Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 23, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 23 במאי 2015

בלוסום: הי, חבריי. ובכן, כפי שאתם מודעים, הייתי במצב הגרוע ביותר האפשרי במשך כמה ימים בשבוע זה. אין לי ספק בכם... אין לי ספק בעצמי... אני פשוט לא ידעתי אם עוד אוכל לעשות זאת מסיבה זו או אחרת. אולם... היתה הרגשה בתוכי של "מדוע לקפוץ מהספינה, כאשר כל דקה עכשיו, מישהו עומד לצעוק "חוף לפנינו!" לכן, אני נמצאת כאן... אין לי סדר יום להיום... הייתי רוצה לראות להיכן אתם לוקחים זאת.

פדרציה של אור: ברכות החמות ביותר לך בלוסום ולכל מי שפוגש מילים מוצעות אלה. אנו בוודאי מודעים ל"צניחת האנרגיה" שהכתה אותך במקום בו זה כואב.

בלוסום: ולכן, מודעים על ההתפרצות הקטנה שלי עליכם?

פדרציה של אור: אכן. עם זאת, אנו מבינים שאנו לא צריכים לסבול את מטר השאלות של שליליות המכוונות ישירות אלינו... כיוון שאת חייבת לסבול את המתקפה. העובדה שאת יושבת כאן ומדברת איתנו היום היא הזדמנות מרוממת מאוד של אירועים... כיוון שהרגשנו שאולי את עומדת לעזוב את פועלך.

בלוסום: עמדתי. עם זאת, הבה לא נתעכב על כך... למרות שיש צורך להתייחס לכך, אני מניחה. קדימה!

פדרציה של אור: העובדה הברורה והפשוטה בלוסום וכולם... היא שכל נשמה אלוהית מבורכת יש לה את הפירוש שלהן על כלאחד וכל דבר שמוצע להם. אנו לא מניחים כי מה שאנו מציעים יתקבל על ידי כולם באופן מיידי... ו"כל מה שבגינה יהיה ורוד". אין זה עסקנו באשר לאופן בו אנו מתקבלים.

אנו יודעים מי אנו ומדוע אנו מציעים מילים אלה.

זה כול מה שאנו צריכים לדעת... וכל עוד את ממשיכה ברצון לסייע לנו, אנו נמשיך ברצון.

ובכן, אפשרו לנו לנוע קדימה כפי שאת אומרת.

את הזכרת את "הקפיצה מהספינה" ממש לפני גילוי אדמה... פירוש מושלם על מה שעומד לפנינו.

כה קרוב עכשיו, כה קרוב מאוד לרוחות השינוי המדריכות אתכם בביטחה לחוף... ואילו הנאות ישנן עבורכם... שיתקבלו בחינניות.

אנו גם יודעים, שהמשימה של אלה מכדור הארץ שנטלו על עצמכם היתה משימה של מומחיות רבת עוצמה. עם זאת, אתם כולם ידעתם שהייתם/אתם מסוגלים "לספק את הסחורה". זה מה שהגעתם לעשות. זה מה שאתם עושים.

ישנן נשמות רבות ההולכות בנעליים שמרגיש בהן נוח. כל רגע יותר ויותר, עולים לתוך הרגשה בהירה יותר, מוארת יותר עבור/של עצמם. וכאשר אתם עצמכם... אפשרו להרגשה זו להתחבר עם כל אחד חדש שמתעורר... אתם אוזרים כוח בתוככם.

כוח ששומר אתכם ממשיכים... כיוון שהידיעה הפנימית אינה גחמה או אשליה חולפת... ידיעה זו ששינוי זה יגיע... נחה עמוק ומבוססת במקום אותו אתם מכירים כה טוב... הבית.

גבירותיי ורבותיי... מי שמקבל מילים אלה מהמקום ממנו הן נשלחות....

יכולים אנו לעזור לכם לדעת?

יכולים אנו לעזור לכם לדעת את עצמכם?

יכולים אנו לעזור לכם להבין את האמת המוחלטת של כול מה שיש... אשר יובא לכם בשחר לגמרי חדש?

האם יכולים אתם לא להרגיש זאת קרוב יותר מאי פעם?

בלוסום: אני מניחה שזה תלוי במקום בו אחד נמצא בו. לכמה אין שום מושג. אני חושבת שזו בעיה לרבים. לא כל כך שהם מאבדים אמונה ותקווה ואמון בעצמם, עם זאת, התסכול שכה רבים עדיין ישנים וככל שהם יותר חוטפים תנומה קלה, כך "ההתמרה" הזו תימשך זמן רב יותר. אנו יכולים רק לעשות את מה שאנו יכולים לעשות.. וזה נראה שזה נמשך לעד!

פדרציה של אור: ועם זאת...

בלוסום: ועם זאת?

פדרציה של אור: תחזיקו את כובעיכם!

אנו השתמשנו בביטוי זה שוב ושוב ועכשיו אנו מספרים לכם את המשמעות מאחורי זה.

מה שעומד להגיע... מה שעומד להתגלות... ממש לנגד עיניכם... לא רק "ירגש אתכם"... כשאנו משתמשים במונח שלכדור הארץ... עם זאת, זה ירומם אתכם לתוך מקום אשר מרגישכמו כל ימי ההולדת שלכם מגיעים בבת אחת.

מקום זה שאתם תעלו אליו... יאפשר לכם... עקב הרטט שלו...להיות מי שאתם...בלי המגבלות ששמו עליכם אלה אשר בחרו להרגיש שליטה על הכול... יותר טוב מאשר שליטה של העצמי. אנו שולחים אהבה לנשמות אלה. אנו שולחים אהבהלכול הנשמות.

זה מה שאנו... אהבה... זה מה שהם... אהבה... זה מה שכול מה שיש שם.

בלוסום: אני כה מחכה לכך. מצחיק איך אחד מטיל ספק שזה עומד לקרות אי פעם ועם זאת, אנו ממשיכים עד שנגיע לשם!

פדרציה של אור: כיוון שזה במבנה שלך. כאשר את הגעת לפלנטה כדור הארץ... כאשר את עשית בחירה זו... את הבנת שזה לא תמיד ירגיש את האופן שהיית מעדיפה להרגיש. עם זאת, ידעת גם כי מה שמעורב בכך היה גם, ההצעה הלא אנוכית/אנוכית ביותר שהיית יכולה ליטול על עצמך.

תוכנית אלוהית זו לא יכולה לעשות שום דבר מאשר להטיב לעצמי ולכן, לשלם.

בלוסום: זה מוזר! זה מוזר לי לפעמים, ש... כן, אנו יודעים כל זאת... החלק הגבוה יותר שלנו פשוט יודע שכול מה שאתם אומרים יתרחש... ובכן, זה איך שזה עבורי בכל מקרה. אני פשוט יודעת ש... שאנו נמצאים בחוסר סבלנות. המחר הנצחי שבו אנו לפעמים מתחננים שהשינוי יגיע. מרביתנו התיידדנו כדי "ליהנות מכל רגע (אנו יכולים)"... ואני מנסחת זאת בדרך זו... כיוון שאני כאחת, לא נמצאת עדיין במקום של ליהנות "בכול" רגע. אם עלינו לחכות לכולנו כדי לעשות זאת... אזי קריאת "החוף לפנינו" תהיה בוודאי חזיון שווא... ואנו מפליגים!

פדרציה של אור: עם זאת, האדמה שאתם מחפשים היא סתם אפופה בערפל. כשהחום גובר... הוא מנקה את המסך... ושם לפניכם... הוא הבית.

בלוסום: האם זה בכל זאת בית? בשלב הבא הזה אנו נעים לתוכו?

פדרציה של אור: הבה נאמר....שזה בוודאי מרגיש יותר כמו שאת יושבת בגנך... בניגוד לעכשיו... כאשר את עשויה להרגישלפעמים, שאת בארץ זרה בה אף אחד מבין מה את מנסה לתקשר.

חכו! אפילו אם לפעמים זה עשוי להרגיש רק חוט. אתם עדיין מחכים... וכפי שהעכביש רוכש מחדש כוח ומתחיל שוב לבנות את ביתו... המגיע ממה שנצבר בתוכו... כך גם, משפחתנוהיקרה.. תמצאי את עצמך במגורים חזקים ויותר בעלי רטט...שאת יצרת.

בלוסום: ובכן, כל מה שאני יכולה לאמר הוא... בדרכנו... כולנו עושים את המיטב... ולא יכולים לעשות טוב יותר מאשר את זה!

התפילה היפה שלכם עולה לאט במספרים ולכן, מרוממת אחדים ורטט של כל אחד כשהיא עושה זאת. אני יודעת שזו כוונתה... לעזור לנו להגיע ליעדנו. כיוון שהיא רק שם, אנו יכולים להסתכל על מופע אור מעין זה. עבורי, זה מרגיש כמו הסיבה שאין אנו יכולים שיהיה לנו זאת עכשיו, שלמרות שהציוד מוכן, זה יהיה כמו לשים אותו בבית עירייה מקומי.... כאשר זה יועיל הרבה יותר וילהיב יותר באצטדיון וומבלי.... אם אתם מבינים למה אני מתכוונת? בנקודה זו, אנו אולי העלינו את האנרגיה למספר נורותאור! אני לא בטוחה באם להציע זאת החוצה עבור כולנו כדי לעשות זאת בהרמוניה במועד מסוים? מה אתם חושבים על כך?

פדרציה של אור: אנו חושבים שאם כל אחד המאזין לה... יותר ויותר... מציעים את כוונתם של האמת שלה... אזי יותר ויותר ימצאו אותה.

בלוסום: לְמוּתַר לְצַיֵן, כי אנו לא היחידים על הפלנטה שמוציאים רמת אנרגיה זו החוצה... לכן עלינו גם להאמין, שדרך שדירות אחרות כה רבות, נשמות בוחרות ללכת בנעליים אשר מרגיש בהן נוח ובידיעה האלוהית... שכל שדירה מובילה אותנו כולנו לאותו מקום. כל אחד אוחז ידיים עם השני כשאנו חולקים את המסע למשך זמן... ולאחר מכן חוצים נתיבים כדי לראות נוף שונה, ולאחוז ידיים עם אחרים שלא היינו נפגשים איתם אם לא היו עושים זאת.

פדרציה של אור: יותר מכול דבר ברגע זה ממש כאן ועכשיו....

אנו רוצים שליבכם ירגיש את האמת שלנו... כאשר אנו מספרים לכם שכל מה שדברנו לך עליו... בהתייחס לשינוי זה... עומד להתרחש.

בלוסום: אני יודעת. אני פשוט רוצה שיהיה לנו מושג באיזה עשור!

פדרציה של אור: מה ולהרוס את ההפתעה?

בלוסום: ובכן, האם השינוי הזה מקיף את האירוע שדברתם עליו קודם לכן?

פדרציה של אור: אכן, זה מקיף. ברגע שהמופע מתחיל...אתם תביטו על פעולה אחת אחרי השנייה... עם אולי הפסקה בין שתיהן.

המופע כולו נמכר מראש. אין מקומות פנויים. אף פעם לא היו... כיוון שהרוב יהיו על ברכיהם בפליאה ובשמחה.

"סוף סוף"... ליבכם יאמר... "סוף סוף"

ושם תהיה הרבה שמחה וחגיגה רבה....כשהלבבות מכירים אחד את השני בשנית. ובשקט... בהערצה... דרך עיניים נוצצות... אתם אומרים אחד לשני... "עשינו זאת".

בלוסום: הללויה ליום זה! הרבה תודה. אני באמת מתכוונת לכך! זה היה קַמְצוּץ וללכת לשם בשבילי במשך זמן מה!

פדרציה של אור: אנו יודעים זאת.

בלוסום: האם חשבתם שאעזוב את פועלי?

פדרציה של אור: עלינו לומר באהבה... היינו לא בטוחים.

בלוסום: כך גם אני הייתי!! עם זאת, אנו צועדים קדימה... כולנו...מאוחדים באהבה.

פדרציה של אור: אכן... אכן... אכן.

מצורף בזה קישור לתפילה.... אנו המשנים את המשחק.

. https://www.youtube.com/watch?v=MYeqbshjgmA


Website: Blossom Goodchild
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge