Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 16, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 16 בינואר 2017

בלוסום: שלום לכם שם חבריי. כה רבים אהבו את התקשור באודיו עם שפת האור מהשבוע שעבר. תודה לכם עבור כך. מה הלאה על סדר היום?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים בכול האהבה והאור לכול...מהכול. ימים אלה לפנינו מוצגים היטב והמידע מגיע לאלה בכדור הארץ, היינו אומרים, שהוא בוודאי "מעלה את ההימור"?

בלוסום: איזה מידע ובאיזו דרך?

פדרציה של אור: העובדה הטהורה שהחיים בעצמם משתפרים. ההאצה מעבר להאצה היא עליכם ובתוך תקופה של שלושה חודשים, אתם תרגישו כאילו רק שבועות מעטים עברו ביעף.

עמדו על המשמר לגבי מחשבותיכם, נשמות יקרות ושלטו על האמנות של שחרור מיידי, של אלה שאינן משרתות. בעשותכם זאת, אתם יכולים לשנות את עולמכם לתוך עולם שיש בו הרבהאור בהיר יותר... היינו אומרים... כהרף עין.

בלוסום: כן, אני רואה זאת. אני יודעת שאני חוזרת על עצמי, עם זאת אני מנחשת את השאלה המתמשכת על שפתי אנשים שהיא איך לעורר את אלה שעדיין ישנים, כיוון שנראה כי קיימים רבים שאינם מודעים או אינם מעוניינים... או פשוט מתעלמים מהעניינים העולמיים "מבעד למראה"... ואנו צריכים רבים יותר על הסיפון כדי להמשיך להעלות את הרטט לרמה הדרושה.

פדרציה של אור: ראשית כול, בלוסום, היינו אומרים כי אין זה מרוץ. אין מה למהר, למרות שאתם חושבים שיש צורך בכך. אין זמן. לכן עבורנו... הכול מתגלה פשוט בדרכו האלוהית.

הסתכלו על כול דבר בידיעה זו... שכול דבר מתגלה באופן האלוהי שלו.

לכן, במחשבה זו במוח.... אחד יכול לשחרר את כל המאבק והרעיונות שאחד חייב לעשות "זאת" בזמן....ואחד חייב היה לעשות "זאת" עד אז... מדוע?

מדוע כול דבר חייב להיות תחת הכלל של זמנכם? זה נוטה לשים לחץ כה רב על העצמי של הנשמה. בעוד שפשוט לאפשר דברים להתרחש בדרכם המתוקה... מאפשר לאחד ללא ספק ליהנות מכול התהליך כה הרבה יותר. האם אינכם מסכימים?

בלוסום: כן, אני מסכימה. אני מבינה שאין זה משנה, יחד עם כה הרבה דברים. שום דבר הוא באמת לא דחוף. עם זאת, אני רואה כה הרבה רצים לכאן ולשם מנסים לנצח את השעון.

פדרציה של אור: אפשרו לחיים להתגלות... כמו שצריך. באמצעות שחרור זרימת דברים במסלול משלהם, אתם גם תגלו תוצאה מתוקה יותר.

באשר לנשמות המתעוררות. הסתכלו לאחור... הסתכלו לאחוריקרים על התעוררותן של נשמות כה רבות. חלק שהייתם מצפים פחות מהכול. עניינים מעין אלה לא ניתן להחישם או ללחוץ לעשותם כך.

כשעיני הנשמה מסתכלות על המראה החדש... והלבבות מתגעגעים להישמע בחוותן לחישה חלשה של "בואו. בואו להיות איתי"....והנשמה יודעת ש"איתי" זה לא אחר מאשר היא עצמה והיא נרגשת בשלום... כשהיא מכירה בנוחות של העצמי.... והחזרה הביתה המתקבלת בברכה מוצעת כמו/ב/באמצעות האמת.

נשמות יקרות.. אנו אומרים לכם שוב ושוב להכיר בעצמכם. מדוע, לדעתכם, אנו מציעים זאת? מדוע אנחנו כופים בעדינות זאת לתוך דפוסי מחשבתכם? כיוון.... שכאשר זה מובן ואתם עושים זאת... אתם תבינו באופן מידי את חשיבותו!

חשיבות, בדרך זו או אחרת, ברגע שזה מבוצע, הנשמה יכולה באמת לחיות!

הגבלות לא יאחזו יותר באדם... כבולים וכפותים לאופן החשיבה הישן.

כיוון שישנה דרך חדשה...דרך חדשה של חשיבה... דרך חדשה של קיום... להיות מוצגת באמצעות בני אדם על פני הפלנטה שלכם.

האם אין זה שיותר ויותר על/בתוך מסכי הקולנוע שלכם...אתם רואים ישויות בעלות עצמה רבה... כוח רב... גיבורי על... אשר יכולים לבצע ניסים? אלה אינן דמויות על לוח שרטוט.

ישויות חזקות ועוצמתיות אלה הינן אתם!

האם אתם יודעים שאתם יכולים לעוף? האם אתם יודעים שאתם יכולים להזיז הרים? האם אתם יודעים שאתם יכולים לעשות וליצור כל דבר שאתם משתוקקים לו... פשוט על ידי "הידיעה"?

דברנו פעמים רבות על הידיעה.

ידיעה בתוככם כי אתם כה הרבה יותר ממה שאתם מאמינים בעצמכם להיות.

בלוסום: כן. אני מבינה זאת ואני יודעת שאתם כאן דוברים אמת. עם זאת... איני יודעת איך לדעת את אותה ידיעה... מתוך ליבתהווייתי. איך אני מכירה לדעת את כול מה שהוא כה חזק, שאני הופכת לו?

פדרציה של אור: זו באמת שאלה טובה. תשובתינו תהיה "באמצעות בילוי זמן בכניסה פנימה". באמצעות בקשה להתחבר עם המקור האלוהי וכדי לראות את הדרך. בקשו להרגיש כוח זה. בקשו לחוות אותו. בקשו לראות את האפשרויות שלו.

ככל שאתם עושים זאת כך...ככל שאתם מרגישים אותו יותר כאפשרות... זה אפשרי יותר שמשהו מתחיל להיווצר במחשבותיכם...כך זה קרוב יותר להפוך להיות. לכן... אל תשחררו פאר מעין זה בתוך ומעצמכם.

הכוח בתוככם הוא בעל כוח מוחלט.

עם זאת, היינו מוסיפים בצורה בולטת...כי מכול האפשרויות האלה... מהידיעה העמוקה ביותר של דברים מעין אלה... "דברים" אלה יכולים רק להיות מבוצעים באמצעות הידיעה כיהאור שזה אתם... וההודאה באמיתתו.. זה מאפשר לפלאות מעין אלה להתרחש.

כיוון שאפילו השרירן החזק ביותר לא יכול לנהל מעשי גבורה שלא ייאמנו כמו אלה שאנו מדברים עליהם...בלי כוח האורמאחורי מושב הנהג.

עליכם לדעת את עצמכם כאור שאתם. כך שאותה מחשבה אחת של ריפוי לאחר... מאפשרת לריפוי זה להתרחש. אך ורק באמצעות הידיעה על כוחו של האור שהינו אתם.

כה הרבה... כה הרבה יותר יכול להיות מבוצע כאשר אתם לוקחים את הזמן ללמוד את העצמי ולהתחבר למעלה/לתוך כוחו הגבוה יותר של האחד.

בהסתכלכם לתוך אגם מלא במים... אתם יכולים לנקות אותו. האם אתם מאמינים לנו?

בלוסום: כן. אני מאמינה.

פדרציה של אור: בהסתכלכם לתוך שדה לא פורה... אתם יכולים לגרום לדגן לגדול... פשוט באמצעות הכוונה. האם אתם מאמינים לנו?

בלוסום: כן אני מאמינה. עם זאת, אין ספק שאנו מדברים כאן בתקופת זמן עתידית!

פדרציה של אור: זה בלוסום היקרה... מדובר על דברים שאין להם שום דבר לעשות עם זמן... שום דבר בכלל.

דברים אלה יכולים להפוך לגלויים היום... אם אחד/כאשר אחד... מקבל את הכוח בתוכו ואת מה שהוא מסוגל לבצע.

ואם מותר לנו לומר... הוא מסוגל לבצע כל דבר לטוב או לרע.

זו הסיבה מדוע אתם חייבים לקחת זמן/לתת זמן לעצמי...להיכנס פנימה/להיות בפנים ולהפוך לעצמכם.

האתם שהינם אהבה טהורה.

אתם ביסודכם מהמקור האלוהי. יש לכם כה הרבה לברוא ולגרום שיקרה עבור הטוב הגבוה ביותר של כל בני האדם... הטוב הגבוה ביותר של הפלנטה שלכם... הטוב הגבוה ביותר של כל דבר. חשבו על כל מה שאתם כיחידים יכולים לעשות... לאחר מכן פשוט דמיינו מיליונים של יחידים שיש להם את אותה הכוונה לטוב הגבוה ביותר של הכול לשנות את כול מה שאינו משרת על הפלנטה שלכם.

כאשר אתם יודעים מי אתם... אתם פשוט צריכים לחשוב על משהו נהדר ולצפות בו בא לידי ביטוי לנגד עיניכם.

גם דברנו לעיתים קרובות, בהתייחס למשיכה של הרטט. בחירתכם... דרך אחת או אחרת. פשוט כמו שזה. בחרו רטט גבוה לשכון בו... או בחרו רטט נמוך... הכול תלוי במחשבות שאתם בוחרים לחשוב.

ככל שהרטט שלכם מבעבע ומנתר ומדלג יותר בשמחה... ככל שהרטט שלכם מבעבע ומנתר ומדלג יותר בשמחה!

וכך זה גם כך... ככל שהרטט שלכם מתפלש יותר בחשש של העצמי ובאחרים... ככל שהרטט שלכם מתפלש יותר בחשש של העצמי ובאחרים.

זו הדרך שזה כך. זו הדרך שזה עובד.

כל המחשבות, לא משנה באילו נסיבות, אם מופיעות כיקרות או כמופלאות יכולות שיהיה כנגדן יחס הפוך או שלילי... אתם בוחרים.

עם זאת, פריצת הדרך הקטנה ביותר בדילמה.... של "מחשבה" שעולה... תקבע את הספירלה המפותלת העולה כלפי מעלה. דעו זאת... כיוון שזה המפתח לאושרו של האחד... על קצה המזלג!

בלוסום: תודה לכם. אני תמיד צריכה את התזכורות האלה.

פדרציה של אור: וזה הכול מה שאנו עושים... מזכירים לכם את כול מה שאתם כבר יודעים.

בלוסום: מדוע אנו שוכחים כאשר אנו מגיעים פעם אחר פעם שוב לתוך/על כדור הארץ שלנו?

פדרציה של אור: עם כול הכבוד, אין הוא שלכם. הוא לא של אף אחד. הוא צריך להיות חופשי. ועם זאת, הוא אפשר לעצמו להיות כלוא לצורך הצגה קצרה על מנת שהיבטים מסוימים של חוויה יפעילו את עצמם. אמא כדור הארץ בחרה להקריב הרבה עבור הטוב הגדול ביותר של הכול. כיוון שהיא גם יודעת, שזה אכן רק עבור החוויה מעין זו ולאחר מכן היא תנוע על/דרך לתוך חוויה אחרת.

כפי שזה עם עצמכם, נשמות יקרות, חווייתכם הארצית היא פשוט כזו... חוויה עבור העצמי והכול. זו הסיבה מדוע אנו מציעים לכם לא לקחת "את הכול" יותר מדי ברצינות. כיוון שכאשר חוויה זו עוברת... אתם פשוט ממשיכים/דרך לחוויה אחרת... על פי בחירתכם. ואתם רואים איך אתם הולכים עם אותה אחת ומשם אתם ממשיכים... דרך לאחרת ולאחרת. באותו זמן פשוט אתם חווים את העצמי במיליוני צורות שונות. כיוון שאין סוף... לכן... מה עוד יש שם לעשות?

בלוסום: עם זאת, עם כול חוויה האם אנו נעים עמוק יותר ומתפתחים הלאה לתוך האור של עצמנו?

פדרציה של אור: בחירתכם! את רואה, בלוסום... אתם אור. אינכם יכולים להיות שום דבר אחר. אתם יכולים להעמיד פנים שאתם האופל לתקופת זמן או לעשר תקופות זמן... אם אתם כך בחרתם לחוות זאת. עם זאת, בסופו של דבר, הכול.... כול דבר הוא אור... אין שם שום דבר אחר.

רק עבור החוויה, אחד בוחר להציג את עצמו כמשהו השונה מאור. עם זאת, זה רק משחק שאחד משחק. זה תפקיד במשחק אחר. תחפושת בסרט אחר... פשוט עבור ה"כיף של זה"... מדוע לא? תיהנו מהנסיעה! אתם בחרתם באיזו רכבת הרים, באיזו נסיעת שעשועים לנסוע כדי להמשיך. לפעמים אתם עשויים לחזור עבור יותר... בפעמים אחרות אתם לומדים מיידית שפעם אחת היתה מספיקה.

אינסוף... אפשרויות ללא גבול... נמצאות שם לצורך הבחירה.

אתם יכולים, בתקופת חיים אחת, להגיע לרום הגבוה ביותר ולהצליח מאוד בכל ההיבטים של העצמי. עם זאת, אתם צריכים כך לבחור... חווייתכם הנוספת יכולה להיות של "הוויה" של הערכה נמוכה ומחשבות לא נעימות עבור הכול. רק בשביל הניגוד... רק בשביל החוויה.

את רואה? זה פשוט לא משנה... זה משחק!

הדבר היחיד שהוא אמיתי זו אהבה... האהבה שאתם!

אתם בחרתם להיות בגוף פיזי בזמן זה... עם כל אתגריו והמצוקות של אלפי תרחישים שונים... ועם זאת... הדבר היחיד שמפיח רוח חיים בגוף זה... הוא המהות האמיתית שלכם...אהבה!

כאשר האהבה עוזבת... גוף פיזי זה מתפורר... הוא היה כלי כדי לחוות להיות בן אדם. עם זאת, הכוח המניע... הדבר היחידשמאפשר לאותו בן אדם להיות... הוא אהבה... האנרגיה של אהבה... כיוון שזה כול מה שיש שם.

לכן, חשבו/דעו כמה אהבה היא עוצמתית... בצורתה הטהורה ביותר. לאחר מכן קבלו שאתם אותה אהבה בצורתה העוצמתית והטהורה ביותר. זה רק שאתם משתמשים בגוף אנושי כדי לשוטט על הדחיסות של פלנטה זו.

לאחר מכן דמיינו מה אתם מסוגלים... עבור הטוב הגדול ביותר של הכול... ופעלו על כך... דעו זאת... היו זאת.

שנו את העולם כמו זה. לאחר מכן למדו זאת לאחרים... לא באמצעות "לנעוץ זאת בגרונם" (מבלי להכריח אותם לקבלכם)... עם זאת, בהיותכם דוגמה עדינה של זה ... שלאהבה.

אפשרו לזה להקרין באמצעותכם. אפשרו לחום שלה לחדור לתוך המאוד הוויה של כל אחד שאתם פוגשים. אפשרו לכל מפגש להיות הזדמנות להעניק את אהבתכם ואת האור שלכם לתוך החלק העמוק ביותר של לב אחר. האם יכולים אתם לומר לנו על משהו אחר שיכול היה להיות תכליתי יותר?

כה רבים תוהים מה מטרתם היא בשעה שיש להם חוויה ארצית זו. זה! זה מה שזה... להעניק יותר ויותר אהבה לכל אחד שאתם פוגשים אותו.

אין אתם צריכים להיות "ידועים" כנותני אור בקרב מעגלי האינטרנט שלכם... זו לא משמעותה של הצלחה. הצלחה היא... להיכנס למיטה בכל ערב ולחייך כשאחד נזכר ביום שלהם של מתן אהבה לכל אחד ולכל נשמה שהם פגשו אותה... אם אחד, עשר או מאה. אין זה משנה ואם לא פגשתם אף אחד באותו יום... חשבו אל מדינה נאבקת ושלחו לה את האור העוצמתי שלכם לאלה השוכנים במדינה זו. שלחו את האור שלכם לאדמה שגדלה שם. תמיד ישנו מישהו ומשהו שצריכים יותר מאהבתכם וזה מביא לכם כזו שמחה של נתינה זו. כיוון שאתם יודעים שאתם מגשימים את מטרתכם.

זוהי, חברים יקרים, הצלחה. זה, חברים יקרים, זה מה שהגעתם לכאן עבורו.

הגעתם לכאן כדי להפיץ ולשתף את האור שלכם... עם זאת, עכשיו אנו אומרים לכם... כפי שאמרנו פעמים רבות....

אל תמעיטו באהבה-אור שלכם.

אל תמעיטו בכוחכם.

אל תמעיטו במי שאתם.

כיוון שבעשותכם זאת...אתם מאכזבים את עצמכם.

ויש כזו חשיבות לעודד ולעזור לעצמכם... ולדעת שאתם ביחד עם "משפחתכם" עומדים ללכת לתוך מרחב ב/של חווייתכם היכן שאתם תדהימו את עצמכם... היכן שאתם תמצאו שמגבלות נשברות ודרכן... יהיה הגילוי של....

ובכן... פשוט היאחזו בכובעיכם!

בלוסום: נחמד... תודה חברים. עד הפעם הבאה...אני שולחת לכם/אנו שולחים לכם... כה הרבה אהבה אור צחוק וקרני זהב מלבנו אל לבכם. באהבה ובתודות.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge