Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 1, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 1 בספטמבר 2018

בלוסום: שלום שוב וברוכים הבאים לראשי!! יש לי כמה שאלות מקוראים שאני מקווה שיתמזגו באופן יפה ביחד. לכן, הבה נתחיל, אם הכול נמצא ביישור אתכם/עבורכם?

פדרציה של אור: ברכות חמות ביותר ושמחה נשלחים לכול, כשתקשורת זו מתקבלת לתוך כול לב ומאפשרת להדהד עם האמת של הווייתן.

בלוסום: תודה לכם. התחלה יפה! נשמה יפה מבקשת ממני לעקוב אחר הידיעון שלי המבטא את "ההרגשה" שאני מרגישה כאשר האנרגיה שלכם לוקחת אותי לתוך הצפה ודמעות הזורמות באופן מיידי. הוא הרגיש כי רבים אינם יכולים "להשיג" מצב זה ולכן עשוי להצטרך ליד עוזרת. הנחת היסוד היא כי אם אנו כולם מרגישים במצב זה בהקדם האפשרי, זה יביא את האירוע במוקדם ולא במאוחר. אין אני מרגישה בדרך זו כול הזמן, ועם זאת, בימים אלה, אני צריכה לומר כי אני במרחב יפה.... הרבה! האם תוכלו לסייע לנו להגיע להרגיש בדרך זו על בסיס קבוע?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, נשמות יקרות... יכולים אנו להציע כי תשאפו פשוט ארבע מחמש נשימות עמוקות תוך כדי חיוך בעשותכם זאת.... למרות שאתם עשויים לא להרגיש כי רוצים לחייך... ישנה את מזגכם מיידית. אם אחד היה עושה זאת במהלך היום בעת שחושב על כך, כיוון שזה לוקח רק כמה דקות, הם היו יכולים ללא קושי יותר להביא את עצמם ליישור עם ההרגשה עליה את מדברת.

ככול שמתאמנים על כך יותר, ניתן היה להשיג מצב זה יותר במהירות, כך שבסוף, רק נשימה עמוקה אחת וחיוך ייקחו אתכם לשם.

בלוסום: לאן?

פדרציה של אור: למצב של שלווה. למצב של שמחה. למקום בתוך האני שיודע כי כול דבר הוא בסדר וזורם עם החסד האלוהי.

בלוסום: ולסייע... מה בדיוק זה מרגיש/ירגיש כמו?

פדרציה של אור: אושר.

בלוסום:  מה/איך מרגישים אושר?

פדרציה של אור: זה מרגיש כמו זיהוי מתאים של הרגע בו נמצא אחד. ההבנה של האני של הנשמה. אחד לא צריך "לדעת" באופן מלא מיהו אחד... כיוון שאחד יודע כי אחד הוא בעצמו אהבה טהורה לחלוטין. כל הפרטים הקטנים על אישיותו של אחד ומדוע אחד נמצא כאן... לא צריכים בהכרח להיות ידועים, כאשר נמצאים באושר.

אושר הוא ביטוי הנשמה של אלוהות "המורגשת" בצורה פיזית.

שטח הלב מלא עם "התרחבות" כך שהוא מלא עם יותר הרחבה על מנת להרחיב הרגשה זו!

אין מילים להסביר או לבטא באופן מלא, כיוון שאכן, זו הרגשה.

לכול נשמה יש את היכולת להרגיש זאת. אם ישנה נשמה הקוראת את זה ומאמינה כי אינן יכולות... אזי הן לא תוכלנה, כיוון שהן מאמינות שאינן יכולות!

בלוסום: אני מרגישה את התנועה הקלילה ההומוריסטית כשאתם אומרים זאת.

פדרציה של אור: בקשו וזה יינתן לכם.

מצבכם הטבעי הוא אושר. זה בית עבורכם. עם זאת, האנרגיות של הפלנטה נפלו מתחת לאפס, היינו אומרים... לכן, לא מאפשרות לחמימות של אמת זו להגיע אל האור.

עם זאת, עכשיו, יקרים, כשהאנרגיות השיגו שיא זה... הרגשה זו של בית זמינה ללא קושי ומתחננת לכם לפתוח את דלתה, להיכנס ולהתיישב לתוך מגוריה המוכרים.

בלוסום: תודה לכם. יפה! הייתי רוצה להמשיך עכשיו לדאגותיהם של אנשים רבים לגבי חוסר ידיעתם איך לדבר עם אנשים על מה שמתרחש בזמנים אלה וגם, מה לומר  "שיישמע" במקום להידחות  כשיחה "מופרעת". רבים מרגישים מתוסכלים ומבודדים, כשכה רבים עדיין מסרבים להפוך למודעים. גם, מה לומר לאנשים "לאחר האירוע", כיוון שאמרתם כי כול עובדי האור יהפכו ל"דוברים" כדי להדריך את הרבים שהינם נבוכים ואבודים.

פדרציה של אור: אנו מבינים את התייחסותך.  ראשית... היינו משתמשים בביטוי ארצי... "אתם יכולים להוביל את הסוס למים, עם זאת, אין אתם יכולים להכריח אותו לשתות". זה איך שזה עבור רבים. הם פשוט לא מוכנים/התכוננו לשתות את המים... ועם הכבוד הגדול ביותר, אין זה עבור אחד לנסות ולהכריח אותם לעשות זאת. במקום זאת, כאשר מגיעים כנגד "פרד עקשן", פשוט הכירו את המחסום  שמושם מיד והקרינו את אותו אור אהבה שנמצא בלבכם.. ישירות דרך המחסום... לתוך לבם. הם ירגישו  זאת, ללא ספק... זה יגיע/ייגע בנשמתם. זה... לעכשיו, כול מה שאתם צריכים לעשות כאשר... מגיעים/מתמודדים... בבעיות מעין אלה.

אנו מבינים שזה מקום מתסכל להיות בו עבורכם. מעמדתנו, אנו לא מוצאים זאת כך. כיוון שאנו אומרים בעדינות ובאופן מצחיק... "תיהנו מהשלום ומהשקט ומכול השאר בזמן שאתם יכולים"... כיוון שכאשר הזמן מגיע ... לסתכם תכאב מלהוציא את המילים כדי לנחם כה רבים.... פעם אחר פעם, אחר פעם.

עם זאת, כפי שאמרנו, אנו מתלוצצים. כיוון שאחד לא מתעייף אף פעם ממתנות מעין אלה.

באשר לדאגה בגין המילים הנדרשות לסייע. שחררו משטות מעין זו!

בלוסום: אני יודעת שוב שאתם מחייכים. אני מתרשמת! אתם נמצאים בכזו התלוצצות עליזה היום. אני רק הייתי צריכה להבהיר זאת, במקרה שאחד  לקח זאת כנזיפה. עם זאת, כאשר אחד באמת יודע אתכם, כפי שכה רבים עושים בימים אלה... הם היו יודעים שזה לא יכול להיות המקרה. כיוון שאתם כאן בוודאי/רק כדי לסייע.

פדרציה של אור: אנו מודים לך עבור הבהרה זו, בלוסום היקרה! המילים אשר יזרמו מלשונך יהיו שלאנרגיה המתאימה  לנשמה שאת מדברת אתה. כיוון שיהיו כה הרבה רמות של הבנה/חוסר הבנה, ברגע שהגל כסה את הפלנטה שלכם. חלק, בשל סיוע נוסף מהלב, יהפכו ל"מורים" בעצמם.

בלוסום: אני מרגישה שאין אתם מאושרים עם המילה "מורים"?

פדרציה של אור: נכון. מילה מתאימה יותר תהיה "משתתפים"("(Sharer". עקב "החיבור המחודש" לאחרהאירוע... אחד יידע ויאמין ליכולותיהם לסייע. הסיוע יגיע בדרכים כה רבות... ובדרכים שיתאימו ל"משתתפים". שוב, יש לנו קושי לבטא במילים.

לדוגמה... אחד אשר תשוקתו עשויה להיות אמנות/ציור... אומנים/ציירים רבים יימשכו אליהם ובאמצעות ביטוי אומנות... ההבנה, ההתחלה, ההכרה של מה... התרחש/קורה... תתרחש. למרות שעם כבוד, אלה מהנטייה האומנותית, נוטים להיות "בזרם" לפני כן.

זה לא אומר שאדריכל הוא לא! לדוגמה... בהבנת החיים החדשה... תהיינה תוכניות נהדרות שנדרש לערכן כדי ליצור בתים מתאימים יותר עבור מטרות שונות. ארוך מדי להיכנס לכך כאן. עם זאת, לבו של אחד הוא הבנה במחשבה אחת, לכך אנו מתכוונים.

אלה המתלהבים לגבי מיומנות מסוימות יגלו שהם יכולים להשתמש בהן כדי לסייע לעולם החדש לבוא לידי ביטוי.

זה יהיה זמן לתשוקות ולרצונות בוערים של אחד לצאת מהארון! אחד יקבל ללא קושי כי הם חייבים עכשיו ללכת אחר חלומותיהם בידיעה שכול דבר אחר בחייהם יטופל.

יהיה זרם של אנרגיה בין אחד לשני שאחד שכח זמן רב.

מעשר שוב ייכנס לפעולה... או/גם כן/ גם... הפעולה הפשוטה של "נתינה" מהלב תקבע את חוק המשיכהבתנועה באופנה הגלובלית, כך שמה שאחד נותן, אחד מקבל אלפי פעמים... באמצעות/ב/כמו/של... אהבה.

אחד לא יחיה בפחד בגין תשלום החשבונות ושמירה על הזנת הפיות הקטנים וגג מעל ראשיהם. או, חסכון בטירוף לצורך "הפסקה" של פעם בחיים.

החיים לא יהיו כמו זה, יקרים... לא עוד... לא לאחר האירוע.

בלוסום: כאשר אירוע זה מגיע ואני יודעת שהוא יגיע... אני פשוט לא יודעת מתי... (אפילו שאמרתם במהלך השבוע הקודם שזה ממשמש ובא) במוחי זה יכול להיות לפני חג המולד, זה יכול להיות זמן רב לאחר שהלכתי.... אין לי חיבור לזה. אני פשוט יודעת שזה מגיע. לכן, מה יתרחש לאחר  שהתחלנו להרים עצמנו מהרצפה ואמרנו "מה ה....?

פדרציה של אור: היינו אומרים כי יהיו דמעות רבות רות שיישפכו. לא של צער... של הארה. כאילו אחד התעורר משינה עמוקה. יהיו חיבוקים רבים. תהיה מבוכה רבה ובמשך די הרבה זמן, אותו אין אנו יכולים להציע כמה ארוך, כיוון שאיננו יודעים... "החיים" כפי שאתם יודעים אותם, יהיו בהחלט לא כפי שאתם ידעתם אותם!

תפקוד  של כול יום לא יחודש עד שהנשמות השלימו עם האנרגיה החדשה. חלק לא יחזרו אף פעם לעבודה... או לא לפחות בקיבולת שהיתה פעם "מקובלת" על ידיהם.  כיוון "שמשרות" רבות לא יהדהדו יותר עם הנשמה של האדם שחזר על הפעולה באופן רובוטי.

בלוסום: ובכן, אוקי... זה מסובך ומטעה להבין משהו מאתגר או מביך. אמרתם כי עולמנו עומד לעבור תוהו ובוהו. הבנתי שזה יהיה כאמיתות שיתגלו בהתייחס לאלה על הפלנטה שגעגועיהם נדלקו ברמה הנמוכה ביותר במשך תקופות של זמן. עם זאת, ממה שאתם אומרים, זה עומד להיות תוהו ובוהו קיצוני גם "לאחר" האירוע. לכן, בעיקרון, כדור הארץ יהפוך כידוע כארץ התוהו ובוהו... אידיאלי לתוכנית טלוויזיה לילדים!

פדרציה של אור: נכון בלוסום. למרות, השניים.... כלומר, לפני ולאחר האירוע... מאוד שונים באנרגיהויורגשו כך.

מאוד שונה!

כיוון שברגע שהגל חצה את נתיבכם... האני של הנשמה... בבקשה קחו זאת עמוק בתוך לבכם... האני של הנשמה... יהיה בחזית של כול מה שאתם עושים. לא "האני המרומה"... כרצון למילה טובה יותר. כאשר אתם מרגישים כי האני של הנשמה ממש באופן ישיר, קרוב ואישי... אתם תחשבו, תרגישו ותתבטאו כה שונה מהדרך שאתם תחשבו ותרגישו ותתבטאו "לפני" שהאירוע מגיע.

בלוסום: עבור רבים, סבלנות פוחתת/אוזלת. אמרתי זאת פעמים רבות, עם זאת, לרבים נמאס להמתין. הם נמצאים בסוף של כול מה שמוצג.

פדרציה של אור: אם נולד תינוק מוקדם מדי... יכולה להיות חולשה וכול מיני סיבוכים מיותרים הנובעים מכך שכול דבר שהיה צריך להיות במקום... לא היה.

כפי שביטאנו לפני כן... וכול אמא יודעת... השליש האחרון בהריון יכול להרגיש כאילו אין סוף ואחת תהיה "בדרך זו" לתמיד! עם זאת, אז... נשמות יקרות של אור... ברגע נתון אחד... הלידה מתחילה ומחוץ למשהו כה בייסורים כואבים, היכן שאחת כמעט מאבדות את דעתן.. האירוע היפה ביותר מגיע/נולד.

בלוסום: וואו... קבלתי עקצוצים בכול גופי. כה יפה דברתם, בחורים... שבחים להצטיינותכם!

פדרציה של אור: אנו מודים לך.

בלוסום: בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I am)


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge