Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 22, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 22 בספטמבר 2018

בלוסום: בוקר טוב! אכן בוקר נהדר בעולמי. עצתכם מהשבוע שעבר על שאיפת נשימות עמוקות בשילוב עם חיוך באותו הזמן היא עצה מצוינת. במיוחד כאשר אחד לא נמצא במצב רוח לעשות זאת... זה באמת גורם לשינוי. תודה לכם! נושא בוער באשר לסיבה מדוע תצפיות שמש רבות נסגרו ברחבי העולם? לא היה לי זמן לבחון זאת הרבה וגם, אני לא רוצה להיות מושפעת באמצעות קריאה לגבי דברים, כאשר אני יודעת שאני עומדת להעלות אותם אתכם. מחשבותיכם בבקשה?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה, בלוסום היקרה. אנו יכולים לומר מיידית כי תפקודי הרטט שלך הם "נועזים" כפי שהיית אומרת.

בלוסום: כן, אני נמצאת בבוקר זה במצב רוח טוב במיוחד.

פדרציה של אור: הנושא של תצפיות השמש אפשר למסכיכם להפוך לרוחשים עם ספקולציות. לאף אחד למעשה לא ניתנה תשובה באשר לסיבה מדוע, נושא אחד במיוחד, נראה כי גרם לכה מהומה גדולה!

בלוסום: יכולים אתם לעשות זאת עכשיו?

פדרציה של אור: מילותינו תתבטאנה בזהירות בהקשר לגורמי הבטיחות, היינו אומרים אולי... על בסיס של "צורך לדעת קצת על כך".

השמש שלכם... כפי שרבים מודעים... אינה רק פנס אנרגטי בהיר בשמיים שלכם. היא הרבה יותר מזה! התדרים האנרגטיים הנפלטים דרכה... יש להם מערך מטרות עצום ומהווים סימן על הרמות של "מה שמתרחש" מסביב. לא רק בכדור הארץ שלכם, עם זאת גם בפלנטות רבות אחרות בתוך היקום שלכם.

השמש אינה במקרה "מרכזית"! היא גם אחת מ... למעשה היינו אומרים... מהפורטלים (שערים) הגדולים ביותר בתוך הסטרטוספרה שלכם... עד כה.

בלוסום: ובכן, היא פורטל. עם זאת, בשימוש על ידי מי/ מה? אין ספק, אחד בהתקרבו בכול מקום קרוב אליה, יטוגן?

פדרציה של אור: היינו מתקנים אותך כאן, בלוסום. כיוון "שהכול אין הוא כפי שנראה". כן, קרני השמש נותנים מחיה לפלנטה שלכם בצורות רבות. עם זאת, יש לה שכבות רבות... ברמות רבות... בתוך תדרים ומימדים רבים.

בלוסום: אני יכולה לראות שזו עומדת להיות אחת מאלה התיקשורות בן הייתי מבקשת להיות טסלה (Tesla – יחידה של דחיסות זרימה מגנטית במערכת מטר-קילוגרם שנייה - המתרגמת), על מנת להבינכם.

פדרציה של אור: אין זה כך. הרשו לנו לתת לכם פיסות קטנות של מידע. השמש היא אכן, פורטל לתוך מימדים אחרים. היא אותה שמש שמופיעה בפלנטות אחרות במימדים אחרים, כמו השמש אותה אתם רואים בשמיים שלכם.

בלוסום: איך זה יכול להיות?

פדרציה של אור: בשל מקור האנרגיה המדהים שלה. בשל מה שהיא. בשל קסמה! יש לה מקור כוח שאין כמותו. היא יכולה "לצוץ", בכול מקום שנדרש, במרחבים ובמקומות שצריכים את האנרגיה שלה.

נאמר לכם או הוצגו לכם לעיתים קרובות תמונות/קטעי ווידאו של ציי ספינות רבים, יחד עם כלי שייטענקיים בצורה בלתי רגילה שנתפסו במצלמה מסביב למערכת זו. כול זה עקב, הרצון לדרך טובה יותר של ביטוי... שהינה תחנת דלק אוניברסאלית! בכך... כלי שייט נטענים באמצעות האנרגיה שלה... רק באמצעות שהייה בתוך סביבה מסוימת בקרבת מקום שלה.

בלוסום: כן, האם אין הם נשרפים?

פדרציה של אור: לא. יש להם "מחסומי הגנה" ששומרים אותם ב"צורה". עם זאת, יש להם גם התקנים המאפשרים את "מבנה" הספינות לספוג את האנרגיה/הכוח הקיצוני שלספירה זו יש להעניק.

להיכנס לפירוט נוסף בהתייחס ל"תדלוק" יהפוך קצת מסובך מדי להסביר בשלב זה, בלוסום.

בלוסום: אוקיי. ובכן חזרה לסגירתם של התצפיות. על מה  מדובר? אני חושבת שהן עכשיו נפתחות מחדש?

פדרציה של אור: כן. הן נפתחות. היינו מציעים כי תמונות מסוימת שנתפסו על המסך כדי  "שאנשים בשלטון" ייכנסו לבהלה.

בלוסום: תמונות על מה בדיוק?

פדרציה של אור: ראשית, גדול יותר ממפגש של ספינות רגיל... מה שהיה מספיק כדי להיות סיבה לדאגה באשר לשיקולים מאחוריהן... וגם, בשל... איך ננסח זאת?...התנועה של אנרגיה קורנת  ש"עולה" מפני השטח.

בלוסום: אוקיי. כיוון שאיני מדענית, אני יודעת שאני צריכה עכשיו לברר  לגבי השיחה על השמש השולחת התפרצות שמשית החוצה בשלב מסוים, מה שאנשים רבים שואפים שיקרה בהקשר לאירוע שאתם מדברים עליו. האם לכך אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: כן. ההתפרצות שעומדת לקרות נובעת מתוך המרכז של "תחנה" זו. זה עומד להיות חלק וחבילה של האירוע... כיוון שהאנרגיה שנושא האירוע צריכה להגיע מעומקה של "ספינה" זו.

בלוסום: ספינה? תחנה? פורטל? משהו נוסף?

פדרציה של אור: הו כן.

בלוסום: חשבתי שאתם עשויים לומר זאת!!

פדרציה של אור: את מבינה, בלוסום... גל האהבה שהאירוע צריך לשאת... מגיע מתוך המקור האלוהי הסופי... הבית האמיתי שלכם. לכן, הוא מגיע באמצעות הפורטל של השמש.

גם אז, הוא יסונן, בשל כוחו. המלאות שלו תהיה גם רבה בזמן זה, עבור הפלנטה שלכם לקבל.

בלוסום: קצת כמו כאשר אחד נמצא בחוץ בשמש... זה רק גורם להם להרגיש טוב יותר? האם זה בשל מקור האנרגיה המגיע דרכו?

פדרציה של אור: אכן, כן. עם זאת, האירוע הוא הרבה מעבר להרגשה זו של "חום ואהבה" המתקבלים על ידכם, עד כה, על בסיס יומיומי.

בלוסום: ובכן, האם התפרצות זו "מכילה" את אנרגית האהבה שתיסחוף אותנו?

פדרציה של אור: כן. היא מובילה את האנרגיה. זו היתה "נסיעה" בצורה שונה... בצורה קומפקטית יותר... דרך מערכות הכוכבים.... דרך המימדים... דרך פחות או יותר... קראו לזה איך שתרצו... היא נסעה דרכו!

בלוסום: המתינו בבקשה! למה אתם מתכוונים בכך?

פדרציה של אור: אנרגיה זו אשר תקרין את עצמה מהשמש... מתחילה מהמקור. עם זאת, על מנת להיות מה שהיא... היא צריכה היתה "לאסוף"...מידע/מצב/... מילים הרבה יותר רבות מכדי להזכירן... לפני שהיא נהפכה למוכנה להציג את עצמה באמצעות הפורטל. שכן בכך, היא אז היתה צריכה "להתמזג" עם אנרגית השמש ולשנות את צורתה "בחזרה" לתוך אור... ו"להסתובב" ולהכין את צורתה המשתנה.... מוכנה ל"משהו שיתחיל".

בלוסום: נשימה עמוקה... שזה מתי? אני יודעת כי "אין אתם עומדים לומר"!

פדרציה של אור: אין אנו יכולים. כיוון ששוב, בלוסום... אין זו "מכונת זמן"! זה יתרחש בהתאם ל/עם גורמים רבים אחרים..... טריליונים מהם... שחייבים להיות ביישור על מנת שכולם ילכו באופן חלק.

בלוסום: כן, אני מבינה כי הארציים לא יכולים אולי לדמיין במה כול זה כרוך. עם זאת, אני כן יודעת כי נבחרנו להיות למטה כאן כדי לעגן את האהבה, להקרין את האהבה, בשעה שכול מה שנמצא על האור הכתום... ממתין לקריאת קדימה! ובכן, איך התצפיות נפתחות מחדש עכשיו?

פדרציה של אור: מכיוון שאחרי חקירה רבה, שום דבר "מוצק"... (אנו מחייכים ל"אנומליה" שאנו משתמשים בה), יכול היה "להתגלות". כמו כן, בשל כול התלהבות אמצעי התקשורת.... שאלות רבות מדי נשאלו... ואין תשובות סבירות... לפחות תשובות משביעות רצון כלשהן, שהיו יכולות להינתן.

בלוסום: עם זאת, הייתם אומרים.... רק דוחפת את הסירה החוצה קצת כאן (משקיעה את מירב מאמציי- המתרגמת)... מה שנתפס במצלמה... היה נציג של העובדה כי התפרצות השמש הנ"ל וכול הקישוטים שליוו אותה... הראתה סימנים של "המראה"?

פדרציה של אור: לא היינו הולכים כה רחוק לומר "המראה"... עדיין. היינו אומרים יותר דומה להצגת סימנים של....

בלוסום: אני רואה תמונה של שרשראות גדולות המשוחררות ממעגל אור ענק מסביב לשמש.

פדרציה של אור: לכן היינו אומרים.... ההכנות נמצאות בהתהוותן.

בלוסום: ועם כבוד, הייתי אומרת... אני לא אעצור את נשימתי. הכוונה יכולה להיות "בכול עת" מעכשיו ועד בואה של הממלכה! (עד זמן ארוך מאוד ולא מוגדר, לנצח - המתרגמת)

פדרציה של אור: עם זאת, זה כה הרבה יותר בדרך מאשר אולי אתם הייתם מצפים.

בלוסום: נראה כי עומדים להיות הרבה יותר דיווחי תצפיות כפי שאמרתם שתהיינה. כה הרבה נתפס במצלמה עכשיו. זה מרגש מאוד. עם זאת, אני באמת באמת באמת הגעתי להבנה בתוך עצמי ש... להיות למטה כאן עכשיו... זה להיות למטה כאן עכשיוב/כמו/של/דרך ציפיותינו הגבוהות ביותר של עצמנו. ללמוד לחיות בתוך חוקי המשיכה... ללמוד להיות אהבה ואור. ללמוד את מה שאנו... זה מה שהגענו לכאן לנבוע.  מכיוון, שעל ידי כך שעושים זאת, אנו מראים את הדרך.... מובילים את הדרך... ומסייעים לאחרים בהתעוררותם. ככל שיותר מוכנים לקבל את גל האהבה, כאשר הוא מגיע, טוב יותר זה יהיה עבור השלם. נראה כי כה רבים "תקועים" בהמתנה לכך שיתרחש... במקום להיות אור ואהבה.

פדרציה של אור: את צודקת, בלוסום. אנו מבינים כי ישנם "מצבי העניינים" על פני הפלנטה שלכם שמביאים אחד עמוק בתוך קיום "משעמם".... עם זאת...

אתם הגעתם לכאן לראות מבעד לזה.

אתם הגעתם לכאן לפרוץ דרך זה.

אתם הגעתם לכאן להקרין את האור שלכם כיוון שזה מצב ברירת המחדל שלכם.

אתם הגעתם לכאן לשנות את העולם.

אתם הגעתם לכאן להכין את אלה על פני הפלנטה שלכם עבור שינוי זה.

זכרו. זכרו. זכרו...את הסיבה מדוע הגעתם.

לא הגעתם כדי להמתין למשהו שיתרחש... כדי לשנות את העולם.

הגעתם לכאן כדי לשנות את העולם על מנת שמשהו יתרחש!

היו משני המשחק... צעדו קדימה כאור אחד בידיעה כי עם כול צעד אתם קרובים מאי פעם לניצחון מדהים.

עולם של אהבה ורק אהבה נח קדימה... מוכן להגעתכם.

המשיכו להמשיך, חברים יקרים... אנו לצידכם.

בלוסום: תודה בחורים... כתמיד. כה מרומם ומעודד. בהכרת תודה, בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge