Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 16, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 16 באפריל 2014

בלוסום: ערב טוב חבריי. אני כה מצפה להתחבר איתכם הלילה. זהו הלילה של ירח מלא שצבעו אדום. זה היה כה יפה. נסעתי דרך ארוכה מאז שדברנו לאחרונה ומאוד שמחה לחזור לנוכחותכם בשנית.  היום בשעת מדיטציה, ענן לבן הגיע. הוא דבר על שמירת הרטט של האנשים כמה גבוה שהם יכולים. המסר שלו היה כה פשוט ובאמת "פגע בנקודה"... יותר מאשר אי פעם לפני כן... ככל שמסר האהבה פשוט וטהור יותר... כך שמחים אנו יותר שאתם מביאים מסרים אלה. חלק "מצפים", שהמתקשרים "יפלו בתוך" תשאול בהתייחס להסברים שלכם על קנוניות, שערוכים אפשריים וכו'... כאשר זה באמת... כפי שהייתם אומרים.. אין זו בכלל משימתכם. זה שחרר את המיינד שלי מאוד בהכנה לעבודה זו בערב זה. לכן, חבריי ממקום אחר... בבקשה טלו את רשות הדיבור.

פדרציה של אור: ברכות של האור הגבוה ביותר והאהבה לכל אחד. אכן, אנו מציעים מילים כלשהן רק מתוך הכוונה הטהורה ביותר. אין אנו נציגים של מי שאנו חושבים עומד לצידם של האלמנטים האפלים יותר של העניינים אשר גוערים ומדכאים את הרוחות. אם אחרים אשר מגיעים, רוצים לסייע עם הידע בצורה זו.. אזי זו כמובן זכותם. עם זאת אנו מצהירים באופן חד משמעי... שאנו מגיעים להגביר את רוחכם.  לרומם את נשמותיכם לתוך החלקים הבהירים יותר שלהן ולאפשר רק את האנרגיה הגבוהה ביותר שאנו יכולים להציע...באמצעות הרטט שלך, בלוסום... להגיע ולקחת אותו למקומו הראוי בתוך הישויות של רבים.

בלוסום: ואני מניחה שככל שהרטט שלי נעשה גבוה יותר, כך האנרגיה נעשית גבוהה יותר?

פדרציה של אור: אכן. זה לא שבאנו להחליש. לא הגענו לבלבל... למרות שאנו מודעים שלפעמים...אנו עשינו זאת שלא במתכוון.

חבריי היקרים... אנו מבקשים את ידידותכם כשאנו עושים ביחד את המצופה לפי הכללים.

בלוסום: עושים את המצופה לפי הכללים? היכולים אתם להסביר למה אתם מתכוונים?

 פדרציה של אור: בכך... אנו רוצים ללכת לצידכם. אנו משתוקקים  ללכת לצידכם. בדרכים רבות... באופן אנרגטי... אנו עושים זאת לעיתים קרובות. עם זאת, אנו מדברים על זמן בעתידה של הפלנטה שלכם, כאשר כל הנשמות... אשר יש להן את הכוונה והרצון לשרת באמצעות אהבה ...אכן יעשו פשוט את זה. יד ביד.. צד בצידנו...היו... האהבה הגבוהה ביותר שאפשרית... על הרטט הגבוה ביותר של אותו רגע.

יכולים אנו להצהיר שאתם כולכם מצליחים בחן!

יכולים אנו לרומם את ישותכם לתוך רטט גבוה יותר מאשר זה בו אתם התחלתם לקרוא קטע זה? כיוון שאנו מספרים לכם... שאפילו בשעה שאתם קוראים מילים אלה, אתם מציעים קטע מעצמי של נשמתכם אשר רוצה לשפר את מה שבעצמי... עבור העצמי... בשם השלם.

אנו מציעים שאתם תשתחררו מהסביבה האנרגטית המקיפה את העצמי... כל מה שהבאתם לאותו מקום, שפעם היה מעניין... ועם זאת עכשיו, חייבים לסלקו.

הידע כשיש אותו, זוהי תכונה טובה בעיצוב האנשים. לשמור מידע ב"שדות" האנשים שהינו בעל רטט נמוך, אינו מסייע בהעלאת אנרגית האנשים.

משימתכם... חלק ממנה... להישאר מרוממים... אפילו כאשר אתם מסלקים אנרגיות שחייבים לבטלן.. לתוך האפסיות ממנה הן נוצרו.

כמה פעמים בקשנו שתתמקדו על כול מה שמשרת... והשאירו מאחור את מה שלא? עם זאת, חברים, נראה שאין זה כה קל לעשות. בחיים ובנשימה שלכם היומיומיים... סכמו...תפסו את עצמכם "לא על המשמר" ולאחר מכן זכרו כמה פעמים "לא על המשמר" הזה עשוי לקרות במשך יום אחד כלשהו.

אתם ישויות של אור גדול ולהמעיט בערך של זה, זה בכל מקרה לא מה שהגעתם לעשות.

אתם הגעתם להגביר באמצעות האור הבהיר ביותר את הפלנטה הזו...באמצעות היותכם האור הבהיר ביותר.

אפשרתם לפעמים לאנרגיות נחותות יותר למשוך אתכם למטה ולפעמים מצאתם זאת קשה להזדקף בשנית.

הישארו בחוזקכם. זכרו שאתם עמוד של אור... זה מי שאתם.

מה שהינו האור הגבוה ביותר  אינו מדבר סרה על האחר. מה שהינו רק אהבה אינו מעבד מחשבות שאינן משרתות את האחר... או באמת את העצמי.

עלו במעלה הסולם... מדרגה אחר מדרגה... ואל תסתכלו לאחור.

הרגישו בתוך הפנים של עצמכם את המאוד מהות של מי שאתם.

אתם מתקרבים כה קרוב עכשיו, למסגרת זמן בה אתם תצטרכו לקרוא לחוזק הפנימי שלכם כדי  לראות אתכם מבעדו.

אתם זכיתם...בתהליך זה של למידה...הרבה אמת פנימית לגבי עצמכם....ואתם תתבקשו להיזכר בכך ולאחוז בכך...כשזמנים אלה מביאים אתכם "למקום שונה" ממה שהייתם רגילים לו.

בלוסום: יש לי, במידת מה, ההרגשה של קצת מאבק לפנינו...באופן בו אתם מדברים.

פדרציה של אור: אין מאבק, בלוסום היקרה. עם זאת,  עומד להיות שינוי. אנשים רק יאבקו אם הם בוחרים לשכוח את חוזקם ואת האהבה שהם.

את... החזקה ביותר מהחזקים... את צועדת לתוך תהילה... כפי שספרנו לך שוב ושוב.

האם את מתייחסת לשינוי אותו את עוברת עכשיו ברגע זה כמאבק?

 

בלוסום: תשובתי תהיה תלויה באיזה יום ומה מתרחש באותו רגע. בחלק מהימים מרגישה מנצחת... בחלקם.. קצת מאבק.

פדרציה של אור: ובזמנים לפנינו, תרגישי מאוד אותו דבר... רק על שווי משקל גדול יותר של הסקאלה.

בלוסום: למדתי לשחרר את מסגרת הזמן ורק לקחת את הידע שלכם כמדריך כללי כשאנו צועדים קדימה. זה מעניין לי, לעבוד עם כה רבים ברגע זה, אשר לא יודעים את כל מה שאנו מדברים עליו. החיים פשוט ממשיכים... מכיוון שהם ממשיכים. אני רואה חלק אשר אורם קורן, כיוון שזה מה שהם עושים... וחלקם שלא... כיוון שזה מה שהם עושים, לכן, עבורי, זה פשוט ממשיך להעיד... באם אתם שותפים לתיקשורים כלשהם או לא...מדובר על האופן בו אתם בוחרים להתנהג... ואיזו התייחסות אתם בוחרים לקחת... לגבי כל דבר... זה מה שמשנה. הכול הוא לגבי להיות/להביא שמחה!

פדרציה של אור:  הללויה! האם האסימון סוף סוף ירד, בלוסום?

בלוסום: לא, ידידיי...קלטתי זאת לפני זמן רב. הנקודה היא... "האתגר" הוא... להישאר בשמחה...לא משנה מה.

פדרציה של אור: עם זאת, שמחה לא נעלמת פשוט מפני שאת לא מרגישה אותה.

זו את! אתם שמחה.

בלוסום: לפעמים, זה מסובך לגלות זאת... בתלות במה שעומד מולכם.

פדרציה של אור: רק אם את בוחרת שזה יהיה כך. דברים רבים בחיים יכולים להיות מסובכים או קלים... בתלות בגישה שאתם בוחרים לאמץ בהתייחס לכך.

פשוט, לא כן.

בלוסום: על הנייר. למרות שאני צריכה לומר, אני מקבלת את זה הרבה יותר טוב.

פדרציה של אור:  וזו הנקודה שלנו. כל אחד מכם החליט לעבוד כדי לזכות "בגישה נוחה" יותר. זה מרגיש כה טוב יותר לעשות זאת... וככל שאתם עושים יותר את זה.. כך טוב יותר זה מרגיש... וככל שזה מרגיש טוב יותר... אתם בוחרים לעשות זאת כך...

קבלו, חברים יקרים... את מצבכם. המקום לתוכו צעדתם. במקום בו אתם מוצאים את עצמכם מחייכים! קחו רגעים בתוך יומכם לעצור ולנשום... חייכו וטפחו לעצמכם על גבכם. כי רק אתם יודעים כמה רחוק נסעתם.

רק אתם יודעים את ההרגשה של חמימות שגדלה בתוך מקום לבכם כשאתם מכירים בכם  וכמה זה טוב להיות אתם.

רק אתם יכולים להרגיש את עצמכם... וכשאתם עושים זאת...אתם מרגישים את השלם...אתם מרגישים את הכול.... אתם מרגישים את תחושת הביחד.... כשהתוכנית האלוהית מהנהנת בחזרה עליכם בהכרה של איך אתם מרגישים כאחד.

ככל שאתם מכירים את העצמי... אתם מאפשרים יותר לעצמי להקרין את אורו... ככל שאתם יותר מבינים שהכול זה מה שיש... ככל שזיכרון זה שאנו מדברים עליו... נזכרים בו.

לא באמצעות מחשבות. אתם לא זוכרים מי אתם באמצעות מחשבות או דמיונות על ישות פיסית שפעם הייתם.

אתם זוכרים מי הייתם פעם... מי אתם... באמצעות ההרגשה בתוככם... כשאתם עוצרים ושואפים את אותה נשימה וטופחים על הגב שלכם.

אהבה היא אינה מחשבה... אהבה היא הרגשה. וכשאתם מרגישים אהבה... אתם זוכרים ואתם אומרים לעצמכם "אוה כן... אני בבית".

בלוסום: אני מרגישה  כאילו כתבתי הרבה זמן... עם זאת, השעה עדיין לא הסתיימה. ובכן, האם אני יכולה לשאול, בשעה שיש לי את ההזדמנות... איך אנו יכולים לדעת שאתם איתנו...תאמרו אולי באמצעות מדיטציה... איך אנחנו יכולים לזכור את ביקוריכם? (האם אני יכולה להוסיף....אין לי מושג מהיכן הגיעה שאלה זו או מדוע היא קפצה בתוך ראשי).

פדרציה של אור: באמצעות האמון שמה שאתם מרגישים שהינו אמת.. הוא אמת!

באמצעות האמון של העצמי... הידיעה נולדת... ושום דבר לא יכול להביא ספק כאשר אחד יודע את האמת.

אם אתם יודעים שאנו חברכם... אם אתם יודעים שכל הדברים אפשריים... אזי אתם תדעו "מתי" בקרתם אותנו. עם זאת, אין זה תמיד אפשרי... לא תמיד נחוץ... לא תמיד מתאים.. עבורכם להיזכר בביקור. הרבה יקרה ברמה שונה במידת הרטט שאנו/אתם שוכנים במהלך זמן זה. ידע רב עשוי להיות מוקנה שהוא מובן במלואו ברמה זו.. בשעה שאתם "שם". עם זאת,  אם אתם "נזכרים" כאשר "אתם יותר לא שם"... זה יהיה אולי דומה לערבוב ביצה על מחבת כאשר אחד מזמין אותה מטוגנת. זה נראה מאוד שונה... עם זאת, זו תהיה עדיין אותה ביצה שהייתה על המחבת.

אולם, אפשרו להרגיע אתכם... שכאלה ביקורים אכן  מתרחשים עבור נשמות רבות רבות על בסיס קבוע. אתם די רגועים ובקבלה בשעה שאתם על כלי הרכב שלנו... כיוון שבאמת  יש להם מכנה משותף.. ומאוד מוכרים לכם.

ביקורים אלה ייזכרו כאשר הזמן המתאים יגיע אליכם... ולאחר מכן, רק לאחר מכן אתם תבינו את הסיבות מדוע הם לא היו מתאימים להיזכר לפני כן.

ידיים על לבכם... בשיא העוצמה של החוזק... האמת האמיתית שנובעת מישותכם...ממשיכה להביא את הפלנטה כדור הארץ שלכם לתוך יישור עם האמת עצמה.

אנו כה נהנינו ב"שיחתנו" אתכם בלילה זה... ומחכים, בלוסום היקרה, להרבה הרבה יותר.

לכו בשלום...

היו בשלום...

היו שלום...

עד שאנו נתחבר בשנית באופן זה... אנו מציעים אהבה של/מ/באמצעות/כמו האנרגיה הטהורה הגבוהה ביותר שיש.

אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם. תודות רבות רבות, חבריי.

Website: Blossom Goodchild

 ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

 https://www.youtube.com/watch?v=rUFMe8mRJiU&list=UUtYNUevWytubYiElIY44pbg&hd=1
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge