Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 13, 2013

February 13, 2013 Thrive
 

 

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 13 בפברואר 2013

 

בלוסום: בוקר טוב! אם להיות כנה, הייתי מאוד רוצה קצת ביטחון. האם זו רק אני? אני באמת לא הבנתי שהייתה לי כה מעט סבלנות או סובלנות. שום דבר לא נראה שמשתנה...נראה שזה נעשה גרוע יותר וזה לא מרגיש טוב! מה קורה? האם אתם יכולים לספר לנו ביתר פירוט מאשר בקשר האחרון שלנו?

 

פדרציה של אור: ברכות חמות לכולם. אתם מרגישים לא נוח עם חוסר הנוחות שלכם, האם לא כן? עם זאת,  יש להכיר שלמרות שזה עשוי להיראות שאחד הינו מצוברח... אחד הוא למעשה נע עמוק יותר לתוך האמת של מי הם באמת.

 

בלוסום: ובכן...אין זה באמת מרגיש כאילו זה כעס הנובע מהדפוסים הישנים אשר צריך לצאת החוצה... זה מרגיש אחרת... האם אוכל לומר "כעס טרי"? כמה טיפשי זה נשמע?

 

פדרציה של אור: ועם זאת, היינו אומרים שאין זה כעס בכלל.

 

בלוסום: ובכן, הצעקות ודברי הטרוף לחדר או למכונית ריקים, בהחלט מרגיש כמו כעס...בהחלט חוסר של סובלנות.  זה כאילו אני בקושי מכירה את עצמי... או ללא ספק לא חלק זה שלי.

 

פדרציה של אור: הרשו לנו להבהיר פיתולים וסיבובים אלה באופן אשר מתאים לדרישותיכם. ראשית...מה שאתם מעריכים ככעס הינו פיזור של אנרגיות אשר עומד בניגוד לאופן שאתם באמת אתם.  אתם תבינו היטב שאכן שינוי עצום התרחש בתוך העצמי ובפלנטה באותו תאריך לפני תקופת חג המולד ולמרות שרבים נוטים לא להסכים... באותו זמן...עכשיו אולי אחד יכול להרגיש ולהכיר שזה היה למעשה כך. האם אתם מרגישים אותו דבר כפי שהרגשתם לפני כן, בלוסום?

 

בלוסום: לא... עם זאת, אני לא יכולה לומר אני מרגישה בהכרח מבריקה יותר.

 

פדרציה של אור: ספרי לנו איך את מרגישה?

 

בלוסום: מוזר! במפורש מוזר! לא דבר אחד או אחר. רק מוזר! לא בטוחה מי אני עכשיו. גדלתי לחבב את אני הישן ולא כל כך בטוחה שאני מחבבת את אני החדש.

 

פדרציה של אור: אתם רציתם לומר "אני באמצע", הלא כן?

 

בלוסום: כן.. אפילו מוזר יותר!

 

פדרציה של אור: עם זאת, זה בדיוק מה שאתם חווים...איש הביניים! אתם נמצאים במקום בין החדש לישן. זו הסיבה מדוע כה רבים מכם מפזרים את האנרגיות שלכם ומרגישים כה מחוץ ליישור עם האמת של מי שאתם.

אתם נעים לתוך העולם החדש שנוצר על ידכם. עם זאת, זה לא יהיה מקובל על כול השוקלים למצוא את עצמכם פתאום קורסים שם. זו לא תהיה הדרך הקלה ביותר עבורכם להתאים את עצמכם ולמרות שאתם מרגישים "מוזר" במה שאתם עוברים דרכו כדי להגיע לשם...אתם תגיעו לשם. זה די קשה לתאר  במונחים ארציים... כמו הרבה דברים... כפי שאתם יודעים...הם כך לעיתים קרובות.

דמיינו שזו צריכה להיות תקופת מעבר. זמן בו אתם פשוט צפים בתוך ים של "בלתי ידוע". אינכם יכולים לצאת החוצה... אבל אתם מרגישים שאתם נזרקים ומתהפכים על ידי זרם המים. עם זאת, זה יותר נראה בזמנים אלה שאין כיוון מיוחד לזרם זה.

 

בלוסום: יותר כאילו אני במכונת כביסה!

 

פדרציה של אור: לפיכך, אנו נתפוס את רכבת המחשבה. המחזור יסתיים ומהי התוצאה? הכול טוהר!

 

בלוסום: אז אנו עוברים דרך טיהור?

 

פדרציה של אור: בהחלט.

 

בלוסום: הכול טוב ויפה. עם זאת, כפי שהצהרנו בפעם האחרונה שדברנו...תמיד יש טיהור שממשיך...כמה מחזורים אנו צריכים על מנת שהכתמים ייצאו החוצה?

 

פדרציה של אור: האם לא תאמרו שאתם יודעים בליבכם שזהו זה? זהו השינוי. זוהי השטיפה הסופית.. אם אפשר לומר כך.

 

בלוסום: ובכן, אני בהחלט רוצה לחשוב כך. אני מרגישה בתוכי שאנו על פני משהו גדול. ככל ש"בקרוב" נהפך עכשיו לניבול-פה... אני מרגישה שאנו יוצאים למציאות חדשה וזה פשוטו כמשמעו מסביב לפינה. עם זאת... הכוונה של מסביב לפינה יכולה להיות במרחק של מאה שנים!

 

פדרציה של אור: משפחה יקרה...חברינו על פני כדור הארץ. התבססו על ידיעתכם. אפשרו לנו לראות דברים ב"אור ברור יותר".

אתם יודעים שישנה סיבה בגינה באתם לכדור הארץ.

אתם יודעים שיש לכם מטרה... ומטרה זו היא הרבה יותר מהסרת קארמה או "פשוט" התקדמות של העצמי של הנשמה.

אתם יודעים זאת בתוככם.

אז אנחנו, כתודעה...עבדנו איתכם במשך שנים רבות על הווייתכם, כך שאנו אומרים כי המשמעות היא שאנו גם עבדנו עם כל אחד אשר בחר לקרוא ולהתחבר עם מה שיש לנו לומר.

כול מה שאמרנו פעל לכיוון זמן זה עכשיו. זמן זה שבו אתם נמצאים.

רבים הרגישו מרומים ומאוכזבים... רבים הכשירו את העובדה שכיוון ש"שום דבר כביכול התרחש" שלא היתה בכלל התרחשות.

זה לא היה כך.

הבאנו אתכם באהבה למקום זה של הבנה בתוככם.

שם היתה התרחשות. שינוי. אתם חווים את מה שנשאר אחרי מועד בר שינוי זה. אתם נשארתם איתנו במשך כל הזמן כיוון שאתם יודעים שאתם בעקבות האמת שלכם. כך שכל מה שאתם חושבים עשוי להיות מסביב לפינה.... ישנו.

 

בלוסום: כן, אבל על איזה ציר זמן?... אין לכם אחד!!!

 

פדרציה של אור: על ציר הזמן של אמת...אם הנשמות של כדור הארץ יאפשרו לו להיות.

 

בלוסום: אתם רואים...כאן המקום בו נכנס התסכול.  כאן ישנם רבים מאיתנו... אולי מיליונים...אשר כולם ישבו באותו חדר כיתה שדברתם עליו... ואנו יודעים שאנו עושים את המיטב. אנו יודעים שאנו יכולים לתת ביטוי לעולם של אהבה ושל הרמוניה... אנו יודעים שאתם תציגו את עצמכם אלינו... אנו יודעים שאנו נקבל גילוי. אנו עושים כמיטב יכולתנו להעיר את אלה שישנים... אני לא חושבת שאנו יכולים ללכת בצעד מהיר יותר ממה שאנו הולכים.... עם זאת, אם עלינו לחכות עד שמיליון נוסף או משהו כזה מוכנים...ובכן באמת זה יכול לקחת קצת יותר מחזורי חיים... ורבים אשר חיכו במשך זמן כה ארוך... נשמות רבות אשר נמצאות באחרית חייהם, מרגישות מפוכחות כיוון שהן עשויות לא להיות כאן לראות זאת דרך ... לא רק לראות זאת דרך... אלא לראות זאת!!! אני מתכוונת באמת... כמה זמן אנו חייבים לחכות?

 

פדרציה של אור: זה בדיוק מה שאנו מנסים לספר לך, בלוסום. האם אינך יכולה להרגיש את הכוח בתוכך שעולה מבפנים? רגשות אלה שאתם חווים שאתם קוראים להם "כעס"...עשויים להתפרש כמשהו לגמרי שונה.

 

בלוסום: אנא ספרו.

 

פדרציה של אור: אולי זו העובדה שזה אתם... אתם האמיתיים... המבטאים את העובדה שאתם יותר לא תסבלו זאת. שאתם יותר לא תהיו סובלניים עם הישן וכי ההרגשה שאתם חווים בעומק כזה היא רק ההכרה ב"זמן להמשיך לנוע החוצה".

עכשיו זה הזמן בו רבים מכם ירגישו כזה עימות בין הישן והחדש...וזה תלוי בכם שתפיגו את כול מה שאתם יותר לא יכולים להתפשר עליו. הסקת המסקנות מאחורי הקלעים מספרת לכם שאתם לא מוכנים יותר להשלים עם ההיבטים של מימד שלישי זה כיוון שהוא פשוט לא יכול להדהד עם הרטט לו נהפכתם.

אין אתם חלק ממנו עדיין... ומכאן מערבולת הרגשות של אי הידיעה היכן אחד עומד. לא מקורקע. ההרגשה שאחד לא עומד איתן על האדמה.

האם נהיה כה נועזים לומר שכרגע לאחד אין אדמה לדרוך עליה! עדין לא!  היא שם מחכה לכם... ואתם תדעו בוודאות מתי תגיעו לשם. אנו אומרים שאתם נמצאים בשטח ההפקר בשלב זה של המסע. עם זאת, זהו חלק חשוב מהמסע, לא פחות.

אתם לא יכולים לצפות לתפוס את כול מה שמתרחש. ככל שאתם מקבלים שזהו חלק מתוכנית, כך אתם יכולים יותר לעבור זאת ברצון. אתם לא עוקבים בעיוורון, יקרים. אתם רואים כה בבירור... אם רק תאפשרו לכל שלב לזרוח את אורו על מנת להניע אתכם לתוך השלב הבא.

 

בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים, ואני אעשה כמיטב יכולתי. זה רק מרגיש גרוע להיות כה מצוברחים במשך זמן כה רב. אני מרגישה כאילו נהפכתי לאותו "אדם מצוברח" בניגוד לרק להיות מצוברחת למשך תקופה מסוימת.

 

פדרציה של אור: עם זאת, זה כל מה שזה. תקופת מעבר. כשאתם מכירים במה שאינכם רוצים בתוך הווייתכם, אתם יכולים לבחור בבירור שיהיה לכם רק את מה שאתם רוצים. הקושי שרבים עשויים להיתקל הוא לקבל הרבה ממה שהם חשבו שהם היו ברמה שלו... הם כבר לא...והמשמעות היא לשחרר דברים שהם אף פעם לא דמיינו שיהיה עליהם לשחרר אותם. אין זה רק בהתייחס לנשמות...זה בכל מה שלא מהדהד איתכם כשאתם נעים לתוכו. איך אתם יכולים לאפשר לעצמכם לעבור לרטט גבוה יותר של העצמי אם אתם רוצים לקחת איתכם את כל מה שלא יכול ולא מוכן לרטט שאתם נעים לתוכו? זה לא יכול לעבוד בדרך זו. כיוון שאין שום דבר שיכול לשכון ברטט גבוה יותר אם הוא אינו מושלם מספיק לעשות זאת. אתם יכולים לבחור להישאר ברטט נמוך יותר... אם אתם לגמרי לא מוכנים לשחרר... ואם כך... אזי תהיה אי נוחות מתמשכת ועימות בתוך העצמי של הנשמה... כיוון שאחד אינו דבק באמת של עצמו.

אתם כולכם יצאתם למסע הארוך ביותר... מסע שאף פעם לא נגמר... ואת זה אנו מספרים לכם כאמת....אין אחד שלא יעשה זאת לביתו....ואולי אז המסע יתחיל בשנית... או ימשיך לאורך נתיב שונה... עם זאת, תמיד ימשיך להתפתח.

אין זה אחריותכם להבטיח שכל אחד ימשיך לצעוד בצעד אשר מתאים לכם. לכל פרט יש את הסדר-יום שלו ואת הבחירה שלו בעניין.

הרשו לכך להיות.

שחררו את אותם רגשות של "מרה שחורה" עבור אלה שנראה כי הם נמצאים הרבה יותר אחורה על הנתיב מאשר אתם. הם נמצאים במקום בו הם נמצאים כיוון שזה המקום שהם אמורים להיות בו. אין זה עסקכם.

 

בלוסום: עם זאת...אנו לא הגענו להעירם....לכן אין זה עסקנו?

 

פדרציה של אור: בכך שאתם...בכך שאתם מי שאתם יודעים שאתם... אתם עושים את מה שהגעתם לעשות.

אלה אשר בוחרים להעיר, עושים כך... עם זאת, יש איזון הנדרש  בין אלה שישנים ובין אלה שלא... בזמן זה. עם זאת, זה הרבה יותר מסובך להיכנס לכך בשלב  זה של ההתקשרות היום.

כפי שהצענו לעיתים קרובות... אנו מבקשים מכם עכשיו לשאוף מספר נשימות עמוקות... ולשאול את עצמכם... האם אתם יודעים שאתם על סף של פריצת דרך?

 

בלוסום: ובכן... אני פשוט עשיתי זאת... והתשובה היתה מהממת כן! דברים משתנים... אמיתות יצאו החוצה. אני מתכוונת לאפיפיור שהתפטר, למען השם... האם יש לכם תגובה מהירה על כך?

 

פדרציה של אור: לא. יש לנו תגובה ארוכה יותר! זוהי רק ההתחלה של הרבה דברים שעומדים להתגלות. ישנו נוהל שיש לעקוב אחריו על מנת שאנשים יהיו מסוגלים לקבל את האמת על השקרים שגובשו.  נשמה זו לא החליטה החלטה זו פתאום. זו נכפה על הקבוצה הדתית המיוצגת על ידי נשמה זו. שמרו את עיניכם ואת אוזניכם פתוחות... הוא לא יהיה האחד והיחיד אשר פתאום יתפטר מעמדה חשובה...

והקירות מטים ליפול.

 

בלוסום: זה הכל. משפט זה היה הסימן שלי שהזמן הסתיים. תודה רבה לכם. כפי שאתם יודעים אני נוסעת לאנגליה לחודש (איך הייתי רוצה להיכנס ולהעביר אותי!). אם נצליח להיפגש ביחד במהלך זמן זה...זה יהיה נהדר.... אם לא...כך זה יהיה.

 

פדרציה של אור: אהבתנו והאנרגיה המרוממת שלנו הולכת איתך.

 

בלוסום: תודה לכם.

 

פדרציה של אור: היא הולכת איתכם כולכם...בכל מקום שאתם עשויים להיות. אנו רק במרחק מחשבה.

 

בלוסום: באהבה ובתודה.

 

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge