Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 14, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 14 בספטמבר 2018

בלוסום: ברוכים הבאים חבריי. שוב אנו כאן, לאחר הניסיון לתקשר בשבוע שעבר, רק כדי לגלות מה הרגשתי, כי.... הערוץ/מוח... נפרץ. אני אראה איך הפגישה היום מתנהלת באשר לכן או לא להוסיף את מה שקבלתי. ובכן, מה הו! איך אתם?

פדרציה של אור: אנו אכן בסדר, בלוסום. אנו אף פעם אחרת. היינו רוצים לדבר על מה שהתרחש בהתקשרות האחרונה, כיוון שאנו מרגישים שזה יהיה מועיל.

בלוסום: מושלם!

פדרציה של אור: ישנם אלה שהם ערוצים/מתקשרים ברורים ואלה אשר כוונתם להציע מידע שונה לגמרי עם הכוונה לבלבל ולהדאיג את עגלת התפוחים (לגרום לבעיות במיוחד באמצעות קלקול תוכניות של מישהו - המתרגמת), כביכול.

אנו יותר משמחים כי את יכולה להבחין בין "האנרגיה שלנו" לבין המאוד רגע שבו מקור מפריע נסה לחצות.

בלוסום: ובכן, צדקתי.  אף על פי, שהרגשתי שאני צריכה להתקדם  ולהמשיך מענן לבן.

 

פדרציה של אור: את חשבת. עם זאת, כאשר בדקת מאוחר יותר הבנת כי אולי פרשת שלא כהלכה את הדימויים שניתנו. (*). עם זאת שוב, בתוך הפסקה הבאה, החלטת נכון להפסיק ובצדק.

בלוסום: אני כמובן אוסיף את ההתקשרות שדברנו עליה מתחת להתקשרות זו... אחרת אף אחד לא ידע על מה אנו מדברים! ובכן, האם זה היה התוכן "שגרם" לכך? או עייפותי? או שניהם?

פדרציה של אור: שניהם. כאשר אחד מתעייף, זה הרבה יותר קל ל"האקר" (פורץ מחשבים - המתרגמת) כפי שאתם מכנים אותו "לפרוץ" פנימה... אף על פי שברכות והגנה היו ממוקמים כיאות.

זה, במובן מסוים, שיעור טוב לכולם. בכך... ברגע שאחד מרגיש את אי הנוחות הקלה ביותר לגבי... אפילו מילה... תמיד הכי טוב לבדוק. אלה הבוחרים להפריע לרעתם של כולם, הם בוודאי מיומנים לעשות את עצמם "נראים/מופיעים" שהם של האור, בכך שמשבצים גם אמת וגם שקרים. לכן, כפי שאמרנו.... מטרתם מושגת בכך שגורמים בלבול בקרב השורות!

בלוסום: ובכן, האם נהיה חכמים להמשיך באותו נושא? אני חייבת להודות, כי עלה בדעתי כי זה עשוי להיות לא בטוח לעשות זאת!

פדרציה של אור: בלוסום... אין זה כך... אין זה בטוח/לא היה בטוח...כיוון שאנו אף פעם לא נעשה משהו כדי לגרום לך דאגה בתוך מסרים אלה.

בלוסום: טוב, לא במשך זמן רב... (נשאיר בצד את 14 באוקטובר 2008, לא כן!)

פדרציה של אור: בדרכים של ביטחונכם הפיזי והמנטאלי. האקרים היו כדי לבלבל... לא "להתקיף".

בלוסום: אוקיי. ובכן הבה נראה... לאן זה הולך/כמה רחוק... זה הולך. אני צריכה לומר... ישנו מתח קטן מסביב לאזור לבי.

פדרציה של אור: זאת בשל האנרגיה שאנו מביאים,  שהיא של רטט מוגבה, כיוון שהאם אין את יכולה להרגיש סחרחורת שלא קיימת בדרך-כלל?

בלוסום: אכן. אני יכולה. האם זה גם בשל אותו הדבר?

פדרציה של אור: כן ויותר. כיוון שאנו... בשל עלייתם של מסלולי הרטט שלך...

בלוסום: אתם אוהבים מילה זו...

פדרציה של אור: ... יכולים עכשיו להיות אפילו קרוב יותר באנרגיה... ל"מוחך" ולכן, חיבורנו שחזק יותר  לא יכול לעזור אלא לבוא לידי ביטוי גם בתחושה פיזית. בבוא היום זה יוסדר.

בלוסום: בבוא היום במשך שבועות, או, במהלך פגישה זו.

פדרציה של אור: במהלך פגישה זו.

בלוסום: ממשיכים!

פדרציה של אור: דברנו על אוצרות בתוך הפלנטה שלכם ולכן, הסיבה מדוע העיניים נעוצות עליכם.

(בלוסום: אני מציעה לקוראים לעבור עכשיו לפני המשך הקריאה כאן לסוף ולקרוא את "התקשור שהופסק" שפורסם מתחת).

 

פדרציה של אור: אתם/הייתם תמיד ישויות אור מיוחדות בצורה יוצאת מן הכלל. קיימים בתוך משחק שנוצר כדי לחוות קצה אחד של הסקאלה לצד השני, בתוך החוויה האנושית... וזה קרוב לוודאי בוצע.

בלוסום: זה קשה להאמין באופן מלא כי אנו ישויות אור מיוחדות כאשר אחד מסתכל על התנהגותנו, בהשוואה למה שאנו שומעים על ישויות אור של אור גדול ואינטליגנציה והארה מתקדמת על פלנטות אחרות.

 

פדרציה של אור: ועם זאת... היינו אולי אומרים כי אתם נמצאים בתחפושת. אמרנו לעיתים קרובות "הכול הוא לא איך שהוא נראה". אתם חווים חיים על הפלנטה כדור הארץ, כן... עם זאת, אתם גם ישויות של אור... של אור גדול... שהן, היינו אומרים... מגשימות חוזה מוסכם כדי לגרום לשינוי גדול שאנו מדברים עליו.

בלוסום: ובכן,  לחזור לאוצרות שממתינים בצפייה לחשיפתם... על מה מדובר?

פדרציה של אור: מדובר על חשיפה של הפלאות של האלוהות הנהדרת. כפי שאמרנו.... פלאות אשר... היו צריכות להיות/נמצאות... בשמירה בטוחה עד לזמן כזה בו הכול מוכן להסכים ולקבל מצב של הוויה זה "שהוחזר".

בלוסום: אוקיי. אני הולכת פשוט ללכת על זה ולראות לאן זה מוביל. לאחר שהופסק התקשור, היה לי תחושה חזקה של צי עצום של ספינות אור "מתפרצות" מתחת לפירמידות במצרים... וכן, חזון חזק של הספינקס. לאחר מכן חיפשתי זאת, כיוון שהרגשתי כי היה לי לפני כן שמץ של מושג על כך ממידע ממקום אחר. אכן, ישנה ספקולציה של משהו "מתחת לרגליים"! מעניין כי כאשר אתם שלחתם את המילים "ספינת מאסטר" ('Master Craft’) בתקשורת למטה לעיל, חשבתי שאתם עומדים לומר "מאסטר אומן". עם זאת, הקטע של "האדם" לא קרה. האם אני על המסלול הנכון?

פדרציה של אור: בלוסום, את אכן על הרכבת הנכונה (מסלול) של מחשבה. אף על פי כן, לא לגמרי. בכך, שהספינה אינה למעשה "שם" בצורה הפיזית... עדיין!

בלוסום: האם הם היו אי פעם?

פדרציה של אור: כן. הדרך להסביר לצורך הבנה קלה, היא ש"חותמותיהם" נשארו מאחור לפני זמן רב מאוד. לכן, היינו אומרים.... הם היו קיימים. הם הוטבעו עמוק בתוך כדור הארץ.... ולאחר מכן הם אבדו גשמיות..... בהשאירם אנרגיה ישנה... אשר תישאר ישנה עד "שהחשיפה" מוכנה להתרחש. באותו זמן... הם ילבשו דמות גשמית/ישוחזרו... מתחת לאדמה...ויהיו גם "מאוישים"... מוכנים למשהו שיתחיל. כאשר כול המערכות מקבלות את האור הירוק.

בלוסום: שאלות כה רבות. האם זה התרחש לפני או לאחר בניית הפירמידות והספינקס וכו'?

פדרציה של אור: זה התרחש באותו הזמן. זה היה חלק מהתוכנית. היה שיתוף פעולה בין מערכות הכוכב על מנת שתוכנית זו תתכנס. ישנם סיפורים "היסטוריים" על האבנים שנסחבו מהכול מסביב כדי לעשות את הפירמידות האלה. סיפורים אלה לא מדברים על האמיתות של אבנים אלה... שעשו כמו הספינות...אבוד גשמיות ולאחר מכן בניה מחדש באנרגיה במקומות שבהם נדרשו להיות. היה שם "קסם" רב שפגשו אותו על מנת שזה יבוצע ויבוא לידי ביטוי.

בלוסום: ובכן, האם זו הסיבה העיקרית לפירמידות? כדי שאוצרות אלה יוחבאו מתחת?

פדרציה של אור: ישנן סיבות רבות עבור נקודות הכוכב הקולקטיבי האלה. הם בהחלט לא נבנו באקראי, ומוקמו בכול מקום שהוא. הם, כפי שרבים כבר מודעים... ממוקמים בצורה מושלמת... כדי להסתדר בשורה לתנועות הפלנטריות... אשר בתורם... עובדים עם כוחות אנרגטיים... המתחזקים מבנים אלה עם כמויות בלתי ידועות של תדרים של רטט... אשר שומרים על "מי" שהם ושומרים אותם "בסדר עבודה".

בלוסום: "מי" הם???

פדרציה של אור: אנרגיות של מי שהם. באותה דרך שהפלנטה כדור הארץ שלכם ידועה כ"אמא גאיה"...פורטלים (שערים) מוצקים (עם זאת, לא) אלה יש להם את אותו "ייעוד", כביכול. הם "חיים".

בלוסום: אוקיי. הבה נתמצת כאן, הלא כן? במקרה שהחמצתי משהו!

1)                    אז פירמידות אלה הם פורטלים?

 

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: כולם?

פדרציה של אור: לא. כך בכוונה! אחד מהסודות!

בלוסום: 2) הם חיים?

פדרציה של אור: כן. וזה קשה לתאר. הם יכולים להיות חיים.... הם יכולים להיות רדומים/מנוטרלים בצורה סטטית.

רבים מספינות האור שלנו "עובדות" אותו הדבר. בכך... שהם אורגניזם חי. הם נשלטים באמצעות מחשבה. הם מגיבים ל"אנרגית מחשבה". יכול להיות כי "הנהג" של "הספינה" הוא מחשבה... "מעביר" ... ל"אנרגית המבנה" שלה... והיא מגיבה ישירות למחשבה זו.

עם זאת, מבלי להיות מדי מעורבים במכניזם של דברים מעין אלה ממש עכשיו.... "מבנה האנרגיה" של ספינה מסוימת לא יכול להגיב "לכול מחשבה ישנה שמישהו בוחר לזרוק!"... החלקיקים  שמרכיבים את "המבנה שלה" חייבים להתאים עם "השולח" של אורך גל המחשבה... "מבנה דפוס מחשבה".... על מנת שהיא תתחבר ותגיב לו.

בלוסום: ובחזרה לפירמידות... אנו מדברים על אותו "מבנה" של צורה כאן? אני נשמעת כאילו אני יודעת על מה אני מדברת! אני לא. עם זאת, אני כן!

פדרציה של אור: כן אנו מדברים על כך. נוסף לכך היינו מסבירים כי שתיהן... האניות/הספינות...  והמבנים... מקודדים. הם מתוכנתים. שום דבר בתוך המגלית (אבן גדולה- המתרגמת) (megaliths) (**)... הוא של מרחב בזבזני.

בלוסום: מתוכנתים עבור?

פדרציה של אור:  עלייתו של הפניקס .

 

בלוסום: אוקיי. החזיקו את הטלפון לרגע! אני לא מתעמקת הרבה ב"התעלות". צעד אחד בכול פעם. ראשית ניתן לאירוע לעבור ולהסתיים! עם זאת....  עלייתו של הפניקס... התעלות?

פדרציה של אור: כן.

 

בלוסום: וואו! איזה מנפח מוח! אתם מראים לי ציים של אניות בכול מקום, מגיעות מחוץ לכדור הארץ... נפגשות עם אלה בשמיים... ו.... אני רואה את הפלנטה אכן גם עולה... כאילו ההתמזגות של האניות (השפעות אחרות?) גורמת לזה להתרחש! אנו מוארים!

פדרציה של אור: זה הכי קרוב שאנו יכולים "להראות" לך בדרכים של הבנה.

בלוסום: עם זאת, אני מרגישה... עם זאת, אין זה במשך זמן רב?

פדרציה של אור: את צודקת. זה יתרחש בעתידכם. עתידכם שבו אתם תהיו חלק מזה.

זה... לא יכול היה/לא יכול... אולי להתרחש כיוון שזמן זה... במונחים פשוטים... אין זה הזמן לעשות זאת. שום דבר אנרגטי מוכן להתרחשויות מעין אלה. עם זאת, כול מה שמתרחש על הפלנטה שלכם עכשיו"נבנה" לכיוון זה.

בלוסום: אני יודעת שזהו  הסוף של שיחתנו היום. אני מרגישה את ההנהון בראש מכם. ובכן, פוצצו אותי עם נוצה (הפתיעו אותי – המתרגמת). כמה מעניין! תודה כה רבה לכם. מדהים! אולי, אנו צריכים להתחיל לכתוב ביחד ספרי מדע בדיוני... יכולתם לעשות אותי עשירה! אוהבת את האנרגיה שלכם. אוהבת את המידע שלכם.אוהבת אתכם. בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).

התקשור שהופסק ( יום שישי 7 בספטמבר 2018)

 

בלוסום: הלו שותפים לעבודה של האור. לא בטוחה אם האנרגיה שלי מסייעת להתקשרות אתכם, כיוון שאני די עייפה. עם זאת... אין זמן כמו הנוכחי והחיים הם די עסוקים ברגע. לכן, אני כאן... מתייצבת לשירות!

פדרציה של אור: תודות רבות לך בלוסום, בכך שלקחת אותנו בחשבון בתוך סדר יומך, שהוא כפי שאנו מבינים אופטימי במידת מה בזמן נוכחי זה.

בלוסום: תמיד שמחה "להיות" אתכם. שאלה שרבים לוקחים בחשבון היא האפשרות לפגוש את "האהובים" שנפטרו. ברגע שהאירוע מתרחש, אני לא בטוחה, עם זאת, אני חושבת כי חלק מהמתקשרים האחרים עשויים היו לומר שזה יכול להיות? מה יש לכם לומר על כך?

פדרציה של אור: היינו אומרים בעדינות ובצורה משכנעת שזה לא יהיה המקרה באופן שרבים מקווים לו. בכך... כאשר האירוע "היה ונעלם"... אחד לא הולך להיות באותו מימד כמו של הנשמות שנפטרו... מה שענן לבן מכנה באהבה... "ארץ הקיץ".

גל האהבה  השוטף את הפלנטה שלכם אכן ירומם את הרוחות של האחד, עם זאת, לא לתוך המימדים בהם "הרוחות", כפי שאתם מכנים אותן, גרות.

אולם, אנו נאמר בבהירות כי עקב ההתרוממות, עקב האנרגיות הגבוהות יותר, עקב הרגשת האהבה שהועלתה מעבר למה שאתם יכולים לדמיין... אלה, כפי שאתם אומרים.... שנמצאים בצד האחר... יהיו זמינים יותר בשמחה, במובן שהרטט שלהם יהיה עכשיו הרבה יותר ביישור עם אלה על מישור כדור הארץ.

אחד לא יהיה מסוגל פיזית לנגוע בהם, עם זאת, זה יהיה כמעט כאילו אחד יכול להרגישם.... כשקירבתם תהיה ממש בדלת ממול, כשרוצים דרך תיאור קלה.

רבים יעבדו בשיתוף פעולה הדוק עם אלה שנפטרו.... ואם יכולים אנו לומר כי ישנם רבים מאוד בצד השני של המסך אשר "נלהבים ללכת"....כדי לסייע בסיוע. לתת כוח ועידוד לאלה אשר מוצאים את עצמם בעמדה של "משתתפים" ומכירים במה שמתרחש.

אנו גם מודעים, בלוסום, כי רבים שכותבים לך נמצאים בגיל הולם  ומודאגים באשר הם כן או לא "יהיו מסביב" בשביל האירוע. אם הכוונה היתה כי בשר ועצמות אינם יותר בשימוש... אזי אין המשמעות היא שנשמתם גם נעשית מיותרת. לא עד כמה שניתן לדמיין.

אירוע זה הוא הרבה יותר ממה שאתם יכולים אפילו אולי לקחת בחשבון.

רבים, בעיקר, לוקחים בחשבון שזה יהיה יותר דומה לעליית הפלנטה כדור הארץ לתוך רטט גבוה יותר, מה שאכן יהיה. עם זאת, הרשו לנו באופן חד משמעי...זו אינה התעלות.  זו אולי הכנה עבורה...עם זאת, אין זו התעלות. זה דבר מאוחר יותר ושונה בסך הכול.

ובכן, מה שאנו מעודדים אתכם הוא להבין שזה כה הרבה יותר מאשר... כפי שאמרנו... העלאת הרטט של הפלנטה כדור הארץ. באמצעות האירוע המתרחש.... הוא משנה את כול מה שיש גם לתוך מקום גבוה יותר... הוא לא יכול שלא! לכן, כול העיניים נעוצות בכם. אתם נשמות של אור על פני כדור הארץ. כיוון שזה ידוע כי השינוי באנרגיה... ישנה כול אחד ואחד... וכול פלנטה ויקום וגלקסיה... פשוטו כמשמעו.

בלוסום: באמת? עם זאת, עם כבוד, אנו בגודל של פירור בהשוואה  ל"מה שיש בחוץ שם". איך זה יכול להיות?

פדרציה של אור: כיוון שהפלנטה שלכם נושאת אתה, בתוכה... תכשיטים של מסתורין שלא סופר. נדיבות-לב שמכילה בתוכה מלכות שאין בפלנטה אחרת.

בלוסום: וואו! חכו רגע! זה ענק! כמו מה... אני מתכוונת על מה אתם מדברים?

פדרציה של אור: זה, בלוסום הסיבה מדוע... בדיוק מדוע... כול העיניים נעוצות בכם!

בלוסום: כדי להבהיר, אתם מתכוונים בפלנטה שלנו ולא בי, בלוסום Goodchild ?

פדרציה של אור: נכון.

בלוסום: אוף!

פדרציה של אור: הסודות של ימי קדם נחים קבורים בתוך ספינת מאסטר שעם זאת יתגלו... הם נקברו ב/עבור הביטחון.... כך שאלה שאין להם/לא היה להם את הטוב הגבוה ביותר של הכול בתוכניתם לא היו מסוגלים למצאם. אף על פי שהיינו אומרים, כי "חלק מאבני החן היקרות מאוד" התגלו בשל תככים... וכאשר הם נמצאים בידיים לא נכונות, נכנס לפעולה הרבה שהשתבש על פני הפלנטה שלכם.

אולם... אבירים בשריון זוהר...נשבעו לסודיות... הלכו באומץ אל מותם על מנת לשמור את הסודות בטוחים.

בלוסום: חכו. חכו. חכו! ובכן, האם יש מישהו על הפלנטה היודע על אלה והיכן הם נמצאים?

פדרציה של אור: בלוסום, זה קשה להסביר. סודות אלה הם רק יהיו... רק ייחשפו... כאשר הפלנטה שלכם נמצאת בידיים בטוחות! אם הפלנטה שלכם לא היתה לגמרי מטהרת את האנרגיות החשוכות שעדיין רוצות לרמות, זה היה הרבה יותר מסוכן  עבור אפילו רמז על מה  שעומד להיחשף.

היינו מעירים שכן, ישנם קדושים מעטים שיש להם את הידע על דברים מעין אלה. עם זאת, אין הם יודעים שהם יודעים בזמן זה. כיוון שזה לא יהיה מועיל עבורם לדעת כי הם השומרים של מסתורין מקודשים אלה... עד לזמן כזה בו הם ייקראו "לשחרר" אותם.

בלוסום: להיות כנה בחורים, אין אני מרגישה שמחה לגבי המילה "לשחרר"... זה במידה מה גורם לי לחשוב של שחרור הכלבים על מישהו... (בדקתי עם ענן לבן ומרגישה בטוחה להמשיך)... עם זאת, יכולים אתם להבהיר מה המשמעות לכם?

פדרציה של אור: במחשבותינו אנו חושבים על מונחים של "להוציא לחופשי"... לשחרר מאזיקים...

בלוסום: אני אובדת עצות באשר להיכן להמשיך מכאן... כמו... זה משהו מיוחד שאתם פתאום הפלתם לפתע פתאום... אני מנחשת את הדרך קדימה כדי לשאול... מה המשמעות של כול זה?

פדרציה של אור: המשמעות היא כי המפתחות לממלכה מוצגים. קביעות במגורים תשתנה מאוד עבור התועלת של הכול... הבנה של העושר, לא רק של הנשמה... עם זאת של הדרכה אוניברסאלית, לתוך העתיד תעודד לגלות גילוי שמערער מסלולים הכרחיים על מנת שההיקפים מסביב לחלל יעמדו איתנים.

בלוסום: בחורים, האם זה אפילו הגיוני??? אני לא חושבת. אני תוהה באם להמשיך, כיוון שאני מרגישה שאולי אני מקבלת הפרעות בשל הנושא. אני בדקתי שוב עם ענן לבן והרגשתי שהוא הציע כי אני אפסיק עם התקשורת הזו כיוון שאכן... קטע אחרון זה לי הוא ג'יבריש (בשפה חסרת משמעות - המתרגמת)! כה מטריד, כיוון שהיתה לי "מסגרת זמן" לתקשר. הי הו!... הכול הוא כפי שצריך להיות. אני אמשיך בזמן אחר... אני רק צריכה למצאו! על מה עלי אדמות מדובר? (סוף ההתקשרות)

*           קבלתי תמונה  של "חרב של אור" המוחזקת על ידי המלאך מיכאל. לאחר שהפסקתי בדקתי על כך... וחשתי שזה היה יותר תמונה עבורי לקחת את הגנתי ולא להמשיך. אתם חיים ולומדים... תמיד!

**         אני בהחלט קבלתי את המילה "מגלית" (“Mogalyth")... ועם זאת כאשר חיפשתי בגוגל מצאתי ספר אחד ששמו הוא "הבונים המגליתים" ("The Mogalith Builders")... כול דבר אחר היה המילה "מגלית" עבור מבני אבנים גדול. בוודאי שהאשה שכתבה ספר שלם לא אייתה את הכותרת בטעות! רק אומרת!


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge