Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > מסר של Blossom Goodchild מיום 7 באפריל 2013

מסר של Blossom Goodchild מיום 7 באפריל 2013

בלוסום: שלום חבריי. אם להיות כנה, אני ממש לא בטוחה איך זה ילך. עם זאת, הבית שקט לכמה שעות וזה יהיה נחמד להתחבר איתכם. מישהו בבית?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... ראשית ברצוננו להתייחס לעובדה שאחריותו של אדם נמצאת בתוך העצמי עבור העצמי. אנו שאיננו מכדור הארץ...רושמים את האנרגיות הנובעות מהנשמות באופן אינדיבידואלי וכשלם. בימים אלה גילינו שיש עירוב של שתיהן גם גבוהות וגם נמוכות. עם זאת... קחו בחשבון... אנרגיות אלה הינןאחד. לכן...הנמוכות מתערבבות ומתמזגות עם הגבוהות כדי ליצור אולי... אמצע! בימים אלה, רבים מכם מגלים שאתם חווים את שלושתן. לפעמים באותה דקה מזמנכם.

בלוסום: נכון! זה יכול להיות די מטריד. למעט כאשר האנרגיה הגבוהה היא הדומיננטית בתוכן...רגעים אלה הם נהדרים! עם זאת...כמה משונה לגלות באדם עצמו את העומק מפעם לפעם... עם זאת הידיעה שזה לא יישאר. הרעיון של ההתעלות הזו הוא די שונה ממה שחשבנו או ציפינו.

פדרציה של אור: ועם זאת...רעיון זה של התעלות הוא בדיוק איך שאתם בוחרים ליצור אותו.

בלוסום: מה? אפילו עם "סמי הרגעה" שלנו? אני חשבתי שזה היה קשור יותר לאנרגיות הגבוהות אשר מגיעות וגורמת להפרעה כשהאנרגיות הנמוכות יותר עוזבות.

פדרציה של אור: זכרו זאת בכול עת. אתם יצרתם את העולם החדש הזה. על כך תמיד דיברנו. אנרגיה היא צורה שיכולה להשתנות ולהסתדר מחדש. עם זאת, יש לה צורך בכוח המחשבה ובאופי על מנת "שבסופו של דבר תנצח". זו הסיבה מדוע לוחמי האור נבחרו להיות. אתם... כל אחד מכם יש לכם בתוככם... כוח זה. כוח להתגבר על הרטטים הנמוכים שלוחמים ל"חייהם"!

רבים מכם מרגישים מיואשים...כש"היכן שאתם נמצאים" זה לא המקום שאתם ציפיתם את עצמכם להיות בו.

בלוסום: ובכן, אני מנחשת שזה בגלל שלא הוזהרנו למה לצפות. כול מה שדובר עליו היה עולם חדש נפלא זה שאנו צועדים לתוכו. אל תבינו אותי לא נכון. אני יודעת שאנו בדרכנו. יש לי עכשיו ידיעה עמוקה יותר... למרות זאת אני מוצאת את עצמי קצת לא מבינה! עם זאת...להיות עכשיו כאן על כדור הארץ בזמן זה, בטוח שזו רכבת הרים! לעיתים, אני מוצאת את עצמי מסתכלת למעלה אל הכוכבים ואומרת לעצמי "אתם תרדו למטה ותנסו זאת!"

פדרציה של אור: ואנו שומעים אותך. עם זאת, איננו יכולים. אין זה תפקידנו. עם זאת, אנו יכולים לעשות כמיטב יכולתנו לנסות לסייע.

אנו יודעים לאן אתם הולכים!

אנו יודעים שהכול בסדר.

אנו יודעים שהתוכנית היא במלוא הקיטור קדימה!... ואנו מבקשים שבהווייתכם... בליבה של מי שאתם... אתם תקבלו זאת.. ולכן גם דעו זאת.

בלוסום: ובאיפה-שהוא בתוכי... אני מקבלת זאת. זה רק שרואים מעט ראיות... בצד החיצוני.

פדרציה של אור: עם זאת, זה בצד הפנימי בו אנו מעוניינים. כיוון שמתוך הפנים הצד החיצוני נוצר. שחררו, חברים יקרים, את מה שנראה. הביאו פנימה...את מה שאתם יודעים שזו האמת.

כאשר כל פרט מכיר "בעצמי האמיתי שלו"...אשר הינו אותה ידיעה הנמצאת עמוק בפנים...אזי אנו מבקשים מכם להיאחז בציפורניכם כך... שאפילו בשעה שרכבת ההרים פועלת במלוא המהירות לאורך המסלול היורד... תיאחזו בציפורניכם בידיעה ש... בעולם הדואליות שלכם... ככל שאתם הולכים נמוך יותר...אזי אתם עולים גבוה יותר.

בלוסום: מה שגורם לאחר מכן קצת חשש. כיוון שכל פעם שאני עולה גבוה יותר... האם המשמעות היא שהירידה הבאה שלי תהיה נמוכה יותר בניגוד לגבוה המדהים שאני חוויתי זה עתה?

פדרציה של אור: לא. אין זו המשמעות. כי זה המקום בו בא לידי ביטוי כוחו של האופי שלכם. כן, יש את ההיפךבכל הדברים. זהו החוק של הפלנטה שלכם. עם זאת, אתם... כישויות אור המקיפות גוף אנושי באתם לכאן לשנות זאת. כיוון ש"זמן" זה של דואליות נשאר מאחור. הוא שירת את מטרתו. ככל שאתם מגלמים יותר את העצמי "המואר יותר".. בימים אלה...כך אדם ייפול פחות לתוך "החשיכה". עם זאת, זה תלוי בכם... לקחת את השליטה.

בלוסום: וזו הסיבה מדוע אני אומרת... "רדו למטה ונסו זאת". מה עם כל מה "שמומטר עלינו" בדרך של כימיקלים שליליים ומזיקים על מנת לשמור על שליטה בנו... לעיתים, אדם מרגיש חלש עם כל זה. אני לא תמיד בטוחה שאנייודעת מי הוא העצמי האמיתי שלי ואיך יהיו החיים...לא כל שכן ליישם אותו.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו היינו אומרים אחרת. בכל אחד מכם נמצאת הוויה אלוהית. ניצוץ של העצמי האמיתי האלוהי שלכם. אין כימיקל אחד או רעל או עוצמת רטט נמוכה שהעצמי הגבוה שלכם לא יכול לפעול נגדם. איך הוא יכול?

העצמי האלוהי שלכם הינו אור.

בלי הצורה האנושית שלכם...כאשר אתם חופשיים ממנה... אתם אור. זה מי שאתם.

אל תאפשרו מחשבות של "זה פשוט יותר מדי קשה".. לעקוף מחשבות של "זה ממש כה פשוט"!

אני מודעים, בלוסום, על מחשבותייך בהתייחס לפרויקט החדש שעומד להיבנות עם חברך איתו את צוחקת כה הרבה... האם זה ראוי?

בלוסום: שנו את גישתכם, אהובים!

פדרציה של אור: בדיוק! והאם את חושבת שזו רק גחמה? כמובן שלא. כיוון שזה כל מה שמדובר עליו . הנתיב החלק לתוך העולם החדש הוא הכול.

שנו את גישתכם ל/בתוך כל הדברים... מצאו את השמחה בכל הדברים... מצאו את האור בכל הדברים. זה מה שאתם כולכם רוצים, האם לא ?

בלוסום: אכן! עם זאת, אנו בני האדם "נאבקים" עם זה בהתייחס לנושאים רבים.

פדרציה של אור: שנו את גישתכם, אהובים!

בלוסום: אדם הוא לא תמיד במצב רוח למצוא את הכוח לעשות זאת.

פדרציה של אור: עם זאת, אין המשמעות היא שאין זה יכול להיעשות.

נשמות יקרות...אל תתייאשו. יש כה הרבה אשר עומד לפניכם בשמחה ובצחוק והאור של האנרגיות.

אנו דברנו אליכם לפני בהתייחס לעובדה שכאשר כולכם התנדבתם... אתם ידעתם שזו תהיה התוצאה. אתםידעתם במה אתם עומדים להיות מעורבים. אתם ידעתם מדוע הגעתם ומדוע התנדבתם ומדוע הסכמתם. כיווןשידעתם שיש לכם את הכוח להשלים את משימתכם.

שום דבר לא השתנה.

אתם תשלימו את משימתכם. אתם משלימים!

כול מה שאתם חווים זה רק חלק מכך. כאשר אתם יודעים זאת... כאשר אתם מקבלים זאת...אזי זה הרבה יותר קל לומר..."אוקי...הבנתי!" בידיעה שאתם יודעים! לכן... הקבלה מאפשרת את הזרימה.

האם לא כן, בלוסום.. אפילו ב"מדרון"... את מוצאת קצת חיוכים וצחוק בתוכך על הדרך שאת מרגישה...כיוון שזו כל כך "לא את"?

בלוסום: כן, אני עושה.

פדרציה של אור: לכך אנו מתכוונים. את מכירה את ה"מסע". המסע ההכרחי. קטע זה של הנתיב שהינו " לשחרר את הדרכים הישנות"... את ה"את הישנה".. ו"את הישנה" לא תוותר בלי מאבק.

בלוסום: מדוע לא? אם היא יודעת שזה לטובתי?

פדרציה של אור: כיוון ש"את הישנה" נלכדה בתוך עולם אשר שלט עליך! עכשיו... בקטע ביניים זה... במישור הביניים הזה... את החדשה מגיחה.

האנלוגיה הפשוטה ביותר היא של זחל. הוא הרגיש "בבית" כשהוא היה מי שהוא. זה כל מה שהוא ידע. הוא עשה מה שעשה באותו שלב של חייו/קיומו. אז.. דברים השתנו! פתאום הוא מוצא את עצמו ב"שלב שונה" של עצמו. אין הוא יכול לדעת מה באמת מתרחש.. אבל אף על פי כן...הוא שם... בשלב הבא של עצמו. כל מה שהוא יכול לעשות זה "להיות שם"... מבלי לדעת לאן בדיוק הוא ממשיך לאחר מכן... או למעשה מה/מי הוא עומדלהפוך ל. עם זאת עם קבלה וסבלנות בידיעה שהכול הוא כפי שצריך להיות...עד מהרה... כאשר הכול הוא ביישור נכון עם הכול...עם תנועה כלשהיא ומאמץ שנדרש...הוא מגיע לתוך ישות הכי יפה בעלת כנפיים.... אשר יכולה לעוף!!!!!!

התמרה מוחלטת.

הישן לתוך החדש.

עם זאת...איך נאמר...הנשמה הינה אחת ואותו הדבר...כיוון שזה תמיד היה.. הווה ויהיה.

בלוסום: תודה לכם על כך. מלים אלה של עידוד מכם נראה כי מסייעות בהחלט לי ולרבים. הייתי רוצה "לשנות" את האנרגיה עכשיו, אם יורשה לי. בפעם האחרונה דברתם על עצמכם כ"אנחנו". מישהו שאל אם הכוונה היא שאתם, אם כן, נוכחות או אנרגיה של "אני" (I AM"").

פדרציה של אור: עם זאת, את יודעת שאנו נענה שאתם כולכם אנרגית "אני"(I AM""). כל דבר כזה.

אנו מדברים על האני הגבוה שלכם. אנו מדברים על רמות רטט שונות. זה מה שכול דבר מורכב מ...רמה מסוימת של רטט. לכן, היינו אומרים לכם ש"רמת הרטט שלנו" היא בתוך אור שהוא.. איך נאמר זאת...בעל איכות גבוהה. לא חווינו את ה"דחיסות" של כדור הארץ. זה יכול ליצור אנדרלמוסיה של "רמה" של אחדים... על או מחוץ לפלנטה.

בלוסום: האם אתם יכולים לפרט על כך?

פדרציה של אור: הדחיסות של כדור הארץ שהוקמה יכולה ל"הכתים" הווייתו של אדם. היא יכולה לחלחל לתוך הווייתו של אדם ולהשאיר את חותמה. כאשר נשמה עוזבת את הפקעת הארצית לתוך החופש של העצמי של הנשמה... היא יכולה לקחת די הרבה ריפוי על מנת שאדם יטוהר מ"חותמות" אלה. "חותמות" אלה לא תוכננו במקור... עם זאת דרך בחירותיו המודעות של אדם... זו הדרך שהן נוצרות.

אולם... כל זה משתנה.

עולם חדש זה על כדור הארץ...ברטט הגבוה שלו , לא ייהיה בדרך זו.

כיוון שאתם כולכם נכנסים לתוך עולם חדש.

עולם אשר לא יכול לסמן או להכתים את ההוויה...כיוון שלא יהיה בו שום דבר שהינו מרטט זה. לא יהיה שם שום דבר שיש לו את התשוקה לעשות זאת.

הרימו את הווייתכם.

הרימו את מחשבותיכם.

הרימו את הרטטים שלכם!

אל תרגישו מובסים מפני שאחת מספינות האם שלנו לא רחפה מעל בנין חשוב גדול!!

זה הכול מה שעומד להגיע.

אתם יודעים זאת.

המשיכו אחים ואחיות של אור יקרים שלנו.

התקדמו באומץ בידיעה שכול זאת עומד להגיע וייעשה זאת.

בינתיים... התחזקו... האירו....את עצמכם ואת השלם.

אנחנו איתכם.

...

בלוסום: עם זאת, אני חושבת שאתם פשוט עזבתם! האם אתם עדיין בסביבה?

...

בלוסום: תודות רבות עד לפעם הבאה. קדימה, למעלה ולפעמים... הצידה!!!!!!!!!!

אהה... 11.11 בבוקר. עיתוי נחמד!


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge