Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 23, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 23 באפריל 2014

 בלוסום: בוקר טוב, חבריי. אני מרגישה זוהרת ועליזה ומאמינה שאתם מרגישים את אותו הדבר?

פדרציה של אור: זה תמיד התענוג הגבוה ביותר ליצור קשר איתכם, בידיעה שמילותינו יוצעו לרבים... באמצעותן אנו שולחים את אהבתנו והכרת תודתנו העמוקה ביותר.

בלוסום: ישר אל זה, אם יורשה לי? בשבוע שעבר אמרתם "אתם מתקרבים כה קרוב עכשיו, למסגרת זמן בה אתם תצטרכו לקרוא לחוזק הפנימי שלכם כדי  לראות אתכם מבעדו. אתם זכיתם...בתהליך זה של למידה...הרבה אמת פנימית לגבי עצמכם....ואתם תתבקשו להיזכר בכך ולאחוז בכך...כשזמנים אלה מביאים אתכם "למקום שונה" ממה שהייתם רגילים לו". כמה כתבו ושאלו אם תוכלו להרחיב את הדיבור על כך. האם תהיו כה טובים?

פדרציה של אור: המילים שהוצעו במשפט זה ניתנו באהבה...ובהבנה כי מה שמגיע מסביב בימים העתידיים.. בהתייחס לשינויים על הפלנטה כדור הארץ שלכם...אתם, כל אחד מכם, צברתם מספיק  ידע כדי לדעת בדיוק מה לעשות כאשר הזמן מגיע. חוזקכם הפנימי באמת יראה לכם את הדרך...וזה הרבה יותר חזק מאשר אתם מבינים כיוון שזה לא... עדיין, "הועמד במבחן".

בלוסום:  ובכן, באיזה אופן נצטרך להשתמש בו? לאילו נסיבות אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: יקרה, עד עתה במשך זמן רב, דברנו על שינויים בכדור הארץ שעומדים להגיע. איננו יכולים להרחיב את הדיבור בפרטים, כשאנו לא יכולים לדעת בעצמנו, בדיוק מה ימים עתידיים אלה יביאו...בתוך השינוי המסיבי אשר יקרה.

בלוסום: האם אתם מדברים על הזמן בו "האירוע" עליו דברתם, יתרחש?

פדרציה של אור: אף אחד אחר לא, למרות שאנו לוקחים בחשבון כי אירוע נהדר זה ירומם, את כולם ביחד... כפי שאמרנו... אנו גם מודעים שזה יצור בלבול והפרעה לרבים, בדרכים רבות. אפילו עבור אלה אשר ציפו לכך...הם עדיין ימצאו מהומה סביבם, אשר תדרוש "חוזק פנימי" זה שאנו מדברים עליו, שיובא קדימה.

אנו לא יכולים "לשפוט" איך הרוב יגיב... ולכן, אין אנו יכולים לומר בדיוק איזה שינוי יתרחש. זה תלוי במידה רבה על "מצב העצמי של הנשמה של רבים" באשר לתגובה ל"אירוע" מעין זה.

בלוסום: אני לא עומדת לשאול "מתי" כיוון שזה רק ישאיר אותנו, חברים, כאן למטה בתהייה. קבלתי שזה הרבה יותר טוב לתת למסגרת הזמן לעבור ורק להמשיך לעשות את הטוב ביותר בלהפוך יותר מהאהבה שאני. זה לכשעצמו, מספיק לשמור על התקדמותי ל-90 השנה הבאות!

פדרציה של אור: בבקשה כתבי את מה שיש לך לומר... ולאחר מכן שני את המיינד שלך.

בלוסום: באמת? אני דוחה זאת, כשהרגשתי שזה לא מתאים. האם אתם בטוחים שאנו רוצים ללכת במורד דרך זו? זה עשוי להעליב רבים.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו לוקחים בחשבון את העובדה שזה יסייע לרבים.

בלוסום: אוקי ובכן! השיחה שלכם. אני פשוט מרגישה די "מצוברחת" לגבי "תקשורים" בימים אלה. לא מעליבה אף אחד... על או מחוץ לפלנטה! נראה שאבדתי עניין בכל זאת. יחסי נעשה די אדיש... מה שאינו מאוד "רלבנטי" באמת, לא כן? לא כאשר כה רבים עושים כזה מאמץ להביא אור לפלנטה בדרך זו.

פדרציה של אור: עם זאת... את ממשיכה "לעבוד" איתנו.

בלוסום: השכר יותר מדי טוב! לא, ברצינות...זה פשוט לא ירגיש נכון לא לעשות זאת. מרגיש לי כמו חוזה נשמה...אותו אני יודעת שאני יכולה להפר אם אני בוחרת. עם זאת, אני לא. אני פשוט תוהה...כפי שלעיתים קרובות אני עושה... לאן כל זה הולך?

פדרציה של אור: זה מוביל אותך הביתה, בלוסום היקרה. איננו יכולים להגיב על נטייתך...כיוון שאנו איננו את.... ואנו לא נמצאים על פני כדור הארץ. עם זאת, אנו מודעים על "אנרגיות" שמקיפות את "הכול"... באופן אישי וכשלם.

אין זו חובה עבורך "להכיר" את הכתיבה אשר מגיעה דרכך... מ"איתנו" או "מאחרים". היינו אומרים לכל אדם בהתייחס לעניין זה... כפי שאמרנו פעמים רבות לפני כן... אם זה מהדהד וגורם ללבכם להתרחב, אזי המשיכו לקרוא... אם זה לא, אזי עצרו...כיוון שאתם תקראו מתוך "צריכים" במקום רצון להזין את הנשמה עם מזון נכון.

בלוסום: זה ממש זה, חבריי...אתם הסברתם את טיעוניי... כיוון שאתם פשוט אמרתם "כפי שאמרנו פעמים רבות לפני כן". מה יש שם שעומד להגיע, שכבר לא נאמר? כאשר נשלחים אלי תקשורים כדי שאקרא אותם... זה יותר כמו תיקון, כאשר אני מרגישה מוכנה לנוע לתוך הדירוג הבא...לא משנה מהו! איני רוצה להישמע "מעל הרמה שלי"... עם זאת בימים אלה, אני מרגישה שקראתי כל זאת לפני כן... כיוון שקראתי!

פדרציה של אור: אנו מבינים.

בלוסום: האם אתם מבינים? ובכן, האם אין זה אפשרי לנוע לתוך שדה מרעה רענן יותר?

פדרציה של אור: העובדה של העניין היא... שרבים, מדי יום...מציגים להם ידע מעין זה ולטובתם... איננו יכולים לבקש מהם לרוץ לפני שהם יכולים ללכת. לא היינו רוצים "לפוצץ אותם" עם יותר מדי עומק, מוקדם מדי.

בלוסום: עם זאת, האם אינם יכולים פשוט לקרוא תקשורים ישנים יותר?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: ובכן...

פדרציה של אור: ובכן...יכולים אנו להיות אמיצים ולשאול אם את מביאה בחשבון שאת מוכנה לרמה הבאה, בלוסום?

בלוסום: אני לא יודעת! האם אני מוכנה? איזו רמה של הבנה זה דורש? אני מתכוונת, האם אין זה כמו ששם יש מבחן "לראות היכן אנו נמצאים".

פדרציה של אור: אין מבחנים... כיוון שהמסע בכדור הארץ אינו על בסיס של "עבר" או "נכשל". עם זאת,  אנשים לא יכולים לעבור למעלה לתוך רמת ההבנה הבאה עד שכל חלק מישותם מוכן לעשות זאת.

עם האהבה והכבוד הגדולים ביותר לכול מי שמרגיש אותו דבר כמוך, בלוסום... את עשויה לפעמים להרגיש כאילו הראש שלך נחבט בתקרה... מנסה נואשות ל"דחוף" לרמה הבאה... למשטח החדש...כיוון שכל חלק מישותך משתוקק לעשות זאת. זה מרגיש כה מוכן להמשיך הלאה. ניתן לפעמים להרגיש לכוד וכאילו אחד מתפקע להתרחב.

בלוסום: כן. כן. יפה ניסחתם!

פדרציה של אור: קבלו את המקום בו אתם מוצאים את עצמכם. באמת קחו בחשבון את הישות  שנכנסתם בתוכה.. ושאלו אם אולי עדיין יש שם מקום לשיפור.

בלוסום: אוה, ללא ספק יש מקום. אני מסתכלת לעיתים קרובות ליחסי ולהתנהגותי, בעיקר לאחרונה, עקב הערבוב של 24/7 עם נשמות אחרות ואני מכירה בהיבטים של עצמי אשר בהחלט צריכים לעבוד עליהם!

פדרציה של אור: ובדרך זו, היינו אומרים שזה לא יהיה מתאים/אפשרי שתוצג הרמה הבאה. לסיים שטחים אלה של פחות אהבה ולאפשר להם להפוך לאהבה גבוהה יותר, זוהי כוונתכם. זו לכן הכוונה שלנו... להמשיך "לאמן" בדרכים אשר תסייענה לכך.

ככל שכל היבט של עצמכם גדל חזק יותר באהבה... כך אתם תהיו יותר מוכנים... ככל שאתם תהיו יותר מוכנים... למאוד "אירוע" שאנו מדברים עליו.

כן... אנו חשבנו שלפני זמן בזמנכם... דברים על  הפלנטה שלכם נראים מבטיחים מספיק לאפשר לכך להתקדם. עם זאת, אנרגיות ונסיבות מפריעות מנעו זאת... ועכשיו...במבט לאחור... זה שירת אותנו היטב. כיוון  ה"מתי" יגלה שהתוכנית האלוהית מתקדמת הרבה יותר באופן חלק מאשר אולי זה היה נעשה.

אנו מקבלים שאתם נעשים מתוסכלים מאיתנו כשאנו מדברים על "בקרוב" ו"ממשמש ובא" כשימים וכשחודשים עוברים... ועדיין אנו ממשיכים לדבר באותה הרוח.

יום אחד...ללא ספק... אתם תדעו שמילים אלה שאנו מדברים הן אמת.

אנו מבטיחים זאת.

לאחר מכן, יקרים, אתם תמצאו את עצמכם "מוכנים" שתוצע לכם חוכמה על סקאלה גבוהה יותר מאשר זו שאנו מציעים לכם בימים אלה.

גם דעו... כפי שאתם עושים... שבתוך כל אחד ...נח כל הידע.

בלוסום: במקרה שלי... הוא נח רדום... נכון לעכשיו! יש לי עדיין דרך ארוכה מאוד לנסוע.

פדרציה של אור: לכולנו יש. כיוון שאין סוף לדרך.

בלוסום: עם זאת, יש שם... בית... הלא כן?

פדרציה של אור: כמובן. תמיד יהיה שם בית. עם זאת... כשמגיעים לשם... אין הכוונה "שהכול" יסתיים. זה לא יכול להסתיים. חיים לא יכולים להסתיים. כיוון שזה "החיים עצמם".

בלוסום: איך הייתי רוצה שאוכל למצוא ידע זה בתוכי. אמשיך להסתכל! אני מניחה שחלק היו אומרים, שזה יקרה כאשר אפסיק להסתכל ואז זה יופיע. מה הייתם אומרים?

פדרציה של אור: היינו אומרים שלא מדובר על מה שאת יודעת... מדובר על מה שאת מרגישה.

כשלמדת להרגיש אהבה בכל הרגעים של נשימה... אזי, כל הידע מוקף בתוך הרגשה זו.

"הדבר" שאת מחפשת אחריו... הוא לא משהו "שחבוי ממך", נשמה יקרה... הוא בתוך אחיזתך... הוא "ממש מתחת לאפך"...

בלוסום: יש לי חיוך ענק על פני כיוון שאני יודעת מה אתם עומדים לומר....

פדרציה של אור:  זה בתוך נשימתך.

נשימה היא המפתח לפתוח את דלתותיך שאת מרגישה שלא ייפתחו.

לא יותר מאשר נשימה פשוטה. ועם זאת, את מנסה לסבך את המתנה המוערכת ביותר... באמצעות החלטה שזה משהו כה הרבה יותר מסובך. זה פשוט כפי שיכול להיות. לא יכול להיות פשוט יותר.

היו מודעים לכל נשימה... היו בהכרת תודה לכל נשימה... הפכו לכל נשימה.

אין שום דבר יותר שאתם צריכים לדעת.

כיוון שאם אתם לומדים להתנהג בצורה זו...כל דבר אשר חי... במילים אחרות, כל דבר אשר נושם... הופך לאחד עם הנשימה שלכם.

כשאתם נושמים בהרמוניה עם כול מה שיש... אתם חווים את האחדות של הכול.

אתם הופכים לאחד.

כיוון שרק דבר אחד מפריד אתכם מהשלם... החשיבה שאתם לא מחוברים אליו.

עם זאת... למדו לנשום סימולטנית עם יקום האהבה ותמצאו עולם חדש שנח בתוככם... ואכן הכול מסביבכם.

זה יפתח את עיניכם לדברים אשר תמיד היו שם... עם זאת אתם לא ראיתם אותם.

זה יפתח את אוזנכם למוסיקה שתמיד נוגנה... עם זאת אתם לא שמעתם אותה.

זה יפתח את לבכם לאהבה שחיכתה לנוכחותכם... עם זאת, אתם לא ידעתם עליה.

כל זאת... כיוון שאתם בחרתם בחיים.

אין חיים אם אחד לא נושם. עם זאת, זה מובן מאליו...שלא ניתן מה שזכאי לו...

אהבה!

בכל נשימה שאתם שואפים...הכירו מה זו...

אהבה!

בן האדם תוכנן בדרך זו...

להיות חיים באמצעות אהבה.

להיות אהבה באמצעות חיים.

בלוסום: אני חושבת...המצח שלי ממש קפץ דרך תקרה זו! תודה לכם!

פדרציה של אור: תודה לכם. אנו מאמינים ששירתנו את השלם באמצעות רגעים אלה איתך.

בלוסום: ללא ספק, חבריי. באהבה. אני אומרת להתראות נכון לעכשיו. אני אתחבר בתוך תקופה של כמה שבועות כשאחזור חזרה הביתה בשנית. הרבה אהבה.

פדרציה של אור: כל האהבה לאחד ולכול.


Website: Blossom Goodchild

 ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=eCfn7owBHE0&feature=youtu.be
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge