Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 24, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 24 ביוני 2016

בלוסום: בוקר טוב. אני מצפה לשיחתנו היום אתכם. היכן נתחיל?

פדרציה של אור: ברכות מהסדר הגבוה גם לכם. בלוסום היקרה, ולכל אלה המתחברים אתנו ב/באמצעות אופן זה. זו מטרת/מסע נשמותינו להתערבב עם האנרגיות שלכם ולעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע לכל אלה אשר עוקבים אחר מסרים אלה בדרכים של מציאת שמחה. סוג השמחה הינו קבוע ונשאר בפנים, לא משנה מה מתרחש בנסיבות כלשהן.

בלוסום: זה נהדר. למרות, שזה עשוי להיות קצת לא מתאים להיות בשמחה גדולה אם מישהו חווה  משהו טראומתי או שכול.

פדרציה של אור: ועם זאת, לא אמרנו שיש להציג זאת כלפי חוץ כל הזמן.  כיוון שאכן הבחנה צריכה להיות מיושמת בנסיבות מסוימות... באשר לרמת השמחה שמוצגת כלפי חוץ. עם זאת, להישאר עם שמחה בפנים, אפילו בנסיבות מעין אלה... מסייע לנשמות ולמצבים שקורים.

שמחה עובדת פלאות.  זה עובד וטווה קסם דרך נשמתו של האחד והחוצה לשלמות של כל מה שיש... בכל מקום.

בלוסום: ובכן,  המפתח שתהיה אותה שמחה באופן קבוע חבויה תחת איזה סלע באמצע של שום מקום? אל תבינו אותי לא נכון... אני חווה שמחה לעיתים קרובות ואני אחת שצוחקת המון... עם זאת, אני וודאי לא הייתי אומרת  שהרגשה זו נמצאת אתי באופן קבוע.

פדרציה של אור: המפתח כמובן... נמצא בתוככם.

בלוסום: ואיך הגישה בדיוק?

פדרציה של אור: דרך הידיעה שנמצאת שם. דרך הידיעה... שזה למעשה אתם. השמחה היא מי שאתם. כיוון שמי שאתם זואהבה ו... אהבה היא שמחה.

בלוסום: אהה! בחזרה לאותו גור קטן! רק מתלוצצת. כיוון שזה הגיוני. אני יודעת שאני אהבה.. אני יודעת. עם זאת, אני לאמרגישה את זה במלאות כפי שאני צריכה להרגיש.

פדרציה של אור: איך את יודעת?

בלוסום: בשל האופן שבו אני לפעמים מרגישה. לדוגמה... אני צריכה "לקחת את עצמי בידיים" כשאני מתעוררת בבוקר, כיוון שלעיתים קרובות יותר מאשר לא, אני מרגישה כמו... אם להתבטא בלשון מנומסת "בוץ". לוקח לי כמה דקות או יותר להציע הכרתתודה וכו'.  על מנת לשים את עצמי במרחב הנכון עבור היום. זו אינה שמחה קבועה. למרות שאני יודעת שזה מה שאנו. כפי שאמרתי, אני פשוט לא יכולה שתהיה לי גישה לכך "במשרה מלאה".

פדרציה של אור: והיינו עונים, שכפי שאת בוודאי יודעת, וזה יחול על כה הרבה... כי הסיבה שאת מתעוררת ומרגישה באופן זה היא מכיוון שאת תשושה מ"העבודה" פשוטו כמשמעו במהלך שעות הלילה שלך.

הגוף הפיזי שלך אולי נח, המיינד הפיזי שלך עשוי שנסגר לזמן מה, עם זאת, נשמתך... אוה, נשמתך, יקרה... אין לה צורך לנוח. מטרתה האלוהית היא לשרת. לכן כאשר היא נמצאת "מחוץ לגוף" בשעות שנתך, היא עושה כה הרבה טוב. משרתת כה רבים.  לסייע בדרכים  שכאשר היא "חוזרת" לתוך הפיזיות, את לא זוכרת דבר.

בלוסום: מדוע איננו יכולים לזכור? זה היה נחמד.

פדרציה של אור: אכן, חלק מזה היה נחמד. עם זאת, חלק מזה היה מרגיז את נפשותיכם. כיוון שנשמתכם מסוגלת "לבקר" מקומות מאוד חשוכים על מנת לשים שם אור. מקומות שאוליהמיינד האנושי שלכם לא יוכל לקבל... בשלווה.

בלוסום: אוה! זה נשמע די מבעית!

פדרציה של אור: אכן כן! נשמות יקרות, אתם מודעים שכל דברהוא אפשרי, כך ששם ישנם דברים המתרחשים באופן  אשר לא היה מרגיע את הנשמה, עם זאת מפריע מאוד לה... אם הייתם הופכים מודעים להם בהבנתכם הפיזית. ולכן, זו הסיבה שאתם לא יכולים "לזכור" דברים אלה כאשר אתם מתעוררים.

נשמות אשר נפלו לתוך החשיכה... באופן שלכם היה נראה סוריאליסטי ועצוב  מאוד. עם זאת, אנו מספרים לכם זאת... לא לדכא... לא להרגיז... עם זאת, כתמיד... להאיר. כיוון שאלה "מקומות" הקודרים ביותר שישויות מוארות של אהבה שלכן התנדבו ללכת...להיות לשירות... להיות שם ולהקרין אור. זה לוקח כוח רב של "אופי" כדי לעשות זאת, כיוון שהאמון של אחד באור האישי שלהם צריך להיות בהתמדה גדולה, כך שאותו אחד לא מפותה לשקוע בבוץ שאחרים בחרו להשתייך לו.

שירות רב נתן ומתקבל ונשמות רבות מאוד מקודשות ומשלימות עם האמת וטוב הלב של האור שלהן. טוב לב כה רב  מופעל... כך שאחזור רב של הנשמה מושלם.

בנימה קלילה יותר... אחד יכולים גם לקחת את נשמתן למקום בו הן מהדהדות  מקרוב כביתן... אולם מגוריהם. זה יכול ללבוש  צורות רבות. זה יכול להיות בית פלנטרי. זה יכול להיות "חופשה בגן עדן"... זה יכול להיות פשוט רחצה באור. כל דבר שיחדש ומחדש את הנשמה העייפה. כיוון, שאנו מודעים שאין זה קל  שנשמתו של האחד תגור על הפלנטה כדור הארץ באופן שנבחר עבור בני האדם. כה הרבה לסבול... הרבה ברמות שאתם לא מודעים להן, עם זאת גם, כה הרבה לאהוב.

באמצעות "ביקורים" אלה הביתה, זה מאפשר לאחד לאהובבהבנה עמוקה יותר את מה שזה. כיוון שהפלנטה כדור הארץ האלוהי שלכם היא אחת עם כזה יופי. זו רק הנפילה של התודעה האנושית שלקחה את האנרגיה שלו לתוך הרגשהעצובה יותר.

הסתכלו מסביבכם, יקרים. הישענו כנגד עץ... הריחו פרח... לטפו בעל חיים.. התרחצו בגוונים של שחר חדש ושמש שוקעת. פתחו את נשמתכם... נשמו... פתחו את לבכם ואת המיינד שלכם... נשמו שוב... ופתח את זרועותיכם רחב... זרקו את ראשכם לאחור ו...

הרגישו מי אתם!

היו בהכרת תודה על מי שאתם... כ/באחדות עם כל מה שאמאטבע מספקת. זה לאחר מכן, הזמן בו אתם יודעים שמחה. אתם לא רק מאמינים שהיא קימת. אתם יודעים זאת... כיוון שאתםשמחה ברגע משמח זה.

בלוסום: אני יודעת זאת... הרגשתי זאת וזו ההרגשה הטובה ביותר בעולם. אינני יכולה לומר  שזה נמצא איתי באופן קבוע, ואני בהשוואה לרבים, יש לי כאלה חיים קסומים.

פדרציה של אור: וזו הסיבה מדוע אנו מבטאים/מלמדים/מציעים חוכמה בעובדה שנשמות אשר התרוממו לקסם זה, מבינות עכשיו שככל שהן תישארנה יותר בשמחה זו... לא משנה מה...ככל שהן יותר מסייעות לאחרים אשר אינם נמצאים בכזה יער קסום... לרומם את הרטט שלהן גם. עבור השמחה שלכם...שמחתם של כל אחד.. שכולם חולקים אותה. אפילו על ידי אחד שהוא כה אבוד כך שהוא/היא מרגישים שזה הכרחי לגרום לזוועות עמוקות לאחר... מגיע להן את שמחתכם כמו גם ילד קטן ואוהב לשחק.

בלוסום: ובכן, בחזרה למפתח... המפתח לפתוח את הדלת ולתת לו להיכנס/לצאת, כך שזה יישאר?

פדרציה של אור: מפתח זה, כפי שאמרנו, נמצא בתוככם. כאשר יש לכם רגעים של שמחה... יש לכם את המפתח בהישג ידכם. אל תאפשרו לו ללכת.

לכן, אפשרו לנו לתאר את היד שאוחזת במפתח כזיכרון שלכם. התחברו לתוך הרגשה זו כאשר אתם מרגישים שמחה והודו לעצמי שאתם עכשיו אוחזים את המפתח לקבלו/ולאחוז בו לנצח. דמיינו שאתם מכניסים את המפתח לתוך מנעול הדלת... לבכם. הרגישו ודמיינו את החמימות ואת האור כשאתם מסובבים את המפתח... ופותחים את הדלת. לכן, פשוטו כמשמעו דמיינו פתיחת דלת באזור לבכם וכשאתם עושים זאת... הרגישו את האור המגיע מכם... כשזה משתחרר.

בלוסום: זה מעניין, כיוון שחשבתי שאתם הולכים לומר... פתחו את הדלת ואפשרו לאור לזרום "פנימה".

פדרציה של אור:  לא כך, בלוסום היקרה. כיוון שהאור נמצא כבר שם.. בתוככם. הוא תמיד היה ולנצח יהיה. בשבילכם... עבור מהותכם... נשמתכם... הוא מורכב מאור.

אתם... כל אחד... ישות של אור. זה ממה שאתם עשויים ממנו...אור.

רכיבים אשר עושים אתכם לאור. אתם מבקרים כאן מתוך בחירה בכלי שאתם מכנים הגוף האנושי. גוף זה הוא המצאה פלאית המתוכננת לסדר אתכם. הוא מתוכנן לאפשר לכם לחוות חיים דרך "עיניים שונות". אכן, עיניים מאוד שונות. גוף זה מתפקד כיוון שאתם נושמים. אם אתם לא נושמים, הגוף נשכב לנוח לצמיתות. הוא מתפורר חזרה לתוך האבק. הוא גם, מורכב מאנרגיה. עם זאת, אנרגיה זו, כאשר מסתיימת, חוזרת לתוךהשלם. עם זאת, נשמתכם... האור שלכם.. אינו עטוף בתוכו. נשמתכם היא חופשית. בכל פעם שאתם רוצים שהיא תהיה.

בלוסום: זה לא מרגיש כמו זה. לא נראה שאני יכולה פשוט לעזוב מהר. באם ארצה או לא.

פדרציה של אור: מכיוון שאת מאמינה שאת לכודה בפנים. מערכת האמונות שלך מאמינה  בכך כה עמוקות, שעברה מתקופת חיים לתקופת חיים, כך שלבטל חוסר הבנה מעין זה...לוקח זמן לעשות זאת.

לשבור דפוסים, לשבור הרגלים שנוצרו עמוקות בתת-מודע, הם צריכים להיות מוכרים במודעות על מנת לתקנם.

בלוסום: רואים, זה דבר קשה נוסף. איך להתחבר לתוך התת מודע מבלי לעשות קורס היפנוזה המתמשך  ארבע שנים?

פדרציה של אור: לא עד כדי כך כה קשה כפי שאתם מבינים שזה. שום דבר הוא קשה כפי שאתם מבינים זאת שהוא. זה רק מפני שאתם מאמינים, אתם אומרים לעצמכם שזה כך... זה כך. אתם משרישים מחשבות מעין אלה כה עמוק שאתם עצמכם מוצאים אותן קשות למצאן!

זכרו נשמות יקרות... אחינו ואחיותינו... משפחתנו... אתם ישויות העוצמתיות והאדירות ביותר.

אתן מסוגלות לעשות... לראות... שיהיה לכן... להשלים...בהחלט הכל וכל דבר.

יישמו ידע זה והשתמשו בו בחוכמה... עבור עצמכם... עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

והביטו... הרגישו.... צפו... את מה שנמצא מעבר לכל הציפיות שאתם יכולים לדמיין.

בלוסום: ובכן, האם זה אם כן עניין, של פשוט לשכנע את העצמי  שהוא מה/מי אנו? פשוט להזכיר לעצמי שוב  ושוב ושוב?

פדרציה של אור: אכן. עם זאת, המפתח....

בלוסום: אני מרגישה כאילו אני השוערת....

פדרציה של אור: המפתח לכך הוא לא רק להזכיר... עם זאת, בהיזכרות זו... אחד חייב להרגיש!

אחד חייב להרגיש באמת שזה כך.

שאפו נשימות עמוקות של אהבה כאשר אתם מזכירים לעצמכם שזה כך.

הרגישו את הכוח של מי שאתם.

הרגישו את האור של מי שאתם.

הרגישו את היופי המוחלט של עצמכם.

הרגישו את הידיעה של הווייתכם.

כיוון שאתם... אתם אשר בחרתם לעשות זאת תהיו....

הדליקו את חייכם... את עולמכם... ואת כול מה שבפנים ומחוץ לו.

אתם תדליקו את כל מה שיש.

זהו הכוח שיש לכם... וכאשר  זה מוכר על ידכם/בתוככם... אזי משפחה יקרה של אור... כל דבר משתנה מאוד לנגד עיניכם.

בלוסום: אני קולטת את זה... ואני יודעת שרבים, כמוני, גם קולטים זאת. צעד אחד בכל פעם. לאט כמו שהמסע עשוי להיראות, לפעמים.

פדרציה של אור: עם זאת, כפי שאתם יודעים... אין זה היעד שאתם מחפשים, זו החוויה של המסע  של חזרתה של הנשמה אל עצמה.

בלוסום: יש לי את תיק הגב שלי... יש לי את הכריכים שלי.... יש לי את המים שלי... יש לי אותי... יש לי אתכם... יש לי כל דבר שאני צריכה. קדימה... לצעוד! באהבה ובתודות.

שעה מהנה ביסודיות כתמיד.

פדרציה של אור: ולכל אחד... אנו מבקשים מכם להרגיש את אהבתנו האלוהית כשאנו שולחים אותה החוצה אליכם... שתתקבל על ידכם... כשאנו צועדים באומץ אי פעם ואילך באור ובאהבה.

בלוסום: אתם לקחתם את המילים ישר מתוך פיו של ענן לבן!

פדרציה של אור: לא, אנו לא לקחנו ממנו.. כיוון שהוא במידה רבה מאוד חלק מאתנו.

בלוסום: אולי אנו יכולים להיכנס לכל זה בפעם אחרת, שוב בשנית. באהבה ובהכרת תודה חבריי. להתראות נכון לעכשיו.

פדרציה של אור: שלום (ADIEU)

בלוסום ולך ענן לבן... שלום(adieu) חברי, שלום (adieu).

 

האודיו לתקשור זה הוא כאן:

https://www.youtube.com/watch?v=l3lHFYTSKy0

 

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

 

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge