Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 30, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 30 בינואר 2017

בלוסום: שלום לאלה מחוץ לעולם! ראשית אפשרו לי לומר כי הנושא שהייתי רוצה לדבר עליו אינו בגלל שאני מדוכאת. אני לא. עם זאת, לפעמים...שמעתי אחרים שגם מבטאים זאת, כל דבר נראה קצת חסר טעם! אני יודעת שאנו נמצאים כאן כדי לאהוב ולהעלות את הרטט של עצמנו ושל הפלנטה, עם זאת עדיין... השיחות היומיות וכו'... נראות כה חסרות משמעות, כאשר אתם מביאים בחשבון מה אנו כאן צריכים לעשות. עצה כלשהיא?

פדרציה של אור: יום טוב לך. תודה לך עבור ההתמדה בהבאת מחשבות שיש לבני אדם רבים על פני הפלנטה שלכם. אנו פשוט לא יכולים לשקול מחשבה מעין זו, כיוון ששום דבר שאנו עושים או חושבים או מבטאים בכל דרך, יכול להיחשב ארצי או חסר טעם.

בלוסום: ובכן זה הדבר! אני יודעת שאין אני צריכה להרגיש בדרך זו. אני צריכה לעשות את המיטב בכל דבר ואני מנסה. עם זאת, אין זה עוצר את מחשבותיי הבסיסיות על "מה הטעם של "נושא זה חסר חשיבות (טריוויאליות)"... או חושבת לעצמי בשעה שאני עושה משהו עם אחרים "איך זה משפר את נשמותינו ואת הפלנטה שלנו? פעילויות או שיחות רבות לא נראות כי נושאות רטט גבוה אתן.

פדרציה של אור: הבה נהיה מנומסים, עם זאת בוטים אתך, בלוסום. גישה זו לגבי דברים נגרמת על ידך. גישה זו היא האופן בו את בוחרת לחשוב. את יכולת לבחור לשנות לגמרי את מחשבותיך לגבי כל שיחה או פעילות נתונה... ולגרום לכול הווייתך... כול מטרתך להיות כאן... שתהיה של שמחה גדולה!

בלוסום: את זה אני יודעת. עם זאת... עם כבוד... החיים למטה כאן לפעמים, אינן תמיד סוכריות על מקל שמש וקשת בענן!

פדרציה של אור: עם זאת, אם אתם בוחרים את זה להיות... זה יהיה... לא משנה מה הנסיבות.

בלוסום: כול מה שאני חושבת ממש עכשיו שאחד חייב שתהיה לו נשמה מפותחת גבוהה, לסנן את הארציות היומיומית, או שיחות סרק על מנת להפוך כל רגע לרגע שמח.

פדרציה של אור: זה כך. תלוי בך!

בלוסום: כזו עבודה קשה למוח שבלי הרף יכול לחשוב כך.

לפעמים, אני רק רוצה "לעזוב"! מבלי להעליב אף אחד...עם זאת, הנקודה בה אנו נמצאים על פני הפלנטה שלנו נראית שהיא עדייןמרדף שטחי... במקום מרדף משמח... ועם זאת, כה רבים חושבים כי בחיפוש עבור מרדפם המשמח, הם ימצאו אותו במרדפם השטחי!

פדרציה של אור: ומי את שתאמרי שהם ימצאו או לא ימצאו?

בלוסום: אני בלוסום ילדה טובה (Blossom Goodchild), רק מבטאת כאן איך אני מרגישה לפעמים. כפי שאמרתי פעמים רבות לפני כן, יש לי חיים מבורכים ועם זאת, די לעיתים קרובות... אני עדיין חוקרת פלנטה זו ואת כול מי שמפליג בה!

פדרציה של אור: עם זאת, את בחרת להיות כאן.

בלוסום: ישויות אור יקרות... את כל הדברים האלה אני יודעת... כיוון שדברנו עליהם פעמים רבות.... ואני לא אומרת "אני יודעת, אני יודעת, אני יודעת", בסגנון של ראש גדול. אני אומרת... כי בהתחשב בכה רבים מאתנו שיודעים כל זאת... זו בחירת הגישה שלנו וכו'... הכיצד עדיין יש למוחותינו מחשבות אלו די בקביעות של "לפהק לפהק לפהק"?

פדרציה של אור: היינו רוצים לדבר בגלוי אתכם לגבי הנושא הזה.

אתם נמצאים תמיד תחת התקפה מאלה ה"מנהלים" את הפלנטה שלכם. תחת התקפה הרבה יותר ממה שאתם מבינים... וביותר דרכים ממה שאתם מבינים.

בלוסום: קוראים רבים היו רוצים שאתם תפרטו מהן שיטות התקפה אלה?

פדרציה של אור: ובשל סיבות רבות אין אנו רוצים להיכנס לפירוט רב.

בלוסום: ואתם יודעים כי אנשים רבים יאמרו שאתם אף פעם לא עונים על שאלות כיאות... אתם מתחמקים מהן... לכן; אתם לא "אותנטיים"("מהימנים"). (אני יודעת שאתם חייבים להיות אמת)... אני רק רוצה להיות הסניגור כך שהתסכול יכול להישמר עד למינימום).

פדרציה של אור: יקרים.... הזכרנו פעמים רבות שאנו לא נמצאים כאן כדי להרשים. זו אינה תחרות פופולריות. נשמות או שהן מהדהדות עם מה שאנו אומרים או שהן לא. אין לנו סדר יום אחר מאשר לשרת באור.

זה לפעמים, שאין אנו משלימים בעוצמה ועם פירוט בהתייחס לנושאים מסוימים... זה בשל סיבה טובה מאד. מדוע עלי-אדמותהיינו רוצים להונות אתכם?

בלוסום: אתם לא אבל חלק התבטאו שאינכם יכולים לענות על שאלות, אתם מתחמקים מהן כיוון שאתם לא של האמת. לכן, אני רק "תופסת אתכם" כדי שתסבירו זאת.

פדרציה של אור: אנו מגיעים כדי לסייע. את מה שאנו בוחריםלבטא נעשה בשיתוף פעולה זהיר כך שמסרים אלה מתקבלים על ידי כולם (ואני מתכוונים כולם)... ולא יכולים להכניסכם לצרה כלשהי... אם את מבינה. אנו חושבים שאת מבינה.

בלוסום: כן... להגן עלי. ובכן חזרה אלינו שנמצאים תחת התקפה. רק כמה הרבה זה משפיע על הווייתנו?

פדרציה של אור: במידה מרובה! מדכדכים את רוחכם כך שאתם לפעמים מרגישים באופן שאתם מרגישים שזה חלק מהתוכנית הכוללת לדכא ולהביא אי נוחות בעצמי.

עם זאת, אתם נמצאים כאן כדי להתגבר על כך. בזמנים אלה כאשר אתם מרגישים שהכול כה חסר טעם שאתם חייבים להילחם בחזרה. כיוון שאתם יודעים טוב יותר. אתם יודעים שזה רק במרחק נשימה ומחשבה כדי לגרום לכם לשנות את מה שאתם "מוזנים"... למקום של הרגשה כה גבוהה וכה בשיא העניינים... בן-רגע.

אתם יודעים זאת. לכן, אתם יכולים לעשות זאת בנוחות הגדולה ביותר.

היו מודעים כשיש לכם מחשבות אלה, על מהן ומהיכן הן מגיעות ומדוע יש לכם אותן. ידע זה, לכשעצמו יכול לגרום לכם להתגבר מיידית על מחשבות והרגשות מעין אלה.

ככל שיש לכם יותר מהן... כך יותר זוכים אלה שאינם רוצים שאתם תקרינו את האור שלכם.

ככל שאתם יותר משנים את מחשבותיכם... כה בפשטות, כה בקלות... ככל שאתם יותר... האור... זוכה. האם אתם רואים? כה פשוט, יקרים.

בלוסום: אני ידועה בכך שאני נדבקת למשהו שהחלטתי לעשותו.

לפעמים, אני צריכה קצת יותר משמעת לעצמי יותר מאשר בפעמים אחרות. אני מניחה שזה עניין של להבטיח כי מה שאתם אומרים, הופך לעדיף. הופך ליותר מודע מאשר כאשר יש לי מחשבות אלה... אין הן מגיעות ממני... הן נשלחות אלי... "במסווה" של מגיעות ממני.

פדרציה של אור: נכון, נשמה יקרה. וככל שאת יותר בוחרת להכיר בכך... יותר את יכולה לשנות זאת.

מדוע זה צריך להיות שאת... כל אחד מכם... באור שלכם... תרגישו שכול דבר הוא כה חסר טעם וכי אתם רוצים לעזוב את הפלנטה?

בלוסום: רק מבהירה שאני אף פעם לא הייתי "הורגת את עצמי".... אני רק, מפעם לפעם, רוצה לצאת באוטובוס הבא החוצה מכאן.

פדרציה של אור: אנו מבינים. עם זאת הידיעה במלאות עבור העצמי/של העצמי...האור שאתם... באמת... אתם יודעים מדוע אתם נמצאים כאן.

להיות אהבה ולהעלות את הרטט של העצמי והכול מסביבכם.

איזה כבוד מוחלט!

איזו שמחה מוחלטת!

איזו דרך נהדרת לבלות כל רגע מיומכם!

כאשר אתם מקבלים זאת....ומיישמים זאת....

כאשר אתם עומדים על המשמר כמה שיותר רחוק לגבי "החיפוש/להיות מודע על... המחשבות שאינן משרתות...

כאשר אתם בוחרים להיות לוחמי האור עם כול נשימה...

אזי...יקרים, אתם תרגישו את השוני במי שאתם.

כאשר אתם מרגישים מי שאתם במקום שאתם מנסים להיות מי שאתם... אזי ייקח רק שנייה מזמנכם לפני שהמחשבות על נושאים חסרי חשיבות תתפזרנה... תסולקנה.

וכמה טוב תרגישו בידיעה זו... שבשום אופן אתם לא מאפשרים לאלה בעלות פחות אור... אלה שבוחרות לשחק משחק שונה... לאחוז במחשבותיכם ולהביא אותן למטה לרמתם.

אתם כה הרבה יותר מזה.

אתם ישויות עוצמתיות של אור.

היו אותן!

כמה אנו משתוקקים להגיע אליכם ברמה העמוקה יותר, כי בהיותכם האור שאתם... אתם יכולים להתגבר על כל דבר ודבר!

אנו מודעים על אי-שקט ברבות ממדינותיכם וישנה דאגה רבה באשר לאופן שכול זה "יסתיים". אנו אומרים לכם... שחררו את הדאגה... אל תוסיפו זמן למדורה.

במקום זאת, הוסיפו אור לחשיכה והקרינו את האור שלכם ואתאהבתכם לתוך כול המצבים שגורמים לחרדה.

זה יקרים... האופן בו המצבים יתוקנו.

כך... אוה נשמות של המקור האלוהי... הדרך שאתם מחזירים לאיזון את הפלנטה שלכם.

אמרנו לכם כי יהיו מהפכים רבים על מנת שזה יביא בסופו של דבר את האיזון "הביתה".

זה כאשר אתם נכנסים לתוך שלכם.

זה כאשר אתם עומדים איתן... כאשר אתם אוחזים בחרבות האור שלכם אל השמיים ואומרים:

אנו נמצאים כאן! אנו נמצאים כאן כדי להביא שלום למקום זה. זו הסיבה מדוע הגענו ואנו... באמצעות אור האהבה הגבוה ביותר... נגשים את תשוקתינו ונאפשר להרמוניה שתשלוט פעם נוספת. זהו הנדר שלנו לעצמי ולכול.

וכך זה.

האם אתם מוכנים לכך, נשמות יקרות? האם אתם מספיק חזקים כדי לראות מבעד לזה? האם אתם? האם אתם?

בלוסום: כן. אנו חזקים! אני מרגישה זאת. אני יודעת את זה. כיוון שעם מסריכם העוזרים, אני יכולה לרכוש מחדש כוח ויודעת שזה באמת פשוט מאוד. בטוח, זה דורש אימון כדי להישאר ברטט המשרת בכול הזמנים... עם זאת, גם זה דורש אימון, לא לאכול מוצרי חלב או דגנים ממש עכשיו ובגלל שהחלטתי על כך... זה רק עניין של משמעת! לכן... אני רק מיישמת את אותם עקרונות למחשבותיי ולהרגשותיי... וגורמת לעצמי להיות מי שאני באמת!

פדרציה של אור: ואת יודעת בלוסום, כי רבים לא יסכימו עם ניסוחך...בכך שאחד לא צריך לעשות את עצמם להפוך לעצמם... כיוון שאתם פשוט אתם. עם זאת, אנו מסכימים אתך... שעקב ידע שידוע לכול, ימים אלה של חומרים מדכאים מגורמים חיצוניים לנשמה.... אחד צריך להיות חזק בגישתם ובהשקפתם.

עם זאת, כמו כל דבר... תרגול מביא לשלמות... וככל שאחד מתאמן יותר, זה הופך לקל יותר. עד שבסופו של דבר, זה לא גורם למאמץ בכלל. כמו לרכב על אופניים, כפי שהייתם אומרים.

בלוסום: כן, ואני נפלתי משלי פעמים רבות.

פדרציה של אור: ואת חזרת כדי לרכוש מחדש אמון ולהוכיח לעצמך שאת יכולה לעשות זאת... האם לא כן?

בלוסום: חזרתי... ויכולתי. תודה בחורים, כפי שאמרתי, אנו יודעים כל זאת. אנו רק... מסיבה כלשהיא, צריכים תזכורות ועצות ועידוד בזמנים אלה.

פדרציה של אור: ואנו, בלוסום היקרה, שמחים ומאושרים להיות אלה המציעים זאת לך.. לכולם.

אנו אוהבים אותך. אנו אחד.

אנו כמעט שם.

בלוסום: היכן?

פדרציה של אור: בנקודה של אל חזור.... היו מהוללים! אנו ממריאים.

בלוסום: יותר טוב שאמצא את המצנח שלי!

פדרציה של אור: אין צורך בכך, יקרה... אין צורך בכך.

בלוסום: באהבה ובתודות. המון.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge