Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 24, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 24 בינואר 2017

בלוסום: * עם כל הכבוד, איני יכולה לומר שזה היה אחד מהתקשורים המרגשים ביותר שעשינו אי פעם!!

פדרציה של אור: אנו מוכנים להתחיל.

בלוסום: זו פעם ראשונה ש... אתם מתחילים!

פדרציה של אור: תמיד תהיינה פעמים ראשונות... בכול הדברים. כיוון שכל דבר מתחיל עם מחשבה ולאחר מכן תלוי במה שאחד בוחר לעקוב אחר אותה חשיבה, אם היא הופכת לפעולה... אם היא של אותה דרך חשיבה.

יקרים, כשאתם נוסעים במורד נתיב חייכם... באיזו תדירות אתם מוצאים את עצמכם תוהים אם אתם באמת הולכים לאורך הנתיב שהוא הטוב ביותר עבורכם? כיוון שבתוך הווייתכם, לפעמים, האם אין אלה החיים שנראה כי אכזבו אתכם? מאוכזבים, אתם מועדים על כל משוכה, במקום לקפוץ עליה ולעיתים קרובות האם אתם מרגישים כנכנעים, כמתייאשים?

אנו מבקשים שאתם תיקחו מבט ארוך ועז אל מחשבותיכם. האם "הן" גורמות לנתיבכם להיות כה מלא באבני נגף? האם הדרך בה אתה מאפשרים למוחכם לתהות היא שקובעת לגבי יום טוב או רע?

אנו גם מבקשים מכם, לעמוד על המשמר בהכירכם דפוסי חשיבה אלה שלכם. אתם צריכים להבין, אתם עומדים להגשים את תשוקותיכם ולהגדיל את הרטט של הפלנטה שלכם... זו החלטתכם... או היינו אומרים... תלוי בכם.

אנו מודעים, בלוסום היקרה, שנשלח לך מסמך המתייחס למילים ומשמעות הלוואי שלהן ועם זאת, לא היית בטוחה אם זה יכול להיות נושא שהיינו רוצים לדון בו.

אכן זה נושא. "זו החלטתכם... תלוי בכם"...שם אנו מתחילים. הרבה יותר טוב להשתמש במשפט הכולל את התלוי בכם! בכול הדברים, בכל צורה של מילים שאתם מדברים... חפשו את הרטט הגבוה יותר. אין זה קשה לעשות, עם זאת, לוקח קצת זמן ואימון המוח... על מנת לשחרר את מה שמוטבע בתוך מוחכם... לשנות מילים כדי להתאים למה שמשרת את הטוב הגבוה ביותר.

בלוסום: מאמר זה היה מעניין והוא החזיר אותי אחורה במקצת, בהתייחס למילים מסוימות והיכן הן נובעות או איך אנו "חושבים" שאנו משתמשים במילים בעלות רטט גבוה עם זאת, אין אנו משתמשים. כלומר: Bless = Be less (לברך=להיות פחות), Hello = hell(הלו= לעזאזל) וכו'... בדיוק כאשר אתם חושבים שאתם מתמודדים בהצלחה... בום! מה הייתם אומרים על דברים מעין אלה?

פדרציה של אור: היינו אומרים זאת. אנו מזכירים לך כי לפני זמן רב כאשר ענן לבן (White Cloud) אמר לך שזה לא היה משנה אם אלוהים היה מכונה "מסרגה" במקום אלוהים.... כיוון שזו הכוונה מאחורי המילים שמשנה. זו ההרגשה בתוך הווייתכם...בלבכם כשאתם מציעים מילים המאפשרות את הרטט שיהיהגבוה או נמוך.

בלוסום: קצת מבלבל כמו לאחרונה, כאשר דברתם את מילותיכם בשפת האור...אמרתם שזה הצליל שלהן, אשר בתורן הן נושאות את הרטט, אשר בתורו יכול לחדור לתוך הווייתנו.

פדרציה של אור: זה נכון.

בלוסום: ובכן, איך אלוהים יכול להיות מכונה מסרגה, ועדיין נושארטט גבוה. כיוון שזה צליל שונה לחלוטין.

פדרציה של אור: אם... מאז ההתחלה של אוצר המילים... המילה "אלוהים" היתה במקום זאת "מסרגה"... זה היה מהדהד ברטט גבוה יותר לאורך זמן. ולכן, נישא עם זה/בתוך זה אותו תדר בעל רטט דומה שהמילה "אלוהים" עושה עכשיו.

בלוסום: הו אלוהים, זה הולך להיות אחד מאותן שיחות מבלבלות. אני כבר יכולה להרגיש זאת. עם זאת, אין זה שהמילה "אלוהים" אינה יותר גבוהה ברטט כפי שזו היתה אמורה להיות, בשל השימוש לרעה ש"הושם" עליה. עכשיו משתמשים בה לעיתים קרובות כניבול פה.

פדרציה של אור: ואנו מציינים שוב... זו הכוונה מאחורי מה שנאמר.

הבה נחזור למילה "מבורך" (‘Blessed’). כאשר את אומרת אותה, בלוסום... כאשר את אומרת "כמה מבורכת אני?" (‘ How blessed am I?’ )... כפי שאת עושה לעיתים קרובות... מה את מרגישה?

בלוסום: שמחה והכרת תודה.

פדרציה של אור: לכן, בשל השמחה והכרת התודה שאת מרגישה... את שולחת צליל בעל רטט גבוה כשאת אומרת את המילה "מבורך".

אולם, אם אחד היה צריך "לחשוב/להרגיש" שמשמעותה של המילה "מבורך" ( "blessed’) היא "להיות פחות (Be less)/לא להיות ראוי"... כפי שהיא נאמרה... אזי אכן הרטט של אותה מילה יציע צליל בעל רטט הרבה יותר נמוך.

הבה נדגיש שוב... זו הכוונה... ההרגשה מאחורי המילה המוצעת, שנותנת לה את הרטט.

שפת האור שלנו אינה שונה.

בלוסום: אני חשבתי שאתם עמדתם לומר "היא שונה".

פדרציה של אור: אם כוונתנו מאחורי הצלילים שמשתמשים בהם ב"צורת דיבור" זו היתה לגרום הרס או להוריד את הרטט של אחד למטה...אזי אותן מילים אשר הן מאוד דומות יכלו לעשות את אותו המאוד דבר.

אולם, כאשר אנו מבטאים צלילים אלה באמצעותכם, כוונתנו היא להעלות את הרטט בתוכך לרטט הגבוה ביותר שאת יכולה לאפשר לעצמך להשיג...בתוך ידיעתך...של...כמה גבוה את יכולה להגיע.

אם את זוכרת, בלוסום, בשיחות בעבר אמרנו שאם לא היו לך את המילים לתקשר אתנו... כמה מאוד שונים היו חייך. אם את מתקשרת דרך מחשבה ... אם את מחוברת רק דרך הרגשה...כה הרבה יותר היה מובן.

בלוסום: קשה לחשוב כי באמצעות ההרגשה בלבד... ניתן להבין יותר. כן, לפעמים מילים נראות חסרות תועלת לבטא בהן הרגשה, עם זאת בזמנים אחרים... מילים נראות שהן בדיוק מה שאנו צריכים על מנת לבטא את עצמנו.

פדרציה של אור: עם כבוד, את רק "חושבת זאת". עכשיו רבים מכם רגישים מספיק כדי לקלוט אנרגיה של אחר. את יכולה כמעט "להרגיש" את מה שהם מרגישים. זה די קל כאשר אחד הוא שופע חיים. עם זאת, לפעמים, אחד מנסה להסוות את רגשותיהם, עם זאת, אתם יכולים "לראות דרכם". אין זה בשל "המילים" המאפשרות לכם לעשות זאת. זה בשל ההרגשה... "הרגשה טלפתית" אם עדיף בעיניך. זו אמפתיה שאתם חשים... בתוך/עבור... ישות אחרת.

בתוך קליטה זו של הרגשותיו של אחר... האם לא הייתם אומרים שכה הרבה יותר מובן רק באמצעות ההרגשה שאתם חשים, יותר מאשר מה שהנשמה אומרת?

בלוסום: אני יודעת למה אתם מתכוונים. עם זאת, אנו צריכים/משתמשים במילים כאן למטה על כדור הארץ. איני יכולה לדמיין את עצמי נכנסת לתוך חנות "ובאמצעות טלפתיה" מבקשת..."יכולה אני בבקשה לקבל קילו וחצי שקית תפוחי אדמה"?

פדרציה של אור: עם זאת, אם אחד התאמן לתקשר באופן טלפתי במשך זמן רב... לבקש שקית תפוחי אדמה היה הדבר הקל ביותר לעשותו. אתם פשוט מדמיינים במוחכם את שקית הקילו וחצי של תפוחי אדמה... מחייכים...ושולחים תמונה זו לנשמה שאתם מתקשרים אתה.

בלוסום: עכשיו אתם אומרים "פשוט"....יש לי משחק שאני משחקת עם נכדיי או אפילו עם אנשים בני גילי, כאשר נוסעים במכונית לטיול ארוך, כאשר אדם אחד חושב על מספר או צבע או אובייקט או לא חשוב מה ואנו לאחר מכן אומרים "בצע"והאחרים יודעים לקבל את מה שנשלח להם דרך אותה תמונה. נדיר מאוד שאחד מקבל את זה נכון... לא משנה באם אנחנו באמת באמת מתרכזים או מסתובבים באפס מעשה. לכן, בכנות...לא הייתי אומר שזה "פשוט".

פדרציה של אור: אתם מגדירים את האובייקט יותר מדי בעוצמה.

בלוסום: למה אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: איזו תמונה אנו שולחים אלייך? עצמי את עינייך... מוכנה... קדימה!

בלוסום: תפוז, לאחר מכן סימן=, ולאחר מכן בננה.

פדרציה של אור: טעות!

בלוסום: צחקו! אתם רואים למה אני מתכוונת...נדיר מאוד שאנו מבצעים זאת כמו שצריך.

פדרציה של אור: עכשיו... עצמי שוב את עיניים, רק בפעם זו...נשמי עמוקות והתרכזי בנשימה... לא בתמונה שאותה את רוצה/בתקווה לקבל... מוכנה...קדימה!

בלוסום: הא הא! מצאתי שזה קשה כיוון שאני מרוכזת בנשימה. עם זאת, אי שם במוחי אני מצפה לתמונה שתגיע. נראה שאיני יכולה לשחרר מכך! אני גם חושבת שזה מוזר כיוון כאשר אני עושה קריאה (reading) היא מבוססת כולה על תמונות המגיעות ולאחר מכן מפורשות! הבה ננסה שוב...איזה כיף!

מוזר. ראיתי את חפירה... והרגשתי את המילים... חופרות עמוק יותר. לאחר מכן הרגשתי את כדורי העין שלי מתקפלים כלפי מעלה ומצאתי את עצמי סופרת 10, 9, 8 וכו'... וב-4...ראיתי בבירור תמונה של ילד צעיר בזמן מלחמה עם מקטורן סרוג וכו' ומכנסים קצרים אפורים קטנים, בין חורבות בניינים והוא העיף בידיו מטוס צעצוע, עושה עם שפתיו את רעש המנוע! בכלל לא סוג של תמונה שציפיתי לה.

פדרציה של אור: בדיוק. כיוון שמדובר על לשחרר את כול הציפיות! את ציפית לפרי או לירק, או לצבע, או למספר, כיוון שזה האופן לפיו את בדרך כלל משחקת. עם זאת, בכך ששחררת... היינו יכולים לתת לך תמונה הרבה יותר ברורה.

בלוסום: עם זאת, האם נתתם לי את אותה תמונה? זה פשוט הופיע וזה היה כאילו אני מסתכלת עליה... על באמת.... כאילו הייתי שם.

פדרציה של אור: את קפצת בזמן!

בלוסום: אני חייבת לעשות זאת די לעיתים קרובות, כיוון שלפעמים כאשר אני עוצמת את עיניי... אני רואה סצנת רחוב מלפני זמן רב או משהו מוזר כמו זה. אף פעם לא נראה שזה עבר לעתיד.

פדרציה של אור: אוה, אבל את עשית זאת. את פשוט לא זוכרת את זה כאשר את קופצת חזרה.

בלוסום: מדוע איני זוכרת?

פדרציה של אור: מפני שרק נזכרים בכמה דברים כשהם מתרחשים למעשה.

בלוסום: כמו דז'ה וו (זיכרון חוזר)? האם אין זה משהו שאתם מרגישים שהתרחש קודם לכן?

פדרציה של אור: זה מה שאתם הובלתם להאמין. עם זאת, אולי זה התרחש בעתידכם ואתם עכשיו נתפסתם עם אותו עתיד. אולי, זמנכם קפץ אפילו רק כמה דקות מעטות קדימה מעצמכם לפני שמשהו התרחש וזו הסיבה שאתם מרגישים שהייתם שם... עשיתם זאת לפני כן.

בלוסום: זה הגיוני. כיוון שהרבה מהדז'ה וו שלי (לא שיש לי אותם כה לעיתים קרובות) נראה כה חסר משמעות. לכן, בחזרה לקפיצה בזמן.... האם הילד הקטן היה תמונה מכם... כמו גם כקפיצה בזמן?

פדרציה של אור: כן. עצמי את עינייך שוב... אנו מקווים גם, שחברינו הקוראים את זה מצטרפים למשחק. זכרו להתרכז בנשימתכם... הקשיבו לה.. וחשבו רק עליה. כדי לסייע... אמרו לעצמכם את המילים "נשמו, נשמו, נשמו"

... ...

... ...

בלוסום: אוקי. עשיתי זאת. לאחר כשש או שבע נשימות, כדורי עיניי עלו כלפי מעלה ונכנסתי לתוך "מרחב" נחמד של העצמי בו הסתחררו ערפילים. לאחר מכן המילים של שיר הגיעו למוחי ..."אני רק נשמה שכוונותיה טובות. אוה אלוהים, בבקשה אל תאפשר לי לא להבין". חשבתי לרגע על מילים אלה והבנתי כמה הן היו מתאימות. לאחר מכן, להיות כנה... לא קבלתי שום דבר אחר.

פדרציה של אור: כן, קבלת... הרגשת טוב.

בלוסום: הרגשתי נהדר.

פדרציה של אור: אולי זה המקום אליו קפצת. או, אולי אנו שלחנו אליך את ההרגשה של נועם.

בלוסום: מממ. לא כה בטוחה לגבי כל זה! לא כה מתרשמת מהתוצאה! היום אנו "קפצנו"בכול מקום... עם זאת, בעיקר הלכנו מסביב במעגלים. לא בטוחה כמה זה היה מועיל לכל אחד, עם זאת, כל תקשור שאני עושה... אני מפרסמת. לכן... או שתיקחו או שתשאירו זאת. אולי חלק מהקוראים "קבלו את המשחק"... איני חושבת שהייתי על הכדור ( הייתי פעילה ומודעת לדברים)!!

פדרציה של אור: עם זאת, הם היינו אומרים לך שבמהלך נשימות עמוקות אלה... לא רק היית במרחב נחמד... היית גם מוקסמת מישיבה שהתקיימה בבית המשפט הגבוה בסין בתחילת שנות ה-1700. או זה התקיים בסוף שנת 3017?

בלוסום: אתם עובדים עלי!

פדרציה של אור: אנחנו? כוונתנו היא לומר רק את האמת.

בלוסום: כוונתי היא לגלות אותה!

פדרציה של אור: אנו אוהבים אותך. האם יש לנו רשות לשלוח לך חזיונות והרגשות בזמנים אקראיים במחר שלך?

בלוסום: יש לכם את הרשות.

פדרציה של אור: ואנו נעשה את אותו הדבר לאלה שהם חברינו שגם נותנים רשות. כפי שאת אומרת... איזה כיף!

בלוסום: ואנו כולם צריכים יותר כיף בחיינו!

פדרציה של אור: אזי התכוונו לכך.

בלוסום: אני בדיוק התכוונתי! הריעו הו חבריי... עד לפעם הבאה.

* לפעמים, שיחות אלה נראות שהן נכנסות בכל מקום... זו היתה אחת מאותם פעמים. לא מתנצלת... רק מודה בכך. תודות רבות.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge