Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 26, 2013

March 26, 2013 Thrive
 

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 26 במרץ 2013

 בלוסום: וואו! זה נראה כה מזמן מאז שדברנו ואני מרגישה כאילו הייתי בטיול כביר, גם מנטאלי וגם רגשי בעת ששהיתי מחוץ לביתי במשך 5 שבועות האחרונים.  לא עקבתי אחר הנעשה בעולם הזה, כך שאני משתוקקת לדעת על מה הייתם רוצים לדבר. בהחלט מרגישה התרוממות אנרגטית חזקה גבוהה כלשהי....מאוד מנחם ומעודד. ובכן... האם אתם שם?

פדרציה של אור: אכן, אנו כאן ומאושרים לשוחח איתך פעם נוספת. לעכשיו, עברנו למקום גבוה יותר של מגורים.

בלוסום: לא יכולה לתת לכך לחמוק ולעבור... המשמעות?

פדרציה של אור: המשמעות... אוה סקרנית אחת... זה לעכשיו בשעה שהאנרגיות מתישבות...אלה מאיתנו אשר גרים באנרגיות הגבוהות יותר מאפשרים לעצמם לעשות זאת. כשהפלנטה שלכם חווה חידוש זה...גם אנו מאפשרים לעצמנו להיות במקום לו אנו שייכים. זה אכן מנחם לשבת היטב בתוך הקרקע המיוחדת של האדם ולדעת שהאדם נמצא בביתו.

בלוסום: ובכן היכן אנו בהתייחס למה שמתרחש עבורנו והיכן אתם נכנסים לתמונה?

פדרציה של אור: מה שמתרחש לכם תלוי במידה רבה במה שאדם בוחר להיות? זה באמת פשוט כפי שזה. אתם תגלו את הפלאות של העצמי וכמה מהר פלאות אלה נמשכות אליכם...אם אתם כך מחליטים שתהיינה שלכם.  זו הדרך שזה כך.  אם אתם מחליטים להיות שמחים ומאפשרים זאת להיות...אזי אתם תהיו שמחים. אם הנטייה היא להיאנח ולגנוח, אזי כתמיד זה מה שיציעו לכם. זה תלוי בכם. ההבדל בלהיות עכשיו שזה כמעט מיידי...בתלות ברטט שלכם במלאות של עצמכם.  קחו זמן לנשום עמוקות כל פעם שאתם חושבים על כך והיו מודעים שבמהלך נשימות אלה אתם מתחברים עם מי שאתם.

אתם לא יכולים להתנתק... עדיין לפעמים זה עשוי להרגיש ככה.

בלוסום: כן...אני הרגשתי באופן זה כשהייתי באנגליה. נשמתי הרגישה כה רחוקה מהבית, הן הארצית והן הרוחנית. אני הרגשתי במובנים מסוימים...לקחתי כמה צעדים הצידה ולא הייתי בטוחה מי אני הייתי! אם להיות כנה, עדיין לא באמת בטוחה ועדיין לא צעדתי חזרה באופן מלא על המסלול...אבל אני מגיעה לשם.

פדרציה של אור: זוהי כל חלק מהדרך בה דברים זזים. אנשים בוחנים מחדש מי הם היו על מנת להפוך למי שהם באמת. אם אנשים לא מבקרים מחדש איך הם יכולים לראות כמה רחוק הם הגיעו? היינו מייעצים לכם כולכם...שאתם תמשיכו בידיעה שאכן דברים מתקדמים בצורה נפלאה. האם אין את יכולה להרגיש זאת, בלוסום?

בלוסום: אני בהחלט יכולה להרגיש את ההבדל עכשיו בבית... בי...והיקום נראה שיורה החוצה כל מיני הזדמנויות אשר מעלים אותי גבוה יותר.

פדרציה של אור: וזו הדרך בה זה יהיה. זה ימשיך לעשות זאת. כה רבים מכם מוכנים עכשיו. חיכיתם כה הרבה זמן וחלק הרגישו מאוכזבים  כאשר לוחם רב-עצמה בעל צורה כלשהיא לא הציג את עצמו באיזשהו היבט שאנשים ציפו לו. אבל עכשיו, אתם מבחינים שלמרות שהשינוי לא היה כפי שדמיינתם... אכן היה שם שינוי עצום.

חלק מכם שהשתחררו לתוכו  הינם פקחים יותר מאחרים. אין זה משנה הקצב בו אתם מתעסקים בעצמי החדש שלכם. זה תלוי בכם... אבל יש חשיבות לכך שאתם יודעים שזה מתרחש ומרגישים את האנרגיות מסביבכם... הופכים לחלק מכם.

אתם עשויים לגלות גם מעט אנדרלמוסיה! הקונטרס בלהכיר באופן מלא את מה שמשרת ומה שלא משרת. היו לב עם אור בתהליך...כיוון שאין ערך להכאה עצמית במוח... או שירות.

בלוסום: אז,איך החיים איתכם? מה אתם עושים?

פדרציה של אור: אנו טיפחנו אפיקי שירות חדשים.

בלוסום: כמו מה?

פדרציה של אור: עריכת ניסויים עם משימות מתקדמות אשר עם הזמן יעשו את המעברים חלקים יותר כשאנשים נתקלים בהם.

בלוסום: אוקיי... עם כל הכבוד... אני יכולה רק שתדעו שאנשים רבים שואלים אותי מדוע אתם לא יכולים רק לומר איך זה? אני מתכוונת...משפט אחרון זה שלכם...עונה ועם זאת אינו עונה על שאלתי.  מדוע אינכם מסוגלים לתת קדימה תשובה ישירה? זה כנראה יספק מוחות רבים אם הייתם עושים זאת. מה שאמרתם יכול להתפרש באלפי דברים.

פדרציה של אור: מה שאמרנו זה בדיוק מה שאנו עושים. ניסינו את כול מה שביכולתנו להסביר לכם  שאנו קיימים במימדים שונים. האופן בו אנו "מתנהגים" רחוק ממחשבותיכם. כיוון שאנו שונים.  התקדמות שלכם ושל הפלנטה שלכם היא חלק ממשימתנו.

אנו אוהבים אתכם. עם זאת, "דרכינו" הן הרבה יותר מתקדמות בכל ההיבטים כך שזה באמת לא תורם אפילו לנסות להכניס את מה שבאמת אנו עושים בתוך עובדות בסיסיות. זה פשוט לא אפשרי.

בלוסום: ובכן... אתם פעילים פיזית? או אתם יושבים ואומרים "אום" כל היום? הייתי רק רוצה לקבל תמונה רחבה יותר על מי אתם ואיך אתם מבלים את ימיכם. הכרנו אחד את השני כה הרבה זמן עד עתה... אין ספק שאנו יכולים לקבוע זאת?

פדרציה של אור: אין לנו ימים לבלות. כפי שאת יודעת, זמן לא קיים עבורנו. לכן, איננו דבקים בלוח זמנים וחיים באופן בו אתם חיים עם לילה ויום ופגישות ומסגרות זמן.

אנו! ..זה מי שאנו.

בלוסום: ו... מי אתם?

פדרציה של אור: חיים!

בלוסום: וואהה! תשובה נחמדה. בבקשה המשיכו באותו עניין.

פדרציה של אור: אנו חיים... בכול הצורות שלו. אנו יכולים "להציץ" לתוך חוויה ולהיות צורה כלשהיא של חיים...אם אנו צריכים מידע על מקור מסוים.

בלוסום: או אלוהים. זה ענק. אתם ללא ספק חייבים להיות מאוד "מודעים" ומתקדמים כדי להיות מסוגלים לעשות זאת. לכן אתם...ה"כנופיה" שלכם...הפדרציה של אור.... שאני מתקשרת איתה...אינם כפי שרבים רואים או מדמיינים "חברים גלקטיים"...כמו לגמרי דמויי-אדם, חתוליים... זנים כלשהם שיכולים להיות בתוך הפדרציה הגלקטית.  האם אתם?

פדרציה של אור: חיים!

בלוסום: ניסיתי לקבל תשובה מכם לפני באשר לצורתכם האמיתית...הזכרתם שאתם יכולים לקחת צורה שתתאים.... עם זאת, לא הסתכלתי על כך באופן שאתם מתארים זאת עכשיו. לכן... אתם... כשאתם לא לוקחים צורה של מישהו אחר... כשאתם מחליקים לתוך משהו יותר נוח...איזו דמות היא זו? או, האם אין זו דמות אלא צורה אמיתית של מי שאתם?

פדרציה של אור: אנו נבטא החלקה זו לתוך מי שאנו בצורתנו האמיתית שהיא האור.  זוהי ההבנה הכי נוחה שלנו על עצמנו.

בלוסום: והאם אתם באמת גרים בספינה גדולה?

פדרציה של אור: זה עניין מאוד מורכב... עדיין אנו ניתן לכך את הסיכוי הטוב ביותר... כפי שאתם הייתם אומרים.

אנו לא צריכים לגור בספינה. אנו למעשה לא צריכים לגור במקום כלשהוא. כאור אנו יכולים להיות במקום כלשהו ובכל מקום ו...בשום מקום לא. עם זאת... בהיותנו אנרגית אור זו... אנו משתוקקים לעמוד לשירותכם. לכן, אנו מסוגלים להתמיר את עצמנו למה שהוא הכי מתאים למצב נתון.

הרשו לנו לדבר על ספינותינו. כלי רכב אלה שחלק הבחינו בשמיים שלכם הם נציגים אמיתיים של מה שהם... כפי שאתם רואים זאת. עם זאת... עלו על הסיפון... אחד יכול להיות מחוסל על ידי החומר של כלי רכב מעין זה ואכן יותר מכך...העבודה של. הבינו גם שזה כמו התחבורה שלכם...יש לכם סוגים שונים של מכוניות, אופניים, מטוסים וכו'...אין "סוג" אחד מסוים. אפשרו לסיכוי שגם כלי רכב אלה יכולים לשנות את צורתם ברגע. כיוון שזו אנרגיה שאנו עובדים איתה... חיים איתה.

אנו אנרגיה בעצמנו ואנו יודעים איך להתמזג איתה ולהשתמש בה לטובתנו.

בלוסום: האם אתם אוכלים או ישנים. אתם... הכנופיה השמחה שלכם?

פדרציה של אור: אין לנו כל צורך. אין לנו גוף אשר צריך מזון או זקוק למנוחה.

בלוסום: ובכן... תחביבים כלשהם?

פדרציה של אור: להקרין אור.

בלוסום: נחמד!

פדרציה של אור: האם אנו יכולים להוסיף כאן שזו כזו שמחה לנו לראות את ההתקדמות שמתרחשת בתוך עולמכם.

הוא באמת משתנה.

אתם.... כל אחד מכם משתנה.

אתם נמצאים בזמן חדש. עם זאת, זו רק ההתחלה. זכרו ברגע טוב... כמה שמחים ונרגשים אתם מרגישים לגבי מי שאתם נהפכים ומה השירות שלכם.. ואז זכרו שאתם  צועדים את צעדי התינוק הראשונים שלכם. דמיינו לאחר מכן... חברים יקרים שלנו... ולכבוד לנו לכנות אתכם כך... מה עומד לפניכם כאשר למדתם לנתר לדלג ולרוץ!

השמחה, השמחה, השמחה!

יותר מכול... היו מודעים על האהבה שזו אתם.

אתם שזו אהבה.

ודמיינו את האושר כשאתם מרגישים ברמה גבוהה זו של אהבה בכל רגע. אתם נהפכים לאמת של עצמכם ואתם עכשיו מסוגלים לראות בחטף במה זה עשוי להיות כרוך. רחוק מאד מדמיונכם הפרוע ביותר.  רחוק יותר לחיות עבורו מאשר אתם אי פעם חלמתם. כיוון שזה רק כשאתם מרוממים את עצמכם גבוה יותר... אז אתם מסוגלים להרגיש מה שנמצא מעבר. עם כל רמה שאתם מתפתחים לתוכה... אתם יכולים להרגיש את הרמות הבאות המחכות לכם מעבר לזו.

זה רק נעשה טוב יותר וטוב יותר.

אנו מבטיחים לכם זאת.

דעו זאת!

זה מה שבאתם להשיג...זה מה שהתנדבתם לעשות.. זה מה שעבורו הגעתם.. מטרתכם.. תשוקתכם.. מתחילה. עקבו אחרי לבכם ואחר חלומותיכם. כיוון שעל ידי כך שאתם חיים את חלומותיכם במציאות שלכם ואוהבים כל רגע להיות בה... ליבכם ומוחכם והרגשותיכם בידיעה שאתם מגשימים את הסיבה בשלה הגעתם לפלנטה הזו...תמשיכו לאפשר את מה שתוכנן... להיות.

כה נהדר בעבודתכם, כה מושלם, כה קל!

כל דבר יהפוך להיות קל יותר, יקרים. החיים לא תוכננו להוות מאבק ועדיין הם הציגו את עצמם ככאלה... בשל הקיזוז של אנרגיות האופל שלא יכלו לתפוס מה היה שם בשביל לתת!

זה... חיים... זה לא כפי שהוכיחו לכם שזה יהיה.

אתם יודעים מהם חיים. כיוון שזה מה שאתם.

אתם יודעים בתוככם את ההרגשה של אמת ושל אור אהבה שאלה אתם. וכשאתם חוזרים לעצמכם... אתם זוכרים... וכשאתם זוכרים... אתם משחררים את הישן שנועד להשתחרר ומקדמים את החדש.

זה כאן.

העולם החדש כאן.

אתם מביאים זאת בתוך או דוחפים זאת החוצה. עם זאת, כה רבים מכם מביאים זאת בתוך...זו האנרגיה אשר נוצרת, היא משפשפת את אלה אשר ישנים. כמו ערפל של פיות המרחף על החושים ובהדרגה הם פותחים את עיניהם ורואים איך הדברים הם באמת.

רוממו את רוחכם גבוה ככל שנוח.

התמזגו והתיישבו בתוך האנרגיות הגבוהות יותר.

הרגעו ותיהנו ממה שבצדק שלכם.

חיים!

בלוסום: אוקיי. רות סוף. תענוג להיות בחזרה בחברתכם, חברי. באהבה ובתודה.

פדרציה של אור: התענוג כולו שלנו.

בלוסום: אוה, אני לא חושבת כך!

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge