Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 18, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 18 באפריל 2015

בלוסום: הלו! אני תוהה מה יש לחוכמה של היום להציע לנו? מה שזה לא יהיה אני בטוחה שזו תהיה נתינה אלוהית ומרוממת ומעוררת השראה לכולם. הרבה תודות.

פדרציה של אור: ברכות החמות ביותר גם לך. בכוונתנו תמיד, לפעול באופן הדדי בצורה כזו שעושה מאוד את הדבר הזה! בהתייחס לבחירת החומר לתקשורת זו היום... אנו מודעים שאתם תמיד מחפשים את הטוב הגבוה ביותר של הכול... ולגרום למה שמסייע לצמיחתה של ידיעתו של האחד.

יותר ויותר מבינים את אחריותו של העצמי. יותר ויותר מבינים שאם רצונם יהיה למצוא הגשמה מוחלטת... זה מובחן רק כאשר המודעות של פעילות העצמי של הנשמה מאפשרת את האמת אשר קיימת בתוכו... להציג את עצמה כלפי חוץ.

בלוסום: מה הייתם אומרים בדיוק היא פעילות העצמי של הנשמה?

פדרציה של אור: כאשר הכוונה עבור העצמי היא תמיד עבורהטוב הגבוה ביותר של האחד. כאשר אחד לומד להרגיש מי הם, במקום לנסות לגלות זאת! כאשר אחד עוקב אחר הרגשות, אין זה יכול להיות כך... שהנתיב עליו הם צועדים סוטה במשיק שאינו מועיל.

כדי להפעיל את העצמי של הנשמה... זה ענין של מודעות מתמדת של רגשות אלה. להישאר במצב של ישות המשרתת את העצמי... ולכן בתורה משרתת את השלם. כאשר יותר ויותר מוצאים את האומץ ללכת באופן נועז באור שלהם... זה נעשה קל יותר עבור השאר לביצוע. כיוון שעל ידי כך שמהווים דוגמה של חיים באמת של האחד... זה יכול להיות שהאפקט הגלי של זה יוצא כלפי חוץ... כדי שאחרים יכירו ויעשו את אותו הדבר.

בלוסום: אני קולטת זאת... אני באמת מתחילה להבין זאת לעומק יותר. עם זאת... האם זה זה? האם זה מה שאנו עושים... על מנת שהשינוי הגדול יתרחש?

פדרציה של אור: אכן. כפי שהסברנו... ככל שהנוכחות של אלה הנמצאים בכדור הארץ מוארת יותר... כך תקשורת בין עולמכם לבין שלנו יכולה להיות מוצגת תוך זמן קצר. אתם רואים יותר ויותר ראיות בשמיים שלכם...פורצים דרך הערפל ומכינים נשמות למה שעומד להגיע.

בלוסום: שזה?

פדרציה של אור: התרגשות. שמחה. פליאה. שלום.... תנועה!

בלוסום: אני מרגישה שישנה במידת מה תנועה תת קרקעית המתרחשת ומגיעה עכשיו לפני השטח... עם זאת, סבלנותנו עדיין מאותגרת. רבים מרגישים שאולי אתם לא מבינים את כול מה שמתרחש וכמה קשה זה יכול להיות לפרוץ דרך ה"אשליה"... ולדעת בוודאות שכול מה שאנו מנסים להשלים הוא למעשה לא משנה בכלל.

פדרציה של אור: עם זאת, ההבדל הוא לא רגיל. להטיל מחשבות של האחד חזרה כדי אפילו רק לפני חמישים ומשהו שנים...הביטו כמה רחוק עולמכם התקדם.

בלוסום: אני מניחה שזה יהיה תלוי על היכן אתם בוחרים להביט!

פדרציה של אור: אנו מדברים במונחים של אנרגית אור. אם עלינו להציג תמונות של אנרגית אור זו הנפלטת מהפלנטה שלכם... ההבדלים בתמונה בין עכשיו לאז היו נראים לכם כמו שני מקומות נפרדים.

זכרו כי ידעתם שזה לא יהיה מגרש משחקים מוצלח עבור תקופה קצרה ביותר. ידעתם כאשר התנדבתם להגיע ולשנות את כול זה כי הדרך היתה נעשית קשה לפעמים.

ידעתם גם שמשימתכם תצליח... והאם יכולים אתם לא לומר שהיו אחדים לחקור... שכה הרבה משתנה לטוב יותר? כפי שאתם אומרים... זה תלוי איפה אתם בוחרים להביט.

אם אתם בוחרים להתמקד על המגמה כלפי מטה... אם אתם בוחרים להתמקד ב"חומר כבד"...אתם נכנסים מיידית לרטט שונה בתוך עצמכם... אתם יכולים להרגיש זאת באופן מיידי!

כאשר אתם מתמקדים בדברים אלה שמדכאים ומשאירים את לבכם ואת המיינד שלכם בייאוש... אתם "כמעט" נכנסים לתוך המאוד רטט שאלה השליליים מתוכננים למשוך.

הפכו למודעים שאתם יותר לא בוחרים להיות ניזונים מדברים אלה.

כן.. אתם יודעים שישנו הצד של הרחוב שאפילו לא מתקרב להיות שטוף שמש... עם זאת, אתם לא צריכים לחצות את הכביש וללכת בתוך זה.

הבחירה הנבונה שלכם היא להישאר בצד בו השמש זורחת.... במקום בו נמצאים אנשים אשר מחייכים ומכירים את אור השמש.

זה דרך/באמצעות בחירות אלה שאתם "עושים מה שבאתם לעשות".

אתם יכולים להרגיש מתי אתם "על המסלול" ומתי לא.

זו בחירתכם להתאים את מחשבותיכם למה שמועיל.

זו בחירתכם להתאים את התייחסותכם לאחד אשר משרתאתכם.

זה נמצא בתוך הבנה זו... ידיעה זו... ש"ככה זה עובד"... שנעשה כה שוני רב לשלם. באמצעות/דרך כל יחיד... המשרת כמו הרגשה אחת של אהבה מוחלטת ומושלמת... עבור כל אחד אחר.

בלוסום: אני מוצאת שזה מעניין איך... אף על פי שאני מקבלת שאנו כולנו אהבה וכולנו אחד... איך, אני די מבחינה למי אני אומרת "אני אוהבת אותך". אני יודעת שאנו אחד... ולכן, אנו אהבה... עם זאת, מישהו עשוי לכתוב לי ולומר "אני אוהב אותך בלוסום"... ואני לא יכולה לכתוב חזרה ולומר אני גם אוהבת אותך... כיוון שאני לא פגשתי אותם אף פעם. מדוע זה כך? אין ספק שהדרך ללכת היא להיות מסוגל לאהוב כל אחד... כברירת מחדל!

פדרציה של אור: זהו דיון מקסים. היינו עונים שאתם רק בהיותכם "מתחשבים" ולא מוקיעים חוסר כנות מסביב.

בלוסום: עם זאת, אני "צריכה" לאהוב כל אחד. אני יכולה לעשות זאת מרמה גבוהה יותר... לשלוח את זה החוצה לכולם... עם זאת, כפי שאתם אומרים... אני רוצה להישאר כנה... למרות שככל שאני מדברת על כך יותר... אני מבינה יותר כמה אני נמצאת "הרחק מאחור"... בלי יכולת לומר באופן אישי לאנשים שאיני מכירה שאני אוהבת אותם. מממ! עדיין יש לי כזו דרך ארוכה ללכת.

פדרציה של אור: לא ממש. יש לך פשוט את השלב הבא. זה רק המרחק הדרוש. את לא יכולה אולי לדעת מה נמצא קדימה... עם זאת, את יכולה ליצור את הנתיב. את מכתיבה לעצמי איך לנסוע. את הופכת למודעת על "המקום בו את נמצאת" ובאם זה מהנה או לא. זה משרת לא להתמקד על כמה רחוק יש עוד ללכת... במקום לחפש תמיד "משהו" טוב יותר אשר יגרום לך להיות מאושרת.

היי מאושרת עם מי שאת והיכן שאת... זה תלוי בך.... הבריאה של עצמך בכול רגע. המקום בו תהיי מהבוקר לערב יכול להיות "שינוי בחיים" בתלות בנסיבות הנתונות. השתחררי מדאגה ומחרדה על "מה אם"... היי בהרמוניה עם העצמי... בשמחה... בשביעות רצון לעובדה שאת מושלמת כפי שאת... באותו רגע.

בלוסום: אני מנחשת שאחד תמיד שואף להשתפר... או שאנו שואפים ליותר? נראה שאנו מחפשים לעיתים קרובות הנאה במה שמגיע... במקום הנאה במה שיש. אני חושבת לעצמי באותו יום... אם היה ניתן לי שבוע להישאר על הפלנטה הזו... מה הייתי עושה עם זה? נראה שהייתי רוצה "לחלוק" זמן זה עם אלה אשר כה משמעותיים לי... וישנם רבים כאלה. אנו צריכים לחיות בדרך זו.. לקבל ולהכיר ולהיות חלק ממה שכה יקר לנו... עם זאת, אנו מאפשרים לצרכים יומיומיים שגרתיים להיכנס.

פדרציה של אור: העובדה הפשוטה היא... אתם מקלים על עצמכם לכיוון מקום של הבנה בתוככם...היכן שנמצאות הרגשותעבור אחרים...הופכים לקונצרן רגשות. בכך אנו מתכוונים... את חושבת ומרגישה עבור אלה אשר כה יקרים לך... במחשבה אחת כללית גדולה.

ביחד עם זה אוטומטית מגיעה הכרת תודה. כיוון שהרגשה זו של ידיעת האהבה... עבור אחרים.. עבור העצמי... מביאה איתה מתנה חשובה ענקית זו... להיות אסירת תודה על המקום בו את נמצאת... מי שאת... מה שאת... אילו ברכות הן שלך... אלו ברכות אלה האחרים.

הכרת תודה... הכרת תודה כנה... לא רק המילה... עם זאת הרגש של... יכול לרומם את הרטט שלך באופן מיידי... פתרון מהיר להפליא למצבי רוח נמוכים.

בלוסום: ובכן, אתם נמצאים מעבר למצבי רוח?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: האם אתם מעבר לרוב ההצגות האנושיות של רגש?

פדרציה של אור: אנו מעבר לייחודיות מסוימת... כיוון שאנו מכווננים אחד עם השני.

בלוסום: כמו... מי הם "אחד את השני" מי אתם, חברים?

פדרציה של אור: אנו קבוצה מודעת אשר רצונה הוא לגרוםלשינוי על פני כדור הארץ ולרומם אותו למקום בו המגורים מהנים!

בלוסום: יותר טוב להיפטר מאנשים רבים הגורמים לשיבוש!

פדרציה של אור: זה גם משתנה. כשהרטט של הפלנטה שלכם גובר ומעגן את עצמו בתקיפות בפנים... הוא גורם לשוני קל אשר גורם להבדל ענק.

אחד לא יכול לשכון בנוחות ברטט שהינו יותר מדי גבוהעבורם.... באותה דרך... אחד לא יכול לשכון בנוחות ברטט שהינו נמוך מדי עבורם...

לכן, כשהרטט שלכם עולה גבוה וגבוה יותר... מעלה גם את האנרגיה של הפלנטה... הוא יגרום לקיום התמרתי באופן כללי.

ככל שאתם מתעוררים... אנרגיה גבוהה יותר מעגנת את עצמה... מותירה את אלה שאינם רוצים להיות של אהבה... בנטייה לא בטוחה ביותר.

כל נשמה מנהלות את מסען...

ישנה הבחירה לשנות או הבחירה להישאר אותו הדבר.

ישנה הבחירה לאהוב או את הבחירה לשנוא.

ישנה בחירה בכול הדברים... עם זאת, כפי שאמרנו... כל מה שאת מזינה... גדל.

בחרו להזין את הרגשות הטובים.

בחרו להזין את כל מה שגורם לכם לחייך.

בחרו להזין את נשמתכם... המיינד שלכם... המאוד לב שלכם עם אהבה... רק אהבה.

האם אינכם רואים? אם כל אחד יחיד על הפלנטה שלכם עושה זאת....

הלו עולם חדש!

בלוסום: כזה זמן רב לפני שזה מתרחש!

פדרציה של אור: האם את יודעת זאת בוודאות?

בלוסום: לא...רק מסתכלת במצב העניינים, כפי שהוא.

פדרציה של אור: אז אל תסתכלי! דמייני את העולם החדש... בתוך ליבך. זה המקום שאחד מסתכל בו!

הזיני את ליבך בבחירות אוהבות, עדינות עבור העצמי.

אם את לא נהנית מכרוב ניצנים את לא אוכלת אותם. את לא נהנית מהטעם בפיך. עם זאת, רבים, כה רבים... עדיין בוחרים להזין את עצמם עם מה שהם לא מחבבים!

אכלי את הפירות! הזמינו את נשמותיכם עם טוב-לב.. ושום דבר אחר... וצפי... הרגישי את עצמך מצליחה.

אתם לבד אחראים על גורלכם... לכן הבטיחו שאתם "לוקחים אחריות".

תכננו את יומכם...

בלוסום: בקרני זהב!!

פדרציה של אור: את לקחת את המילים מהפה שלנו.

בלוסום: ושימו אותם על ניר! באהבה ובכה הרבה הכרת תודה.

פדרציה של אור: התענוג מוגבר על ידי השמחה המתקבלת מאלה אשר זה מועיל להם.

בלוסום: עד הפעם הבאה....


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge