Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 25, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 25 באפריל 2015

הנה הקישור לאודיו של תקשור זה. האזנה באמצעות אוזניות, זוהי החלטה טובה!

https://www.youtube.com/watch?v=ZxYi8cn3fPE&feature=youtu.be

תרגום תעתיק ההקלטה:

אנו מוכנים להתחיל בשיחה זו... למרות, שאנו עשויים לומר, שמרביתה... באופן טבעי תהיה בחלקנו. שקלנו על מה אנו עשויים לדבר אתכם ברגע זה בזמנכם. האם נדבר על תוצאות ספורט? אנו מרגישים שלא.

ובכן, מה הייתם רוצים שנדבר עליו? האם, פעם אחר פעם, אין אנו מרגיעים אתכם שאהבה היא הנושא היחיד שהינו בעל ערך? כמובן, יש כה הרבה שסקרנותכם רוצה לממש. עם זאת, הרבה רק יבלבל...אם היינו מתעמקים לעומק בהתייחס לעניינים מסוימים.

זו בחירתנו לדבר בדרך זו.

אהבה היא מי שאנו.

אהבה היא מי שאתם.

אהבה היא כל דבר... וכמה פעמים רבות שמעתם אותנו אומרים זאת? עם זאת, עבורכם... זה נראה שאהבה לא תמיד עומדת לנגד עיניכם, או אכן ברגשותיכם.

זה מה שהגענו להקנות. לעודד אתכם, יקרים... לשנות את דפוסי מחשבותיכם. אם הייתם רואים גרף במחשב... שהיה מודד את הרטט שלכם בכל פעם שהיתה לכם מחשבה בצורה כלשהי... הייתם רואים כמה הגרף זז למעלה ולמטה באופן שונה... רק על ידי המחשבה והתוכן שלה.

אתם מבינים יותר ויותר, לשמור את מחשבותיכם על אהבה. לבוא מאהבה בכל מחשבה... בכל פעולה.

את אומרת לנו, בלוסום, שאת מגיעה לשם... עם זאת, עדיין כה הרבה יכול להיחשב שהינו דפוס חשיבה אינטליגנטית פחות. את נמצאת בצורה אנושית... חוזרת לצורה אנושית הגבוהה ביותר שיועדת להיות.

הביטי בפלאות. הפלאות של עבודתכם בפיזיות. עולם שלם... מערכת שלמה המוקפת בגוף אחד. הסוללה שלו, אם תרצו... היא נשמתכם. הרוח העצמית שלכם. האם אין זה כאשר אתםמרגישים מלאים באהבה ובשמחה... שרמות האנרגיה שלכם עולות יותר ויותר?

באותו אופן.... כאשר מחשבותיכם בדיכאון, האם אין זה שהסוללה שלכם נמוכה... ולכן, לא יכולה להחדיר לפיזיות שלכםאנרגיה כה רבה?

זו הסיבה מדוע, יקרים, אנו מדגישים את החשיבות של טעינתן מחדש של הסוללות שלכם. חברו את עצמכם למעלה ואפשרו לאנרגיה הגבוהה ביותר למלא אתכם מכף רגל ועד ראש.

נאמר שהגוף מהווה את מקדשכם... ואנו מודעים, בלוסוםיקרה... שלפעמים את מרגישה ש... שמה שאת מזינה את הישות הפיזית שלך... לא תמיד בהתאם לתועלת הגבוהה ביותר. וזה מדאיג אותך לפעמים.

חשבי לעצמך, לגבי הטוב שנכנס וכאשר עושה זאת... איך גופך משגשג. בכך שנתת לו את צרכיו.

איזו המצאה מופלאה הצורה האנושית הזו שלך. ממשיכה דרך... נושאת אותך... בנסיבות הקשות ביותר לפעמים. עם זאת, היא משרתת אותך הלאה עוד ועוד. כמו שחית מחמד תמיד תהיה נאמנה.. לא משנה איך את מטפלת בה, הפיזיות שלך שואפת לעשות את אותו הדבר.

זה חשוב למיינד, לגוף ולרוח להיות בהרמוניה. איך זה יבוצע? באמצעות איחוד של שלושתם. באמצעות שכנוע של שלושתם שהם עובדים כאחד...לטוב הגבוה ביותר של העצמי.

באמצעות אהבה של כל רכיב. באמצעות דמיון של תנועהאנרגטית... רגשות של אהבה מתפרצות קדימה... ומהמאוד נשמה שלך... לדעת שלום ושביעות רצון וכי הכול טוב.

ישנם דיבורים של אחרים מעולמנו... בהתייחס למה שאתם מכנים "התחדשות" של הגוף הפיזי. על ידי כך שמעירים את מה שהוא יודע מבפנים על עצמו, על מנת לעשות זאת. אנו מודעים לרווח הכספי שנעשה על ידי מרקחות אלה אשר מבטיחות הסרתה של הזדקנות. הן מבטיחות זאת והן מבטיחות את זה. אנו מבטיחים... ואין אנו רוצים לחייב סכום של כסף כדי לתת לכם ידע זה... שהגוף שלכם... הצורה הנפלאה שלכם... לא תוכננה להתנוון... היינו רוצים לומר... "להתנוון ולמות"... ועם זאת, בלוסום שואלת אותנו על כך.

מותר לנו לאמר, שעל פני פלנטות אחרות... כאשר נשמה בילתה מספיק מרחב בעל ערך בתוך צורה פיזית... היא פשוט בוחרת לעזוב וללכת למקום אחר כדי לחוות משהו חדש. משהו שנשמתה יכולה להרוויח במקום אחר... בצורה אחרת. היא לא מזדקנת כמו הצורה האנושית. זה פשוט... כאשר הנשמה מוסרת... מפסיקה להיות פעילה.

איזו סוג של מחשבה היה לו ערך... אם זה היה שאתם נבראתם כדי להיות ישויות אנושיות מדהימות אלה... אם זה היה, שכאשר אתם נעים דרך חוויה זו... דברים הידרדרו במהירות? זה רק,יקרים... באמצעות הרעלה בתוך האטמוספירה שלכם ובתוך המזון שהוא מעובד וגם מורעל... שנספג לתוך גופכם ולכן, מתחיל מאבק.

רבים עכשיו, מסכימים לכך. הם יוצרים מזון בשל טרי שהינוטהור בהתפתחותו. המזון שגדל מכדור הארץ נמצא שם כדי לשרת בטוהרו... וככל שלומדים יותר לשתול ואהבה בה הם מתכוונים לאכול... כך הפלנטה שלכם תהיה בריאה יותר ותהפוך לעצמי הטוב שלכם.

כבו... הסירו את דפוס החשיבה שאתם מזדקנים... אתם הופכים לכאב תמידי... ולאחר מכן אתם "מתים" כפי שאתם מכנים זאת. עם זאת, כפי שאתם יודעים אין מוות... בכלל.

התעוררו אל הידע שנעוריכם... פיזית... יכולים לחזור. אם תאמינו בכך לא בלב שלם... זה לא יכול להתרחש. עם זאת, אם אתם יודעים שזו האמת שלכם... כשהשנים שלכם ממשיכות הלאה... אתם תבחינו לא רק בהבדל בצד החיצוני של צורתכם... אלא גם בפעולה שמתרחשת בפנים.

דמיינו והרגישו.... דמיינו והרגישו... דמיינו והרגישו זאת כאמת שלכם... וכפי שזה עם כל הדברים... זה יהיה כך.

כה רבים מכם מודעים לתנאים שמוצגים ב/כמו/דרך/ שלכם... אשר לוקחים אתכם במורד הנתיב שהוא כה מחוץ למסלול... שאתם לפעמים תוהים באיזו דרך לפנות.

זוהי שטיפת המוח שלכם. הפגזות מתמשכות אלה נמצאות שם... הן מיועדות לשמור אתכם "מחוץ" למסלול. זה תלוי בכם, נשמות יקרות ב/של/דרך/כ אהבה להחזיר אתכם חזרה לדרך שתיקח אתכם לתוך עולם של אור-שמש. עולם של אמת ורקאמת לכל אחד... מחכה לכם שם. מחכה לכם שתגיעו.

כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא להמשיך ללכת לכיוון זה.

אתם יכולים לחוש זאת עכשיו... אתם יכולים כמעט לטעום זאת עכשיו... ויש לכם רגעים של ההרגשה של זה.... כה לעיתים קרובות בימים אלה... שכמיהתכם להגיע לשם יכולה לפעמיםלהרגיש די מתסכלת... והיינו משתמשים במילה... מכאיבה.. בהמתנה?

כל אדם חייב ללכת בנתיביהם לעולם זה. רבים, נתיבים רבים מובילים לעולם אחד חדש נהדר זה. כשאתם נמשכים קרוב יותר אליו.. אתם יכולים להרגיש את הדחף המדרבן אתכם. איך היינו מתארים דחף זה?

אנרגית אהבה בצורתה הגבוהה ביותר.

נותנת לכם עידוד... נותנת לכם את הרצון אשר שורף למטה עמוק בתוככם... להפוך למי שאתם... במציאות. לא באשליה זו... אלא לצאת מאשליה זו... להשתחרר... לפרוץ דרך העמדת פנים זו... ולמצוא את האמת שלכם.

וכשאתם מגיעים לשם... משפחה יקרה... כיוון שאנו אחד...הרגישו עכשיו הכי טוב שתוכלו... איך זה יהיה לשכון בעולם של אהבה. אין מלחמות... אין רמאות... אין רעב... אין תאוות בצע... אין עוני...

פשוט להיות אהבה עם אהבה.

בכל מקום... בכל דבר.

גוון זהוב זורח לכולם... זהו האור שבו אתם תשכנו והרטט שלו הוא בעל הדהוד גבוה.

קשר עין זה עם זה יחשוף מידע רב והלב יתנפח... פשוט באמצעות הכרה זו לזה את זה. המחשבה איך לסייע לשלם היא חוד החנית של מסקנותיכם ומטרותיכם. צחוק יהדהד דרך האוויר ויתערבב עם המוסיקה.... ויצור הרמוניה אשר תנעים לאוזניים... אשר לאחר מכן תגיע לנשמה.

לאחר מכן, נשמות יקרות, יקרות, יקרות... אשר מאותגרות פעם אחר פעם, אנו אומרים לכן... כאשר אתם הולכים לתוך עולם זה... ואתם מתקרבים יותר מאי פעם... לאחר מכן אתם תרגישושאתם בבית!

אנו מודים לכם על שאתם לוקחים אחריות על חייכם. עבור כך שאתם מגלים מי אתם... בעצמכם... עבור כך שאתם הולכים בפנים ואוהבים את עצמכם.

זהו הכרטיס שלכם.

זה האופן בו אתם נכנסים לתוך העידן הזהוב החדש.

אנו אוהבים אתכם.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge