Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 24, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 24 בינואר 2016

בלוסום: איני יכולה להאמין שעברנו שבוע. זה עבר כה מהר! אולי קפצתי לתוך פורטל מאז התקשור האחרון ויצאתי שבוע מאוחר יותר! עוברים באופן "חלק" ומסודר למה שאמרנו שנדבר בשבוע זה. אמרתם שהייתם משוחחים על דפוס אנרגיה... בהתייחס לכך שאחד יוצר את הפורטל שלו... אני חושבת! אוה... נימוסים,בלוסום! בוקר טוב!

פדרציה של אור: גם לך בוקר טוב, בלוסום היקרה. אנו יכוליםלהרגיש ממך שאת נמצאת אנרגטית במרחב יפה וזה תמיד מוצא חן בעינינו.. בשמך.

אפשרי לנו לעבור לעסקים... כפי שהייתם אומרים בעולמכם. לסיכום... אנו הצענו שמופעלת מניפולציה על אנרגיה זו על מנת שאחד "יעבור דרך" ממרחב/מקום אחד לאחר. זה יכול להיעשות ברמת הצמיחה האישית או, אכן.. במנהרה "כללית" יותר.

בלוסום: ובכן, האם זו למעשה מנהרה?

פדרציה של אור: זה האופן שזה היה נתפס על ידי המשתתף הנוסע.. ועם זאת, זה רק מרחב.

בלוסום: אתם אומרים שזה לוקח אנרגיה יצוקה על מנת שזה יעבוד. האם האנרגיה בפועל של/מהפורטל, או הנשמה עוברת דרכה?

פדרציה של אור: גם וגם. המנהרה מורכבת מחלקיקי אנרגיה אשר גדלים עד למהירות כזו שזה הופך ב/של עצמו לוואקום. אם את חושבת על כך כמו... פשוטו כמשמעו, שכאשר את משתמשת בוואקום ביתי.. אשר מה "שנכנס" בו נבלע בתוך משהו אחר. זו הדרך היחידה ב"מונחים של ההדיוטות" שאנו יכולים להסביר את פעולתו.

האנרגיה יכולה להיות מתוכנתת, כפי שאמרנו... ל"הגיע"... או, לקחת אחד ליעד ספציפי.

בלוסום: אני מעזה לשאול איך זה נעשה?

פדרציה של אור: בסיכון של "פיצוץ המוח שלך"...כל מקוםשהוא הוא בכל מקום... כל מקום הוא בכל מקום שהוא. זה למעשה לא בשום מקום.

(כשקראתי זאת בשנית הרגשתי מעודדת לכתוב עכשיו כאן)

בלוסום: קחו בחשבון שהמוח באמת מתפוצץ! ובכן, זה לא עניין של חיבור לקואורדינטות?

פדרציה של אור: לא כמו שבני האדם מכירים קואורדינטות בנוף גיאוגרפי. יעד מתוכנת...כאשר מגיעה מהיחיד... אנרגיה מוצקה ועוברת דרך... זה מושלם לגמרי דרך "תכנות המחשבה".

"סגנון" אחר... לכן אכן "שוני בייצור ובדגם" נעשה באמצעות רכיבים ממוחשבים אשר מודדים מרחקים בזמן אמיתי ולאחר מכן מחשבים ואומדים את המרחב שנסע... איך היינו אומרים... באמצעות "אוויר".

בלוסום: איך לעזאזל הם יכולים לעשות זאת?

פדרציה של אור: בכך שמסתמכים על אינטליגנציה של המחשב. לכן, דברנו על זמן וכסף רב שהוקדשו לפרויקט מעין זה על כדור הארץ. היו נהלים פגומים רבים ועם הכבוד, היינו אומרים... ש"חורי תולעת" מעשה ידי אדם עדיין אינם ב-100% מדויקים.

אפשרו לנו להמשיך לוורטקסים(מערבולות) "בייצור-עצמי". כיוון שאנו מרגישים שזה מידע הרבה יותר שימושי עבור אחד לקחת בחשבון.

בלוסום: כולי אוזניים, האמינו לי!

פדרציה של אור: שוב, אין שום דבר אחר מאשר אנרגיה. כל דבר הוא אנרגיה ואנו רק נקפוץ לביקור כאן... כל האנרגיה מבוססת על אהבה.

בלוסום: יה... "חובה" שיוזכר!

פדרציה של אור: לכן, וזה, בלוסום היקרה... נדרש ממך להיות מרוכזת ברמה שונה על מנת שנוכל להסביר...

בלוסום: הוי לי! הוי לי! אני אנסה! אני אנסה!

פדרציה של אור: מה שהינו אמיתי... זו מחשבה. מחשבתך יוצרת את מציאותך. לכן, אם אחד רוצה להיות/ללכת למקום אחר... בהרף עין.. יש צורך במחשבה מרוכזת. ראשית כל על היעד המעורב. לא רק לחשוב עליו.. לדמיין את עצמו שם...להרגיש את עצמו שם... להרגיש את האנרגיה של מקום זה שהאחד הולך אליו. כך שעם אימון... המיקוד של אחד עלהרגשה תשנה אותו מהיכן שאחד למעשה "חשב" שהם היו.. להיכן שהם מיועדים.

זה לא יכול להיות מושלם בן לילה. ובכן, באמת זה יכול. עם זאת, אין אנו רוצים לעורר תקוות באחד ולהיות במצב מאוכזב. אנו אומרים בחיוך... אין אתם יכולים לרוץ לפני שאתם יכולים ללכת. או, במונחים אלה... אינכם יכולים להוביל לפני שאתם יכולים להעביר מחשבה!

בלוסום: אוהבת את זה! לא אפריע לזרימה... אני מרוכזת יותר מדי!

פדרציה של אור: ובכן, את מודעת שאחד יכול לנסוע דרך המיינד וזה באמת מושג באמצעות אותו אופן. עם זאת... וזה עם זאת גדול... לדעת למעשה מכל מה שהינו אמת... מכול מה שהוא מרחב ידיעה של מי אתם... שהפיזיות שלכם יכולה להגיע לאותו מקום אתכם... זה המפתח הבסיסי לאופן שזה מבוצע. אנו אומרים "מפתח בסיסי"...כיוון שזה הבסיס. כיוון, שאם אתם לא יודעים כי בתוך כל תא, כל אטום של אנרגיה שיוצר אתכם בשלמותכם... זה לא יכול להתרחש. כיוון, שזה באמת, כל חלק, כל היבט שלכם שאתם לוקחים אתכם. אחרת.. נזק רב יכול להיעשות גם למיינד וגם לגוף.

בלוסום: ובכן, זה מסוכן אפילו לנסות?

פדרציה של אור: זו שאלה מעניינת. כיוון שאנו מציעים שאתם "תלמדו" זאת.. ואנו גם מציעים, שאתם תעבדו על "תהליך" זה. עם זאת, באשר לנסות זאת.. היינו אומרים להתחבר לאינטליגנציה של עצמכם... לפני שמנסים מעשה גבורה מעין זה.

אלה אשר השתוקקו מדי... היו לא מוכנים מדי... שהגיעו לסוף בעייתי... היינו אומרים.

בלוסום: אה...האם זה יכול להיות הסוף? אני מתכוונת, האם אחד יכול להיתקל פיזית במוות על ידי כך שינסה זאת?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: מוזר. האם נחזור לפשטות של להיות אהבה?

פדרציה של אור: את רצית לדעת.

בלוסום: עם זאת, לא ראיתי את זה מגיע.

פדרציה של אור: כפי שציינו... עם הכבוד הגדול ביותר לכל מה שיש... זה יכול להיות מושלם בקלות עבור הנשמה התקדמת יותר. כאן, על פני הפלנטה שלכם, יש דחיסות כה רבה עבורכם להתמודד איתה... וזה גורם חשוב "בפעולתם של"... בעיקר עבור העצמי.

בכל מקום אחר... יש שדה כוח הרבה "יותר קל" ולכן, זה מאפשר ל"הלך רוח" שונה מאוד! אין צורה פיזית אחרת שהיא בעלת דחיסות/משקל כמו זו של בן האדם.

(שוב כאשר אני קוראת זאת בשנית, אני מרגישה כי מה שהגיע שהם התכוונו... על פלנטות אחרות וכו'. כיוון שבאמת, האם היפופוטם אינו כבד יותר ממני? שנוי במחלוקת במשך כמה ימים!)

בלוסום: באמת? וואו. זה במידת מה הצהרה (*) ענקית.

פדרציה של אור: זה היה אמון בהחלט ענק, בלוסום... עבורך להמשיך לכתוב זאת כשאת הרגשת את המילים מגיעות דרכך!

בלוסום: ובכן, אני משתפרת בהרבה דברים... במיוחד כאשר זה מגיע לשוחח אתכם!

פדרציה של אור: היינו מסכימים לכך אולי נכון לעכשיו... שזה יהיה טוב יותר להתרכז בנסיעה למקום אחר דרך המיינד... ולעזוב את הגוף "בבית". זה יהיה מקום טוב להתחיל בו.

בלוסום: ובכן, ספרתם לנו איך להתכונן באמצעות ההרגשה שאנחנו נמצאים שם וכו'... אז מה?

פדרציה של אור: לאחר מכן... את נושמת.. כפי שאת תמיד עושה... ועם זאת... בשעה שאת מרגישה את הרטט של להיות במקום אחר... את מדמיינת את עצמך "מתאדה".

פשוטו כמשמעו, מדמיינת את גופך מתאדה.. כך שאת מרגישה רק אור.

האור של עצמך. לאחר מכן אפשרי.. לאור שזו את... להישאר "מעלייך" זמן מה...כשאת מתרגלת להיות רק אור. הכי טוב שתהיינה תקופות אימון של רק זה בלבד... עד שאת מרגישה מותאמת היטב בעשייתך זאת.

ברגע שאת בנוחות ושבעת רצון שהשגת את השליטה על עצמך פשוט "מעל" עצמך... אזי שוב... דמייני.. הרגישי... רטטיבאותה אנרגיה כפי שזו של המקום שאת רוצה לבקר.

בלוסום: אבל איך נדע מהי האנרגיה של אותו מקום? איך נדע את הרטט של אותו מקום?

פדרציה של אור: אתם לא תדעו... להתחיל עם. עם זאת, ככל שאתם מתמקדים יותר בזה... כך אתם נושמים יותר לתוך זה.. כך אתם "אוחזים" יותר בתדר שלו.

המשיכו לנשום לתוך תדר זה. חשבו על שום דבר חוץמההרגשה של האנרגיה בתוך תדר זה. נסו להימנע מלחשוב על מה שאתם חושבים!!

בלוסום: סליחה?

פדרציה של אור: נסו לשחרר את העובדה שאתם עושים את מה שאתם עושים. מנסים לא לחשוב על מה שאתם עושים וכמה דבר משונה זה יכול להיות.. והתרכזו בלהיות במקום אחר. לאחר אימון רב בעניינים אלה... אתם תתחילו לאחוז ב"רמזים" קטנים על מרחב זה בו אתם רוצים להיות.

רגע מהבהב של חזיון על מקום זה... במידת מה כמו סצנה של/בסרט. זה עשוי רק להיות דקה מכך שאתם תופסים... עם זאת... הייתם שם.

"חור קל ליפול דרכו" מה שמביא אתכם מיידית חזרה הביתה... זו ההכרה ש"זה עבד". או, זה עובד... מה "שמצמיד" את דפוס המחשבה "חזרה" למקום הפיזי בו הייתם. זה שובר את הקשר, אם אתם רוצים. זה עם זאת מיומנות אחרת שיש לרכשה... על מנת להישאר במקום החדש כל עוד זה נדרש. קבלה של "כמו שזה" עוזרת מאוד. מחשבה של "וואו! זה מוזר"... אינה עוזרת!

נציין גם... שלמרות שאין זה חובה בכל האמצעים... שתהיה קיימת הכוונה שמסע זה הינו עבור השבחתו של המין האנושי... מסייעת לתהליך/להתקדמות... יותר מאשר שזה יהיה עבור רווח אנוכי. אין אנו אומרים שאין זה יכול וצריך לא להיעשות לצורך שעשוע. עם זאת, כפי שבכל הדברים... דרכי חשיבתנו.. הן...מה שנעשה הוא עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול... מועיל לכול. לכן, שום דבר אחד בחיים מחמיץ זאת.

כשאחד מתעורר עמוק יותר באמת שלהם... הם הופכים למודעים על דברים שלא ראו את האור של היום בתוך צורת המחשבה של האחד. האחד הגדול ביותר מתכוננים לשחרר את עצמם מכול מה שהם יודעים... או היינו צריכים לומר... מכל מה שהם "חושבים" שהם יודעים... ככל שהם נעשים מודעים יותר ש.. היינו אומרים... "הם לא ראו שום דבר עדיין".

בלוסום: מה נכנס בכם היום? נראה שאתם הרבה יותר אנושיים.. עם כל הכבוד.

פדרציה של אור: זה לא כך, בלוסום. היינו אומרים שזו את שהפכת הרבה יותר לא אנושית בתוך תקשורת זו... שאנו רק מסננים באמצעות גלי מחשבתך... באופן של נוחות והנאה גדולה.

בהתעלם מכל מה שאת "חושבת", את יודעת כאמת ומאפשרת לעצמכם לנוע לתוך "הבלתי ידוע עד כה". אפשרי לכם אם כן... להפוך זאת לדרך המחשבה החדשה שלך.. המהדהדת ברמהגבוהה יותר של עצמך מאשר קודם לכן.

דעי שכל דבר הוא אפשרי. אין שום דבר שאינו אפשרי! כיוון שכל מחשבה שאחד יכול לחשוב אפשרית...כול מחשבה... ניתן להשיגה כאשר אתם יודעים שמחשבה יוצרת מציאות... ללא יוצא מן הכלל. את צריכה לדעת זאת מהמקום העמוק ביותר של עצמך... האמת שלך... את עצמך!

התרחבו לתוך הבלתי ידוע הגדול, יקרים. שם, נחים הפלאות מעבר לדמיונותיכם הפראיים ביותר. עם זאת, ברגע שאתם מאפשרים לעצמכם ללכת לשם... דמיונותיכם הפראיים ביותר הופכים להיות הנורמה... עד שאתם, בשנית... מוכנים ללכת מעבר לזה!

אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: ואנו אוהבים אותך. באהבה ובתודות, חבריי. בכה הרבה אהבה ותודות.

(*) (אני לא בטוחה שהצהרה זו באמת שלי ממש עכשיו...אולי היא תהפוך לכך יום אחד! רק מפני שזה מה ש"הם" הביאו, אין הכוונה שזה צריך להיות אמת עבורי. למדתי לפני זמן רב, כאשר לפעמים מסרים חקרניים מגיעים מענן לבן והוא אמר לי שזה היה אוקיי עבורי לא להסכים עם כול מה שהוא אומר!).

סוף הפגישה.

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=kOtsuEwPO6o

בקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge