תודה כה רבה... אהיה בקשר בשנית בחזרתי, סביב מה שאנו מכנים "חג הפסחא".

פדרציה של אור: המשיכי להביא שמחה, בלוסום Goodchild כשאת נוסעת להרי הרוקי.

בלוסום: אוה, אעשה את הטוב ביותר! להתראות לעת עתה.


Website: Blossom Goodchild

 ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

 https://www.youtube.com/watch?v=RCNRz3Bk6sc&feature=youtu.be

 


< previous message | next message >

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge