Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 22, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 22 ביוני 2019

בלוסום:  שלום. נתתי לעצמי רשות לדלג על שבוע, כיוון שהיה לי הרבה והערכתי כי העולם ימשיך להסתובב... ואכן הסתובב! כזו מערבולת מתרחשת עבור כה רבים! אני יודעת כי אתם תגידו כי אלה האנרגיות, ואני יודעת כי אכן אלה האנרגיות... עם זאת, האם הייתם רוצים לפרט, בבקשה? תודה לכם.

פדרציה של אור:  ברוכים הבאים לכול אחד בשעה שאתם מכווננים לתוך דפוסי הרטט שלנו להם אנו מחויבים, כשאנו מציעים את אהבתנו ואת הצעותינו. כן, אכן, בלוסום... האנרגיות בזמן זה "עפות ברוח" ומתפשטות בכול מקום, כדי לסייע לכול נשמה בהתרוממות הרטט שלהן. אנו מודעים באופן מלא כי אחד יטען כי רטטיהם בזמן זה לא "נראה שהינם" בדיוק מרוממים בשל "הפצעים הישנים" שנפתחו מחדש. במקרים מעין אלה, הפצע נרפא מבלי לאפשר בתחילה לאוויר הטרי לנקותו ולהסיר את כול הדלקות... היינו אומרים. לכן עכשיו, כול מי שצריך לעשות זאת, צלקותיהם נפתחו מחדש, על מנת שכול מה שלא משרת יותר ישתחרר. זה יהיה גם בעל אופי פיזי וגם אופן רגשי.

בלוסום: אני גם הבחנתי כי במהלך מהפך מעין זה, ישנו כוח בתוכי שמכיר בכול מה שהוא טוב. זה במידת מה מרגיש כי המשחק בתוכי, מוכיח ללא ספק כי אנו נזכרים במי שאנו ולא נאפשר  לדפוסים "הישנים שאינם משרתים" להשתלט.

פדרציה של אור: זה כך וזה כה ניכר עבור רבים. אנו מבהירים כי האנרגיות שנכנסות לתוך אטמוספירת הפלנטה שלכם הן מתדר גבוה הרבה יותר ולכן, אין הן יכולות להיספג על ידכם עד שיאופשר לטיהור מסוים להתרחש על ידי העצמי של הנשמה. זה הכרחי כך שהווייתכם יכולה לעלות ולהתמזג עם האנרגיות הגדולות יותר אלה הנשפכות קדימה.

זהו זמן של עימות בין הדואליות. כול אחת עומדת על הקרקע שלהן, עם זאת, היינו אומרים... את מי אתם בוחרים להאכיל? זו שמשרתת או זו שאינה משרתת?

בלוסום: זה בהחלט היה זמן בו הייתי יכולה להזמין את כול העתודות ולתרגל את כול מה שאתם למדתם. עם זאת, מוצאת בעצמי, תכונות של אישיותי שאיני גאה עליהן, כאשר בוחשת עד לנקודת רתיחה!

פדרציה של אור: והתוצאה הכוללת שלכם, בלוסום?

בלוסום: להגיע מאהבה, רק אהבה.... (בסוף!!!)

פדרציה של אור: נשמות יקרות מאוד, רבות מכן יכולות לחוש כי השינוי מגיע. רבים מכם מרגישים את השוני בעצמכם ובמאוד אוויר שאתם נושמים.

אתם מתכוננים למה שעומד להגיע. אין אתם יכולים לנוע לתוך הרטטים הגבוהים יותר בשעה שעדיין אתם אוחזים בפגיעות העבר. עכשיו צריכים להיות ברורים במוח, בגוף ובלב... כיוון ש"שמצבים" מעין אלה של הוויה יהיו "הכרטיס שלכם" לתוך העולם החדש. דרך חדשה של הוויה.

הסתכלו לאחור לימים שחלפו ואיך ניהלתם את מחשבותיכם. הסתכלו עכשיו כמה רחוק נסעתם על הנתיב הביתה.

כמה הרבה יותר אתם מקבלים את עצמכם? כמה הרבה למדתם לאהוב... את עצמכם?

אנו אומרים זאת... אתם מוכנים!

נזכרתם ולכן, הכשרתם שנית את הווייתכם לדעת כי הנתיב בו אתם הולכים הוא האמת.

האמת של מי שאתם.

שום דבר יכול לשנות ידיעה זו בתוככם כיוון שהיא הרגשה... לא דפוס חשיבה.

את מה שאתם מרגישים זה האמת שלכם... זאת!

בלוסום: יש לי תמונות של "חיילים" ששמים עליהם את האפוד מגן שלהם וצועדים, אוחזים דגלים גבוה באוויר כשהם עושים זאת. אני יודעת כי רבים מרגישים שלא בנוח עם התמונות  של "שחקני האור" כחיילים, עם זאת, זה מה שאני רואה.

פדרציה של אור: עם זאת, אין זה שאנו מראים לך תמונות אלה בצורה מטאפורית, בלוסום?

אפוד המגן שלך הוא הבנתך על מי שאתם... האהבה שלכם.

הדגלים הם מי שאתם מייצגים... אהבה.

מיליונים מכם צועדים ביחד כאחד. מאוחדים במטרה להביא את עולמכם לתוך הקרקע הגבוהה יותר שלו.

אתם מוכנים.... ו... כך זה מתחיל.

בלוסום: אני יכולה אכן להרגיש את האנרגיה והאהבה והאיחוד שלכם כשאתם מביאים מילים אלה. עם זאת, אני מאזכרת "בכוונה" כי אמרתם "כך זה מתחיל"  לא מעט פעמים בעבר.

פדרציה של אור: ואנו היינו צודקים בכול פעם. כיוון שכל צעד בדרך הוא צעד חדש קדימה. מקום חדש להתחיל את השלב הבא של מה שיכול רק להיקרא "הנס".

בלוסום: בבקשה צאו החוצה על כך!

פדרציה של אור: דברנו אליכם שוב ושוב על האירוע. אין אנו ייחודים בדיבור על נושא זה.

האירוע הוא/יהיה... נס.

בשל מה שהוא מקנה, מה שהוא מעניק, מה שהוא...יגרום לשינויים לפלנטה שלכם שיהיו בה נשמות שיביעו זאת כך.

"זה פחות או יותר שווה לנס" אתם תגידו כיוון שזה יגרום כזה שינוי לכול אחד ולכן. לשלם.

שום דבר לא יישאר אותו הדבר... כיוון שכול דבר יהיה לו את הרטט של התדר  שיעלה לתוך מקום גבוה יותר.

כול נשמה, כול דבר שחי... ינוע לתוך ידיעה חדשה יותר. כול אחד "ישתנה" מהמקום בו הם היו לתוך מקום הרבה יותר גבוה, עדיין בתוך הבנתם האישית של האמת שלהם... בהתאם "לרמה" שהם הדהדו פנימה לפני "שהתרחשות" זו קורית.

ו...זה יקרה!

בלוסום: למען השם! איני יכולה די להאמין שאנו דנים בנושא זה שוב, עם זאת, אתם העליתם אותו ומי אני שלא להסכים לכך? כמה אנשים מרגישים שאנו כבר תוך האירוע... כי זה תהליך הדרגתי וכבר מתרחש.

פדרציה של אור: היינו עונים כי בהחלט שאתם והפלנטה שלכם נמצאים בשלבי הכנה. באופן מטאפורי... אנו מראים לכם את האסטרונאוטים... במקום בו מתרחשת הכנה רבה עבור מסעם. עם זאת עכשיו... אנו מראים לכם כי הם מותאמים וצועדים לכיוון "הספינה" וחוגרים את עצמם. זה כמה שאתם קרובים, נשמותיקרות.

בלוסום: זה, מצד אחד מרגש מאוד ובצד האחר... טועים בצד של הזהירות, בכך, למרות שזה בהחלט "קרוב"... מנקודת המבט של התמונה הגדולה יותר, הכוונה יכולה להיות עשר שנים נוספות בזמן שלנו.

פדרציה של אור: ועם זאת, אין זה כך... אין זה שברגע שהכול במקום, הספירה לאחור מתחילה?

בלוסום: מוזר... אלפי פרפרים בבטן עפים מסביבי בתוכי! עם זאת, אני עדיין הרבה מאוד על המחשבה כי אני פשוט אמתין ואראה. בהיותי כאן, עשיתי זאת פעמים רבות מאוד, עם כבוד.

פדרציה של אור: ואנו מכבדים את כנותך ואת התחשבותך בעניינים מעין אלה.

בלוסום: אולי אני מנסה להגן עלינו... עליכם ועלי... ומנסה לשמור ללא פגע את "אמינות הרחוב".... כיוון שהיא הוכתה/נופצה פעמים רבות לאורך הדרך.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, אין אנו אפילו קצת מודאגים על "אמינות הרחוב" שלנו! אנו מדברים רק ב/של האמת שלנו. כאשר אנו לא מובנים/לא מפורשים כהלכה, אין אנו עושים כול שינויים למה שאמרנו. כיוון שאין שינויים. אנו מבטאים לכם את מה שיש. אין אנו יכולים לעשות/להיות בדרך אחרת כלשהי.

בלוסום: את זה אני יודעת ואני נעשית יותר ויותר מודעת על איך רבים "חיים לצד האמת שלכם" ובשל כך כבוד וצניעות היא לי  להיות "השליחה" בשמכם. באמת, באופן עמוק... תודה ששקלתם אותי כמתאימה לעמדה זו, בחורים! לבי מרגיש רגשי למדי ממש עכשיו.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, כפי שאת יודעת... את חלק מרשת המאפשרת לנו לעשות את מה שאנו עושים.

ישנם כה רבים מסייעים לנו/לך. ישנם אלה המתרגמים לשפות אחרות, ג'נטלמן שמתעד את "חלקנו" ומשלב אותו עם שלך, כך שאלה המעדיפים לשמוע, יכולים לעשות זאת. ישנם אלה שמפרסמים מסרים אלה בכול רחבי האינטרנט. ישנם אלה שמעבירים את מסרינו לאחרים. ישנם אלה המדברים עלינו מליבם בלי פחד משיפוט... וישנם אלה "שנחלצים להגנתכם"  כביכול, להבטיח כי אתם מטופלים ומסופקים...ולכול אחד... אנו מודים בשל כך שאת משחקת את תפקידך כפי שהסכמת לעשות לפני שהגעת.

בלוסום: אני יודעת. אני מרגישה באמת מבורכת בשל סיוע מעין זה. זה נותן לי ביטחון בידיעה כי, מה שאני עושה... הוא של אמת... אחרת, לא הייתי כה מבורכת... אם אתם מבינים?

פדרציה של אור: אנו מבינים. כיוון שאנו! הלוואי שכול אחד, כשהם הולכים באומץ לאורך נתיבם שיהיו מלאים עם האהבה והאור של האלוהות.

בלוסום: תודה , חברים. גרמו לכך! אנו מוכנים. עם זאת, אני עדיין לא אשים את הקומקום. שני סוכר לא כן? בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge