Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 6, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 6 בספטמבר 2017

בלוסום: ברכות, אוה מוארים! אתם במרחב טוב? כמובן, שאתם תהיו, כיוון שאני מאמינה כי אין אתם יכולים להימצא בכול דבר אחר אלא בזה.

פדרציה של אור: ואתם תהיו צודקים. כיוון שאנו של אהבה ולכן, לא יכולים להיות בשום דבר אחר.

בלוסום: עם זאת, אני גם של אהבה, האם אין כך כולנו? עם זאת, אני לא תמיד מצליחה להישאר במרחב טוב!

פדרציה של אור: עם זאת, כמובן, את תישארי. האם אינך הרבה יותר מתקדמת בכך מאשר היית פעם?

בלוסום: אוה! אכן! התרגלתי להיות בדיוק מישהי המתלוננת כל הזמן. אם כבר מדברים על זה...קראתי לאחרונה ספר מקסים המכונה המדיום הרפואי (Medical Medium) (של אנטוני ויליאם (Anthony William). חייבים לקראו). הוא קובע בו כי ה"נפח" העיקרי של רוחו של אחד שוכן בתוך המעיים. לכן האמרה " היתה לי תחושת בטן" (I had a gut feeling’'), " לא היה לי את האומץ" (‘I didn’t have the guts’), "הבטן שלי ספרה לי " (My gut told me) וכו'. ולכן, זה ראוי להבטיח כי המעיים שלנו עובדים היטב, על מנת שרוחנו תתפקד בקיבולת הגבוהה ביותר שלה. (הוא מציע לשתות מיץ סלרי טרי כול בוקר. זה עובד!!). האם אתם הייתם מסכימים עם זה?

פדרציה של אור: כן. אכן היינו מסכימים.

בלוסום: תמיד חשבתי כי הרוח שוכנת במרחב הלב (במידת-מה)?

פדרציה של אור: רגשותיכם יגיעו לשכון שם. עם זאת "מקור האנרגיה" שהינה "רוחכם" היא "מיסודה" "מסתובבת" במעיים.

בלוסום: אמת האלוהים... אני יכולה לחשוב על מקומות טובים יותר לדבר יפה מעין זה להסתובב בפנים! תודה לכם על אישור זה.

פדרציה של אור: אתם מאוד מקודמים בברכה ואנו מודעים כי כאשר אנו השתמשנו במילה "אנרגיה", ישנן כמה שאלות שנשאלו על ידי חברים  שתרצו להתייחס אליהן?

בלוסום: אכן. תודה לכם. אוקיי. יכולים אתם לחלוק אתנו איך "להגביר" את שדה האנרגיה האישי שלנו?

פדרציה של אור: התנאי  הוא שאחד מאמינים בעצמם ובאמנות הדמיון! כיוון שאכן, דמיון זה בו ניחנתם כולכם... כפי שענן לבן (White Cloud) מסביר... הוא אחד... אם לא הכי...כלי עוצמתי שבבעלותכם.

כדי "להגביר"  את האנרגיה שלכם... אתם צריכים לחזות/לדמיין את עצמכם  מלאים ממנה. פשוט כפי שזה!

זו ישירות... מחוברת/מתאימה עם... חוק המשיכה. בכך, אתם צריכים להרגיש... לדמיין את ההרגשה של להיות ב/של אנרגיהגבוהה... אפילו כאשר אתם באנרגיה הנמוכה שלכם. בפיזיות, אין אתם יכולים לנוע מסביב היטב, או אתם מרגישים מרוקנים במיוחד.... זה לא עוצר אתכם מלהיות מסוגלים לדמיין את עצמכם מלאים באנרגיה... על מנת  שהיא לאחר מכן "תתרחש". אתם צריכים "ליצור" את מה שאתם רוצים דרך צורת מחשבה.... ולאחר מכן להרגיש אותה "מתעוררת לחיים" בכול הווייתכם... ולאחר מכן, חברים יקרים... שבו וצפו בה באה לידי ביטוי. כפי שאמרנו לפני כן... אין תועלת לדמיין  את עצמכם....."לראות בעיני רוחכם" את עצמכם... היותכם בעליאנרגיה גדולה... אם אינכם משתתפים בהרגשה של חזיון זה. אם אתם רוצים להיות שמחים... אזי דמיינו את עצמכם שמחים... ובתוך חזון זה.... חוו איך שמחה מרגישה. זה מיושם לכול צרכיו של האחד.

השתמשו בדמיון שלכם. שחקו משחקים ביצירתיות שלכם בגין מה שאתם רוצים.

הגבירו את האנרגיה שלכם.... דמיינו/ב... חברו עצמכם למתקן "שם בחוץ במקום כלשהו".... והביטו בסוללה הנטענת מחדש... אותו הדבר כפי שאתם עושים על המתקנים הטכניים שלכם שעכשיו אתם מחזיקים בכה רבים מהם.

אל תשכחו מעצמכם! חברו את עצמכם.... הדליקו את ההספק החשמלי... הגבירו ((AMP את עצמכם!

הגבירו (AMP)= כוח בעל קסם ( A MAGIC POWER). אתם רואים? השתעשעו עם זה! ויכולים אנו להוסיף....נשמו.... נשימה...נשמו. רבים מכם כבר יודעים לעשות זאת כאשר יש צורך בתוספת אנרגיה. עם זאת, עבור אלה שאין יודעים... נסו את זה! פשוט נשמו  פנימה עמוקות... בידיעה שאתם "מגבירים את הרטט שלכם". עצמו את עיניכם וראו את הצבע שאתם רואים. האם הוא צריך ריענון? האם הוא צריך ריח  של שושנים שיתווסף לחזון זה? האם הוא צריך להשתנות מאפור, דרך סגול לכחול מתכתי, כדי להעביר אתכם להיכן שאתם רוצים להרגיש? שחקו! שחקו! שחקו חברים יקרים.

מדוע הקטנים שמחים במרבית הזמן? כיוון שהם משחקים! קחו עלה מתוך הספר האינטליגנטי ביותר שלהם (המתרגמת – חקו אותם)  ושחקו יותר.... בכול מה שאתם עושים.

האם אין אנו תמיד מדברים על "המשחק" שאתם נמצאים בו?שחקו את המשחק. עם זאת שחקו גם, בתוך המשחק. והשאלה הבאה היא?

בלוסום: שאלה מסובכת עבורי. ג'נטלמן כתב בנועם כדי להסביר לי קצת יותר על תדרים ותדרים אלקטרומגנטים וכו'. אין זה השדה שלי כפי שאתם יודעים. הוא תהה אם אתם יכולים להיות מדויקים יותר בהתייחס לנושא זה. הוא דבר על הרץ ומגה-הרץ וכו' (אוה שמחה!) ושאל יותר על קווים אלה באשר למה אתם מתכוונים כאשר אתם מדברים על תדרים גבוהים יותר?

פדרציה של אור: האם את מוכנה?

בלוסום: האם אני אהיה אי פעם מוכנה? אני אנסה קשה ככול שביכולתי לסגור את הצד השמאלי שלי! ו... קדימה!

פדרציה של אור: התדרים עליהם אנו מדברים מהדהדים ברזולוציה הרבה יותר גבוהה מאשר  אחת שעובדת עם/בתוך באופן רגיל. כפי שהג'נטלמן נבא, אין אנו יכולים לתת לכם מספר או מספרים, כיוון שכאשר אנו מדברים על דברים מעין אלה "מחוץ לאטמוספירה שלכם"...הם נכנסים לתוך יישור מתמטי שונה ממה שאתם יודעים שזו מתמטיקה.

בלוסום: אני? או מדענים? שני דברים שונים!

פדרציה של אור: עם זאת, הסבר מושלם למה שאנו מדברים עליו.

על מה שאפילו המדענים המומחים ביותר מהרהרים עליו..... מאוד שונה מרמות תדר מתמטיות אשר "בשימוש" במקום אחר. בתלות באטמוספירות בכול מקום...יש קידוד שונה שעולה בקנה אחד עם "הזמינות" בה האנרגיה המתמטית תתקבל.

בלוסום: ווווו....אבדתם אותי! עם זאת, המשיכו....

פדרציה של אור: לכן, נכון לעכשיו....למנוע ממוחך מלהתפוצץ, בלוסום... ולשמור על שיחה זו ביישור עם היכן שאנו "רצינו ללכת עם זה"....

כאשר אנרגיות/תדרים חדשים גבוהים יותר נכנסות פנימה/על/בתוך מגנטיות רטט חדשה וגבוהה יותר.... זה משנה את ה"תבנית" של הקידוד שהיה פעם במקום על פני כדור הארץ שלכם. "תרחיש" זה התרחש ללא הרף.... כיוון שללא הרף, אנרגיות גבוהות יותר נכנסות. הן "מתחתנות" עם הקוד ש"הוא" בתוך התצוגה הארצית... ולאחר מכן שוזרים  בצורה נפלאה כדי לאזן ולשלב.... על פני/בתוך.

הקידוד.... הקידוד המתמטי... הבה נאמר...כיוון שרוצים הסבר במילים שלא מספיקות.... רואה לעצמו/עבור עצמו.

בלוסום: מה, כמו מחשב מסיבי?

פדרציה של אור. אין זה מחשב.

בלוסום: ובכן מה מאפשר לו "לעבוד בעצמו" בדרך זו?

פדרציה של אור: אלוהות!

בלוסום: ובכן, האם אתם אומרים.... שכול הקידוד המתמטי.... ( מה שאני מבינה כי במשך השנים זה מה שהדברים מבוססים עליו).... "מונע" באמצעות אלוהים/המקור האלוהי? כול מילה שיושבת בנוחות עבור כול פרט.... שיודע על קיומה.

פדרציה של אור: אנו אומרים.

בלוסום: והשאלה שמתחננת להישאל (אף על פי שאני לא רוצה ללכת לשם!) איך נוצרו המספרים?

פדרציה של אור: באמצעות אנרגיה. באותה דרך שכול הדברים נוצרו.... באמצעות אנרגיה.

חשבו  על "ניצוץ מבריק" על הפלנטה שלכם הנמצא בצורת בן אדם. בינתם יכולה להוכיח ולהיות מודעת על הרבה יותר מאשר "ג'ו הממוצע"....כפי שאתם הייתם מנסחים זאת. לאחר מכן, חשבו על אנרגית המקור האלוהי.... בחלק העליון של.... שיא הביצוע.... המוחלט. אנרגיה זו... יצרה את כול מה שיש.... הכול מה  שאי פעם יהיה.

ליצור קידוד על מנת לאפשר את "תפקודה" של האנרגיה זה מעבר לאינטליגנציה של מישהו השונה מאשר אנרגיה אלוהית בעצמה.

בלוסום: ובכן, האם כול האנרגיה "צפה" בתוך המתמטיקה?

פדרציה של אור: לא.

בלוסום: עזרה.... אני טובעת!

פדרציה של אור: את מאוד הרבה צפה, בלוסום! היינו רוצים לומר כי " לאחר רמה מסוימת" מעל ומעבר.... מתמטיקה אינה נדרשת. האנרגיה  "למה שיש". אין היא צריכה שיקודדו אותה או יקודדו אותה מחדש כדי להיות מותאמת ל"מה זה" "היכן". עם זאת, זה מעורב מדי מלהיכנס לתוך "סמן" זה.

בלוסום: אני מרוצה בסתר לגבי זה! תודה לכם. אני אמשיך כיוון שיש זמן, לשאול לגבי הדרך שאני ורבים נראה שמרגישים בתוך האנרגיות הגבוהות יותר אלה שמסתננות. אני בוודאי לא אחת "לבצע את הקפל"... אני לא חושבת). ועם זאת, אני צריכה לומר, כי מאז ליקוי החמה.... הנהדר, הרגשתי שונה. במידת מה נראה שאני לא יכולה לנסח זאת במילים. מישהו הזכיר שהם הרגישו כאילו הם היו בשני מימדים באותו הזמן ואף על פי כן אני לא יכולה לומר שזה איך שאני מרגישה.... זה יכול היה להיות איך שאני מרגישה.... כיוון שאיני יודעת מה שאני מרגישה! פשוט שונה. הרבה מאוד יותר נוכחת, עם זאת באותו הזמן, "מחוץ" לכול זה. יכולים אתם בכלל לשפוך אור על זה עבורנו ?

פדרציה של אור: זה בדיוק מה שאתם עושים, בלוסום. שופכים אור... מחוץ לכם... דרככם. זו תגובה אוטומטית המגיעה מכם... עקב הרמה  בה עכשיו נכנסתם בתוכה.

אתם עכשיו שונים... ממה שהייתם.

אנו ביטאנו כי אתם תשימו לב להגברה.... לשינוי במשך כמה החודשים הבאים וכי מה שאתם מרגישים יהפוך  לברור יותר ויותר מאותו הדבר. כשאתם הולכים עמוק יותר לתוך "החידוש של כול זה".... אתם תגלו יותר ויותר על/לגבי עצמכם ש.... איך נאמר ... יגרום לכם לצחקק... כיוון שזה שעשוע כזה!

אתם תגלו את המשמעות האמיתית של לחיות!

אנו מודעים כי הגברת שכתבה בהתייחס להרגשה כאילו היא נמצאת בשני מימדים באותו הזמן חוותה כאבי ראש חמורים וסחרחורת. זה מה שהיינו יודעים שהינו כמו התאמה לתדרים הגבוהים יותר. לא כול אחד יחווה זאת. עם זאת, הם עשויים לחוות השפעות דומות.

היינו אומרים אולי לחשוב על זה כלחץ גבוה יותר שמשנה את המאוד דרך בה אתם חושבים... עקב האנרגיות/התדרים/הכוח הגבוהים יותר... המתאימים את עצמם בתוככם... והמאוד העצמי שלכם.... גם מותאם אליהם.

בלוסום: ובכן, האם אנו נמצאים בשני מימדים באותו הזמן? האם זה אפשרי?

פדרציה של אור: בלוסום...

בלוסום: כן, אני יודעת. כול הדברים אפשריים!

פדרציה של אור: עם זאת, היינו מציעים שבמקום להיות בשניהם באותו הזמן.... אתם קופצים פנימה והחוצה משניהם. עם מחשבה אחת, אתם נמצאים בישן ועם האחרת, אתם נמצאים בחדש.... וזה ברור מאוד בתלות על המחשבה... שבה אתם נמצאים בכול זמן נתון.

בלוסום: אם אנו יודעים להיות במימד השלישי הזה על פני כדור הארץ.... כמימד אחד... מהו/היכן המימד האחר?

פדרציה של אור: באותו המקום! עם זאת על/של/בתוך... התדרים הגבוהים יותר... וברגע שתדר מגיע לצורך/לרמה מסוימת.... הוא נע לתוך דירוג גבוה יותר של עצמו.... ולתוך המימד הבא.

מאוד דומה  כאשר אתם במערכת החינוך. אתם נשארים בכיתה מסוימת.... ולומדים רמות רבות של נושאים שונים.... וכאשר מסיימים.... אתם נעים למעלה לכיתה הבאה.

בלוסום: שוב תודה לכם. אני מרגישה כי אנו סיימנו את הפגישה זו. נפלא! הרבה הרבה הרבה!  אוהבת אתכם.

פדרציה של אור: אנו יותר משמחים לסייע בדרכים שאנו יודעיםשהן מועילות לכול אחד. באהבה ובהכרת תודה לכול אלה השוכנים על פני הפלנטה שלכם. יש לנו כה הרבה להודות לכם.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge