Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 21, 2014

מסר של Blossom Goodchild מיום 21 בפברואר 2014

בלוסום: הלו שם. כפי שאתם יודעים, זה יהיה התקשור האחרון שלי למשך כחמישה שבועות, בשל מחויבויות אחרות. חשבתי שאני פשוט אשאל איך אתם חשבתם שהתפילה נעשתה בשבוע שעבר... ואז לאחר מכן, אני אשאיר זאת לכם, באשר למה שאתם מרגישים שזה המתאים ביותר להשאיר אותנו להרהר על כך.

פדרציה של אור: רוב ברכות שמחות לך, בלוסום ולכול מי שמעשיר את חייו באמצעות אהבה. היינו מאוד מודעים על הניסוח... מפרסמים כקבוצה של ישויות...שמבקשות לסיוע בתוך העולם שאתם בני האדם גרים עליו. היתה שם הרבה אהבה וחשיבה רצינית ממרחב הלב אשר ללא ספק יצא לשמיים.

כמוך, בלוסום...אנו יודעים שבקשה זו...רצון זה "להזיז דברים בכיוון" תילקח בחשבון על ידי מי שמעלינו... במונחים של ניהול כולל. עם זאת, אנו יכולים לספר לך שהכמיהה מלבם של אלה על כדור הארץ...לעשותו למקום טוב יותר... לא קרתה מבלי לזכות בתשומת לב.

בלוסום: בדרך חשיבתי...אני מרגישה שהבהרנו זאת, ועכשיו נעזוב זאת ל"גבוה יותר" להחליט באם כן או לא יינתן "סימן חיזוק". לכן... עכשיו.. האם נמשיך הלאה?

פדרציה של אור: עם הכבוד לכל המעורבים. תנו לנו לעשות זאת.

בלוסום: היות שאולי אתם מבינים קצת יותר על איך זה עבורנו כאן למטה...איך אתם מציעים שנמשיך ונעקוף את כל מה שנשלח "להשפיל אותנו"? אנו יודעים שאהבה הינה התשובה.. עם זאת, לא נראה שאהבה עוצרת את תאוות הבצע שיכולה לגרום כה הרבה תסכול לאלה מאתנו אשר נראה שהם "בידיהם" של חומדי הבצע!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה...אנו יכולים רק להציע לך מילים של אהבה. כיוון, שכפי שאתם מודעת היטב... זו התשובה לכל הדברים.

בלוסום: עם זאת.. ישות של אהבה, לא משנה מה... לא עוצרת אותנו מלשלם חשבונות אשר ממשיכים לעלות ויצאו מכלל שליטה... וצריך להתמודד עם...מה שאני מכנה "ניצול"! כן, אתם יכולים להגיע מאהבה... עם זאת, הצד האפל יותר ממשיך לעשות מניפולציה ולהיות בעל מונופול...משאיר אותנו מרגישים חסרי-ישע וחסרי אונים לפעמים, להתגבר על שליטתם. לא נראה כי אהבה פורצת דרך סוג זה של בעיות... וסוג זה של בעיות הם הדברים שמשאירים אותנו נאבקים כדי לזרוח! האם אתם מבינים, לא רק את מה שאני אומרת... עם זאת, האם אתםמרגישים את התסכול שזה גורם ואכן את הסיבה מדוע אנו מבקשים סימן כדי להשאיר אותנו ממשיכים?

פדרציה של אור: אנו חייבים לדבר באמת שלנו, בלוסום...כפי שאת עושה בשלך. אנו התנסינו הרבה מאוד בדיון דיבורי בין רבים אשר אולי יש להם הרגשה טובה יותר על מה שאת מדברת עליו...מאשר לנו עשויה להיות...היות שאנו לא התנסינו במבחנים הארציים.. ממש בתוך הבשר.

אנו לא הבנו באופן מלא את עומק הכאב אשר יכול להיווצר על ידי אלה המבקשים להזיק. זה "הפחיד אותנו" די במידה ניכרת.

בלוסום: עם זאת...זה "הפחיד אותי" די במידה ניכרת. אני באמת חשבתי שאתם כן הבנתם איך זה היה עבורנו כאן למטה?

פדרציה של אור: לא באותו אופן כפי שאת ציפית מאתנו לדעת. אנו מדברים שוב על... האנרגיה הכוללת. זה מה שאנו יכולים למדוד רמות של אור על... ואכן כפי שאמרנו...יש הרבה מהן.

בלוסום: אני לא אחת המתמקדת בשליליות ולמדתי שמה שאנו חושבים אנו יוצרים. עם זאת.... אני מוצאת זאת קשה לקבל שכאשר אתם מודדים את הפלנטה שלנו ב"רמות האור" שלה... "הקריאה" היא הרבה מהאור! אולם... ישויות כפי שאתם... אני אקח את מילותיכם על כך ואסתכל על כך כעידוד.

פדרציה של אור: אין אפשרות שעולמכם, הפלנטה היפה שלכם, תיפול לתוך חשיכה. זה ללא ספק תור הזהב של האור הטהור ביותר... שאנו המשכנו לדבר על...קורה ברגע זה ממש.

כל מה שנע לתוך המיקום הלגיטימי... עושה כך בהתאם לתוכנית האלוהית.

אין אנו יכולים להעמיד פנים שאנו יודעים את הרגשות המדויקות עבורכם... כל אדם... אשר מבצע את משימתם. אין אנו יכולים " לעשות זאת טוב יותר" עבורכם בדרכים שאתם אולי תשקלו כמאוד מחיבות. זה אינו מקומנו.

עם זאת, אנו יכולים לספר לכם שאנו לא... ואף פעם לא... הצענו לכם מילות שידול. אנו רק... ורק... מציעים מילים של אמת.

כך אנו יכולים לסייע בזמן זה... וכאשר הרמה הנכונה של אהבה רוטטת בדפוס אשר עולה בקנה אחד עם היישור הפלנטרי האוניברסאלי... כאשר הכול שחייב להימצא במקום, סודר...

אז אנו אומרים לכם...

אתם מכירים אותנו...

וכול מה שהייתם צריכים לסבול ולהישאר באמת בהתייחס לאמת שלכם...יימלא את נשמותיכם בהבנה ובקבלה ש...

בהחלט, כל דבר הוא אכן כפי שהוא צריך להיות.

לכן... אנו מציעים יותר מאותו הדבר! כיוון שאין שום דבר יותר שאנו... המפקחים של המפקחים... רואים יותר מתאים להציע.

את מודעת, בלוסום... שאנו לא נכנסים לעניינים שרבים היו רוצים תשובות להם. דברים מעין אלה "לנו".. מהיכן שאנו "מגיעים ממנו" אין להם חשיבות אוניברסאלית. ישנם מיליונים ואחד דיונים אשר יכולים היו להתבצע עם אמצעי תקשורת אלה ועם זאת, אנו לא מתייחסים אליהם שהם במקום כלשהו קרוב כמו בעיה חשובה כזו שאנו בוחרים תמיד לדבר עליה.

בלוסום: ואני מעריצה אתכם על כך. עם זאת...האם אין זה מגביל את שיחתנו?

פדרציה של אור: ישנה רמה של הבנת "חיים" מהרטט שבו אתם שוכנים. בתוך מצב המדיטציה שלכם... אחד יכול להעלות בקלות תדר זה ולהפוך בקי בכול עניין שאחד בוחר לדעת עליו.

בלוסום: אהה! תוהה אם אתם יודעים איך אנשים רבים מוצאים זאת קשה "לכבות"...לא כל שכן "להדליק"... ברגע "שכבוי".

פדרציה של אור: עם זאת, ההמולה של המיינד היא תחת השליטה שלכם.

בלוסום: זה מובן על ידי רבים... עם זאת, לא כה קל להשגה.

פדרציה של אור: אז, יכולים אנו להציע שאחד ישתחרר מהמולה זו על ידי פשוט התרכזות על הנשימה. כיוון שזה כול מה שנדרש... ועבור אלה אשר אומרים שזה לא... הם לא מתרכזים בנשימה.

מתנה זו "הותקנה" בתוך ישויותיכם... מתנה זו של "נסיעה" ללא תזוזה... היא אחת מהאוצרות היקרים ביותר שצויד בו בן האדם. עם זאת, זו אחת שממעיטים מאוד בערכה נדחפת לאש האחורית בכיריים (עניין בעל חשיבות משנית). עם זאת, אנו אומרים לכם... פתחו מתנה זו וראו בעצמכם, את התכשיטים ששוכנים בתוכה.

יהיו רבים אשר קוראים מילים אלה ואומרים שהם כבר עשו זאת. נשמות אלה ידעו אם כן על מה שאנו מדברים. עם זאת, אנו אומרים... אפשרו לעצמכם ללכת עוד יותר עם כל הזדמנות שאתם נותנים לעצמכם.

שברו את המחסומים וכל פעם... קחו את "הדמיון" רק צעד אחד קדימה.

בלוסום: ובכן, איזו עצה הייתם נותנים כדי לשבור מחסומים אלה?

פדרציה של אור: ידיעה... אמון...שהישות המפוארת שהיא אתם... מסוגלת לכה הרבה יותר מאשר אחד "תוכנת" להאמין.

אתם יותר מאשר תוכנית!

אתם...כל אחד מכם... הם חוויה של החיים.

חוויה של אור...באמצעות מודעות גופנית.

כה רבים רוצים להיות חופשיים מהגוף... עם זאת, זה גם מתנה ייחודית לנשמה. "גורם המגע" לא קיים בפלנטות רבות אחרות. כמה בני מזל אתם להיות מסוגלים להרגיש אהבה... לא רק מסנסור הלב... עם זאת, מהמאוד תחושה של "המגע" עצמו. כמה מבורכים אתם שאתם יכולים להסתכל בעיני האחר ולראות "חיים" קורנים מעיניהם.

אנו מציעים שאתם תעריכו את הצורה הגופנית שהגעתם איתה... יש לה ברכות רבות רבות.

בלוסום: תודה לכם. אני תהיתי לאחרונה... להיכן אנו הולכים עם שיחות אלה... במונחים של כמה זמן הן תמשכנה ומה יש להן להציע? כיוון, שכפי שאתם אומרים... אתם רוצים לדבר על אהבה ועשיתם זאת. אולי, בשעה שאני רחוקה, זהו זמן מושלם לשקף את חוכמתכם שנתתם במשך יותר מתשע שנים! אני תוהה מה עוד אתם יכולים לספר לנו על אהבה והאם כן או לא זה פשוט ירד אלינו... או אולי אני צריכה לומר "למעלה" אתנו, לעבוד על עצמנו קצת יותר. אף אל פי, שאני צריכה לומר... אני אחת מרבים שכן עובדים להישאר חיוביים... וזה לפעמים אולי התלונה שלי. האם זה באמת צריך להיות כזה "מאמץ" מתמשך להישאר "למעלה"? בוודאי, אחרי כל השנים האלה של עבודה על העצמי, זה צריך להיות כעת רק "להיות ככה"?

פדרציה של אור: עם זאת, היינו אומרים שלכך יש הרבה לעשות עם הדחיסות בה אתם גרים. לכן, שקלו זאת. אנו דברנו אמת... שאנו רואים כיסי אור יותר מאשר חושך. האם אין זה מבהיר לכם... רק איך אתם יפה מאוד באים ביחד כאחד בתוכנית האלוהית הגדולה?

כך זה נראה לנו....שהאור עוקף את החושך... וזה נראה לנו בדרך זו...אפילו באמצעות כול מה שמתוכנן לעצור את התוכנית האלוהית... לכן, בתוך כל מה שנלחם לעצור אתכם... אתם לא ניתנים לעצירה.

אתם ישויות של אור בלתי מנוצחות.

זו הסיבה... למרות שלפעמים אתם תוהים מדוע אתם ממשיכים... למרות שלפעמים אתם מרגישים שאתם מרוקנים מכל הכוח...אתם ממשיכים!

אתם ממשיכים כיוון שאתם כאן לעשות זאת.

הידיעה בתוככם... יודעת זאת.

אתם מקשיבים למה שלבכם מספר לכם... כיוון שלבכם לא יכול לשקר לכם.

ו... לבכם מספר לכם להמשיך להחזיק.

צריכה להיות סיבה חשובה מאוד שלבכם מספר לכם לעשות זאת.

הסיבה היא מכיוון שזה ידוע בצורה אוניברסאלית ש...

אהבה מנצחת את הכול.

וזו באמת הסיבה שאנו בחרנו לקרוא לכם...

לוחמי האור...

לוחמים את המלחמה הטובה...

לוחמים עבור הזכות שלכם להיות חופשיים מהשרשראות שנוצרו כדי לרסן אתכם.

עם זאת, אתם יודעים טוב יותר.

לא ניתן לרסן אתכם... כיוון שנשמתכם תהיה תמיד חופשית ל...

לעוף.

נשמותיכם תמיד תהיינה שלכן ל...

אהבה ולהיות אהבה.

ואהבה... יקרים שלנו, יקרים, נושאי אור מאוד אמיצים...

אלה מי שאתם.

אתם לא יכולים להיות עוד משהו אחר.

אהבה... רק אהבה... רק אהבה...רק אהבה.

בלוסום... אנו מנצלים הזדמנות זו להודות לך עבור תמיכתך הנמשכת בנו... באש ובמים.

אנו נקרין את האור שלנו על כל אחד מכם. זה אך זמן קצר עד שאנו נוכל לשוחח בשנית...וכה הרבה יתאפשר לכל אחד מכם להמשיך ללכת באור ובאהבה!

בלוסום: תודה, חברים. אני מורידה באופן רשמי את כובע התקשור שלי... ושמה עלי את כובע המשחק...שניהם נותנים לי שמחה גדולה. תודה לכם... מלבי... מהמקום העמוק ביותר שלו... אני מציעה לכם את אהבתי והכרת תודה שלי בשביל להיות כל מה שאתם.

פדרציה של אור: ומאוד מאותו מקום של ערך... אנו מקרינים את האור האוהב שלנו על כל אחד מכם... על מי שאנו לא יכולים להיות יותר גאים... עד שנדבר בשנית...היו עצמכם... היו אהבה.


ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=iDev6XTpwtk

כפי שהוזכר קודם לכן, אני לא אהיה זמינה לתקשר עכשיו עד אמצע חודש מרץ (24 במרץ) ומשם הלאה... כל שלושה שבועות עד אמצע יוני (כולם בריאים).

תודה לכם לכל אחד עבור ידידותכם האוהבת והתמיכה...בלעדיהן אני בלי ספק הייתי מוותרת!

אני מרגישה באמת מבורכת לחלוק מסע זה עם כה רבים.

לכן...אולי קחו זמן זה להגיה כמה תקשורים ישנים וללכת בתוך מקום העצמי של הלב ולגלות ברמה עמוקה יותר... מי אנו באמת.

סכמתי את מספר הצפיות של התפילה כולל אלו שתורגמו, אנו הגענו סביב 23,500.

כל הכבוד, אנשים! תודה לכם עבור הפצת האמירה ושוב, תודותיי יוצאות לצוות המתרגמים המדהים.

אז לעת עתה, רק לזמן קצר... כפי שחברי הענן הלבן היה אומר...אני נפרדת מכם, שלום... שלום, חבריי... שלום.

Blossom G xxx


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

גילי ויצמן - אנרגיה במגע

רפלקסולוגיה ושיאצו בשילוב עם הילינג

052-6001200

הצטרפו והיו בקשר בדף שלי בפייסבוק - גילי - אנרגיה במגע


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge