Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 16, 2014

 

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 16 במאי 2014

בלוסום: הלו! לא דברנו במשך זמן רב! התגעגעתי לפגישות אלה. ובכן, הבה נתחיל ישר עם שאלה. המתרגם שלנו מקרואטיה שלח לי די תמונה מסקרנת שהוא צילם. כאשר הוא "צילם תצלום-בזק", הוא רק צילם את המולת הערב ברחוב. להפתעתו, משהו הופיע בצילום בפועל ואני תוהה אם אתם יכולים לספר לנו מה זה היה (ראו להלן)

פדרציה של אור: ברכות לך, חברתנו והסנדקית שלנו. היינו איתך לאורך הכול; לכן, את האנרגיה שלך... אלינו... לא ניתן להחטיא. עם זאת, באמת, זה נהדר לדבר איתך שוב בצורה זו.

בהתייחס לתמונה שאת מדברת עליה. היינו מביאים בחשבון שהיא "סוף הזנב" של אחד "מהספינות שלנו". הסוואה היתה צו השעה... ועם זאת, בשל הפרעות אטמוספיריות בתנאי מזג האוויר...חלק זה, הפך יותר נראה לעין.

בלוסום: עם זאת...זה לא נראה כאשר צולמה התמונה.

פדרציה של אור: זה די נפוץ שאלמנטים של "הבלתי נראה" ייאספו בדרך זו. לעין האנושית אין יכולת, לפעמים, "לדמיין" את מה שעומד לפניה.

מחשבותייך הן.. "עין אנושית...או עין שלישית?"... האם זה נכון?

בלוסום: אכן.

פדרציה של אור: היינו אומרים שהן היו מחוברות הדדית. כיוון שבשעה שהעין השלישית פתוחה... בהתאם לרמה...ניתן לגלות הרבה "באמצעות" העין האנושית.

בלוסום: מה עשתה הספינה שם? זה נראה כה קרוב.

פדרציה של אור: יקרה...האם לא אמרנו לך...כמה אנו קרובים? תצפית מסוימת זו היתה במידה רבה בהתבוננות...

בלוסום: אנו לא יכולים למצוא את המילה, האם יכולים אנו! זה על קצה אצבעותיי ועל קצה דפוס מחשבתי מכם...זה מצחיק!... הבה ננסה שוב.

פדרציה של אור: תצפית זו היתה בהתבוננות... הבה נאמר... במשימה.

בלוסום: בואו! על מה בדיוק התבוננה?

פדרציה של אור: הפרוטוקול בדבר המשך העבודה מבלי להתייחס לשום הפרעה.

בלוסום: איך זה מעניין אתכם? זה נראה כמו ערב רגיל בכל עיירה/עיר.

פדרציה של אור: ועם זאת... אנו יכולים להתבונן בכה הרבה. כפי שדברנו לפני כן...אנו "חשים/אוספים" אנרגיה.

בלוסום: כן, אני מבינה זאת... אבל איך זה מועבר לבסיס נתונים... ומדוע?

פדרציה של אור: כיוון שזה חיוני עבורנו לציין את רמת האנרגיה בכל מקום נתון על הפלנטה שלכם. יש לכך חשיבות רבה.

בלוסום: ובכן בעצם אתם אומרים שהאנרגיה של "קרואטיה" לדוגמה... יכולה להיות מאוד שונה מזו של ..נאמר "אנגליה"? זה סוג של הגיון בריא, באמת.

פדרציה של אור: אנו מבינים את הבנתך בנושא האנרגיה במדינות שונות... מאוד תלוי באופן בו המדינה נשלטת וחוקיה וכו'. עם זאת, אנחנו לא רק אוספים את האנרגיה של האנשים בבתים... אנו מודדים את הרמה של מה ששוכן עמוק בתוך כדור הארץ.

בלוסום: אנשים בתוך כדור הארץ או בפועל "כדור הארץ" עצמו?

פדרציה של אור: גם זה וגם זה.

בלוסום: האם יש לכם יותר קשר עם אלה מתחת לאדמה? אני מאמינה שהם יותר מפותחים ולכן, יהיו מודעים יותר לביקורכם?

פדרציה של אור: אכן. ועם זאת... אנו לא צריכים להיות קרובים בהישג יד על מנת להיות "בקשר" איתם. רבים אשר גרים... בזמן זה ...מתחת לאדמה... עושים זאת באופן זמני. רבים מנשמות אלה באמת..."הווייה של שירות"... ומסייעות בכל העבודות שמתרחשות בתוך המעמקים הפנימיים של הפלנטה שלכם. "עבודות" אלה כרוכות בהרבה סיוע לאלה מעל כדי שיעברו למקומם החוקי. מעבירים זמן רב במדיטציה...שולחים אור להיכן שנחוץ, לחלקים שונים של הפלנטה שלכם. נחשולי אנרגיה מהם...יש להם תועלה רבה בריפוי של אמא כדור הארץ שלכם.

בלוסום: תודה לכם. משהו נוסף שהייתם רוצים לומר על "התצלום"?

פדרציה של אור: רק שזו דוגמה יפה של אמת.

בלוסום: אכן. שימו לב לכך... שזה נראה מאוד גדול...האם יש הכרח בכך למשימת תצפית?

פדרציה של אור: לא. אולם בהתחשב בעובדה שהם עברו בדרך זו....

בלוסום: אתם מתלוצצים?

פדרציה של אור: קצת. חברה יקרה... ספינותינו יכולות להיות היכן שאנו רוצים שהן תהיינה כהרף עין. לא משנה מה הגודל. זו שזנבה בלט.. היא רחוקה מלהיות גדולה... במונחים של "נמלי הנסיעה" שלנו.

בלוסום: אני נאבקת עם המילה "נמלים". עם זאת, זה הזכיר לי את התצלום האחר שאותו ג'נטלמן שלח, אשר, אם להיות כנה, אני כמעט לא שמתי הרבה את ליבי אליו. אני רק פתחתי אותו עכשיו ואפרסם גם אותו בהמשך...

פדרציה של אור: אנו שמחים שאת קבלת את זה. כיוון שלמעשה תצלום שני זה "לכד" את "מה" שניתן לראות בבירור... אם מנסים "לבדוק"...את מה שאנו מכנים נמל/חור!

בלוסום: בוודאי, או אינטליגנטים, האם אתם מתכוונים לפורטל?

פדרציה של אור: אנו מתכוונים כפי שאמרנו, עם כל הכבוד. עם זאת...זה היינו הך. הבה נסביר. כאשר ספינה בעולמכם מפליגה לתוך המדינה... זה ידוע כ"נכנסת לנמל"... פחות או יותר, אותו דבר עבורנו. ההבדל הוא, שעל מנת להגיע ליעדנו "כהרף עין"... אנו נוסעים דרך חור... להגיע לנמל הבא שאנו "מכווננים לתוכו"... לכן...אשנב(porthole)!

"השדרה" הזו של העברה אינה נשארת באותו מקום מסוים באופן קבוע (אנו מודעים למחשבותיך). זה "נוצר" בזמן... "חור" למען הנוחות של "השלם".

בלוסום: כמה מדהים! אנו כה הרחק מאחור בטכנולוגיה שלנו.

פדרציה של אור: לא ממש. זה הכול שם. זה ממתין לזמן בו "אפשר" שזה יהיה.

עם כל הכבוד... ישנם רבים על הפלנטה שלכם שלא "התבגרו" מספיק כדי להשתמש בטכנולוגיה מעין זו. אנו מתכוונים לכך, במובן של לתת לפעוט מסור חשמלי. נזק רב יכול לקרות... לשים בידיים הלא נכונות!

בלוסום: כן, אני מבינה זאת.

פדרציה של אור: היינו אומרים...ככל שהישות יותר מוארת... כך יותר סביר שהיא יכולה "להתכוונן לתוך" פלאי הנסיעה וכו'.

בלוסום: האם אתם מתכוונים... אנו ראויים לזה?

פדרציה של אור: זה היה נשמע לא נכון. עם זאת, במובן מסוים ..כן!

כל הדברים שאתם... כל הדברים המגיעים אליכם... תלויים מאוד על איך אתם בוחרים להיות!

זה פשוט כמו שזה!

רבים נאנחים וגונחים שאין להם את זה... ואין להם את זה.

גישה! גישה! גישה... כלפי כול מה שיש!

זה איך שכול הדברים מגיעים אליכם... בהתאם לגישתכם  כלפי כל דבר.

זה פשוט כמו שזה!

ככל שאתם יותר נותנים אהבה, כך אתם יותר מקבלים אותה.

זה חוק אוניברסאלי.

עם זאת... אתם אהבה....

למרות... שזה תלוי בכם שתאפשרו את מהותכם להרגיש זאת. כמה אהבה אתם בוחרים להרגיש, בתלות בכמה אהבה אתם בוחרים לתת. זה מסתובב מסביב באותו מעגל.

יקרים... דעו אהבה... בכל היבטיה הנהדרים. לאחר מכן, ורק לאחר מכן, אתם תדעו את עצמכם.

בלוסום: שוב, תודה לכם. ממשיכים. בשעה שיש לי אתכם כאן, ויש לי את הזמן. חבר שלי הוא די "ממורמר"...כמו שרבים...עם המידע המתוקשר המגיע מכם ומרבים. מנקודת מבט של "חוסר המשכיות". אין צורך לפרט, כשזה מדבר בפני עצמו. עובר אליכם!

פדרציה של אור: זה יהיה תלוי בנקודת המבט של כל נשמה. ישנם כאלה הקוראים מידע שהם יודעים שהוא אמת ומרוצים להמשיך שאת החיים באותה ידיעה...  שבזמן נתון...כול מה שדובר עליו...יגיע. ישנם אחרים אשר ממתינים כמעט בנשימה הבאה שדברים אלה יתרחשו...וזו אינה דרך בריאה לנשום!

בלוסום: עם זאת... לפעמים, אנו יכולים לקבל 5 תקשורים ברציפות לגבי האירוע המגיע בקרוב... ולאחר מכן "שום דבר...נאדא" במשך חודשים...מעלה ומטה אנו הולכים על רכבת ההרים. האם אתם רואים זאת מנקודת מבטנו?

פדרציה של אור: אנו עושים כך, יותר ויותר. עם זאת, מעמדתנו... זה לא אותו הדבר. כיוון כפי שהצהרנו לפני כן..."אין זמן" היכן שאנו נמצאים. רק אנרגיה של מצב.

יש יותר בניית אנרגיה בהתייחס לאירוע זה מאשר כשדברנו בפעם האחרונה. אז לכן, אנו יכולים לומר...זה נעשה קרוב יותר ויותר...מפני שזה כך! אנו לא בעמדה לומר את המועד המדויק.. כיוון שאיננו יכולים לספר. זה תלוי באנרגיה שאנו לומדים כה עמוקות... בהגיענו ל"אחוז" מסוים. ולאחר מכן נהייה מוכנים הלאה!

כאשר אנו מעודדים אתכם עם מילים מעין אלה...אנו/אתם מסייעים בהתרוממותה של מאוד רמת אנרגיה...כיון שהתקוות והתדרים גבוהים.

בלוסום: עם זאת... האם זה משרת מטרה? כיוון שאותה אנרגיה נוטה ליפול עבור רבים...  כאשר אכזבה מקובעת בגלל ששום דבר קורה...אי פעם! לאחר מכן "אמונה בכל זה" של אחד מכה את תחתית הסלע (במצב הגרוע ביותר האפשרי)!

פדרציה של אור: עם זאת, זה לא!

בלוסום: נסו להיות בני אדם!

פדרציה של אור: זה לא בשבילנו לעשות. זה לא נמצא "בחוזה שלנו". בבקשה זכרו, עם כל הכבוד...מה שהצהרנו פעמים רבות.

אתם בחרתם להיות כאן!

אתם בקשתם להיות כאן!...ביודעכם היטב במה זה כרוך.

אתם פשוט שכחתם במה זה כרוך.

בלוסום: עבודה טובה... אחרת זו היתה פלנטה ריקה למדי!

פדרציה של אור: מצד שני...בצד הבהיר יותר... בצד של השמש...אתם לא שכחתם איך להתחבר עם "הבית". אתם רק חושבים ששכחתם... וכאשר "הבית" מרגיש כה רחוק...אתם אומרים שאינכם יכולים לשבת במדיטציה... או שאתם לא מאוד טובים בכך.. ועושים כל מיני תירוצים לא "להיות שם".

זה פשוט כפי שזה. כאשר אתם יוצאים למסע למקום אחר בעולמכם...יש לכם בתוככם... "זיכרונות" של בית. איך נראה חדר השינה שלכם, הגינה שלכם, הספה הנוחה שלכם וכו'. כל הדברים שמביאים לכם שלווה ונוחות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרגיש אותם בתוך לבכם.

אותו הדבר הוא עם ביתכם האמיתי.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרגיש אהבה כשאתם נושמים עמוק ולחשוב על שום דבר אחר מאשר נשימה זו.

לאחר מכם הבית יהיה איתכם... אתם תהיו הבית... כיוון... שהבית הוא היכן שהלב נמצא.

זוהי אמת...וכאשר אתם מבינים זאת באופן מלא...זה יעשה כזה שינוי לקיום שלכם כולו.

אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם! תודה לכם. זה היה כיף. אולי אוכל לתפוס אתכם פעם נוספת לפני שאני נוסעת שוב.. לא נראה מבטיח מדי. לכן, אנו פשוט נגיד...אנו נתפוס אתכם, כאשר אני אחר-כך אתפוס אתכם! באהבה ובתודה!

התמונות

 

התצלום צולם במרכז זאגרב, קרואטיה, אירופה, אחרי הצהריים המאוחרות/ שעות הערב המוקדמות עם הגעת הסערה (כנראה, שה-14 באפריל (הבעיה של התאריך המדויק נבעה מכך שפתחתי את התצלום מספר ימים מאוחר יותר ואז הבנתי שהעננים לא היו לבד בשמיים). ההתערבות היחידה בתצלום המקורי היתה שעשיתי שימוש בפונקצית "קונטרסט" בתצלום כולו.  כמו כן, חזרתי למיקום כדי לנסות להבין הם היו כמה הפרעות אור שהיו יוצרות משהו כמו זה בתוך צינור העדשה אבל לא יכולתי לאתר שום דבר למיטב ידיעתי.

וכמובן, לא ראיתי במהלך הצילום שום דבר מלבד עננים.


Website: Blossom Goodchild

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=C7HzVxtrGOA
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge