Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 16, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 16 בינואר 2016

בלוסום: שוב אנו כאן. אני מצפה לראות מה הייתם רוצים לדבר עליו היום.

פדרציה של אור: ברוכים הבאים לכל אחד. מן הראוי שנקיף את מה שמועיל לכול. לכן, ביום זה בחרנו לדבר אתכם על משהו קצת שונה, כפי שהוצע. היינו רוצים לדבר לכם על...חורי תולעת[*].

בלוסום: באמת? אוה אלוהים! זה הפתיע אותי לגמרי. היו אורחיי.

פדרציה של אור: זה מחמיא לשנינו גם לנו וגם לאלה על הפלנטה שלכם לדון על עניינים מעין אלה בזמנים חדשים אלה. עם זאת, זה לא יהיה נכון לומר שחורי תולעת אלה הם משהו שהגיעו עתה.

בלוסום: אני מופתעת שאתם מכנים אותם "חורי תולעת". חשבתי שהיה הולם יותר לכנותם "פורטל" או "וורטקס"(מערבולת).

פדרציה של אור: אין זה משנה באיזה מושג טכני משתמשים. העובדה נשארת שאנו רוצים לדבר עליהם.

בלוסום: די עליז(!(Jolly dee.

פדרציה של אור: זה עניין מורכב ועם זאת, אנו מבטיחים לכם שהם יכולים לצוץ בכל מקום. זה כאילו שהם יכולים להיווצר בכל מקום שאחד היה רוצה. למרות שזה עבור נשמה מתקדמת יותר. עם זאת, אנו חוזרים שזה אפשרי.

עם זאת, נכון לעכשיו נדבר על אלה שהם "שם". כבר נמצאים במקום ובשימוש.

בלוסום: ובכן, אני חייבת רק לשאול... האם משולש ברמודה הוא אחד מאלה?

פדרציה של אור: מובן מאליו...ובכך אנו מתכוונים "מובן מאליו". אין זה אחד שנוצר כאשר יש צורך בו. הוא נמצא שם "מעצמו". הוא לא נוצר והונח במקום על ידי בני אדם.

בלוסום: ובכן, אנשים יכולים לעשות זאת? שמעתי שישנם כמה מסביב כדי לחצות את הפלנטה שלנו במהירות. עם זאת, לא ידעתי שהם "נוצרו" על ידי אנשים.

פדרציה של אור: כן. ישנם אלה שנוצרו גם על ידי ישויות על העולם וגם מחוץ לעולם. היינו אומרים... באירוניה... שאלה שנוצרו על ידי "אלה מחוץ לעולם" הרבה יותר יעילים!

בלוסום: ובכן, הסבירו בתחילה, אם הייתם רוצים... את מטרתם המדויקת?

פדרציה של אור: הם טוענים אנרגטית "מרחבים" אשר לוקחים אחד מחוץ לזמן ומרחב. מאפשרים תחבורה שתהיה מהירה ממקום/ממרחב אחד לשני.

בלוסום: אני יכולה לראות מדוע זה יהיה מאוד מסובך.

פדרציה של אור: יותר בעיני בני האדם... אשר יש להם ידע מועט על כל מה שאפשרי. כיוון שהכול הוא אכן, אפשרי.

"יצירות" אלה יכולות לקחת אחד... ממימד אחד לתוך השני. הם יכולים לקחת אחד ממקום כלשהו למקום כלשהו... בתלות היכן הם "תוכנתו" ללכת.

בלוסום: ובכן, האם הייתם מתכנתים אחד לקחת אתכם למקום כלשהו ולאחר מכן בזמן אחר, מתכנתים אותו לקחת אתכם למקום אחר? בניגוד לכזה שלוקח אתכם למקום אחד שהינו היעד היחיד האפשרי "דרכו"?

פדרציה של אור: זה נכון. ועם זאת, אלה שהם מעשי ידי אדם עדיין אינם כה מתוחכמים. זה דורש כישורים גדולים, זמן וכסף כדי ליצור העתק מדויק ש"מתקבל על הדעת"...לא כל שכן, שיש לו את ההשפעה הרצויה.

מה שאתם חייבים לנסות ולהבין הוא שהפלנטה שלכם כשלם... אפשרה לעצמה לדמיין שזה מוגבל מאוד. עם זאת, הטכנולוגיה נמצאת ממש שם בהישג יד...אם ירימו את מסך החשאיות.

חורי תולעת אלה הם דבר שבשגרה על פלנטות אחרת. אתם רואים... היקום שלכם הוא עצום, ועם זאת הוא הכול אנרגיהאחת. לכן, הכול נגיש כיוון שאינו מופרד מעצמו. לא ניתן להפרידו מעצמו.

כל דבר, כפי שאתם יודעים.... הוא אנרגיה. לכן, זה רק עניין של "דפוס" אנרגיה זו לצורה המאפשרת שתתרחש "הובלה". אנו חייבים להדגיש כי זה לוקח בפועל עבור "המקבל" לעבור פעולה מעין זו... מבלי שיש לו צורה כלשהיא של השפעה פיזית על הגוף ואכן על המיינד.

כאשר אחד נוסע במהירות כזו, בהיעדר מילה טובה יותר... מעבר לזו של כל מכוניות המרוץ וכו' שלכם... זה בלתי נמנע שישנה שם משיכה על ה"עצמי" שיכולה לעזוב אחד מאוד עצבני... עד שאחד מתרגל לכך.

בלוסום: ובכן, אחד לא יכול "רק" ללכת לפלנטות אחרות וכו'. עם זאת, ללכת אחורה או קדימה בזמן. כמו בסרטים של מכונות זמן?

פדרציה של אור: אכן. כיוון ש"חיים" כולם ממשיכים באותו זמן. יש רק את העכשיו. אחד רק נוסע ל"מרחב" שונה ב/של העכשיו.

אם אתם חושבים באופן לוגי.. זה נראה בר ביצוע שאחד צריך ללכת למקום כלשהו שהם בוחרים. מגבלות מעין אלה שאחד שמו על עצמם... באמצעות כל מה שהם למדו. עם זאת, אם אחד צריך היה להיכנע אל/לתוך האחדות, הכול מה שהוא... והופך להיות את זה... מדוע לעזאזל זה לא יהיה אפשרי להיות מחוץ לכדור הארץ בכל זמן שאחד בוחר?

זה לא ש"העולם" הוא הצדפה שלכם... כל דבר הוא! זה שלכם. זה שלנו. זה שם רק כדי לקחת. לחוות כל דבר בכל דרך שאחד בוחר.

אתם שמעתם על נשמות רבות שיכולות לנסוע בכל מקום באמצעות המיינד שלהם... במילים אחרות כיוון שנשמתם עומדת "לבקר" מקומות אחרים. חורי תולעת אלה מאפשרים לאחד ללכת פיזית לשם ולהשפיע הדדית בפיזית בניגוד לרוחני.

ישנם יותר מדי הרבה שימושים/מטרות להסביר מדוע ומתי משתמשים בהם. עם זאת, אנו כאן לספר לכם שהם בהחלט קיימים.

בלוסום: זה אפשרי לאחד ללכת יום אחד ופוף!... שם הם... נסחפים ומסתחררים לתוך עולם אחר?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: בלי אזהרה, בלי הכנה?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: האם זה יהיה כמו מזל בהגרלה... או משהו הקשור עם אנרגיה של האחד או עם "תוכנית חיים" שלו? אני מתכוונת האם נשמה אחרת יכולה לעבור באותה נקודה ולא מתרחש שום דבר?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: ו...? מדוע זה כך?

פדרציה של אור: מכיוון שחווה החוויה מוכן לחוות זאת. לא ייעשה שום נזק. אחד יכול להרגיש שהם שהו ביעד החדש במשך חודשים ועם זאת, לאחר מכן מועבר חזרה ומוצא שרק דקות תקתקו להן... אם זה. זה יכול אפילו להיות רק במרחק נשימה.

עבור רבים, כאשר זה מתרחש וזה קורה לרבים... זו רק חוויה, כפי שאנו אומרים. סוג של " מדוע לא" בניגוד ל"מדוע" עם זאת, עבור חלק המטרה הולכת הרבה יותר עמוק. בתודעתם הם עשויים לא "לראות את זה מגיע". עם זאת, במודעותם על מה שעומד להיעשות ברמה אישית... עבור לומר... השבחתו של המין האנושי... הטוב הגבוה ביותר... זה מתרחש והידע שמורווח מ"מקום אחר" ... אולי מעתידו של האחד... מובא חזרה ונלקח בחשבון.. על מנת להיות בר תועלת לכול.

אתם תהיו די נדהמים איך דברים מסוג זה שינו את מסלול ההיסטוריה! ולסבך את זה אפילו יותר ולגרום למיינד שלכם לתקתק... והיינו אומרים.. ועם זאת, אולי חמישה תרחישים אחרים מאותו מסלול בוצעו "בציר זמן" מקביל.

שום דבר, יקרים... שום דבר כפי שזה נראה וזה באמת לא משנה! אנו יודעים, בלוסום, יש לך "בעיות" בהתייחס להצהרה מעין זו בעבר. עם זאת, את מסתדרת עם זה קצת יותר עכשיו... לא כן?

בלוסום: כן, אני מסתדרת. מה שהיתה פעם האמת שלי... אין הכוונה שהיא עדיין. את זה אני גם לומדת. אני מרגישה קצת ברמת "גן חובה" עם מה ששאלתי בנושא זה. מדען טילים היה סוחט כה הרבה מכם... אני באמת לא יודעת היכן לרוץ עם זה (אולי באמצעות הפורטל!).

פדרציה של אור: אל תמעיטי בערך של מה שמוצע, בלוסום. כיוון שזכרי, יהיו אלה אשר קוראים את מילותינו שנסעו דרך אחד כזה... ואלה שלא ועדיין לא מאמינים בקיומם ובאפשרות שלהם!

בלוסום: יה, אני מניחה כך. מה אני רוצה? אני בקשתי מכם לדבר על משהו אחר... אתם עשיתם... ואני עדיין לא שבעת רצון. חייבת לצחוק... תודות רבות שקפצתם לכאן.

פדרציה של אור: לא היתה בעיה בכלל. הדרך הטלפתית היא הרבה יותר קלה על האנרגיה שלך מאשר הפיזית.

בלוסום: עכשיו, האם זה לא יהיה משהו?

פדרציה של אור: אכן. אנו עוזבים ב/של/באמצעות כמו אהבה.

מאוחר באותו יום.

בלוסום: זה אני בשנית. עכשיו זו שעת ערב מוקדמת ואני פשוט מרגישה קצת "מאוכזבת"? אני פשוט מרגישה שנושא זה "אינו סגור". הייתם רוצים להמשיך קצת?

פדרציה של אור: נשמח לעשות זאת. הסבירי לנו בבקשה את "אכזבתך".

בלוסום: ובכן... אני פשוט מרגישה שאולי אנו יכולים להביא אור נוסף לנושא כזה מעניין?

פדרציה של אור: בוודאי, שאלי שאלה.

בלוסום: אוקיי. נניח שאחד רוצה לדעת או לגלות היכן היה הפורטל... האם הם פשוט יוכלו להיכנס בתוכו? מה צריך כדי "לעבור דרכו"?

פדרציה של אור: הרבה מאוד. עם זאת, אנו מדברים בהתייחס לבן אדם על/מהפלנטה כדור הארץ שלכם. כפי שאמרנו... זה הרבה יותר קל מ"עולמות אחרים" זה הרבה יותר שגרתי.

בלוסום: מדוע זה כך?

פדרציה של אור: בשל דחיסותה של צורה/מסגרת בן האדם.... וגם, הדחיסות שמקיפה את הפורטל בפועל. וגם, העובדה שטכנולוגיה מעין זו שוחררה והושלכה על ידי "ג'ו הממוצע"(אדם ממוצע) ונשמרה עבור אלה אשר יש להם כוח על דברים רבים שלא היו צריכים שיהיה להם כוח זה.

בלוסום: ובכן, האם "ג'ו הממוצע" פעם היה יכול להעביר בדרך זו?

פדרציה של אור: בקלות. עולמכם היה פעם מקום הרבה יותרקל בהיבטים רבים של עצמו. אתם הייתם כולם הרבה יותר קלים על עולם זה בהיבטים רבים של עצמכם.

אתם עוברים לתוך "זמן" בו דברים מעין אלה יהיו שוב דבר שבשגרה. עם זאת, היינו מוסיפים...הרבה צריך לקרות לפני שזה יהיה כך.

בלוסום: אוקיי. ובכן, בחזרה אל... מה צריך כדי "לעבור דרכו"?

פדרציה של אור: על פלנטה אחרת?...מחשבה! על שלכם.... הכנה, כלים, חשמל, שליטה... האם נמשיך?

בלוסום: זה בסדר. אני מבינה את המהות. מדוע אם כן אין אנו יכולים פשוט לעשות זאת באמצעות מחשבה? בשל הדחיסות... כפי שאמרתם?

פדרציה של אור: כן, ועם זאת, כפי שאמרנו...ישנם אלה שיכולים.

בלוסום: האם הם קלים יותר מאחרים... או פשוט יותר בעלי ידע... אולי יותר מקבלים?

פדרציה של אור: הם מודעים לדפוסי חשיבה שנדרשים.

בלוסום" עם זאת, אתם אמרתם קודם לכן... אחד יכול פשוט להיתקל בפורטל ווואם!...הם נמצאים במימד אחר.

פדרציה של אור: וזה כך, בלוסום. בבקשה הביני שישנם תרחישים רבים מאוד למצבים רבים מאוד. יש מאוד נדיר באמת "משהו" שחקוק בסלע. כיוון שאנרגיה היא תמיד משתנה... באמצעות מחשבה! אין רק דרך אחת לעשות משהו. יכולות להיות אלפי דרכים ועם זאת... רק חמש עשויות להיות בשימוש בזמן זה כיוון שלא חשבו עדיין על שאר ה-995.

בלוסום: אני חושבת שהצרה היא (אם זו המילה הנכונה?) שאני מנסה לקבל תשובות מכם... כאשר למעשה אין תשובות... או אולי, הייתי צריכה לומר... כאשר אין תשובה אחת... לכל דבר! משהו וכל דבר שנמצאים על הצלחת..., פשוט זה תלוי מה אחד אוהב לארוחת צהריים!

פדרציה של אור: זה נכון מאוד ומתואר באינטליגנציה, בלוסום היקרה.

בלוסום: מדוע, תודה!

פדרציה של אור: משימתנו היא אולי הופכת קשה יותר ויותר עקב עובדה זו. כיוון שאת הזכרת "להאיץ דברים קצת". עם זאת, אתם רואים כאן... אף פעם איננו יכולים להגיע לעומקו של משהו אתך... כיוון שאין אחד כזה!

בלוסום: חור אינסופי! בחזרה אם כן... לחור התולעת... זה קצת כמו... לנסח את זה במונחים של הדיוטות... אוטובוס שיש לו מסלול מסוים מא' לב'. כאשר הוא מגיע ל-ב'...זה המקום בו הוא עוצר ומסתובב כדי לחזור שוב. האם לחור תולעת יש א' עד ב' (A to B)?

פדרציה של אור: לא. יש להם א' עד ת' ( A to Z) עם כל האלף בית ויותר באמצע. כפי שאמרנו לפני כן, בלוסום... זה יהיה תלוי במקום בו הם תוכנתו ל"עבור דרך".

בלוסום: האדם או הפורטל?

פדרציה של אור: הפורטל. עם זאת, אין זה שגרתי עבור אחד "לעבור דרך" במקום לגמרי מחוץ לרדאר.

בלוסום: מה קורה אז?

פדרציה של אור: חלק הלכו לאיבוד ולא יכולים לחזור.

בלוסום: ובכן, היכן הם?

פדרציה של אור: "המתכנתים" לא יודעים.

בלוסום: ובכן, "האדם האבוד" כאמור לא יכול פשוט לנתר חזרה על הסיפון... חזרה דרך הפורטל?

פדרציה של אור: לא תמיד... כיוון שהפורטל יכול די בקלות שתהיה לו הפרעה בתפקוד ולהיסגר... ולא יכול להיפתח מחדש.

בלסום: כמה נורא עבור הנשמה שהלכה לאיבוד.

פדרציה של אור: למה? מי אמר שהם לא חווים איכות הרבה יותר טובה של חיים במקום אחר?

בלוסום: נקודה טובה. האם אתם יכולים לדבר קצת יותר אם כן, לגבי סוגי חורי התולעת שיכולים פשוט להופיע בעת הצורך?

פדרציה של אור: הם לא כה שונים מאלה "שהותקנו". במובן של חלק "הובלת האנרגיה". במובן של איך הם פועלים. עם זאת, אלה מתוכנתים... איך היינו אומרים... יותר בתוך ההוויה של הנשמה/מהנשמה. במילים אחרות, האנרגיה של הישות שנוסעת יכולה "ליצור" כהרף עין מספיק מסוג האנרגיה הדרושה... כדי, פשוטו כמשמעו, "לנסוק בפתאומיות" מכל נקודה נתונה.

בלוסום: האם אתם מתכוונים שהם יכולים להיעלם כמו מסע בין כוכבים (Star Trek) וכו'. ולאחר מכן להופיע שוב בצורה פיזית ביעד הרצוי להם?

פדרציה של אור: זה אכן, זה יכול להתרחש. עם זאת, זה עניין אחר לגמרי ולא אותו דבר כמו החוויה של חור התולעת. משתמשים בצורה שונה לגמרי של מחשבה ושל אנרגיה.

כאשר אחד מקבל/מעריך איך "להפעיל מניפולציה" על האנרגיה... אין שום דבר... לחלוטין שום דבר שלא ניתן להשיגו.

בלוסום: מממ. אולי אתם יכולים לתת לנו כמה עצות על איך לעשות זאת... בפעם הבאה.

פדרציה של אור: היינו שמחים לעשות זאת.

בלוסום: אני מצפה לכך. תודה חברים. אני מרגישה טוב יותר עכשיו. אני מרגישה שהתקשור היום הושלם.. לא הרגשתי מקודם לכן. אוקיי. המשימה הושלמה. אוהבת אתכם.

פדרציה של אור: אוהבים את כולם.

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=wEcczu2ruYo&feature=em-subs_digest

בקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

Blossom Goodchild YouTube channel. http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge